Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 762K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
784
Like
2.496
Πόντοι
446
Στούντιο ΤΡΙΚΆΛΩΝ ΠΎΛΗ, η ΓΙΆΝΝΑ ΑΎΡΙΟ ΤΕΛΕΥΤΑΊΑ ΜΈΡΑ
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2023-10-04-20-31-50-785_com.viber.voip-edit.jpg
    Screenshot_2023-10-04-20-31-50-785_com.viber.voip-edit.jpg
    535,9 KB · Εμφανίσεις: 27

babis372

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
72
Like
199
Πόντοι
0
ερχεται και αλλος ερωτας!!! :smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
Γιατρέ θα μας τρελάνει η Άντζελα με τα κορίτσια της ,:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes: βλέπω να γίνεται χαμός πάλι στο δρόμο από αυτοκίνητα, καλός μας ξαναέρχεται η Νίκη την συστήνω ανεπιφύλακτα σήμερα θα προσπαθήσω να τη δω
 

doctor

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
62
Like
190
Πόντοι
0
Γιατρέ θα μας τρελάνει η Άντζελα με τα κορίτσια της ,:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes: βλέπω να γίνεται χαμός πάλι στο δρόμο από αυτοκίνητα, καλός μας ξαναέρχεται η Νίκη την συστήνω ανεπιφύλακτα σήμερα θα προσπαθήσω να τη δω
Μονο την Αντζελα δεν μπορεσα να γνωρισω. αλλα που θα μου παει...χαχαχα
 

Deliveryboy1988

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
121
Πόντοι
0
Η Νίκη έρχεται δεύτερη σε σειρά προτίμησης! Το μαργαριτάρι είναι μοναδικό σε όλα!
 

babis372

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
72
Like
199
Πόντοι
0
Η Νίκη έρχεται δεύτερη σε σειρά προτίμησης! Το μαργαριτάρι είναι μοναδικό σε όλα!
Φίλε μίας καί έχω συναντήσει καί τις δύο κοπέλες θα πω ότι καί οι δύο είναι εξαιρετικές ,το μπέρδεμα θα ήταν αν εργάζονταν καί δύο μαζί τότε θα είχα προβληματισμούς ποια από τις δύο να επιλέξω
 

doctor

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
62
Like
190
Πόντοι
0
Φίλε μίας καί έχω συναντήσει καί τις δύο κοπέλες θα πω ότι καί οι δύο είναι εξαιρετικές ,το μπέρδεμα θα ήταν αν εργάζονταν καί δύο μαζί τότε θα είχα προβληματισμούς ποια από τις δύο να επιλέξω
απλα και τις δυο μαζι ταυτοχρονα για 2 ωρες... αν και προβλεπω κατι τετοιο θα συνεβαινε
iphone_line.jpg

μη σου πω καλυτερα αυτο θα συνεβαινε
getty_102387438_328248.jpg
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
218
Κριτικές
5
Like
1.265
Πόντοι
481
Πέρασμα με τη γνωστή από την Αθήνα Φρίντα στο Καρδίτσης(μου αρέσει που ζητούσα Φρίντα και τη φέρανε. Τώρα και Στέλλα, την κορυφαία πίπα!). Πολύ - πολύ καλή. Να πω πως βέβαια μου φάνηκε με παραπάνω κιλά σε σχέση με την τελευταία φορά που την είδα, αλλά οκ. Αυτα τα βυζιά της δεν παίζονται. Προκαταρκτικά ωραία, πίπα πολυ ικανοποιητική και στις στάσεις στημένη ηρωικά και να το ζει. Μια χαρά(ενδεχομένως οχι για οσους ζητανε σωμα μοντελου).
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
181
Like
477
Πόντοι
21
Στο Λαρίσης έχουν μια Νικολέτα ξανθιά (τουλάχιστον μέχρι χθες) , έχει περάσει κάποιος να μας πει πληροφορίες ; Αλήθεια αυτό εκεί δεν έχει κάπου ενημέρωση ;;;
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
218
Κριτικές
5
Like
1.265
Πόντοι
481
Στο Λαρίσης έχουν μια Νικολέτα ξανθιά (τουλάχιστον μέχρι χθες) , έχει περάσει κάποιος να μας πει πληροφορίες ; Αλήθεια αυτό εκεί δεν έχει κάπου ενημέρωση ;;;
Αν είναι η γνωστή Νικολέτα η Τσέχα που υποψιάζομαι, αξίζει αρκετά. Βέβαια πάει καιρός απ' όταν την είχα δει τελευταία φορά, δε ξέρω τι μπορεί να άλλαξε. Έχω περάσει 6 ή εφτά φορές μαζί της. Όλες στο Λαρίσης. Κανένα παράπονο ποτέ!
Ναι δυστυχώς το Λαρίσης δεν έχει διαδικτυακή παρουσία να ενημερωνόμαστε καλύτερα.
 

doctor

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
62
Like
190
Πόντοι
0
Αν είναι η γνωστή Νικολέτα η Τσέχα που υποψιάζομαι, αξίζει αρκετά. Βέβαια πάει καιρός απ' όταν την είχα δει τελευταία φορά, δε ξέρω τι μπορεί να άλλαξε. Έχω περάσει 6 ή εφτά φορές μαζί της. Όλες στο Λαρίσης. Κανένα παράπονο ποτέ!
Ναι δυστυχώς το Λαρίσης δεν έχει διαδικτυακή παρουσία να ενημερωνόμαστε καλύτερα.
το πυλης ειναι κλαση ανωτερο σε συμπεριφορα (ευγενεστατη η κυρια στην πορτα) , ποιοτητα και καθαριοτητα χωρου, κοπελες...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.739
Κριτικές
183
Like
3.098
Πόντοι
8.535
οπως ανεφερε κ ο παναγος πολυ καλη περιπτωση βυζοκαταστασης στο Καρδιτσης με Φριντα στις επαλξεις.
Ευχαριστη μεσα στο δωματιο κ ανετη στα στησιματα κτλ...δεν χρειαζεται να γραφουμε πολλα,αξιζει κ με το παραπανω.
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
181
Like
477
Πόντοι
21
οπως ανεφερε κ ο παναγος πολυ καλη περιπτωση βυζοκαταστασης στο Καρδιτσης με Φριντα στις επαλξεις.
Ευχαριστη μεσα στο δωματιο κ ανετη στα στησιματα κτλ...δεν χρειαζεται να γραφουμε πολλα,αξιζει κ με το παραπανω.
Την Φρίντα την είχα συναντήσει παλιά στο Villa στη Λάρισα (προ Covid εποχής) 2 φορές , θυμάμαι ότι ήταν εντυπωσιακή γενικά κορμάρα με στήθος πόδια φοβερά και χαρακτήρα, ξέρετε μέχρι πότε θα είναι εδώ ;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom