Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 778K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

elpotero

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
115
Πόντοι
0
"akoustikan oi proseuxes mou" !
"Επιτέλους ήρθε!!!!" !!!
:D::D:
Πείτε και εμάς τα μικρά παιδιά τι παίζει!
Μην μας αφήνετε στα σκοτάδια!
:)
 

babis372

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
88
Like
235
Πόντοι
20
Από κοντά συνάντησα τη Μαργαρίτα είναι μια εξαιρετική και πανέμορφη κοπέλα ευχάριστη επικοινωνιακή μιας καί μιλάει καλά ελληνικά κάνει ότι μπορεί να περάσεις καλά. Αρκετός κόσμος στο μαγαζι πάντως μην έχετε καθόλου ενδοιασμούς αξίζει όσο λίγες Υ.Γ. Προσοχή άκρος ερωτευσιμη
 

doctor

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
66
Like
212
Πόντοι
20
θα ηθελα να ξερω αν γινεται να κλεισω ραντεβου για μια ωρα και ποσο κοστιζει φουλ προγραμμα μια ωρα. Σημερα περασα 4 φορες και γινοταν χαμος απεξω
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
6
Like
1.363
Πόντοι
481
θα ηθελα να ξερω αν γινεται να κλεισω ραντεβου για μια ωρα και ποσο κοστιζει φουλ προγραμμα μια ωρα. Σημερα περασα 4 φορες και γινοταν χαμος απεξω
Απ'όσο θυμάμαι μια φορά που το συζήτησα με τη Μαργαρίτα, κι αν κάνω λάθος ας με διορθώσει η Άντζελα, η μία ώρα είναι γύρω στα 150. 100 το μισάωρο. Τώρα για ραντεβού από πριν δεν έχω ιδέα αν είναι εφικτό
 

Nikza50

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2022
Μηνύματα
10
Like
44
Πόντοι
0
Πέρασμα από Πύλης σήμερα το πρωί, πρώτη φορά με Μαργαρίτα, τα λόγια είναι περιττά για αυτήν την κοπέλα, όλα όσα γράφονται ισχύουν και με το παραπάνω, τέτοιο ευχάριστο κορίτσι δεν έχω συναντήσει, Μπράβο κορίτσι μου αξίζεις τα λεφτά σου.
 

sakisstrela

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2011
Μηνύματα
30
Like
52
Πόντοι
0
Απ'όσο θυμάμαι μια φορά που το συζήτησα με τη Μαργαρίτα, κι αν κάνω λάθος ας με διορθώσει η Άντζελα, η μία ώρα είναι γύρω στα 150. 100 το μισάωρο. Τώρα για ραντεβού από πριν δεν έχω ιδέα αν είναι εφικτό
200 λέει η τσατσα την ώρα…..
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.112
Πόντοι
206
Για πες! Για πες !! :)
Τι έχει το μενού των 100 ευρώ;
:)
παπα σε πουλαει τυπε! στο κωλομπαρο Αφρος για να γαμησεις θα δωσεις μισο βασικο μισθο και οι υπηρεσιες θα ειναι χειροτερες
του 20αρικου. ουτε για ποτο/καυλαντα δεν αξιζει. μεινε μακρια, φαε τα $$ σε κατι αλλο.

Καρδιτσης στη Νενα περασε κανεις? ειναι καλη? το ανεβασανε 40$?
 
Τελευταία τροποποίηση:

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
6
Like
1.363
Πόντοι
481
Είπα να κάνω τον έξυπνο και τη διαφορά και να μην πάω στην κορυφαία Μαργαρίτα(όχι πως δε θα το επιδιώξω απ' αύριο κιόλας), αλλά να τσεκάρω το νέο αίμα στο Καρδίτσης. Αμ δε!! Δεν είναι νέα κοπέλα. Είναι η Μαριαλένα, γνωστή από παλαιότερα περάσματα στο συγκεκριμένο μαγαζί. Και οκ, να μην λέω μόνο τα κακά, μια χαρά πέρασα(30 παραμένει προς τιμην τους το απλό). Η κοπέλα είναι ανανεωμένη, αδυνατισμένη, μέσα όλα καλά, αν και τυπικά, γιατί τη θυμάμαι παλιότερα να κλέβει λίγο τις διεισδύσεις. Έκανε και ωραία, μακρας διαρκείας πίπα, αλλά ρε παίδες γιατί πουλάτε παπα?? Γραψτε την Μαριαλένα να ξέρουμε τι μας γίνεται! To δε αστείο της υπόθεσης είναι πως και η τσατσά και η ίδια η κοπέλα "Μαριαλένα" είπανε στο σαλόνι και στο δωμάτιο. Άρα αποκλείεται να το ζήτησε πχ η κοπέλα να αλλάξει όνομα. Φέρτε καμιά Φρίντα, καμιά Στέλλα. Άλλου επιπέδου υπηρεσίες από τον πεσμένο μέσο όρο της επαρχίας.
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
865
Like
2.698
Πόντοι
446
θα ηθελα να ξερω αν γινεται να κλεισω ραντεβου για μια ωρα και ποσο κοστιζει φουλ προγραμμα μια ωρα. Σημερα περασα 4 φορες και γινοταν χαμος απεξω
Παρε στο μαγαζί και ρώτα πότε μες στην μέρα είναι πιο χαλαρά
 
  • Like
Αντιδράσεις: doctor

doctor

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
66
Like
212
Πόντοι
20
Παρε στο μαγαζί και ρώτα πότε μες στην μέρα είναι πιο χαλαρά
Πηγα σημερα τελικα και ολα ηταν υπεροχα. Φανταστικη η μαργαριτα. Μακαρι να μεινει και την επομενη εβδομαδα. Αξιζει πολλα. Χαρακτηρας, σωμα, υπηρεσιας , χαμογελο. οτι και να πω ειναι λιγα. Αυριο προγραμμα μιας ωρας και λιγο ειναι! χααχαχα
 

babis372

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
88
Like
235
Πόντοι
20
Πηγα σημερα τελικα και ολα ηταν υπεροχα. Φανταστικη η μαργαριτα. Μακαρι να μεινει και την επομενη εβδομαδα. Αξιζει πολλα. Χαρακτηρας, σωμα, υπηρεσιας , χαμογελο. οτι και να πω ειναι λιγα. Αυριο προγραμμα μιας ωρας και λιγο ειναι! χααχαχα
Συναγωνιστή τη ωρα πηγές και ήταν χαλαρά; Περνώντας σήμερα από τον δρόμο είδα είχε κίνηση . Γιατί θέλω και γω να περάσω με πρόγραμμα ώρας με τη Μαργαρίτα επίσης στην προηγούμενη επίσκεψη που πήγα δεν ανακοινώθηκε φουλ πρόγραμμα
 

doctor

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
66
Like
212
Πόντοι
20
Συναγωνιστή τη ωρα πηγές και ήταν χαλαρά; Περνώντας σήμερα από τον δρόμο είδα είχε κίνηση . Γιατί θέλω και γω να περάσω με πρόγραμμα ώρας με τη Μαργαρίτα επίσης στην προηγούμενη επίσκεψη που πήγα δεν ανακοινώθηκε φουλ πρόγραμμα
ουτε σε μενα μου ειπε φουλ προγραμμα απλα το ηξερα απο την προηγουμενη φορα. ρωτησε να σου πουν εκει. οσο για την ωρα 23:45 και μολις βγηκα ηταν αλλοι 2 που ανεβαιναν ...χαχαχα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αρε μαργαριτα τρελαινεις κοσμο!
 

babis372

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
88
Like
235
Πόντοι
20
ουτε σε μενα μου ειπε φουλ προγραμμα απλα το ηξερα απο την προηγουμενη φορα. ρωτησε να σου πουν εκει. οσο για την ωρα 23:45 και μολις βγηκα ηταν αλλοι 2 που ανεβαιναν ...χαχαχα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αρε μαργαριτα τρελαινεις κοσμο!
Ευχαριστώ, να ρωτήσω την υπηρεσία για φουλ μου λες η την κοπέλα κάνει και πρωκτικό;
 

doctor

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
66
Like
212
Πόντοι
20
Ευχαριστώ, να ρωτήσω την υπηρεσία για φουλ μου λες η την κοπέλα κάνει και προκτικό;
πρωκτικο αποτι ξερω δεν κανει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ολα τα αλλα ομως κανει
 

babis372

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
88
Like
235
Πόντοι
20
πρωκτικο αποτι ξερω δεν κανει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ολα τα αλλα ομως κανει
Οκ ευχαριστώ απλά ρώτησα γιατί σε προηγούμενα σχόλια είχε αναφερθεί ότι δεν κάνει, όπως το έγραψες αυτό αφίσες να εννοηθεί
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom