Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 770K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.742
Κριτικές
183
Like
3.104
Πόντοι
8.535
Την Φρίντα την είχα συναντήσει παλιά στο Villa στη Λάρισα (προ Covid εποχής) 2 φορές , θυμάμαι ότι ήταν εντυπωσιακή γενικά κορμάρα με στήθος πόδια φοβερά και χαρακτήρα, ξέρετε μέχρι πότε θα είναι εδώ ;;;
εχει περιπου μια βδομαδα στο καρδιτσης,αυριο αλλαζει κοπελα το μαγαζι.
ειναι αληθεια οτι αραια κ που ερχεται η συγκεκριμενη...η τελευταια της φορα ηταν τον Νοεμβρη του 22 στα Τρικαλα.
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
827
Like
2.572
Πόντοι
446
Στούντιο ΤΡΙΚΆΛΩΝ ΠΎΛΗ, από αύριο 9.02 θά είναι η ΒΊΚΥ με φουλ πρόγραμμα (προκτικο)
IMG-20230901-WA0044.jpg
IMG-20230901-WA0043.jpg
IMG-20230901-WA0042.jpg
IMG-20230901-WA0041.jpg
IMG-20230901-WA0040.jpg
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.112
Πόντοι
206
Βρήκα για ποτάκι Τρίκαλα και έκανα στάση στο Καρδίτσας. Φρίντα η κοπέλα που δούλευε για την οποία δεν ήξερα τπτ ούτε την είχα ξαναδεί, απλά είναι του γούστου μου όλο το παρουσιαστικό της και πέρασα.
Ίσως ότι καλύτερο έχει περάσει τα τελευταία έτη στην περιοχή μαζί με Στεφάνια.
Άψογη σε όλα! Τέτοιες θέλω προσωπικά...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν είναι η γνωστή Νικολέτα η Τσέχα που υποψιάζομαι, αξίζει αρκετά. Βέβαια πάει καιρός απ' όταν την είχα δει τελευταία φορά, δε ξέρω τι μπορεί να άλλαξε. Έχω περάσει 6 ή εφτά φορές μαζί της. Όλες στο Λαρίσης. Κανένα παράπονο ποτέ!
Ναι δυστυχώς το Λαρίσης δεν έχει διαδικτυακή παρουσία να ενημερωνόμαστε καλύτερα.
Αν όντως είναι αυτή είναι τοπ τουμπαναρα! Ήταν πόλη καλή πριν 2-3χρονια όπου δούλευε και τότε στο Λαρίσης.
Αργότερα πήγε Μπακαρα Λάρισας όπου είχε αρχίσει το ποτό κτλ, καμία σχέση η επίδοση της με παλιά. Αν περάσες μαζί της πρόσφατα και έχει επανέλθει, ενημέρωσε μας...
 

babis372

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
83
Like
223
Πόντοι
20
Δυνατή παρουσία η Βίκυ καλή περίπτωση την είχα ξανασυναντήσει και την περασμένη φορά που είχε έρθει
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
185
Like
489
Πόντοι
21
Ήθελα απλά να δώσω συγχαρητήρια στου Studio Τρικάλων Πύλης για τις υπηρεσίες υψηλού επιπέδου που προσφέρει σε όλα τα επίπεδα, με την Βίκυ μια ξανθιά κούκλα πέρασα στιγμές ανεπανάληπτες 2 μέρες συνεχόμενες, όσοι διαθέτουν χρήμα να πάνε ,να απολαύσουν έξτρα υπηρεσίες.
 

panagoskgkp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2017
Μηνύματα
221
Κριτικές
6
Like
1.330
Πόντοι
481
Το λοιπόν η Λουίζα στο Πύλης όμορφη κοπέλα. Μέσα βέβαια λίγο μου τα χάλασε. Όχι ότι έκανε κάτι άσχημο. Απλά μου έβγαλε στυγνό επαγγελματισμό. Δηλαδή χύσε να τελειώνουμε, καμία διάθεση για διαδραστικότητα. Οκ. Δεν έκλεψε βεβαία στις στάσεις ούτε μου είπε όχι. Δυνατό της σημείο η πίπα της. Έκανε με τις ώρες και αρκετά υγρή.

Τώρα στο Καρδίτσης ήρθε η Μελίνα η οποία είναι η Μελίνα με την οποία είχα περάσει πριν κάτι χρόνια όταν εμφανίστηκε ως call girl στο kanesex. Τότε είχα περάσει απίστευτα. Φιλιά, ακαποτη πίπα, πολύ δυνατός σεξ. Τώρα πιο ξενερωτα τα πράγματα σε σχέση με τότε αλλά και πάλι η κοπέλα με καβάλησε τόσο έντονα και με τόση δύναμη που άντεξα κάνα εξαλεπτο και δεν πρόλαβα να αλλάξω στάση. Να πω πως το πρόσωπο της ίσως να μην αρέσει σε όλους. Είναι κάπως ιδιαίτερο. Εμένα δε με χαλάει καθόλου βέβαια. Μικροκαμωμένη, την είδα να έχει φτιάξει και αφράτο κώλο σε σχέση με παλιά.
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.112
Πόντοι
206
Μελινα στο Καρδιτσης πολυ καλη. Μικρη σε σωματοτυπο με ωραια κωλαρα.
ειναι μικροσωμη και τη κουμπανταρεις ευκολα, δε λεει οχι σε στησιματα-πιασιματα κτλ.
στα 4 αντεχει αρκετο γ@μισι (επικη κωλαρα ετσι). 30ευρω το απλο εδω.

Στο Λαρισης η Αμαλια, μικρη σε ηλικια. 25ετων με ειπε, απο 40ευρω.
Δε περιμενα να τη δω μολις ειχε μπει σε δωματιο και ειχε και αλλο ενα μεσα στο 2ο.
ο 3ος ηρθε λιγο μετα απο εμενα. διπλα εχει μπλοκο αγροτων, εχεις αναμονη για να παρεις σειρα...
 

Argento

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2020
Μηνύματα
185
Like
489
Πόντοι
21
Studio Πύλης - Τρικάλων ΛΟΥΙΖΑ , από τα πιο όμορφα πρόσωπα που έχω δει, κουκλάρα, την συνάντησα 3 φορές, τα υπόλοιπα θα τα ανακαλύψετε μόνοι σας , απλά να σημειώσω ότι στο στοματικό είναι κορυφή... Α Π Ο Λ Α Υ Σ Η !!!
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.742
Κριτικές
183
Like
3.104
Πόντοι
8.535
Μελινα στο Καρδιτσης πολυ καλη. Μικρη σε σωματοτυπο με ωραια κωλαρα.
ειναι μικροσωμη και τη κουμπανταρεις ευκολα, δε λεει οχι σε στησιματα-πιασιματα κτλ.
στα 4 αντεχει αρκετο γ@μισι (επικη κωλαρα ετσι). 30ευρω το απλο εδω.

Στο Λαρισης η Αμαλια, μικρη σε ηλικια. 25ετων με ειπε, απο 40ευρω.
Δε περιμενα να τη δω μολις ειχε μπει σε δωματιο και ειχε και αλλο ενα μεσα στο 2ο.
ο 3ος ηρθε λιγο μετα απο εμενα. διπλα εχει μπλοκο αγροτων, εχεις αναμονη για να παρεις σειρα...
μήπως αυτη η ''Αμαλία'' ειναι η Αννα η πιτσιρικα που ειχα περασει δωματιο εγω?
αν ειναι ομορφη, μελαχροινη,μοντελε σωμα,με ομορφο καλοσχηματισμενο σιλιΚονατο βυζι ειναι αυτη κ της αλλαξανε το ονομα.
Μ-Α-Κ-Ρ-Υ-Α.
 

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
827
Like
2.572
Πόντοι
446
Στούντιο ΤΡΙΚΆΛΩΝ ΠΎΛΗΣ, η ΛΟΥΊΖΑ θα είναι για άλλες δύο μέρες σήμερα και την Δευτέρα
Screenshot_2023-12-20-22-51-16-696_com.viber.voip-edit.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: Big Jo

Anzela$$$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
827
Like
2.572
Πόντοι
446
Η ΛΟΥΊΖΑ σήμερα τελευταία μέρα
Screenshot_2023-12-20-22-50-43-361_com.viber.voip-edit.jpg
 
  • Like
Αντιδράσεις: Big Jo

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.112
Πόντοι
206
μήπως αυτη η ''Αμαλία'' ειναι η Αννα η πιτσιρικα που ειχα περασει δωματιο εγω?
αν ειναι ομορφη, μελαχροινη,μοντελε σωμα,με ομορφο καλοσχηματισμενο σιλιΚονατο βυζι ειναι αυτη κ της αλλαξανε το ονομα.
Μ-Α-Κ-Ρ-Υ-Α.
δε την ειδα τυπε, ειχε κοσμο και θα επρεπε να περιμενω. αν ξαναπαω θα ενημερωσω.
βεβαια, δε στηριζω το 40αρι οποτε δε παω αν δεν εχω σκοπο να περασω, να ζαλιζω τη τσατσα και τη κοπελα οπως κανουν αλλοι.
τα παζαρια ηταν πριν 10ετιες στο μπακαλη της γειτονιας, σμρ δε χωρανε πουθενα (γνωμη μου).
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.742
Κριτικές
183
Like
3.104
Πόντοι
8.535
δε την ειδα τυπε, ειχε κοσμο και θα επρεπε να περιμενω. αν ξαναπαω θα ενημερωσω.
βεβαια, δε στηριζω το 40αρι οποτε δε παω αν δεν εχω σκοπο να περασω, να ζαλιζω τη τσατσα και τη κοπελα οπως κανουν αλλοι.
τα παζαρια ηταν πριν 10ετιες στο μπακαλη της γειτονιας, σμρ δε χωρανε πουθενα (γνωμη μου).
οκ,νομισα οτι την ειδες...ουτε εγω στηριζω 40 αρι,στο εχω πει,το ξερεις.
συμφωνω, τα παζαρια ειναι για την λαϊκη,οχι για τα μπουρδελα.
δυστηχως η Αναστασια μιμιθηκε τιμολογικα το μαγαζι της Πυλης.Το ζητουμενο βεβαια δεν ειναι παντα η τιμη αλλα η συμπεριφορα της εκαστοτε εκδιδομενης...κ στα 40 ποναει πιο πολυ η φολα σε σχεση με τα 30/αν περασω ομως καλα εγω ή ο οποιοσδηποτε χαλαλι τουλαχιστον τα 40.Ειναι βεβαια θεμα ρισκου,τζογαρουμε κυριοι,τπτ αλλο.
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.112
Πόντοι
206
οκ,νομισα οτι την ειδες...ουτε εγω στηριζω 40 αρι,στο εχω πει,το ξερεις.
συμφωνω, τα παζαρια ειναι για την λαϊκη,οχι για τα μπουρδελα.
δυστηχως η Αναστασια μιμιθηκε τιμολογικα το μαγαζι της Πυλης.Το ζητουμενο βεβαια δεν ειναι παντα η τιμη αλλα η συμπεριφορα της εκαστοτε εκδιδομενης...κ στα 40 ποναει πιο πολυ η φολα σε σχεση με τα 30/αν περασω ομως καλα εγω ή ο οποιοσδηποτε χαλαλι τουλαχιστον τα 40.Ειναι βεβαια θεμα ρισκου,τζογαρουμε κυριοι,τπτ αλλο.
συμφωνω σε ολα! Πρωτο λογο και για μενα παιζει η συμπεριφορα κοπελας. Φθινοπωρο 22 με καλοκαιρι 23 ημουν Λαρισα, οπου εκει ειχα αφησει πολυ $$ σε μια κοπελα (παντα με το 30αρι, ποτε εξτρα $ ουτε στο μαγαζι ουτε σε αυτη). αυτη το επαιξε σωστα και με κερδισε (δε ψαχνω βεβαια νυφη, να τα λεμε αυτα:cheesy:)
Στα Τρικαλα δουλευουν διαφορετικα και μαγκια τους φυσικα. Η Αναστασια αντεγραψε τις "αναβαθμισεις" του Πυλης, αλλα κρατησε και ολα τα δικα της στραβα
με αποτελεσμα να ειναι το πιο αντιπαθητικο στουντιο, για μενα. Στο Καρδιτσης ειναι ακομα σε νορμαλ πλαισια αλλα δε το κοβω να αντεχει για Χ και Ψ λογους, ελπιζω να βγω ψευτης (ο χωρος εκει ειναι το μεγαλυτερο μειωνεκτιμα).
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.742
Κριτικές
183
Like
3.104
Πόντοι
8.535
συμφωνω σε ολα! Πρωτο λογο και για μενα παιζει η συμπεριφορα κοπελας. Φθινοπωρο 22 με καλοκαιρι 23 ημουν Λαρισα, οπου εκει ειχα αφησει πολυ $$ σε μια κοπελα (παντα με το 30αρι, ποτε εξτρα $ ουτε στο μαγαζι ουτε σε αυτη). αυτη το επαιξε σωστα και με κερδισε (δε ψαχνω βεβαια νυφη, να τα λεμε αυτα:cheesy:)
Στα Τρικαλα δουλευουν διαφορετικα και μαγκια τους φυσικα. Η Αναστασια αντεγραψε τις "αναβαθμισεις" του Πυλης, αλλα κρατησε και ολα τα δικα της στραβα
με αποτελεσμα να ειναι το πιο αντιπαθητικο στουντιο, για μενα. Στο Καρδιτσης ειναι ακομα σε νορμαλ πλαισια αλλα δε το κοβω να αντεχει για Χ και Ψ λογους, ελπιζω να βγω ψευτης (ο χωρος εκει ειναι το μεγαλυτερο μειωνεκτιμα).
της Αναστασιας ειναι το πιο καταθλιπτικο στουντιο...κατι αιωρείται εκει μέσα που δεν ταιριάζει με την ατμόσφαιρα ΄΄ήρθα να πηδήξω να περάσω καλά''.Η συγκεκριμένη καλυτερα να αποχωρουσε κ να έμπαινε για υποδοχή κάποια πιο θετική κυρία.
Το καρδίτσης μακαρι να κρατήσει.Κ το λέω γτ πάντα πρέπει να υπάρχουν επιλογές κ για κόσμο που δεν εχει πολλα λεφτά να διαθέσει για ενα πήδημα ...γτ δεν ειναι ολοι οικονομικα στο ιδιο επιπεδο.Εκει εξω υπαρχουν αντιθέσεις.Αλλος γαμιέται για 667 κ θέλει να δώσει απο το υστέρημα του τα 30 ή 40 κ να περάσει εαν δυνατον καλά,αλλος τα 40 μπορεί να τα έχει κολώνια για τα αρχίδια του που λενε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom