Νέα

Μπουρδέλα για πρωκτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 722K
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Να ενημερώσουμε τους πρωϊνούς κουλουράκηδες ότι Εξηκίου 20 παίζει μπάλα η Έλενα η ελληνίδα.
Έκφυλο και πονηρό μιλφέιγ, καλό σωματάκι, σφιχτό κωλαράκι, σιλικονάτο αλλά μέτριο βυζάκι και φάτσα μπουγάτσα.
Πήγα μια μέρα που 'βρεχε και αφού είχα γίνει παπί λέω δε γαμιέται ας μπω. Ήθελα να γλιτώσω και απ'το χούφτωμα του σκιάχτρου (της γεροντοτσατσάς ντε) και πέτυχα μ'ένα σμπάρο δυο τρυγόνια.
Μέσα καλή είναι η έτσι και δίνει γκώνλον (γιάσου θεέ :rockon:) μέχρι τελικής εκσπερματώσεως. Πα μαλ, πα μαλ. :zfuck:
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
Να ενημερώσουμε τους πρωϊνούς κουλουράκηδες ότι Εξηκίου 20 παίζει μπάλα η Έλενα η ελληνίδα.
Έκφυλο και πονηρό μιλφέιγ, καλό σωματάκι, σφιχτό κωλαράκι, σιλικονάτο αλλά μέτριο βυζάκι και φάτσα μπουγάτσα.
Πήγα μια μέρα που 'βρεχε και αφού είχα γίνει παπί λέω δε γαμιέται ας μπω. Ήθελα να γλιτώσω και απ'το χούφτωμα του σκιάχτρου (της γεροντοτσατσάς ντε) και πέτυχα μ'ένα σμπάρο δυο τρυγόνια.
Μέσα καλή είναι η έτσι και δίνει γκώνλον (γιάσου θεέ :rockon:) μέχρι τελικής εκσπερματώσεως. Πα μαλ, πα μαλ. :zfuck:
η γνωστη ψηλη μελαχρινη πρασινοματα ελενα ???? αυτη λες συναγωνιστη ηλικια περιπου 30-36 αδυνατουλα με ωραια πατουρα???
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
η γνωστη ψηλη μελαχρινη πρασινοματα ελενα ???? αυτη λες συναγωνιστη ηλικια περιπου 30-36 αδυνατουλα με ωραια πατουρα???
Τώρα βρήκες άνθρωπο να προσέχει τα μάτια... :tits2:
Πιστεύω έχει πατημένα τα 40 αλλά όπως και να'χει προφανώς την ίδια λέμε. Πόσες Έλενες να δουλεύουν εκεί; ;)
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
φιλε βυζολαγνε και τον γκωλον τον δινει με 20 μονο ή ειναι παραπανω και με ποσα ;;Γιατι ζουμε και σε δυσκολα οικονομικα εποχες.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
φιλε βυζολαγνε και τον γκωλον τον δινει με 20 μονο ή ειναι παραπανω και με ποσα ;;Γιατι ζουμε και σε δυσκολα οικονομικα εποχες.

20 ευρώ χύστη. Θεωρείται νορμάλ το ποσό στις μέρες μας αλλά σε δραχμές είναι 6.815 παρακαλώ! Ακριβό μου κουλούρι... :-
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
ξεχασα να ρωτησω κανει και ακα. τσιμπ. ????
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.865
Πόντοι
6.585
Παιδια, θα ηθελα την βοηθεια σας. Ερχομαι για καμια δεκαρια μερες στην Αθηνα και θα ηθελα να μου προτεινεται τις 6-7 καλυτερες κοπελες απο μπουρδελα/στουντιο που να δινουν το κωλαρακι τους. Με το καλυτερες κοπελες εννοω να προσφερει σιγουρα πρωκτικο η κοπελα και να τον παιρνει αβερτα χωρις να ζοριζεται. Η τιμη δεν με πολυπειραζει. Δεν με πειραζει να δωσω κατι παραπανω σε στουντιο αν αξιζει η πουτανα. Εχω αρκετο καιρο να ερθω Αθηνα και δεν ξερω τι παιζει απο ξεκωλακια. Αν θα μπορουσατε να μου προτεινεται αυτες τις 6-7 κοπελες και που συνηθως δουλευουν θα με βοηθουσατε πολυ. Ευχαριστω προκαταβολικα.

Δεν γνωρίζω αν έχει ξαναγραφτεί σε αυτό το thread, κουλούρι δίνει κ η ΕΥΑ, ρωσικό milf, στην Αλκιβιάδου 16Γ ... Χυμώδες γυναίκα, με 3αρι οπλισμό πάνω κ τρελή πατούρα κάτω .. (αυτό κατά εμέ - γούστα είναι αυτά ...)

Τιμή τσιμπημένη (της το έχω επι πολλάκις) στα 20€ + 20€ (η επιπλέον χρέωση για λωκό) και για τους τολμηρούς +10€ τα ακάποτα στοματικά ..

Απλά, το κουλουράκι είναι ΣΤΕΓΝΟ (δλδ, ασάλιωτο, χωρίς κρέμες κ λοιπά μερεντώδη σφολιατοειδή ..) κ το μωρό αντέχει το σφυροκόπημα .. 

:fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
736
Κριτικές
123
Like
1.679
Πόντοι
8.445
τι έγινε ρε παίδες; τώρα στις γιορτές με το πολύ φαγητό σταματήσατε το ... κουλούρι; δεν βλέπω κανένα νέο!!!
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375

Φιλε  sakarvats  θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω σε κατι  ώς προς  Ευα.
Στο Φ 92 σε εμενα  πέρσι έτυχε  στο κουλουρακι  να είναι με ΤΗΝ κρέμα  (μεση πρωινής βάρδιας)
και  απο αίσθηση ..  χαιρε βάθος αμέτρητον
Προσωπική γνώμη παντα,  αν  και τα δυο αυτά  στοιχεία νομιζω έχουν γραφτεί κι απο άλλους
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
Φιλε  sakarvats  θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω σε κατι  ώς προς  Ευα.
Στο Φ 92 σε εμενα  πέρσι έτυχε  στο κουλουρακι   να είναι με ΤΗΝ κρέμα  (μεση πρωινής βάρδιας)
και  απο αίσθηση ..  χαιρε βάθος αμέτρητον
Προσωπική γνώμη παντα,  αν  και τα δυο αυτά  στοιχεία νομιζω έχουν γραφτεί κι απο άλλους
οντως,ο πιο ανοιχτος κωλος που εχω δει.και με αρκετη κρεμα.αξιζει μονο η πιπα της,στα υπολοιπα μαυρο.
 

ΑΚΗΣ018

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
2.935
Στο Λεωνιδου 28(πανω οροφος)εδω και 2 χρονακια εχει καθιερωθει πληρες προγραμμα με κωλο στα 15γιουρα..Αξιζει να το ελεγχει κανεις τακτικα κυριως απογευματινες και μεταμεσονυκτιες ωρες..Σε περιοδο οικονομικης κρισης ειναι μια καλη επιλογη για ενα καλο ξεμπουκομα...
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
1
Πόντοι
2.062
Καλή Πρωκτοχρονία σύντροφοι,
μεταμεσονύκτιες πάντα ώρες, εκτός από Κολοκυνθούς και Αχιλλέως που παίζουν μπάζα, έχει πάρει το μάτι σας κάτι αξιοfuckable;
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
Η Μπάρμπορα - με προυποθέσεις - είναι νομίζω η καλύτερη περίπτωση.
 

greenside

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
1.295
και ποιες ειναι οι προυποθέσεις  ?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • affiliate.gif
    affiliate.gif
    25,5 KB · Εμφανίσεις: 25

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
η μιλενα εστηνε ωραια κολο,καλη κολαρα...μην την γυρισεις ομως απο μπροστα γιατι ειναι φαφουτα...ηταν πρωινα συνηθως κολοκυνθους πανω...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
η μιλενα εστηνε ωραια κολο,καλη κολαρα...μην την γυρισεις ομως απο μπροστα γιατι ειναι φαφουτα...ηταν πρωινα συνηθως κολοκυνθους πανω...
:2funny: :2funny:
ειχε 1 δοντι απο πανω αν θυμαμε καλα τυπε :2funny:
 

307cc

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Δεν ξερω αν ειναι γνωστο απλως το αναφερω φυλης 80 Μαρια βουλγαρα αρκετα καλη με πισω πορτα στα 20 ευρω σημερα το απογευμα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom