Νέα

Μπουρδέλα για πρωκτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 727K
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Δεν ξερω αν ειναι γνωστο απλως το αναφερω φυλης 80 Μαρια βουλγαρα αρκετα καλη με πισω πορτα στα 20 ευρω σημερα το απογευμα.

εννοείς με +20 euro ? ή μέσα στο 20άρικο ? λίγο δύσκολο μου φαίνεται...
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
μεταμεσονύκτιες πάντα ώρες, εκτός από Κολοκυνθούς και Αχιλλέως που παίζουν μπάζα, έχει πάρει το μάτι σας κάτι αξιοfuckable;

Ιάσωνος, Κωλο-νού, Φωκαίας, κάτι θα'χουν λογικά εκείνες τις ώρες συναθλητή.

Δεν ξερω αν ειναι γνωστο απλως το αναφερω φυλης 80 Μαρια βουλγαρα αρκετα καλη με πισω πορτα στα 20 ευρω σημερα το απογευμα.

Από βύζο τι λέει η τύπισσα;
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Από βύζο τι λέει η τύπισσα;
Τυπε μου αν ειναι η γνωστη η Μαρια η βουλγαρα και δινει κωλαρακι,ακομα και με +20,θα πεσουν τα τσιμεντα  :2on1: :2on1: :2on1: .

Το μουνακι ειναι πολυ καβλιαρικο και θερμο αν και μου φαινεται απιθανο να ανοιξε τωρα το κωλοτρυπιδι της στο κοινο,αφου 1 χρονο τωρα στο επαγγελμα,εχει σταθερη πελατεια  ;)

Όπως καταλαβες ειναι στα γουστα μου,οπότε αυτοματα αποκλειεται να ειναι και στα δικα σου.Και ειναι και αβυζο  :grin:
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.869
Πόντοι
6.585
Φιλε  sakarvats  θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω σε κατι  ώς προς  Ευα.
Στο Φ 92 σε εμενα  πέρσι έτυχε  στο κουλουρακι   να είναι με ΤΗΝ κρέμα  (μεση πρωινής βάρδιας)
και  απο αίσθηση ..  χαιρε βάθος αμέτρητον
Προσωπική γνώμη παντα,  αν  και τα δυο αυτά  στοιχεία νομιζω έχουν γραφτεί κι απο άλλους

οντως,ο πιο ανοιχτος κωλος που εχω δει.και με αρκετη κρεμα.αξιζει μονο η πιπα της,στα υπολοιπα μαυρο.


Παίδες δεν θα διαφωνίσω γενικώς, απλά εγώ στην διάρκεια της πράξης μου ήρθε η έμπνευση κ της ζήτησα την πίσω πόρτα ... οπότε δεν είχε προετοιμαστεί ανάλογα .. με τα γνωστά κρεμώδη υλικά ..

Εξάλλου σε ... τάνα τον βάζουμε κ τον χώνουμε .. όχι σε καμία Οσία .. δεν έχω την απαίτηση να είναι σφιχτή σαν την πρώτη της φορά .. Αλλά δεν είναι κ σαν την άλλη (Μαριά νομίζω ..???) στο Μεταξουργίο πριν 2-3 χρόνια που εκεί η πίσω πόρτα ήταν χωάνη .. χειρότερη κ από το νινί της !!!

Απλά εγώ το κατέθεσα σαν αξιόπιστη πρόταση (όμως κ ακριβή, όπως σχετικά αναφέρω για δεδομένα μπουρδέλου ... )
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
παιδες γουστα ειναι αυτα , εμενα με αρεσει να ειναι χωανη , τικγα ανοικτος GAPE ASS , WILD OPEN ASS  να μπενουν τρενα
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
παιδες γουστα ειναι αυτα , εμενα με αρεσει να ειναι χωανη , τικγα ανοικτος GAPE ASS , WILD OPEN ASS  να μπενουν τρενα
Ε τι σου αρεσει ρε χυστη??

Αμα ειναι ο κωλος πιο ανοιχτος απο το μουνι τί να το κανεις?

Γαμησι αερας,με κινδυνο μερεντας  >:(
 

307cc

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
127
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Τυπε μου αν ειναι η γνωστη η Μαρια η βουλγαρα και δινει κωλαρακι,ακομα και με +20,θα πεσουν τα τσιμεντα  :2on1: :2on1: :2on1: .

Το μουνακι ειναι πολυ καβλιαρικο και θερμο αν και μου φαινεται απιθανο να ανοιξε τωρα το κωλοτρυπιδι της στο κοινο,αφου 1 χρονο τωρα στο επαγγελμα,εχει σταθερη πελατεια  ;)

Όπως καταλαβες ειναι στα γουστα μου,οπότε αυτοματα αποκλειεται να ειναι και στα δικα σου.Και ειναι και αβυζο  :grin:
Δεν ειναι η γνωστη καβλιαρα Μαρια ειναι αλλη ποιο  σκουρα στο χρωμα (κανει για γυφτοβουλγαρα) που δινει λοκο στα 20 ευρα χωρις εχτρα φραγκα απο βυζι 1.5αρι με 2αρι ειναι λιγο πεσμενο
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, καλησπέρα. Εχθές, περνούσα με το αυτοκίνητο από κωλοκυνθούς (απόγευμα, κατά τις 19:00) και είδα ένα καινούριο σπίτι. Αμέσως παρκάρω, για να δω τι παίζει. Μέσα, λειτουργεί 1 μαγαζί, αλλά μάλλον θα λειτουργίσει και άλλο (είναι αυλή με δύο πόρτες). Πήγα με την ελπίδα να συνεχίζει την παράδοση του συγκεκριμένου δρόμου, αλλά οι ελπίδες απεδείχθησαν φρούδες. Και όχι μόνο αυτό. Ήταν και μία φόλα μέσα.
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
1
Πόντοι
2.062
Συναγωνιστές, καλησπέρα. Εχθές, περνούσα με το αυτοκίνητο από κωλοκυνθούς (απόγευμα, κατά τις 19:00) και είδα ένα καινούριο σπίτι. Αμέσως παρκάρω, για να δω τι παίζει. Μέσα, λειτουργεί 1 μαγαζί, αλλά μάλλον θα λειτουργίσει και άλλο (είναι αυλή με δύο πόρτες). Πήγα με την ελπίδα να συνεχίζει την παράδοση του συγκεκριμένου δρόμου, αλλά οι ελπίδες απεδείχθησαν φρούδες. Και όχι μόνο αυτό. Ήταν και μία φόλα μέσα.
]
Μας κάβλωσες με την εισαγωγή σύντροφε και μετά μας άφησες στα κρύα του λουτρού.
Ποτέ δεν ξέρεις. Μπορεί να μπεί στο σωστό κολο-δρομο και αυτό το σπίτι.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Συναγωνιστές, καλησπέρα. Εχθές, περνούσα με το αυτοκίνητο από κωλοκυνθούς (απόγευμα, κατά τις 19:00) και είδα ένα καινούριο σπίτι. Αμέσως παρκάρω, για να δω τι παίζει. Μέσα, λειτουργεί 1 μαγαζί, αλλά μάλλον θα λειτουργίσει και άλλο (είναι αυλή με δύο πόρτες). Πήγα με την ελπίδα να συνεχίζει την παράδοση του συγκεκριμένου δρόμου, αλλά οι ελπίδες απεδείχθησαν φρούδες. Και όχι μόνο αυτό. Ήταν και μία φόλα μέσα.
Ριξτε ΜΑΥΡΟΟΟΟ σε αυτο το σπιτι, ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΤΡΩΣΕΙ... :tickedoff: :helpplea:

Ακους εκει μπουρδελο επι της κΩλοκυνθους και να μην εχει το βασικο προγραμμα, γκαμησι απο γκώνλον και φραπόχυσο στο στομα  :zfuck: :zfuck: :2on1: :2on1:

Εμπαργκο να μαθουνε τυποι.... :pipa3:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Συναγωνιστές, καλησπέρα. Εχθές, περνούσα με το αυτοκίνητο από κωλοκυνθούς (απόγευμα, κατά τις 19:00) και είδα ένα καινούριο σπίτι. Αμέσως παρκάρω, για να δω τι παίζει. Μέσα, λειτουργεί 1 μαγαζί, αλλά μάλλον θα λειτουργίσει και άλλο (είναι αυλή με δύο πόρτες). Πήγα με την ελπίδα να συνεχίζει την παράδοση του συγκεκριμένου δρόμου, αλλά οι ελπίδες απεδείχθησαν φρούδες. Και όχι μόνο αυτό. Ήταν και μία φόλα μέσα.

Κι εγώ έκανα μερεντοποδαρικό σήμερα το πρωί. Είχε μια καλούτσικη στα 15 ευρώ χωρίς κουλούρι.
Μα είναι ποτέ δυνατόν στην ΚΩΛΟκυνθούς όχι κώλο; Για πόσο μαλάκες μας περνάνε;
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
740
Κριτικές
123
Like
1.687
Πόντοι
8.445
πέρασε ένας ολόκληρος μήνας και ούτε ένα μήνυμα για καλό γκομενάκι που να δίνει κωλαράκι;
χάλασε η αγορά!!!
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
1
Πόντοι
2.062
Δυστυχώς φαίνεται οτι τα στέκια του κόλου είναι τα ίδια (κολοκυνθους, αχχιλέως και τα milf στη διδύμου) αντε και κανα διάσπαρτο που και που (Λεωνίδου, Φώκαιας, Ρεμούνδου κ.α.), αλλά κανένα από αυτά δεν είναι κάτι το πολύ αξιόλογο.
Επειδή έχω ασχοληθεί με το θέμα, αισθάνομαι το τελευταίο καιρό νομίζω οτι όλες όσες δίνουν κόλο, έχουν τελειώσει το ίδιο σχολείο. Απάθεια, ψυχρότητα λίγες στιγμές προσποιητού έρωτα και τέλος.
Οπότε οι σύντροφοι ή αισθάνονται το ίδιο και για αυτό δεν γράφουν ή έχουν βρεί κάτι καλό και δεν μας το λένε.
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Για πρωκτικό και φαίνεται να της αρέσει είναι η βαλεντίνα, πρωί από κωλοκυνθούς 38 κάτω. Στη διδύμου ποια μιλφ κάνουν πρωκτικό?
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
740
Κριτικές
123
Like
1.687
Πόντοι
8.445
δώσε περιγραφή της Βαλεντίνας;
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
Βουλγάρα μελαχρινή, ψιλή κάπου στο 1,72 γύρω στα 30, με μεσαίο βυζί και μεγάλα οπίσθια. όχι ιδιαίτερα ωραία. θα σου έλεγα φαφούτα, αλλά έχει βάλει δόντια τώρα. δεκτική σε όλα, πχ δάχτυλα παντού, γλύφει @@, ακα μπούκι για τους κασκαντέρ στάνταρ στο πρόγραμμα της. πρέπει να παίζει και cim.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Βουλγάρα μελαχρινή, ψιλή κάπου στο 1,72 γύρω στα 30, με μεσαίο βυζί και μεγάλα οπίσθια. όχι ιδιαίτερα ωραία. θα σου έλεγα φαφούτα, αλλά έχει βάλει δόντια τώρα. δεκτική σε όλα, πχ δάχτυλα παντού, γλύφει @@, ακα μπούκι για τους κασκαντέρ στάνταρ στο πρόγραμμα της. πρέπει να παίζει και cim.
την ειχα δει στο κωλο-κυνθους κατω τελευταια φορα τυπε
χωρις δοντια!
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
πριν δύο εβδομάδες που είχα περάσει, μου είχε πει πως έβαλε κάποια δόντια, πήγαινε ήδη στον οδοντίατρο και μάλλον είχε βάλει τα πάνω. από τότε δεν ξαναπήγα και υπέθεσα πως έβαλε και τα υπόλοιπα. πότε την είδες τελευταία φορά?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom