Νέα

Μπαρ με κονσομασιόν (συνήθως χωρίς στριπ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipinomaniac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 226K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
με αυτα που γραφεις καταλαβαινω γιατι το γαμησι ειναι τοσο ακριβο στην ελλαδα..και στοιχιζει ποιο πολυ απο παντου ..αφου χαλας λεφτα για χουφτομα χωρις να γαμισεις....και δεν χαλασες και λιγα ...γυρισες ολα τα κολομπαρα της αλεξανδρας... και δεν εισαι ο μονος υπαρχουν πολλοι μ.....ες  αν κρινω τον αριθμο των κολομπαρων πατησιων,μηχαλακοπουλου κλπ..ελεος μεσημεριατικα....
διαβαζοντας τις προηγουμενες αναφορες σου σε αυτο το θεμα αυτο που καταλαβα ειναι οτι πρεπει να εισαι πολυ τσιγγουνης ενταξει δεν χαλασε ο κοσμος να χαλας μερικα ευρω για να κανεις τη φαση σου αρε κακομοιρη γλεντα τη ζωη οπως ερθει γιατι ειναι λιγη και μετα :headbang: :headbang: :headbang:
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
παιδες ειναι γνωστο ότι στα κωλο μπαρα δεν παιζει γαμ..τουλαχιστον φανερα..εξαρταται απο πως θα λανσαριστεις...νομιζω οτι πρεπει να δινουμε πληροφοριες για το ποια κωλομπαρα ειναι πιο ''ανοικτα'' σε τετοια φαση (εκτος δηλ. μπαλαμουτιου).
ΟΣα ανεφερε ο συναδελφος για την Αλεξανδρας, εχω να πω ότι οι τυπισσες που δουλευουν εκει ειναι δυο κατηγοριων:
-παλιες ανω των 50, που δεν τις γαμας ουτε με σφαιρες (τουλαχιστον εγω)
-περαστικες 25-35, που στελεχωνουν για μερικους μηνες το καταστημα και μετα γεια σας
οποτε η καλυτερη περιπτωση ειναι να σας κατσει μια απο την δευτερη κατηγορια...
συμφωνω μαζι σου εγω περασα ειδα και αναφερω απλα για οποιον ενδειαφερεται και αν προσεξες εβαλα το μπον νουιτ που εχει καποια καλα τεμαχια  10+00 το αφεντικο φευγει και μενει ενα γκαρσονι και τα κοριτσια σχολανε νωρις και ετσι μπορει να παρεις καποια και να φυγεις οπως εκανα και εγω τωρα οκαθενας πρατει αναλογα  μετις δυναμεις του
 

Kostaslaw

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
η οδος Καλλιγά που αναφέρεις πο :think:υ ακριβώς είναι. και όταν λες μεσημέρι τι εννοείς :think:
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
διαβαζοντας τις προηγουμενες αναφορες σου σε αυτο το θεμα αυτο που καταλαβα ειναι οτι πρεπει να εισαι πολυ τσιγγουνης ενταξει δεν χαλασε ο κοσμος να χαλας μερικα ευρω για να κανεις τη φαση σου αρε κακομοιρη γλεντα τη ζωη οπως ερθει γιατι ειναι λιγη και μετα :headbang: :headbang: :headbang:
n
να γλεντισω την ζωη μου σε κολομπαρα ακουγοντας την καθε ξεκολιαρα να μου πουλαει το παραμυθι για να την κερασω κανενα ποτο και στο τελος να μην γαμισω εεεεε δεν ειμαι τοσο φλωρος σαν και σενα... ελεος ασε αγορι μου τα χαδακια τα μπαλαμουτια ,δωρακια ποτακια ,και πηγενε να ριξεις κανενα παλαμαρι σε κανενα στουντιο μπας και δεις καμμια ασπρη μερα διοτι ερχοντε δυσκολες μερες και θα πονεσεις παρα πολυ.... και μην μας πουλας παραμυθια και κηριλικια εδω μεσα οτι γαμισες σε κολομπαρα χωρις να πληρωσεις κανενα εκατομμυριο...διοτι δεν θα σε πιστεψει κανεις ..εκτος και αν γαμισες κανενα τερας 55χρονο...πηγενε στο ζοο και στο φατσα εκει μπορει....
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
n
να γλεντισω την ζωη μου σε κολομπαρα ακουγοντας την καθε ξεκολιαρα να μου πουλαει το παραμυθι για να την κερασω κανενα ποτο και στο τελος να μην γαμισω εεεεε δεν ειμαι τοσο φλωρος σαν και σενα... ελεος ασε αγορι μου τα χαδακια τα μπαλαμουτια ,δωρακια ποτακια ,και πηγενε να ριξεις κανενα παλαμαρι σε κανενα στουντιο μπας και δεις καμμια ασπρη μερα διοτι ερχοντε δυσκολες μερες και θα πονεσεις παρα πολυ.... και μην μας πουλας παραμυθια και κηριλικια εδω μεσα οτι γαμισες σε κολομπαρα χωρις να πληρωσεις κανενα εκατομμυριο...διοτι δεν θα σε πιστεψει κανεις ..εκτος και αν γαμισες κανενα τερας 55χρονο...πηγενε στο ζοο και στο φατσα εκει μπορει....
το αν ειμαι φλωρος δεν μπορεις να το ξερεις και θα εχεις το δικαιωμα να το πεις μονο αν ερθεις ενα βραδακι μαζι μου
εκτος αν δεν εχεις αρχιδια και οσο για τοα στουντιο που μου λες τα δικα μου τα αρχιδια ειναι πολυ επιλεκτικα για να βαραισουν εκει που πριν απο πεντε λεπτα γαμουσε πακιστανος η γυφτος
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
631
Κριτικές
9
Like
229
Πόντοι
26
πειτε κανενα καλο κωλομπαρ.....
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
το αν ειμαι φλωρος δεν μπορεις να το ξερεις και θα εχεις το δικαιωμα να το πεις μονο αν ερθεις ενα βραδακι μαζι μου
εκτος αν δεν εχεις αρχιδια και οσο για τοα στουντιο που μου λες τα δικα μου τα αρχιδια ειναι πολυ επιλεκτικα για να βαραισουν εκει που πριν απο πεντε λεπτα γαμουσε πακιστανος η γυφτος
Ενώ από κωλόμπαρα φορτώνουν μόνο οι αριστοκράτες :grin:έχω δεί εγώ βρωμιάρηδες σε κωλόμπαρα... :headbang:πάντως θεωρώ ότι στην Αθήνα είναι κοροϊδία να πας σε κωλόμπαρο με σκοπό να γαμήσεις ενώ έχεις ένα σορό άλλες επιλογές...
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795


το αν ειμαι φλωρος δεν μπορεις να το ξερεις και θα εχεις το δικαιωμα να το πεις μονο αν ερθεις ενα βραδακι μαζι μου
εκτος αν δεν εχεις αρχιδια και οσο για τοα στουντιο που μου λες τα δικα μου τα αρχιδια ειναι πολυ επιλεκτικα για να βαραισουν εκει που πριν απο πεντε λεπτα γαμουσε πακιστανος η γυφτος
αρχιδια μαλλον δεν εχεις ....καθολου για να λες οτι δεν γαμας σε στουντιο ...λεφτα για πεταμα σε κολομπαρα εχεις πολλα μπουλι αντε πηγενε να κανεις κανενα μπαλαμουτι.. αλλα να ξερεις αλλοι τ ακουμπανε και αλλοι γαμανε στα κολομπαρα ...κανενα παιδι απο τα τυρανα...κανενας ρωσοποντιος... σεχουν παρει πρεφα και σε μαδανε ρε καταλαβε το ξυπνα..πας και τ ακουμπας σαν  μ...ας και μετα η κυρια παει να τρουφηξει τ αρχιδια του αλβανου  μπετατζη στην οικοδομη...ξυπνααααααααααααααααααααα
 

ou re

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ειρήνη ημίν αδέλφια. Αφήστε τα μίση και πιάστε το γ...σι.
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
η συζητηση αυτη αρχισε για ενημερωση καποιων ανθρωπων που πηγαινουν σε μπαρ αλλα κατεληξε το θεμα να γινει κραχτε αυτους που πηγαινουν σε μπαρ  απο καποιους μαλακες  δεν εχω διαθεση ουτε να πεισω κανεναν ουτε χρειαζετε να αποδειξω απλα λογω εμπειριας πηγαινοντας σε ενα μαγαζι μπορω να καταλαβω τι παιζει εγω πλεον δεν ασχολουμε αλλο οκαθενας για παρτη του :tickedoff:
 

nikos3535

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Η μεγαλύτερη μαλακία των ανδρών και ιδίως εδώ στην Αθήνα που ξέρω ότι έχεις πολλές επιλογές για sex είναι να πας σε κωλόμπαρο....Είναι σίγουρο
ότι θα δώσεις πολλά λεφτά στις κοπέλες εκεί μέσα κοροιδίστικα, να τις κερνάς ποτό για να κατσουν λίγο μαζί σου και να πληρώνεις το χαμομήλι για ουίσκι η μεγαλύτερη κοροιδία, πρέπει να εισε πολύ χοντρομαλάκας για να σου τρώνε τα λεφτά έτσι....και το καταλαβαίνεις αντε την πρώτη φορά την πάτησες, δεν βλέπεις ότι η γκόμενα κατεβάζει το χαμομίλη σε 7 λεπτά και ζητάει να την κεράσεις και άλλο πριν ακόμα το πιεί????
Παιδιά Μ Α Κ Ρ Ι Α από κωλόμπαρα του κώλου ειναι σκετη εκμετάλευση.....

Τωρα όποιος νομίζει ότι είναι αντρας ας πάει εκεί να δίνει τα λεφτά του και να τα παίρνει ο κάθε νταβάς και να κυκλοφορεί με την BMW του με τα δικά σας λεφτα, όσοι συνεχίζουν και πάνε καλα να παθου...ΤΕΛΟΣ.
 

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
381
Κριτικές
7
Like
99
Πόντοι
1
ενα μαγαζι αλεξάνδρας και μπουμπουλίνας γωνία ονόματι
CABARET L ESPOIR
"καμπαρε η ελπίδα"!!!!
το ξέρει κανείς??
τι παίζει???
 

chef35

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
μιποσ λεσ στο παρκ το κσενοδοχιο διπλα?
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
16
Δεν θα ξεχασω παλιοτερα..που δουλευα σε κωλομπαρα,αλλα οχι εδω στην Αθηνα...σε επαρχιες..
Το τι τρεξιμο στα χωραφια εχω κανει με τις γοβες στο χερι...δεν λεγεται..
Συνηθως στις επαρχιες..σαν κλειστη κοινωνια που ειναι...εχουν ελλειψη απο παρανομο νταχτιρντι...
Να με κυνηγουν οι βλαχοι και να φωναζουν...
"Ελα μ ιδω τσουπι μ....ελα να μαρκαληθουμιιιιιιιιι...!!!!
Αχαχαχα...πολυ γελιο..!!!
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Δεν θα ξεχασω παλιοτερα..που δουλευα σε κωλομπαρα,αλλα οχι εδω στην Αθηνα...σε επαρχιες..
Το τι τρεξιμο στα χωραφια εχω κανει με τις γοβες στο χερι...δεν λεγεται..
Συνηθως στις επαρχιες..σαν κλειστη κοινωνια που ειναι...εχουν ελλειψη απο παρανομο νταχτιρντι...
Να με κυνηγουν οι βλαχοι και να φωναζουν...
"Ελα μ ιδω τσουπι μ....ελα να μαρκαληθουμιιιιιιιιι...!!!!
Αχαχαχα...πολυ γελιο..!!!
Το γέλιο το ρίχνεις τώρα ή τότε που έτρεχες με τις γόβες στο χέρι;
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
Η μεγαλύτερη μαλακία των ανδρών και ιδίως εδώ στην Αθήνα που ξέρω ότι έχεις πολλές επιλογές για sex είναι να πας σε κωλόμπαρο....Είναι σίγουρο
ότι θα δώσεις πολλά λεφτά στις κοπέλες εκεί μέσα κοροιδίστικα, να τις κερνάς ποτό για να κατσουν λίγο μαζί σου και να πληρώνεις το χαμομήλι για ουίσκι η μεγαλύτερη κοροιδία, πρέπει να εισε πολύ χοντρομαλάκας για να σου τρώνε τα λεφτά έτσι....και το καταλαβαίνεις αντε την πρώτη φορά την πάτησες, δεν βλέπεις ότι η γκόμενα κατεβάζει το χαμομίλη σε 7 λεπτά και ζητάει να την κεράσεις και άλλο πριν ακόμα το πιεί????
Παιδιά Μ Α Κ Ρ Ι Α από κωλόμπαρα του κώλου ειναι σκετη εκμετάλευση.....

Τωρα όποιος νομίζει ότι είναι αντρας ας πάει εκεί να δίνει τα λεφτά του και να τα παίρνει ο κάθε νταβάς και να κυκλοφορεί με την BMW του με τα δικά σας λεφτα, όσοι συνεχίζουν και πάνε καλα να παθου...ΤΕΛΟΣ.

συμφωνω 100% και προσθετω οχι μονο χαμομιλι πινουν αλλα η ξεκολιαρα μπορει να την εχεις κερασει 5 με 6 ποτα ναχει τοθρασος να σου ζητησει και αλλο και στο τελος εαν δεν την κερασεις σε παραταει και παει και καθετε μονη της στην αλλη γωνια του μπαρ ελεος.... ασε τα ψεματα που λενε για να δαγκωσουν... παιδια μακρια απο κολομπαρα ειναι η μεγαλυτερη μαλακια που υπαρχει στην αθηνα.....στην καλυτερη περιπτωση θα βγει εξω για κανενα καφε για να μην σε χασει απο πελατη αφου σαν μαλακας τ ακουμπας....  υπαρχουν  μονο στην επαρχια μερικα που γαμας αν χαλασεις κανενα 300ρι αλλα και εκει ετσι και σε κοψουν για φλωρο θα εισαι για να σε κλαινε οι ρεγγες....ασε που ολες οι μπαροβιες εχουν αλβανους και ρωσοποντιους που τ α κουμπανε και περιμενουν κανενα φλωρο σαν τον λυκος1072 να μαδισουν...αυτες μονο για κανενα χαστουκακι κανουν οχι μπαλαμουτια,φιλακια.χαδακια ...τοτε μπορει να σε συμπαθησουν....
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
Τωρα ειναι που ξεραινομαι στο γελιο...
Ειδικα οταν πιανω την τσεπη μου...ζεματαει..!!

πες τα ρε κατερινα μπας και ξυπνησουν μερικοι μαλακες και δουν καμμια ασπρη μερα...
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
συμφωνω 100% και προσθετω οχι μονο χαμομιλι πινουν αλλα η ξεκολιαρα μπορει να την εχεις κερασει 5 με 6 ποτα ναχει τοθρασος να σου ζητησει και αλλο και στο τελος εαν δεν την κερασεις σε παραταει και παει και καθετε μονη της στην αλλη γωνια του μπαρ ελεος.... ασε τα ψεματα που λενε για να δαγκωσουν... παιδια μακρια απο κολομπαρα ειναι η μεγαλυτερη μαλακια που υπαρχει στην αθηνα.....στην καλυτερη περιπτωση θα βγει εξω για κανενα καφε για να μην σε χασει απο πελατη αφου σαν μαλακας τ ακουμπας....  υπαρχουν  μονο στην επαρχια μερικα που γαμας αν χαλασεις κανενα 300ρι αλλα και εκει ετσι και σε κοψουν για φλωρο θα εισαι για να σε κλαινε οι ρεγγες....ασε που ολες οι μπαροβιες εχουν αλβανους και ρωσοποντιους που τ α κουμπανε και περιμενουν κανενα φλωρο σαν τον λυκος1072 να μαδισουν...αυτες μονο για κανενα χαστουκακι κανουν οχι μπαλαμουτια,φιλακια.χαδακια ...τοτε μπορει να σε συμπαθησουν....
βρε αγόρι μου αυτά που λές ισχύουν αλλά δεν αγγίζουν τους πραγματικούς κωλομπαράδες...
Τι νομίζεις δηλαδή;  οτι κερνάμε χαμομίλι και νομίζουμε πως πίνουν ουίσκι;
ή οτι έχουμε ανάγκη τα λεφτά αυτά που σκορπάμε και την επόμενη δεν έχουμε μία;

Το ξέρω οτι υπάρχουν μερικοί που τρώνε τον πρόλογο αλλά οι μπασμένοι πηγαίνουν για άλλο λόγο,  όπως εσένα για παράδειγμα σου αρέσει να ξοδεύεις σε ρούχα (λέμε τώρα, έτσι;), έτσι και του άλλου του αρέσει να ξοδεύει σε χαμομήλια.  Αν ξέρεις τί κάνεις και γιατί το κάνεις τότε είσαι οκ, ότι κι αν κάνεις...
Φιλικά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom