Νέα

Μπαρ με κονσομασιόν (συνήθως χωρίς στριπ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipinomaniac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 227K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
να καταθέσω κι εγώ μία άποψη..
καταρχάς να πω ότι το θρεντ έχει λίγο ξεφύγει,
αντί για πληροφορίες λέει ο καθένας γνώμες και εμπειρίες
για τα εν λόγω μπαρ!.. στο πλαίσιο αυτό
θα πω κι εγώ τη δική μου γνώμη..
είμαι φαν των στούντιο και παλαιότερα
των στριπ αλλά και πάλι όχι φανατικά,
απλά πηγαίνω συστηματικά χωρίς να ξοδεύω όμως
τα υπέρογκα ποσά. σε κωλόμπαρο
πήγα δύο φορές!.. ξενέρωσα
τόσο πολύ που μου ήρθε να κάνω εμετό..
δεν ήταν η άθλια μουσική, ο άθλιος χώρος, 
οι άσχημες κοπέλες, και ο κόσμος εκεί μέσα που
περίμενε και 'γω δεν ξέρω τί και κάπνιζε σα φουγάρο,
ήταν αυτή η χύμα εκμετάλλευση της μοναξιάς, της αδυναμιας 
και της κακομοιριάς που υπάρχει γύρω μας..
λες κι άμα πιάσει κανείς ένα βυζί κι ένα πόδι 
θα λυθούν τα ζητήματά του!.. και ειδικά
οταν εθίζεται σε αυτη τη διαδικασία..
καλυτερα να έτρωγα τα χρήματα μου σε σουβλάκια
ή να τα πεταω στον κάδο με τις λεμονόκουπες παρά να πιω
έστω και ένα πουτό σε κουλόμπαρο..  :grin:
γούστα είναι αυτά φυσικά.. 
 

Επισκέπτης
Αν αρχίσεις τα κωλόμπαρα στα 20 είναι πολύ πιθανό στα 35 να αυτοκτονήσεις.

παρολο που τα ειπες πολυ ωραια αυτο δεν το καταλαβα....δηλαδη εγω που ειμαι 20 κ εχω παει σε κωλομπαρο μια φορα κ κωλαδικα εχω παει αρκετες στα 35 θα δεσω πετρα στο λαιμο μου?
 

kwstas1975ath

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
φιλαρακια θελω γνωμες....εκει που το επαιζα εξυπνος μαλλον την πατησα.πηγαινω σε μπαρ σχεδον καθημερινα μετα απο τον χωρισμο μου μονο και μονο για τον χαβαλε. δεν φιλοφοξω και δεν θελω να πηδηξω καμια απλα θελω να περναω τα βραδια μου και αφου οικονομικα δεν ζοριζομαι διαλεξα αυτον τον τροπο διασκεδασης . αλλα στο μυαλο μου ηταν παντα ξεκαθαρο πως πηγαινω να περασω καλα με μια γυναικεια παρεα χωρις δεσμευσεισ ,τηλεφωνα , πρηξιματα...πριν λιγεσ βδομαδεσ γνωρισα σε ενα μπαρ ενα κοριτσι καθησαμε μαζι ολο το βραδυ και ειλικρινα το συμπαθησα γιατι αν και ειχε την πιο προστυχη εμφανιση μου εδωσε την εντυπωση ενος πολυ αθωου πλασματος...ε τι το ηθελα? απο την επομενη ημερα καθε φορα που πηγαινε 10 η ωρα και επιανε δουλεια εγω ημουν στην πριζα.ενω  αναγνωριζω πως δε λεει να μπλεκεισ με τετοιες γυναικες και οτι κοιτανε ποσα θα σου φανε και ολη την ημερα τα επαναλαμβανω στον εαυτο μου μολισ φτασεισ εκεινη η ωρα πρωτος εμπαινα στο μαγαζι ..πολλεσ φορεσ πριν ανοιξει καν..αυτα που κοροιδευα τα λουζομαι ...με εχει πιασει μια ακατασχετη μαλακια του τυπου <<να βγαλω το κοριτσι απο τον βουρκο να το παρω απο εδω>> σασ εχεισ τυχει ποτε??? ειμαι για ψυχιατρο?? και κυριως το κοριτσι ηταν καινουριο και μια βδομαδα τωρα σταματησε και δε μπορω να το βρω πουθενα...παω καθε βραδυ σε δεκα διαφορετικα μηπως την πετυχω αλλα τιποτα...τι μπορει να εχει συμβει???νιωθω πολυ χαλια
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Πάρε άδεια απο τη δουλειά σου επειγόντως, κανε κανα ταξιδακι με το αμαξακι σου, ξεκουρασου λιγο και μια χαρα θα ξεκολλησεις. Υπαρχουν απειροι λογοι για τους οποιους μπορει να χαθηκε. Παμε παρακατω.
 

Giorgos1970

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Λιγάκι κατάθλιψη ανήκει στην κουλτούρα των μπαρ και των κωλόμπαρων. Απλώς οι πιο μεγάλοι σε ηλικία έχουν μάθει να διαχειρίζονται καλύτερα τέτοιες καταστάσεις και κινδυνεύουν λιγότερο από έρωτες με κωλομπαρούδες και τα συναφή. Τώρα αν την δαγκώσεις τη λαμαρίνα με κωλομπαρού ο Θεός βοηθός. Σε τέτοια προσωπικά πράγματα κανείς δεν μπορεί να δώσει συμβουλές.
 

Επισκέπτης
Λιγάκι κατάθλιψη ανήκει στην κουλτούρα των μπαρ και των κωλόμπαρων. Απλώς οι πιο μεγάλοι σε ηλικία έχουν μάθει να διαχειρίζονται καλύτερα τέτοιες καταστάσεις και κινδυνεύουν λιγότερο από έρωτες με κωλομπαρούδες και τα συναφή. Τώρα αν την δαγκώσεις τη λαμαρίνα με κωλομπαρού ο Θεός βοηθός. Σε τέτοια προσωπικά πράγματα κανείς δεν μπορεί να δώσει συμβουλές.


τα εχω ξεπερασει αυτα περι ερωτων με τετοιες γυναικες....ευτυχως γλυτωσα ανοδινα τετοιες καταστασεις....η πρωτη φορα ειναι η δυσκολη μετα ειναι σαν το ποδηλατο ξερεις πως να τα κουλαντρισεις....να σου πω την αληθεια πλεον δεν μου λενε κ κατι κ οσο κ να σου ακουγεται βλακεια αυτο που λεω(δεν το λεω απο μαγκια απλως καταλαβα γρηγορα οτι δεν εχουν καμια αξια τετοιες καταστασεις μονο μια καυλα της στιγμης)...
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
τα εχω ξεπερασει αυτα περι ερωτων με τετοιες γυναικες....ευτυχως γλυτωσα ανοδινα τετοιες καταστασεις....η πρωτη φορα ειναι η δυσκολη μετα ειναι σαν το ποδηλατο ξερεις πως να τα κουλαντρισεις....να σου πω την αληθεια πλεον δεν μου λενε κ κατι κ οσο κ να σου ακουγεται βλακεια αυτο που λεω(δεν το λεω απο μαγκια απλως καταλαβα γρηγορα οτι δεν εχουν καμια αξια τετοιες καταστασεις μονο μια καυλα της στιγμης)...
:rockon:  :rockon:  :rockon:
 

compton

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους.τα κονσομασιον  ειναι μαγαζια που πας για χαβαλε.μεχρι εκει.αν εχεις κατα νου οτι το ατομο που εχεις απεναντι σου σε κοιταει μονο σαν πορτοφολι δεν εχεις πιστευω προβλημα,γιατι ανακαλυπτεις την υποκρισια.τωρα αν ερωτευτεις καμια τι να πω περαστικα.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
...και κυριως το κοριτσι ηταν καινουριο και μια βδομαδα τωρα σταματησε και δε μπορω να το βρω πουθενα...παω καθε βραδυ σε δεκα διαφορετικα μηπως την πετυχω αλλα τιποτα...τι μπορει να εχει συμβει??? νιωθω πολυ χαλια

Ίσως άλλαξε κλάδο. Άρχισε να ψάχνεις και:

-Σε στριπτιζάδικα
-Σε μασατζίδικα
-Σε στούντιο
-Σε μπουρδέλα.
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
να καταθέσω κι εγώ μία άποψη..
καταρχάς να πω ότι το θρεντ έχει λίγο ξεφύγει,
αντί για πληροφορίες λέει ο καθένας γνώμες και εμπειρίες
για τα εν λόγω μπαρ!.. στο πλαίσιο αυτό
θα πω κι εγώ τη δική μου γνώμη..
είμαι φαν των στούντιο και παλαιότερα
των στριπ αλλά και πάλι όχι φανατικά,
απλά πηγαίνω συστηματικά χωρίς να ξοδεύω όμως
τα υπέρογκα ποσά. σε κωλόμπαρο
πήγα δύο φορές!.. ξενέρωσα
τόσο πολύ που μου ήρθε να κάνω εμετό..
δεν ήταν η άθλια μουσική, ο άθλιος χώρος, 
οι άσχημες κοπέλες, και ο κόσμος εκεί μέσα που
περίμενε και 'γω δεν ξέρω τί και κάπνιζε σα φουγάρο,
ήταν αυτή η χύμα εκμετάλλευση της μοναξιάς, της αδυναμιας 
και της κακομοιριάς που υπάρχει γύρω μας..
λες κι άμα πιάσει κανείς ένα βυζί κι ένα πόδι 
θα λυθούν τα ζητήματά του!.. και ειδικά
οταν εθίζεται σε αυτη τη διαδικασία..
καλυτερα να έτρωγα τα χρήματα μου σε σουβλάκια
ή να τα πεταω στον κάδο με τις λεμονόκουπες παρά να πιω
έστω και ένα πουτό σε κουλόμπαρο..  :grin:
γούστα είναι αυτά φυσικά.. 
Μακριά από κωλόμπαρα παιδιά.Η κοροϊδία ως εκεί που δεν παίρνει.Πολλές κοπέλες προσπαθούν να ρίξουν το ποτό τους κάτω δήθεν ότι τους έπεσε κατά λάθος. :2funny: :2funny: :uglystupid: :uglystupid: Άλλες πάλι έχουν μία πλήξη λες και πέθανε κάποιος συγγενής τους πριν μία ώρα!! :jerking: :jerking:
 

Alex2211

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
φιλαρακια θελω γνωμες....εκει που το επαιζα εξυπνος μαλλον την πατησα.πηγαινω σε μπαρ σχεδον καθημερινα μετα απο τον χωρισμο μου μονο και μονο για τον χαβαλε. δεν φιλοφοξω και δεν θελω να πηδηξω καμια απλα θελω να περναω τα βραδια μου και αφου οικονομικα δεν ζοριζομαι διαλεξα αυτον τον τροπο διασκεδασης . αλλα στο μυαλο μου ηταν παντα ξεκαθαρο πως πηγαινω να περασω καλα με μια γυναικεια παρεα χωρις δεσμευσεισ ,τηλεφωνα , πρηξιματα...πριν λιγεσ βδομαδεσ γνωρισα σε ενα μπαρ ενα κοριτσι καθησαμε μαζι ολο το βραδυ και ειλικρινα το συμπαθησα γιατι αν και ειχε την πιο προστυχη εμφανιση μου εδωσε την εντυπωση ενος πολυ αθωου πλασματος...ε τι το ηθελα? απο την επομενη ημερα καθε φορα που πηγαινε 10 η ωρα και επιανε δουλεια εγω ημουν στην πριζα.ενω  αναγνωριζω πως δε λεει να μπλεκεισ με τετοιες γυναικες και οτι κοιτανε ποσα θα σου φανε και ολη την ημερα τα επαναλαμβανω στον εαυτο μου μολισ φτασεισ εκεινη η ωρα πρωτος εμπαινα στο μαγαζι ..πολλεσ φορεσ πριν ανοιξει καν..αυτα που κοροιδευα τα λουζομαι ...με εχει πιασει μια ακατασχετη μαλακια του τυπου <<να βγαλω το κοριτσι απο τον βουρκο να το παρω απο εδω>> σασ εχεισ τυχει ποτε??? ειμαι για ψυχιατρο?? και κυριως το κοριτσι ηταν καινουριο και μια βδομαδα τωρα σταματησε και δε μπορω να το βρω πουθενα...παω καθε βραδυ σε δεκα διαφορετικα μηπως την πετυχω αλλα τιποτα...τι μπορει να εχει συμβει???νιωθω πολυ χαλια

Και που τη γνώρισες αν επιτρέπεται; μπορώ να πω ότι σε καταλάβαίνω.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
φιλαρακια θελω γνωμες....εκει που το επαιζα εξυπνος μαλλον την πατησα.πηγαινω σε μπαρ σχεδον καθημερινα μετα απο τον χωρισμο μου μονο και μονο για τον χαβαλε. δεν φιλοφοξω και δεν θελω να πηδηξω καμια απλα θελω να περναω τα βραδια μου και αφου οικονομικα δεν ζοριζομαι διαλεξα αυτον τον τροπο διασκεδασης . αλλα στο μυαλο μου ηταν παντα ξεκαθαρο πως πηγαινω να περασω καλα με μια γυναικεια παρεα χωρις δεσμευσεισ ,τηλεφωνα , πρηξιματα...πριν λιγεσ βδομαδεσ γνωρισα σε ενα μπαρ ενα κοριτσι καθησαμε μαζι ολο το βραδυ και ειλικρινα το συμπαθησα γιατι αν και ειχε την πιο προστυχη εμφανιση μου εδωσε την εντυπωση ενος πολυ αθωου πλασματος...ε τι το ηθελα? απο την επομενη ημερα καθε φορα που πηγαινε 10 η ωρα και επιανε δουλεια εγω ημουν στην πριζα.ενω  αναγνωριζω πως δε λεει να μπλεκεισ με τετοιες γυναικες και οτι κοιτανε ποσα θα σου φανε και ολη την ημερα τα επαναλαμβανω στον εαυτο μου μολισ φτασεισ εκεινη η ωρα πρωτος εμπαινα στο μαγαζι ..πολλεσ φορεσ πριν ανοιξει καν..αυτα που κοροιδευα τα λουζομαι ...με εχει πιασει μια ακατασχετη μαλακια του τυπου <<να βγαλω το κοριτσι απο τον βουρκο να το παρω απο εδω>> σασ εχεισ τυχει ποτε??? ειμαι για ψυχιατρο?? και κυριως το κοριτσι ηταν καινουριο και μια βδομαδα τωρα σταματησε και δε μπορω να το βρω πουθενα...παω καθε βραδυ σε δεκα διαφορετικα μηπως την πετυχω αλλα τιποτα...τι μπορει να εχει συμβει???νιωθω πολυ χαλια

φιλε η περιπτωση σου ειναι κλασικο δαγκωμα σε κολομπαρο.η κυρια σε μαδησε σα μαρουλι σου πουλησε τα παραμυθια της χαλιμας και μετα εξαφανιστηκε με τον αλβανο της...δεν εισαι ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος...
λαθη που εκανες ηταν οτι δεν σου εδωσε τηλεφωνο και το δεχτηκες 2)¨της ζητησες να βγειτε εξω και δεν το δεχτηκε και εσυ συνεχισες να κερνας...
παντως αν θελεις να την ξαναβρεις πηγενε στο ιδιο μαγαζι και σε οποια λουλουδου μπενει μεσα πες της για την γκομενα αν την εχει δει να δουλευει σε κανενα αλλο μαγαζι..οι λουλουδουδες πανε παντου και βλεπουν... και ταξ της φιλοδωριμα κανενα 50 ρι αν στην βρει...και δοσ της το τλεφωνο σου εχεις πολλες πιθανοτητες αν ξαναδουλεψει η δουλευει να μαθεις που.αμα μαθεις ομως που δουλευει πηγενε και ριξτης κανενα σκαμπιλη ...τοτε ισως σε συμπαθησει..μην γελας ετσι θελουν αυτες...
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
δεν ειναι παντα ετσι τα πραγματα ρε παιδια....εγω ,εχω φιλο κολητο που μεσα σε κωλομπαρο εχει γνωρισει τον ερωτα της ζωης του!! και ειναι μαζι 10 χρονια τωρα....
οι πουτανες της ψυχης κυκλοφορουν παντου...διπλα μας!!
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
φιλε κωστα αφοθ εισαι και ανετοσ οικονομικα πηγαινε ενα ταξιδακι στιν ταυλανδη στο μπαλι κτλ..... νοικιασε και ενα σπιτι με πισινα και καθε ωραδυ με 2-3 ντοπια κοριτσια και οταν γυρισεισ θα εισαι περδικι!! σου μιλαω εκ πειρας!! :rolleyes: :dancing:
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
δεν ειναι παντα ετσι τα πραγματα ρε παιδια....εγω ,εχω φιλο κολητο που μεσα σε κωλομπαρο εχει γνωρισει τον ερωτα της ζωης του!! και ειναι μαζι 10 χρονια τωρα....
οι πουτανες της ψυχης κυκλοφορουν παντου...διπλα μας!!
δηλαδη ταχει με τον φιλο σου και δουλευει σε κολομπαρο και μαδαει τους αλλους...τι μας λες τωρα... διαβασε τι εγραψα ποιο πανω ..αλλοι τ ακουμπανε και αλλοι γαμανε στα κολομπαρα...παντως ετσι και γυρνας σε κολομπαρα και χαλασεις μερικα εκατομμυρια σιγουρα με καποια θα εχεις μακροχρονια σχεση....
 

bliet

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2008
Μηνύματα
147
Like
0
Πόντοι
1
σ αυτα τα μαγαζια γαμεις μονο αν εισαι περισοτερο παραμυθατζης απ αυτες.και θα φας ενα σκασμο λεφτα.τουλαχιστον ομως θα κανεις κ λιγο λεζαντα σε τιποτα φιλους.κλασικο αυτου του ειδους το mocabo πισω απ το καραβελ.και κατι ακομα ,μου ειπαν οτι υπαρχει μαγαζι σε καθετο στενο της  αμφιθεας 2 χλμ απο την παραλια με κατι ρωσακια κ μαυρακια που φορτωνεις ψιλοευκολα .το εχει ενας αιγυπτιος.ξειρει κανεις τιποτα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom