Νέα

Μπαρ με κονσομασιόν (συνήθως χωρίς στριπ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pipinomaniac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 925
  • Εμφανίσεις 226K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

avenger

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
διαβασα σχεδον ολα τα σχολια για τα αθηναικα κονσομασιον μπαρ αλλα δεν ειδα κανεις να λεει για θεσαλονικη οποιος θελει να συζητησει το θεμα της συμπρωτευουσας ας στειλει μηνυμα.
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Σ' αυτό το Fideglio, με τις μεγάλες, μήπως ξέρουμε τι τιμές παίζουν περίπου, για να τις πάρεις μετά; Επίσης, δεν κατάλαβα σε ποιο ύψος ακριβώς βρίσκεται.
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
το θεμα ειναι να εχεισ επιγνωση γιατι πας εκει...τωρα πες μου δεν ειναι χαζο να θες με 2 ποτα να γαμησ..?εγω γουσταρω να περναω καλα να χορευω να πιανω να χαζογελαω και αυτο ειναι ολο....και πιοστεψε με εκει τα πραγματα ειναι πιο ξεκαθαρα...σε πληρωνω και καθεσαι στην παρεα μου...και ουτε δεσιματα ουτε δεσμευσεισ ουτε υποσχεσεισ και μεγαλα λογια...καμια φορα οι γυναικες που λατρευουμε ειναι πιο διπροσωπες και υποκριτριες απο τις γυναικες των μπαρ...αντε καμενος ειμαι δεν μιλαω αλλ0...
υ.γ. πολλες ειναι παντρεμενες ρε γαμωτο...φεν φρικαρουν οι αντρες τουσ....που ζουμε ....

φιλε δεν καταλαβα ειλικρινα τους λογους που πας και χαλας τα λεφτα σου εκτος και αν εχεις λεφτα για πεταμα
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
διαβασα σχεδον ολα τα σχολια για τα αθηναικα κονσομασιον μπαρ αλλα δεν ειδα κανεις να λεει για θεσαλονικη οποιος θελει να συζητησει το θεμα της συμπρωτευουσας ας στειλει μηνυμα.


φιλε μου ανεβαινω συχνα σαλονικα για δουλειες και επειδη εχω ξαδελφια εκει που μενουν μονιμα εχει μονο δυο τρια μαγαζια που βαζεις χερι και στα πολλα κεφια κανα φραπε το καλλυτερο μαγαζι ομως ειναι εκτος θεσαλονικης προς κιλκις εκει ειναι δεδομενο οφραπες με καλαμακι εγω παντως εφαγα και μπριζολα ωραιωτατη
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολουs ειπα να γραψω και εγω τι εμπειριεσ μου απο pub το καλητερο παρακμιακο ειναι η κατερινα που ειναι οδοσ τροιασ πατησιων εκει εχει νεαρα κοριτσια 10 ευρω το κερασμα καιαποτο δευτερο ποτο εχει και φραπε 3 απο τησ κοπελεσ το κανουν ,προσοχη ομσ γιατι μπορει να χαλασετε αρκετα λεφτα....αλλη pub ειναι ενα στην αριστοτελουσ με μεγαλεσ μεσα αφηνουν πιασιματα 5 ευρω το απλοαλλα πολυ παρακμιακο.....4 pub εχει οδοσ κεφαλληνιασ το τελευταιο κοντα στην πατησιων ειναι αρκετα καλο 6 ευρω το απλο και αφηνουν χαμουρεμα και φιλακια ορισμενεσ...αλλη παμπ ειναι οδοσ σπετσων κοντα στην σκυρου λεγεται corfou αλλα δεν λεει πολλα...αλλεσ εχει οδο πιπινου στην πατησιων 2 παμπ κολητα 10 ευρω το κερασμα αλλα τιποτα το ιδιαιτερο...αλη παμπ το αρωμα λεωφοροσ αλεξανδρασ κθριλε με πολλεσ κοπελεσ 1 ευρω νομιζω το διλο ποτο σαν κλαμπακι μοιαζει για κουβεντουλα μονο...αλλη πθβ με 30 εωσ 50 κοπελεσ ειναι ο καβοσ μιχαλακοπουλου κυριλε μεσα σοθ πιανουν τον κωλο προσοχη ο gordons space αν κερασεισ 40 ευρω.θα επανερθω τισ επομενεσ μερεσ



Φιλε μου  αν θελεις να βοηθησεις γινε πιο συγκεκριμενος με τις διευθυνσεις
 

tasosstr

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καινούριος εδώ. Ενδιαφέρομαι για λεπτομέρειες για το FIDEGLIO στην Αλεξάνδρας. Οι γυναίκες εκεί είναι μεγάλες είπατε. Επειδή οι μεγάλες είναι το "βίτσιο" μου θέλω να μου πείτε πως είναι ντυμένες. Αν φοράνε φούστες και επειδή έχω και φετίχ με το καλσόν θα γίνω θαμώνας εκεί. Άντε να πληροφορηθούμε και για έναν εναλλακτικό τόπο διασκέδασης
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
FIDEGLIO δεν είναι επί της Αλεξάνδρας. Στο ύψος της στασης Σονια, δεξιά είναι η Λασκάρεως. Εκεί είναι και ένα δρομάκι (δεν θυμαμαι ονομα) που ειναι το εν λόγω μπαρ.
Ρωτα και στο περιπτερο. Παντως παραπανω ειναι ο Σκαραβαιος με πολυ καλυτερα κοριτσακια
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
FIDEGLIO δεν είναι επί της Αλεξάνδρας. Στο ύψος της στασης Σονια, δεξιά είναι η Λασκάρεως. Εκεί είναι και ένα δρομάκι (δεν θυμαμαι ονομα) που ειναι το εν λόγω μπαρ.
Ρωτα και στο περιπτερο. Παντως παραπανω ειναι ο Σκαραβαιος με πολυ καλυτερα κοριτσακια
   
:think: :think:που ακριβως ειναι ο σκαραβαιος γιατι σκεφτομαι να παω αποψε εκτος αν υπαρχει αποιος να πτροτινει κατι αλλο πιο παρακμιακο δηλαδη ενα με το βουρκο  :rockon: :rockon:
 

tasosstr

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα. Τελικά το FIDEGLIO δεν κατάλαβα που ακριβώς είναι. Αν μπορείτε κατατοπίσε με. Επιση τι ακριβώς παιζει εκεί αν "σερβίρουν φραπεδιά". Είπατε ότι έχει μεγάλες γυναίκες (50+). Πως είναι ντυμένες επίσης. Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων και πάντα να είστε καλά να μας ενημερώνετε.
 
OP
OP
P

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
142
Πόντοι
16
καλησπερα σε ολουs ειπα να γραψω και εγω τι εμπειριεσ μου απο pub το καλητερο παρακμιακο ειναι η κατερινα που ειναι οδοσ τροιασ πατησιων εκει εχει νεαρα κοριτσια 10 ευρω το κερασμα καιαποτο δευτερο ποτο εχει και φραπε 3 απο τησ κοπελεσ το κανουν ,προσοχη ομσ γιατι μπορει να χαλασετε αρκετα λεφτα....
Μαγκα,εχουμε τα ιδια γουστα εμεις οι δυο...Στο πρωτο-πρωτο ποστ του Θρεντ,αναφερω αυτο ακριβως το μαγαζι...Μπαρ Κατερινα..
Και για οποιον παει,ας παρει να κερασει το Χριστινακι απο τη Γεωργια...
Ρουφαει πολυ ποτο..αλλα χουφτωστε ελευθερα...!!!
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
     
:think: :think:που ακριβως ειναι ο σκαραβαιος γιατι σκεφτομαι να παω αποψε εκτος αν υπαρχει αποιος να πτροτινει κατι αλλο πιο παρακμιακο δηλαδη ενα με το βουρκο  :rockon: :rockon:

πατε ραψωδια στο μικρολιμανο να χορεψετε καλαματιανα με τις κοπελες..το μαγαζι αργα το γυρναει σε ζειμπεκιες..οποιος γουσταρει παρακμη ειναι καλη λυση. 5 ευρω η εισοδος και το ποτο. ελευθερα πιασιματα. εχει και βουλγαρια και αλβανια και ουζμπεκισταν και αρμενια σε milf εκδοσεις. καλη παρακμαπολαυση :boobies:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
πατε ραψωδια στο μικρολιμανο να χορεψετε καλαματιανα με τις κοπελες..το μαγαζι αργα το γυρναει σε ζειμπεκιες..οποιος γουσταρει παρακμη ειναι καλη λυση. 5 ευρω η εισοδος και το ποτο. ελευθερα πιασιματα. εχει και βουλγαρια και αλβανια και ουζμπεκισταν και αρμενια σε milf εκδοσεις. καλη παρακμαπολαυση :boobies:

Αυτα ειναι .......
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά καλησπέρα. Τελικά το FIDEGLIO δεν κατάλαβα που ακριβώς είναι. Αν μπορείτε κατατοπίσε με. Επιση τι ακριβώς παιζει εκεί αν "σερβίρουν φραπεδιά". Είπατε ότι έχει μεγάλες γυναίκες (50+). Πως είναι ντυμένες επίσης. Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων και πάντα να είστε καλά να μας ενημερώνετε.

αν δεν κανω λαθος πρεπει να ειναι στη οδο ζωσιμου 3 αλλα μην περιμενεις και πολλα πραγματα
 

gletzes

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
102
Like
8
Πόντοι
1
ξέρει κανείς τι παίζει στο ένστασις στην πατησίων?
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα πρωινη ενημερωση παραλληλα της αλεξανδρας 1)οδος παρασχου μπον νουιτ ευχαριστα τεμαχια χουφτμα διακριτικο 2)οδο σουτσου μιλφ με χουφτωμα αναλογα το τεμαχιο 3)οδος καλιγγα π  ενα μαγαζακι μικρο ειναι ανοικτο απο το μεσημερι χουφτωμα ελευθερα αντε καλη ψ :rockon: :rockon: :rockon:αρια
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
Καλημερα πρωινη ενημερωση παραλληλα της αλεξανδρας 1)οδος παρασχου μπον νουιτ ευχαριστα τεμαχια χουφτμα διακριτικο 2)οδο σουτσου μιλφ με χουφτωμα αναλογα το τεμαχιο 3)οδος καλιγγα π  ενα μαγαζακι μικρο ειναι ανοικτο απο το μεσημερι χουφτωμα ελευθερα αντε καλη ψ :rockon: :rockon: :rockon:αρια
με αυτα που γραφεις καταλαβαινω γιατι το γαμησι ειναι τοσο ακριβο στην ελλαδα..και στοιχιζει ποιο πολυ απο παντου ..αφου χαλας λεφτα για χουφτομα χωρις να γαμισεις....και δεν χαλασες και λιγα ...γυρισες ολα τα κολομπαρα της αλεξανδρας... και δεν εισαι ο μονος υπαρχουν πολλοι μ.....ες  αν κρινω τον αριθμο των κολομπαρων πατησιων,μηχαλακοπουλου κλπ..ελεος μεσημεριατικα....
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
παιδες ειναι γνωστο ότι στα κωλο μπαρα δεν παιζει γαμ..τουλαχιστον φανερα..εξαρταται απο πως θα λανσαριστεις...νομιζω οτι πρεπει να δινουμε πληροφοριες για το ποια κωλομπαρα ειναι πιο ''ανοικτα'' σε τετοια φαση (εκτος δηλ. μπαλαμουτιου).
ΟΣα ανεφερε ο συναδελφος για την Αλεξανδρας, εχω να πω ότι οι τυπισσες που δουλευουν εκει ειναι δυο κατηγοριων:
-παλιες ανω των 50, που δεν τις γαμας ουτε με σφαιρες (τουλαχιστον εγω)
-περαστικες 25-35, που στελεχωνουν για μερικους μηνες το καταστημα και μετα γεια σας
οποτε η καλυτερη περιπτωση ειναι να σας κατσει μια απο την δευτερη κατηγορια...
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
με αυτα που γραφεις καταλαβαινω γιατι το γαμησι ειναι τοσο ακριβο στην ελλαδα..και στοιχιζει ποιο πολυ απο παντου ..αφου χαλας λεφτα για χουφτομα χωρις να γαμισεις....και δεν χαλασες και λιγα ...γυρισες ολα τα κολομπαρα της αλεξανδρας... και δεν εισαι ο μονος υπαρχουν πολλοι μ.....ες  αν κρινω τον αριθμο των κολομπαρων πατησιων,μηχαλακοπουλου κλπ..ελεος μεσημεριατικα....
Εσυ που ξερεις οτι εγω δεν γαμαω και οτι ειμαι μαλακας κοιτα πρωτα την παρτη σου και μετα ασχολησου με τους αλλους  :bigdick: :bigdick:
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
631
Κριτικές
9
Like
229
Πόντοι
26
καλησπερα καμια με τεαστια στηθη εχει δει κανενασ πουθενα .................
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom