Νέα

Μπαμπάδες & Κόρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FidoDiLdo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 453
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πως νιώθετε για τη σεξουαλική ζωή της κόρης σας;

  • Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι γιατί με στεναχωρεί/εκνευρίζει!

    Ψήφοι: 2 28,6%
  • Εμένα η κόρη μου δεν κάνει τέτοια, την έχω μεγαλώσει με αρχές!

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Της ασκώ αυστηρό έλεγχο και δε μπορεί να κάνει τπτ!

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν έχω κανένα πρόβλημα-δεν αναμειγνύομαι. Έχει δικαίωμα να απολαύσει

    Ψήφοι: 3 42,9%
  • Ειμαι οκ και της δίνω και συμβουλές για προφύλαξη και γενικά τι να προ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Στα @@ μου ο,τι και να κάνει, εμένα παιδί μου ειναι ΜΟΝΟ ο γιός μου!

    Ψήφοι: 2 28,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    7

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Εγώ δε θέλω ή κόρη μου να κάνει Παρτούζες , να τρώει μια τσαπου στο πού και πού δε κάνει κακό.

ναι έγινε, ενώ αμα κάνεις γιο θα θες να γαμήσει ότι κινείται κι ότι δεν κινείται να το κάνει να κινείται για να το γαμήσει ε;;;
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Και μετα λεμε πως βγαινουν βλαμμενες και κομπλεξικες οι γυναικες.... :P
 

kailas

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Ρε χαβαλέ κάνω ξεκολάτε , με βγάλατε παντρεμένο και με κόρη 26 χρονόν ανθρωπός.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μπα δε λεω για σενα.....για αλλους λεω με τα διπλα σου χρονια.... :P
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
παιδια, εμενα παλι με προβληματιζει η δισεγγονη μου...
πολυ ζωηρη! αλλα κυριως αυτες οι φιλες της ειναι πειρασμος...
pitsi-girls σκετα!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Και μετα λεμε πως βγαινουν βλαμμενες και κομπλεξικες οι γυναικες.... :P

οι γυναικες βγαινουν κομπλεξικες και βλαμμενες για πολλους λογους...αλλα ενας ειναι ο κυριοτερος.....δεν εκπεμπουν πλεον αγαπη οι συγκεκριμενες παρα μονο σκερτσο,ναζια και πουτανια!οποτε αφου η μονη ανταποκριση που βλεπουν ειναι να καυλωνουν τους αντρες σαρκικα και μονο,χωρις να λαμβανουν αγαπη...το εχουν ριξει ολες στις πιπες και στα γαμησια με διαφορους ή ακομη πιο συχνο φαινομενο στο λεσβιακο,γιατι ενω απο τη μια εκπεμπουν πουτανιλικι απο την αλλη δεν θελουν να τις λενε πουτανες οποτε οδηγουνται σε απαγωγη σε ατοπο και αγονο σεξουαλικο τοιχος και καταληγουν στο λεσβιακο......Αν οι 35αρες οι σημερινες εδειχναν το καλο παραδειγμα στις νεοτερες,δεν υπηρχε αυτο το κλιμα του παγκοσμιοποιημενου μαμωνα σε υλικα αγαθα και αλλα πολλα τωρα τα πραγματα θα ηταν διαφορετικα....θα υπηρχε περισσοτερος ερωτας και περισσοτερη μετεπειτα αγαπη μεταξυ των 2 φυλων....αλλα που να παει ο αντρας να την πεσει?στην πουτανα μαμα που κυκλοφορει με την κορη της με κολλαν για να δειξει την κωλαρα της?'η με μινι σορτς για να καυλωσει ολες τις καφετεριες?αυτη ειναι η απαντηση...και δεν μπορει να ειναι πολλοι αντρες στην σημερινη εποχη στα προτυπα που θελετε....καί δυναμικος καί λεφτας καί αρχιδατος!απλα ριξτε την μυτη σας πρωτα...προσπαθηστε να κατανοησετε το προβλημα που δημιουργειτε και στους ιδιους σας τους εαυτους(γιατι οταν φτασετε σε μια ηλικια θα μεινετε στο ραφι) και σε μας τους αντρες αυτης της εποχης που μπορει να μην εχουμε να επιδειξουμε ολα αυτα αλλα κατι καλο θα βγει απο μεσα μας για σας αν αλλαξετε τον ρου σας λιγο...
 

Επισκέπτης
οι γυναικες βγαινουν κομπλεξικες και βλαμμενες για πολλους λογους...αλλα ενας ειναι ο κυριοτερος.....δεν εκπεμπουν πλεον αγαπη οι συγκεκριμενες παρα μονο σκερτσο,ναζια και πουτανια!οποτε αφου η μονη ανταποκριση που βλεπουν ειναι να καυλωνουν τους αντρες σαρκικα και μονο,χωρις να λαμβανουν αγαπη...το εχουν ριξει ολες στις πιπες και στα γαμησια με διαφορους ή ακομη πιο συχνο φαινομενο στο λεσβιακο,γιατι ενω απο τη μια εκπεμπουν πουτανιλικι απο την αλλη δεν θελουν να τις λενε πουτανες οποτε οδηγουνται σε απαγωγη σε ατοπο και αγονο σεξουαλικο τοιχος και καταληγουν στο λεσβιακο......Αν οι 35αρες οι σημερινες εδειχναν το καλο παραδειγμα στις νεοτερες,δεν υπηρχε αυτο το κλιμα του παγκοσμιοποιημενου μαμωνα σε υλικα αγαθα και αλλα πολλα τωρα τα πραγματα θα ηταν διαφορετικα....θα υπηρχε περισσοτερος ερωτας και περισσοτερη μετεπειτα αγαπη μεταξυ των 2 φυλων....αλλα που να παει ο αντρας να την πεσει?στην πουτανα μαμα που κυκλοφορει με την κορη της με κολλαν για να δειξει την κωλαρα της?'η με μινι σορτς για να καυλωσει ολες τις καφετεριες?αυτη ειναι η απαντηση...και δεν μπορει να ειναι πολλοι αντρες στην σημερινη εποχη στα προτυπα που θελετε....καί δυναμικος καί λεφτας καί αρχιδατος!απλα ριξτε την μυτη σας πρωτα...προσπαθηστε να κατανοησετε το προβλημα που δημιουργειτε και στους ιδιους σας τους εαυτους(γιατι οταν φτασετε σε μια ηλικια θα μεινετε στο ραφι) και σε μας τους αντρες αυτης της εποχης που μπορει να μην εχουμε να επιδειξουμε ολα αυτα αλλα κατι καλο θα βγει απο μεσα μας για σας αν αλλαξετε τον ρου σας λιγο...

Έχεις εμβαθύνει πάρα πολύ χωρίς να υπάρχει λόγος. Οι γυναίκες τραβάνε τα ζόρια που τραβάνε τη σήμερον ημέρα γιατί έχουν αλλάξει (ή προσπαθούν) οι ρόλοι τους. Κατά συνέπεια, δεν ξέρουν που τις πονεί και που τις σφάζει. Τέσπα, δεν είναι για το παρόν thread αυτή η κουβέντα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Έχεις εμβαθύνει πάρα πολύ χωρίς να υπάρχει λόγος. Οι γυναίκες τραβάνε τα ζόρια που τραβάνε τη σήμερον ημέρα γιατί έχουν αλλάξει (ή προσπαθούν) οι ρόλοι τους. Κατά συνέπεια, δεν ξέρουν που τις πονεί και που τις σφάζει. Τέσπα, δεν είναι για το παρόν thread αυτή η κουβέντα.

και αυτο σωστο!
 

plain

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2006
Μηνύματα
51
Like
2
Πόντοι
0
Απορώ ρε παίδες με αυτά που διαβάζω. Αν ενοχλεί ένα πατέρα να κάνει σεξ η κόρη του; Να ρωτήσω λοιπόν το ανάποδο. Θα ήθελε ένας πατέρας να ΜΗΝ κάνει σεξ η κόρη του;
 
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Απορώ ρε παίδες με αυτά που διαβάζω. Αν ενοχλεί ένα πατέρα να κάνει σεξ η κόρη του; Να ρωτήσω λοιπόν το ανάποδο. Θα ήθελε ένας πατέρας να ΜΗΝ κάνει σεξ η κόρη του;
και αυτο σωστο...αλλα απο οτι γνωριζω με τις μαλον οχι :cheesy:
 

panagis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
εχω κορη που δεν εχει κλεισει ουτε χρονο ακομη...
αυτο που ευχομαι ειναι οταν ερθει η ωρα να μπορεσει να απολαυσει το sex
με ασφαλεια...
τωρα αν θα κανει στοματικο και αλλα διαφορα ειμαι της αποψης οτι καλα θα κανει να δοκιμασει διαφορα και να συνεχισει να κανει οτι την ευχαριστει...
ευτυχως δεν ειμαι ομοφοβικος οποτε και λεσβια αν γινει δεν θα εχω προβλημα ΑΝ αυτο θελει να κανει..
το σιγουρο ειναι οτι θα ειμαι διπλα της σε οτι επιλεξει στην ζωη της
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Δε θα ηθελα ποτε να κανω κορη.....ποτε!!!!
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ας τολμησει ο δικος μου πατερας να πει τπτ...  :uzi: :uzi:
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Aν αναλογιστει ενας πατερας οτι η κορουλα του
παιρνει πιπες
πηδιεται
κλπ κλπ
τρελενεται!!!
Εδω τρελενομαι εγω που εχω μικρη αδφελφη!!!
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
δεν παιζει κατι τετοιο ευακι... οι μπαμπαδες εχουν κολλημα με τις κορες τους συνηθως...  :cheesy:


ισως στην δικη μου περιπτωση ομως δεν εχει κανενα τετοιο δικαιωμα...το εχασε πολλα χρονια πριν, πριν καν φιλησω ποτε καποιον
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Aν αναλογιστει ενας πατερας οτι η κορουλα του
παιρνει πιπες
πηδιεται
κλπ κλπ
τρελενεται!!!
Εδω τρελενιμαι εγω που εχω μικρη αδφελφη!!!


γτ δεν εχει δικαωμα η αδερφη σου να πηγαινει με αντρες οπως πας εσυ με γυναικες;;; δεν εχει δικαιωμα να παιρνει πιπες και να πηδιεται;;; και μετα λες για ελλεηνιδες..... αμα σκεφτεσαι ετσι λογικο δεν ειναι να γινονται ελλεηνιδες
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Δεν μπορεις να καταλαβεις το συναισθημα.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Aν αναλογιστει ενας πατερας οτι η κορουλα του
παιρνει πιπες
πηδιεται
κλπ κλπ
τρελενεται!!!
Εδω τρελενομαι εγω που εχω μικρη αδφελφη!!!

ε τι να κανουμε βρε χρηστο... καλογρια θα την κανεις? φυσιολογικα πραγματα θα κανει

 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Δεν μπορεις να καταλαβεις το συναισθημα.

και βεβαια το καταλαβενω.... οι γυναικες ομως που γαμας ειναι η αδερφη και η κορη καποιων αλλων, πως σου φαινεται λοιπον; πως λες να νιωθουν εκεινοι με την ιδεα οτι το κοριτσακι τους ειναι με καποιον ματραχαλα;;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom