Νέα

Μπαμπάδες & Κόρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FidoDiLdo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 453
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πως νιώθετε για τη σεξουαλική ζωή της κόρης σας;

  • Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι γιατί με στεναχωρεί/εκνευρίζει!

    Ψήφοι: 2 28,6%
  • Εμένα η κόρη μου δεν κάνει τέτοια, την έχω μεγαλώσει με αρχές!

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Της ασκώ αυστηρό έλεγχο και δε μπορεί να κάνει τπτ!

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν έχω κανένα πρόβλημα-δεν αναμειγνύομαι. Έχει δικαίωμα να απολαύσει

    Ψήφοι: 3 42,9%
  • Ειμαι οκ και της δίνω και συμβουλές για προφύλαξη και γενικά τι να προ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Στα @@ μου ο,τι και να κάνει, εμένα παιδί μου ειναι ΜΟΝΟ ο γιός μου!

    Ψήφοι: 2 28,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    7

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
You have the right to remain silent. Anything you say can and will be used against you in the court of the ξερόλες!

Μουνίτσα σπείρεις καινά δαιμόνια. Τι θέλεις να πεις; ότι οι γνώστες των ανθρωπίνων πραγμάτων παραπάνω μπορεί να κάνουν και λάθος; Τα όσια και τα ιερά κοπέλλα μου.....
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
το να κραζεις το συστημα που προωθει τους γκει ως κατι το "μοδατο" σωστο και φυσιολογικο το βρισκω απαραιτητο ομως.....


συμφωνω απολυτα σε αυτο...
στο κοινωνικο ρατσισμο απεναντι στους ομοφυλοφιλους διαφωνω

τεσπα καλα κανεις κ ξεκαθαριζεις τις εννοιες, εσυ που ειναι κ το στοιχειο σου... εμεις ημαστε πολυτεχνιτες απ οτι ειδα λολ
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Χεχεχεχε το μονο για το οποιο ειμαι σιγουρη ειναι οτι δεν μπορω να ειμαι απολυτη για απολυτως τιποτα.......ειναι η μονη απολυτη θεση μου.......ουτε ξερω τι θα κανω αν μου βγει ο γιος πουστης (φτου φτου φτου) ουτε η κορη λεσβια (ξαναματα φτου φτου φτου) ουτε τι θα κανω αν μου φυγει γιαννακης για καζαμπλανκα και μου γυρισει τζοαννα....αυτα που εγραψα ειναι αυτα που εχω μαθει εγω σε αυτο με το οποιο ασχολουμαι.......απο κει και περα αν αυτα αυριο ή σε 10 χρονια ακυρωθουν θα μαι η πρωτη που θα αλλαξω αποψη....
 

PRESIDENT

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
οταν εγω αναφερθηκα σ αυτους που γεννιουνται
αναφερθηκα σ αυτους που βγαζουν ματι πως ειναι γκευ
τους κουνιστους... τους τραβεστι πως τους λενε τελοσπαντων?
που ευκολα ανετα αν μπορουσαν θα εκαναν αλλαγη φυλου
απ αυτους πολλοι υπαρχουν κ ετσι γεννιουνται. δεν γινονται.
υπαρχουν επιστημονικες μελετες γι αυτο

για τους υπολοιπους ευθυνεται κ το περιβαλλον φανταζομαι κ πολλα αλλα. αλλα με την καμια ομως δεν μπορω να θεωρησω σοβαρο επιχειρημα οτι για να μην γινει ο γιος μου πστης εγω θα βριζω τους γκευ κ δεν θα αποδεχομαι ως προσωπικοτητα εναν ανθρωπο επειδη ειναι γκευ...
το πιο πιθανον ειναι να κανω τον γιο  μου ρατσιστη...

Σίγουρα αν πρόκειται για γκέι επιστήμονα ο οποίος δεν προκαλέι με την συμπεριφορά του, το ντύσημο του, συμφώνω οτι κρίνεται αναγκαίο να τον περάσεις σαν πρότυπο στο γιο.. Αλλά απο την άλλη αν πρόκειται για τον κάθε σχεδιαστή μόδας, στυλίστα, κωμοτή κτλ κτλ που βγαίνει στη κάθε εκπομπή και λυκνίζεται και καρίζει.... ίσως να μην έιναι και τόσο κακκό να σε δει ο γιος, να τον κράζεις. Δηλάδη όταν κάποιος δεν προκαλέι και δεν επιδυκνύει το ότι ειναι πούστης, τότε σίγουρα είναι ρατσιστικό το να τον κράζουμε.... ʼλλα απο την άλλη δεν πρέπει να αφήσουμε και την κάθε καραγκιοζοαδερφή να περάσει την εικόνα της σαν πρότυπο στα παιδιά.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
πρεζιντεντ με το τελευταιο σου ποστακι
νομιζω φτασαμε σε σημειο συγκλισης των αποψεων μας :)
χαιρομαι γι αυτο... σπανιως συμβαινει σ αυτο το φορουμ :cheesy:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Τα προτυπα που θα παρουσιασει ο καθε γονιος στο παιδι του δεν εχουμε ιδεα πώς θα τα εκλαβει το καθε παιδι και πώς θα τα ενσωματωσει στην προσωπικοτητα του.....ειναι προτιμοτερο κατα την αποψη μου να εχει το παιδι ενα προτυπο οπου η σεξουαλικοτητα καποιου δεν πρεπει να αποτελει στοιχειο ουτε ντροπης ούτε επιδειξης.....απο κει και περα για να φτασει καποιος σε σημειο να γινει κραγμενος εχει υπαρξει προφανως τεραστια καταπιεση στο σπιτι του (εχω παραδειγμα γνωστου μου) οποτε δεν ξερω κατα ποσο ο "στρατιωτικος νομος" κραζουμε οτιδηποτε ειναι φτερωτο μπορει να εχει αποτελεσματα.....το παιδι πρεπει να νιωθει οτι θα εχει την ανταποκριση που περιμενει απο τον γονιο του ακομα και αν θελει να ντυνεται κολομπινα και να κανει βολτες στη φυλης.....αυτο που νομιζω πρεπει να καταλαβει ομως και αυτο που ισχυει υποσυνειδητα σημερα ειναι οτι δεν ειναι απαραιτητο να εισαι γκει για να πας μπροστα σε καποιον χώρο ουτε ειναι μοδα η ομοφυλοφυλια.....και οταν βλεπω στα ΜΜΕ να αναγεται η ομοφυλοφυλια σε κατι οχι απλα φυσιολογικο αλλα "must" και "τρεντυ" και "ιν" και ολοι γιουργια να πηδηχτουμε με τους κολλητους μας ε ειναι να μη μου γυριζει το ματι? απλα τα παιδια πρεπει να μαθουν να φιλτραρουν την πληροφορια που δεχονται για το αν θα την αποθηκευσουν ή θα την πεταξουν και να μαθουν να κρινουν τα γεγονοτα και να μην καταπινουν αμασητο ο,τι τους δινουν....υπαρχει διαφορα σε αυτο και στο να βλεπουν τον γονιο τους να "κραζει" καποιον

να συμπληρωσω οτι η οποιαδηποτε μορφη πιεσης συνηθως φερνει τα αντιθετα αποτελεσματα απο αυτα που περιμενουμε.....ειναι πιο πιθανο ενα παιδι οπου ο πατερας κατακρινει πολυ εντονα κατι να ακολουθησει αυτο το "κατι".....επισης ενα παιδι σε οποιαδηποτε ηλικια και αν ειναι θελει να αισθανεται οτι ο γονιος θα τον δεχτει οπως ειναι ειτε μιλαμε για ομοφυλοφιλια ειτε για οτιδηποτε αλλο.....επομενως νομιζω οτι αν καποιος εχει προδιαθεση θες να το πεις? επηρρεαζεται θες να το πεις? πες το οπως θες να γινει κατι και βλεπει εντονη αντιδραση απο τον γονιο του σιγουρα και ποτε δεν προκειται να του το εκμυστηρευτει αυτο.....και νομιζω οτι ολοι μας θα θελαμε να εχουμε ειλικρινη (οσο γινεται) σχεση με τα παιδια μας ειτε μιλαμε για την ομοφυλοφιλια ειτε για τη σεξουαλικη ζωη της κορης μας....
 

Athens1

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2006
Μηνύματα
655
Like
1
Πόντοι
6
λες μπούρδες .....
Τα προτυπα που θα παρουσιασει ο καθε γονιος στο παιδι του δεν εχουμε ιδεα πώς θα τα εκλαβει το καθε παιδι και πώς θα τα ενσωματωσει στην προσωπικοτητα του.....ειναι προτιμοτερο κατα την αποψη μου να εχει το παιδι ενα προτυπο οπου η σεξουαλικοτητα καποιου δεν πρεπει να αποτελει στοιχειο ουτε ντροπης ούτε επιδειξης.....απο κει και περα για να φτασει καποιος σε σημειο να γινει κραγμενος εχει υπαρξει προφανως τεραστια καταπιεση στο σπιτι του (εχω παραδειγμα γνωστου μου) οποτε δεν ξερω κατα ποσο ο "στρατιωτικος νομος" κραζουμε οτιδηποτε ειναι φτερωτο μπορει να εχει αποτελεσματα.....το παιδι πρεπει να νιωθει οτι θα εχει την ανταποκριση που περιμενει απο τον γονιο του ακομα και αν θελει να ντυνεται κολομπινα και να κανει βολτες στη φυλης.....αυτο που νομιζω πρεπει να καταλαβει ομως και αυτο που ισχυει υποσυνειδητα σημερα ειναι οτι δεν ειναι απαραιτητο να εισαι γκει για να πας μπροστα σε καποιον χώρο ουτε ειναι μοδα η ομοφυλοφυλια.....και οταν βλεπω στα ΜΜΕ να αναγεται η ομοφυλοφυλια σε κατι οχι απλα φυσιολογικο αλλα "must" και "τρεντυ" και "ιν" και ολοι γιουργια να πηδηχτουμε με τους κολλητους μας ε ειναι να μη μου γυριζει το ματι? απλα τα παιδια πρεπει να μαθουν να φιλτραρουν την πληροφορια που δεχονται για το αν θα την αποθηκευσουν ή θα την πεταξουν και να μαθουν να κρινουν τα γεγονοτα και να μην καταπινουν αμασητο ο,τι τους δινουν....υπαρχει διαφορα σε αυτο και στο να βλεπουν τον γονιο τους να "κραζει" καποιον
 
OP
OP
F

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Παιδες σας αποπροσανατολιζουν οι γκεϊ και ξεφευγετε απο το θεμα...!

Λοιπον υπαρχει εδω κανενας πατερας να μας πει "ναι οταν ερχεται να παρει την 15χρονη κορη μου ο γκομενος της , σκεφτομαι οτι σε λιγες ωρες θα τον πιπωνει και θα του λεει χυσε με στη μουρη , σ'αγαπω και εγω τσιτωνω/δεν το σκεφτομαι/πινω κλπ !!! "

Το οτι δεν εχει βρεθει κανενας πατερας με 15-18χρονων κορη να γραψει τη γνωμη του με κανει να πιστευω οτι στη πραγματικοτητα ισχυει η 1η επιλογη της δημοσκοπησης...Κατι που βλεπω και εγω απο την καθημερινοτητα.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366

κατα την ταπεινη μου αποψη και συ αλλα εγω τουλαχιστον επιχειρηματολογω :) Οντως βγαινουμε οφτοπικ.....αν θελετε ανοιξτε αλλο θρεντ για το θεμα.....σταματω εδω....
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
16
Τρέμω στην ιδέα να περάσω τις "δοκιμασίες" που πέρασε ο πεθερός μου, την εποχή που μόλις τα είχα φτιάξει με τη γυναίκα μου... (και για αρκετό καιρό μετά, μέχρι να την πάρω από το πατρικό της).

Τρέμω στην ιδέα να ακούω το θυροτηλέφωνο να χτυπά επίμονα και την κόρη μου να τσακίζεται (μην περιμένει άδικα ο γκόμενος με τη chopper μηχανή από κάτω...!) να κατεβεί να τον συναντήσει για την νυκτερινή τους έξοδο, φορώντας ένα super mini που περισσότερα δείχνει παρά κρύβει.

Τρέμω στην ιδέα πως ο γκόμενος της κόρης μου θα της ζητάει (όπως ακριβώς έκανα κι εγώ στην μάνα της) να ΜΗΝ φοράει κυλοτάκι κάτω από τη μίνι φούστα της.

Tρέμω στην ιδέα πως η κόρη μου θα φέρνει τον γκόμενό της στο σπίτι μου (όταν εγώ κι η μάνα της θα λείπουμε) και όχι μόνο θα την σκίζει σε κάθε πιθανή στάση και έπιπλο, αλλά θα το καταγράφουν και σε κάμερα για να έχουν ερασιτεχνικά ντοκουμέντα.

Τρέμω στην ιδέα να με πληρώσουν με το ίδιο νόμισμα... κι επειδή ο νόμος του Μέρφυ όχι μόνο ισχυέι αλλά μας κυνηγάει επίμονα, κάτι μου λεει πως θα κάνω δίδυμες κόρες για να τα υποστω εις διπλούν! Κι αν μοιάσουν στην ομορφιά, την τσαχπινιά και το σεξαπηλ της μάνας τους... πολύ φοβάμαι οτι οι "γαμπροί" θα κάνουν ουρά έξω από την είσοδο του σπιτιού μου.

Α, ρε πεθερέ... ΤΩΡΑ σε καταλαβαίνω! Ααααααααααχχχχ! Ουτε να το σκέφτομαι δεν θέλω!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Να σας πω ως κόρη?
Οι μπαμπάδες ΔΕΝ σκέφτονται ότι οι κόρες τους κάνουν σεξ! ΔΕΝ υπάρχει στον εγκέφαλό τους, ως λειτουργία. Όταν οι κόρες βγαίνουν ραντεβού, ΣΙΓΟΥΡΑ πάνε cinema, ίσως και σε κανένα ζαχαροπλαστείο για κάνα υποβρύχιο. Μέχρι εκεί! Όταν οι κόρες διανυκτερεύουν εκτός πατρικής οικίας, τότε σίγουρα οι καημένες επειδή τις πήρε η νύχτα, να μη γυρνάνε μες τους κινδύνους, για την ασφάλεια τους πάντα (μπράβο το κορίτσι μου) κοιμήθηκαν ΑΛΛΟΥ (όχι! Το κρεββάτι του γκόμενου δεν υφίσταται ούτε γεωγραφικά, ούτε ως έπιπλο). Κι όταν μείνουν έγκυες, «ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΕΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΑΜΕΜΠΤΟΥ, ΝΑΙ» με τον κρίνο (δεν υπάρχει άλλος τρόπος άλλωστε στο μυαλό τους για τις κόρες τους). Γιατί μέχρι τα βαθιά τους γεράματα, η κόρη είναι πάντα το κοριτσάκι τους!
Ξέρουν! Πως δεν ξέρουν! Απλά ΔΕΝ το σκέφτονται! Γιατί αν το σκεφτούν, με συνοπτικές διαδικασίες οδηγούνται σε? πολιτισμένες αντιδράσεις (μέχρι και φόνο εκ προμελέτης).

Φυσικά και δε το σκέφτονται, γιατί προτιμούν και αυτοί και οι σταφιδιασμένες γυναίκες τους να καμαρώνουν για το ότι το κοριτσάκι τους είναι παρθένα και υπόδειγμα ηθικής και δε ξέρει τίποτα από γαμήσια.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Να υποθέσω λοιπόν, εγώ ο ξερόλας (αλλά ξέχασα, είσαι μόνο εσύ), οτι η τοποθέτηση του φίλου μας σε βρίσκει και επι της αρχής και επι μέρους σύμφωνο; Οκ, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα λοιπόν. Και με άρθρωση στιβαρού κλπ λόγου, αντάξιου ενός Φρόϋντ!

Το ότι κάποιοι τη βρίσκουν με άντρες δε σημαίνει ότι ο Φρόυντ έκανε λάθος.

Η ομοφυλοφυλία αποτελεί παρέκλιση όπως και το κάπνισμα αποτελεί εθισμό.
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Μηπως να διαχωρισουμε για ποιες καταστασεις ακριβως μιλαμε? αλλο γκευ, αλλο τραβεστι αλλο τρανσεξουαλ......αλλο ενας αντρας ο οποιος γουσταρει να ειναι αντρας και να πηγαινει με αντρα και αλλο ενας αντρας ο οποιος θελει να γινει γυναικα και να πηγαινει με αντρες.......

στην πρωτη περιπτωση το γενετικο θεμα ειναι μηδαμινο.....ειναι θεμα οικογενειας, προτυπων, "μοδας", σεξουαλικης κακοποιησης κτλ κτλ κτλ.....στην δευτερη περιπτωση ειναι κυριως χρωμοσωματικο θεμα......οποτε διευκρινηστε καλυτερα για ποια περιπτωση ακριβως θελετε να μιλησετε....

το ιδια πραγμα ειναι!Μονο που το δευτερο ειναι τελειωμενη περιπτωση.Το εχει παρει αποφαση και κολλαει και ενα μουνι.
Απλα ειναι θεμα προσωπικης απελευθερωσης και αποδοχης της κοινωνιας.Αν μια πουσταρα π.χ Ελληνας ζουσε στην Βραζιλια η' στην Ταυλανδη θα ειχε κανει μπαμ-μπαμ αλλαγη φυλου.
Θα τον ευννουσε το περιβαλλον να εκφραστει και να δειξει οτι γουσταρει τριχωτο σαλαμι.Αλλα τι σχεση εχουν ολα αυτα με το "Μπαμπαδες&κορες"?
"Who's your Daddy :knockinb: ?" ειναι το θεμα!

 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
Φυσικά και δε το σκέφτονται, γιατί προτιμούν και αυτοί και οι σταφιδιασμένες γυναίκες τους να καμαρώνουν για το ότι το κοριτσάκι τους είναι παρθένα και υπόδειγμα ηθικής και δε ξέρει τίποτα από γαμήσια.
Το βλέπω σε φίλες μου! Στις κοπέλες μου!

Στην οικογένεια μου βγαίνουν αγόρια 3 γενεές τώρα και βάση Mendel Πάω για κορίτσι (αν ποτέ κάνω παιδιά)! Σκέφτομαι ότι θα ήθελα μια κόρη free και rock που να κάνει ότι θέλει και να ζει την ζωή της όπως θέλει! Συνήθως τα παιδιά παίρνουν περισσότερα στοιχεία από τον χαρακτήρα του ενός γονέα! Ομως στην πράξη φαίνονται να διαφέρουν! Στην ουσία είναι ίδια (με τον γονέα) και ο γονέας έχει αλλάξει!

Ίσως προσπαθώντας να τα "προστατέψουν" κάποιοι γίνονται πουριτανοί και ξεχνούν είναι ίδια πράγματα με αυτά που έκαναν στα νιάτα τους!

Το βασικό είναι να μας απασχολεί αν το παιδί θα μάθει να σκέφτεται, να έχει αντίληψη και κρίση! Μετα να έχει ένα κριτήριο για να σκέφτεται σωστά, αντιλαμβάνεται σωστά, κρίνει σωστά...

Σχεδόν όλες οι κόρες θα πάρουν τσιμπούκι, αρκετές, θα δώσουν κώλο, πολλές θα κάνουν τρίο και σίγουρα όλες θα βάζουν δάχτυλο(ή άλλα πράγματα) στο κρεβάτι τους την ώρα που εμείς θα βλέπουμε τηλεόραση... Θα ξυρίσουν το μ..νι τους, θα γαμηθούν με κάποιον για την πλάκα και γενικώς μέχρι κάποια ηλικία δεν θα πάρουν την ζωή πολύ στα "σοβαρά". Οπως τα έκαναν οι γυναίκες μας, γκόμενες μας, αδερφές μας, μανάδες μας, γιαγιάδες μας, θείες, φίλες, γνωστές μας κ.τ.λ. ανάλογα με τα πρότυπα της εποχής...

Αποδεχθείτε το και "προστατεψτε" τις από αλλά πράγματα...

Αν κάποιοι βρείτε το τελευταίο κομμάτι "περίεργο" και σοκαριστικο χρειάζεστε να ξανασκεφτείτε ότι ο έρωτας δεν είναι προτέρημα των τελευταίων χρόνων...

Επίσης πιστεύω ότι σχεδόν όλοι όσοι έχουν κόρες διαβάζουν το thread (βλέπε ψήφοι και posts) αλλά δεν γράφουν είτε για το 1, είτε γιατί νιώθουν ντροπή επειδη δεν μπορούν να ελέγξουν τις κόρες τους!

Τους κακογαμημενους και τους αγαμητους, όλοι, τους βρίζουν... Θα θέλαμε να βρίζουν τα παιδιά μας?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Συμφωνω απολυτα φιλτατε......
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
16
Παιδες σας αποπροσανατολιζουν οι γκεϊ και ξεφευγετε απο το θεμα...!

Λοιπον υπαρχει εδω κανενας πατερας να μας πει "ναι οταν ερχεται να παρει την 15χρονη κορη μου ο γκομενος της , σκεφτομαι οτι σε λιγες ωρες θα τον πιπωνει και θα του λεει χυσε με στη μουρη , σ'αγαπω και εγω τσιτωνω/δεν το σκεφτομαι/πινω κλπ !!! "

Το οτι δεν εχει βρεθει κανενας πατερας με 15-18χρονων κορη να γραψει τη γνωμη του με κανει να πιστευω οτι στη πραγματικοτητα ισχυει η 1η επιλογη της δημοσκοπησης...Κατι που βλεπω και εγω απο την καθημερινοτητα.
Συμφωνω απολυτα
 

kailas

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ δε θέλω ή κόρη μου να κάνει Παρτούζες , να τρώει μια τσαπου στο πού και πού δε κάνει κακό.
 

Επισκέπτης
Eυτυχώς εγώ έχω γιο ψωλαρά (οπότε να προσέχετε τις κόρες σας!!!) :cheesy:
 

efthimis

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
130
Like
0
Πόντοι
1
Ποσες απο αυτες εχουν κανει ΤΙΣ παρτουζες,εχουν κανει ΤΙΣ πιπες,εχουν γυρισει ΤΙΣ "υπερπαραγωγες"...Ολες αυτες καποιου μπαμπακα δεν ειναι κορες?ΤΟ "θα δωσω αρχες","θα δωσω σωστη ανατροφη",θα κανω,θα ρανω,δε λεει τιποτα.Πιο μεγαλο ρολο νομιζω παιζει ο περιγυρος,το σχολειο,οι παρεες...Γι αυτο λοιπον οτι και αν κανουν οι μπαμπαδες...αμα θελει η κορουλα δε τη σταματαει τιποτα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom