Νέα

Μου την πέφτει διακριτικά η χωρισμένη σύζυγος φίλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikmech
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 223
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τελειωσε, το συζητήσαμε από εδώ το ψηφισαμε από εκει.

ΠΗΔΑ ΤΗΝ ΠΗΔΑ ΤΗΝ
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.756
Like
29.311
Πόντοι
6.056
Κάποιος πιο πάνω έγραψε ότι δεν πηδάμε γκόμενα που γουστάρει ο φίλος μας, δηλαδή αν η γκόμενα δεν γουστάρει το φίλο και γουστάρει εμένα πάλι δεν θα την πηδήξω :huh: :think:
Επίσης κάποιος άλλος λέει δεν κάνουμε σχέση με αδελφή φίλου, δεν το καταλαβαίνω αυτό, δηλαδή είμαι καλός για φίλος αλλα δεν αξίζω να εχω σχέση με την αδελφή του;; μιλάω για σχέση και όχι ένα απλό πήδημα.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.631
Κριτικές
34
Like
4.327
Πόντοι
7.195
Διάβασα μόνο την πρώτη σελίδα.΄
Νομίζω παμψηφεί ΟΧΙ
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Η φιλία είναι ΠΑΝΩ από όλα.

Είμαστε μία συντηρητική πατριαρχική κοινωνία χέστηδων ανδρών που κολώνουν να γαμήσουν και την άτεκνη ΠΡΩΗΝ φίλου τους. Σκέψου να είχε και παιδιά ή να ήταν και ΝΥΝ.

Μετά φταίνε οι ελλεεινίδες.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Δεν θα έκανα ποτέ κάτι με την γκομενα κάποιου φίλου μου. Έχει τυχει να την πέφτει και σε μένα κάποια και το τρέναρα πολυ διακριτικά για να μην φανει τιποτα. Μετά τα ξαναβρηκαν και τωρα πινουμε τα ποτά μας ολοι μαζι αναίμακτα.

Είμαστε μία συντηρητική πατριαρχική κοινωνία χέστηδων ανδρών που κολώνουν να γαμήσουν και την άτεκνη ΠΡΩΗΝ φίλου τους. Σκέψου να είχε και παιδιά ή να ήταν και ΝΥΝ.

Μετά φταίνε οι ελλεεινίδες.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.631
Κριτικές
34
Like
4.327
Πόντοι
7.195
Κάποιος πιο πάνω έγραψε ότι δεν πηδάμε γκόμενα που γουστάρει ο φίλος μας, δηλαδή αν η γκόμενα δεν γουστάρει το φίλο και γουστάρει εμένα πάλι δεν θα την πηδήξω :huh: :think:
Επίσης κάποιος άλλος λέει δεν κάνουμε σχέση με αδελφή φίλου, δεν το καταλαβαίνω αυτό, δηλαδή είμαι καλός για φίλος αλλα δεν αξίζω να εχω σχέση με την αδελφή του;; μιλάω για σχέση και όχι ένα απλό πήδημα.

ΔΕΝ πηδάμε, πολύ σωστά και τα δύο.
Το γιατί θέλει ανάλυση, ίσως αργότερα.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
καλυτερα να μην ασχολεισαι με πρωην γκομενες φιλων ,οι φιλοι ειναι φιλοι,τοσες αλλες γκομενες υπαρχουν
αστην να παει αλλου.σεβασμος στους φιλους.

Είμαστε μία συντηρητική πατριαρχική κοινωνία χέστηδων ανδρών που κολώνουν να γαμήσουν και την άτεκνη ΠΡΩΗΝ φίλου τους. Σκέψου να είχε και παιδιά ή να ήταν και ΝΥΝ.

Μετά φταίνε οι ελλεεινίδες.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
θα συμφωνησω με τους υπολοιπους τυπε...προσπαθησε να εισαι οσο πιο μετρημενος γινεται μπροστα της γιατι με την παραμικρη κινηση που μπορει να κανεις εσυ αυτη μπορει να το παρεξηγησει και να το παει εκει που θελει...ολα αυτα εφοσον παραμεινει στο διακριτικο πεσιμο αυτη οπως μας λες...αν τυχον σου χωθει χοντρα τοτε με ομορφο τροπο της το ξεκοβεις...οι γκομενες και τα γαμησια πανε και ερχονται ,μια καλη φιλια ομως μενει...

Είμαστε μία συντηρητική πατριαρχική κοινωνία χέστηδων ανδρών που κολώνουν να γαμήσουν και την άτεκνη ΠΡΩΗΝ φίλου τους. Σκέψου να είχε και παιδιά ή να ήταν και ΝΥΝ.

Μετά φταίνε οι ελλεεινίδες.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
αν ξερεις καποιον φιλο 10 και 15 χρονια θα χαλασεις μια φιλια για μια γυναικα 

Είμαστε μία συντηρητική πατριαρχική κοινωνία χέστηδων ανδρών που κολώνουν να γαμήσουν και την άτεκνη ΠΡΩΗΝ φίλου τους. Σκέψου να είχε και παιδιά ή να ήταν και ΝΥΝ.

Μετά φταίνε οι ελλεεινίδες.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
...............

......... RESPECT φίλε μου γιώργη.......... :kneel: :kneel: :kneel: :respect: :respect: :respect:

Είμαστε μία συντηρητική πατριαρχική κοινωνία χέστηδων ανδρών που κολώνουν να γαμήσουν και την άτεκνη ΠΡΩΗΝ φίλου τους. Σκέψου να είχε και παιδιά ή να ήταν και ΝΥΝ.

Μετά φταίνε οι ελλεεινίδες.
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Αυτά.

Όλο μας το πρόβλημα σε ένα θρεντ.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.740
Κριτικές
183
Like
3.098
Πόντοι
8.535
Είμαστε μία συντηρητική πατριαρχική κοινωνία χέστηδων ανδρών που κολώνουν να γαμήσουν και την άτεκνη ΠΡΩΗΝ φίλου τους. Σκέψου να είχε και παιδιά ή να ήταν και ΝΥΝ.

Μετά φταίνε οι ελλεεινίδες.
:tooth: :headbaning2: :headbaning2:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
δεν μου εχει τυχει ποτε σκηνικο αναλογο

αλλα καμια φορα χουφτωνω καμια γκομενα φιλου αν ειμαστε σε κλαμπ και χορευει και εχει πιει

 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Αν ο φιλος σου ειναι "αδερφος" κρατησου!!
Αν οχι, τι κανεις???????????
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.719
Κριτικές
182
Like
24.006
Πόντοι
33.598
Πάρε την έγκριση του φίλου σου και μετά ξεκώλιασέ την. Οι άντρες μιλάνε μεταξύ τους και τα ξεκαθαρίζουν. Αν δεις ότι στραβώνει το κόβεις. Αν σου πει οκ κάν'της το μουνί περίπτερο....
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.162
Κριτικές
496
Like
62.185
Πόντοι
39.662
εγω την πρωην μου την πασαρα σε ένα ξαδερφο μου που δεν τον ηξερε, μου ελεγε πως την γαμουσε και καυλωνα απίστευτα..
απογοητευτηκα μονο όταν εμαθα ότι του εδωσε κωλο και ότι του καταπινε τα χυσια ενώ εμενα τιποτα από τα δυο η καριολα
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
12
Like
6.424
Πόντοι
2.646
εγω την πρωην μου την πασαρα σε ένα ξαδερφο μου που δεν τον ηξερε, μου ελεγε πως την γαμουσε και καυλωνα απίστευτα..
απογοητευτηκα μονο όταν εμαθα ότι του εδωσε κωλο και ότι του καταπινε τα χυσια ενώ εμενα τιποτα από τα δυο η καριολα
τυπε δεν πειραζει.Δεν είναι αυτό που νομιζεις,μαλλον είναι επειδή εσυ τον έχεις πιο μακρύ και παχύ :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.756
Like
29.311
Πόντοι
6.056
εγω την πρωην μου την πασαρα σε ένα ξαδερφο μου που δεν τον ηξερε, μου ελεγε πως την γαμουσε και καυλωνα απίστευτα..
απογοητευτηκα μονο όταν εμαθα ότι του εδωσε κωλο και ότι του καταπινε τα χυσια ενώ εμενα τιποτα από τα δυο η καριολα

Τυπε μη στεναχωριεσαι, μπορεί να είναι παραμύθι του ξαδέλφου για να το παίξει καλυτερος γαμιάς από εσένα.
 

AlexEasyRider

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2016
Μηνύματα
2.599
Κριτικές
10
Like
5.997
Πόντοι
1.446
1. Την ψωλη θα την φαει ουτως η αλλως. Δλδ. αν ΔΕΝ την γαμησεις εσυ, θα την γαμησει σιγουρα αλλος!

2. Μιλαμε για πρωην και ΟΧΙ για νυν, στα συν οτι δεν εκαναν και παιδια σαν ζευγαρι.

3. Αν εισαι αρκετα ανετος με τον φιλο, την κανεις μια κουβεντα. Το πιθανοτερο να ΜΗΝ εχει κανενα προβλημα.

4. ΑΝ τελικα προχωρησεις, φουλ ξεκωλιασμα και φουλ κρεμπιεδες σε ΟΛΕΣ τις τρυπες!!! Κατι τετοιες και σε αυτη την ηλικια, λυσσανε πραγματικα για πουτσα, ξυλο και σπερμα!!! :heavymetalbig:

ΥΓ. Δειχνει και ωραια γκομενα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ακομη το συζητάτε?
αφου είναι και φιλόλογος με κοτσι δωσε της το κωλαντερο στο χερι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom