Νέα

Μου την πέφτει διακριτικά η χωρισμένη σύζυγος φίλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikmech
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 223
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.380
Πόντοι
33.988
Ε ρε λαος στο νημα :heavymetalbig:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.140
Κριτικές
495
Like
61.615
Πόντοι
39.662
τα ρωτάνε αυτά ???  γαμησε την και γκαστρωσε τηνε κιολας .  :headbaning1:
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
Μου την πέφτει διακριτικά η χωρισμένη σύζυγος φίλου άνευ τέκνων. Τι να κάνω ; 45 χρονών φιλόλογος μια χαρά φάτσα σώμα φωτό επισυνάπτεται. Το πέσιμο γίνεται κυρίως facebookiιακά και μια φορά που με πέτυχε να τρώω έξω, κάθησε μαζί μου, την κέρασα και ακύρωσε το επόμενο ιδιαίτερό της. Φυσικά μου έδωσε και το κινητό της. Hints for the record (52 είμαι εγώ χωρισμένος με παιδιά που μένουν με την πρώην)

ΞΕΣΚΙΣΕ ΤΟ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΙΣ ΑΝΑΣΤΟΛΕΣ
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.140
Κριτικές
495
Like
61.615
Πόντοι
39.662
ΞΕΣΚΙΣΕ ΤΟ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΙΣ ΑΝΑΣΤΟΛΕΣ

λογικα θα τον ηθελε και οσο θα ηταν παντρεμενη με τον άλλο, τωρα που χωρισε πουτανεψε και θελει να γαμηθει μαζι με τον άλλο.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.075
Πόντοι
7.786
θα χαθει και η εμπιστοσυνη του φιλου σου προς εσενα και θα εχει αμφιβολια για εσενα που  του γαμηγες την πρωην η γκομενα του φιλου σου οταν τα ξαναβρουν για μια γκομενα δεν χαλας φιλια χρονων
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
αν την γουσταρε ακομη δεν θα την χωριζε.
αν τον παρατησε αυτή χωρις αυτπος να το θελει παλι δεν του πεφτει λογος, οσο αυτος μπορει να σε κακισει γιατι πηδας την πρωην μου και εσυ μπορεις να τον κακισεις γιατι πήδαγες την νυν μου.

ούτε γκόμενα που απλά γουστάρει φίλος μου δεν θα άγγιζα καν... τύπε έτσι είναι αν σέβεσαι τους φίλους σου
τώρα ο καθένας έχει δίκιο από την πλευρά του πάσο
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
698
Κριτικές
128
Like
6.551
Πόντοι
17.336
Φίλε μου πέρασα ένα πολύ χοντρό λούκι υγείας.... Καμία πρώην δεν ήταν εκεί μόνο 2 φιλαράκια.... Όσο και καυλα να είναι να θυμάσαι.... Μάνα αδερφή κόρη και γκόμενα.... φίλου ακόμα και πρώην....μακριά!!! Ν Ο Μ Ο Σ
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
:hi:

Φίλε μου πέρασα ένα πολύ χοντρό λούκι υγείας.... Καμία πρώην δεν ήταν εκεί μόνο 2 φιλαράκια.... Όσο και καυλα να είναι να θυμάσαι.... Μάνα αδερφή κόρη και γκόμενα.... φίλου ακόμα και πρώην....μακριά!!! Ν Ο Μ Ο Σ
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Φιλε εγω ξερεις τι θα εκανα?

Θα την εφερνα σπιτι μου ετοιμη και καυλωμενη και εκει που θα την ειχα γυμνη στο κρεβατι θα εσκαγε ο κολλητος (ο πρωην της δηλαδη)

Αμα αυτη ειχε ιχνος ντροπης θα εφευγε τρεχωντας αλλιως μια παρτουζα why not?

 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.158
Κριτικές
35
Like
4.471
Πόντοι
2.046
Μου την πέφτει διακριτικά η χωρισμένη σύζυγος φίλου άνευ τέκνων. Τι να κάνω ; 45 χρονών φιλόλογος μια χαρά φάτσα σώμα φωτό επισυνάπτεται. Το πέσιμο γίνεται κυρίως facebookiιακά και μια φορά που με πέτυχε να τρώω έξω, κάθησε μαζί μου, την κέρασα και ακύρωσε το επόμενο ιδιαίτερό της. Φυσικά μου έδωσε και το κινητό της. Hints for the record (52 είμαι εγώ χωρισμένος με παιδιά που μένουν με την πρώην)
Τυπε εγω θα σε πω το εξης για να σου την πεφτει η θελει να κανει σπασιμο στον φιλο σου η σε γουσταρε απο πριν τη θα εκανα τωρα εγω απο τη στιγμη που ειναι πρωην φυσικα ετσι γιατι νυν ειναι απογορευμενο εδαφος αν ειναι απλα για γαμησακι θα ορμουσα στο ψαχνο αν το παει για σχεση και τετοια ουτε για πλακα οποτε εγω θα λεγα να δεις τη θελει αν θελει μονο γαμησι ορμα αν θελει σχεση αστο παρατα το
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Τύπε δεν αξίζει να ρισκάρεις τη φιλία σου για μια γυναίκα. Γυναίκες υπάρχουν αμέτρητες, φίλοι ελάχιστοι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ΔΕΝ χαλαει η φιλια αμα του πηδηξεις την πρωην.
και μενα αν καποιος πηδηξει την πρωην μου στα αρχιδια μου πρωην είναι.
η νυν είναι κερατο και θα εκνευριστω αλλα και παλι απλα θα χωρισω.
για την πρωην ΔΕΝ μου πεφτει λογος.
και οσες γυναικες μας εχει δωθει η ευκαιρια και δεν τις πηδήξαμε ενώ είναι εμφανίσιμες ολοι το μετανοιωσαμε και μας εχουν μεινει αποθημενα. τυψεις να ειχατε αν κερατωνατε τον φιλο σας. με την πρωην ΔΕΝ είναι κερατο. δεν είναι τιποτα. δεν του πεφτει λογος.
 

leonidas75

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
Καταρχάς και κατά τη γνώμη μου, το ότι ποστάρεις την φωτογραφία της κοπέλας, είναι άκυρο. Προφανώς περιμένεις από την κοινότητα να σου πει εάν η γυναίκα είναι πηδεύσιμη ή όχι, για να έχεις περισσότερο ήσυχη τη συνείδησή σου.
Για οποιοδήποτε δίλημμα η απάντηση πιστεύω ότι είναι απλή. Για να κερδίσεις κάτι πρέπει να χάσεις κάτι άλλο. Στην περίπτωσή σου ζυγίζεις λοιπόν. Είτε θα χάσεις το πήδημα, είτε τη φιλία.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
ρε μαστορα γιατι δεν πηδας αλλου φιλου φιλη που να μην τον ξερεις
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.158
Κριτικές
35
Like
4.471
Πόντοι
2.046
ΔΕΝ χαλαει η φιλια αμα του πηδηξεις την πρωην.
και μενα αν καποιος πηδηξει την πρωην μου στα αρχιδια μου πρωην είναι.
η νυν είναι κερατο και θα εκνευριστω αλλα και παλι απλα θα χωρισω.
για την πρωην ΔΕΝ μου πεφτει λογος.
και οσες γυναικες μας εχει δωθει η ευκαιρια και δεν τις πηδήξαμε ενώ είναι εμφανίσιμες ολοι το μετανοιωσαμε και μας εχουν μεινει αποθημενα. τυψεις να ειχατε αν κερατωνατε τον φιλο σας. με την πρωην ΔΕΝ είναι κερατο. δεν είναι τιποτα. δεν του πεφτει λογος.
Τυπε αν εμενα μου πηδουσε την νυν φιλος θα χωριζα και απο τους 2 και το <φιλο> θα του εβγαζα το συκωτι και θα του το δινα να το φαει επειδη θα ηταν τοσο καλος φιλος για την πρωην μου παλι θα χαλιομουν αν την επιανε γκομενα και δε νομιζω να συνεχιζα να κανω παρεα μαζι του αν τη γαμουσε απλα μπορει απλα να με πειραζε λιγο αλλα δε θα χαλουσα τη φιλια μου παντος ακομα και να τη γαμουσε το μονο σιγουρο ειναι οτι δε θα θελα να το μαθω
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ρε μαστορα γιατι δεν πηδας αλλου φιλου φιλη που να μην τον ξερεις
ναι ρε τις εχει ευκαιρες 10 10 και ξεδιαλεγει.
αν ειχε άλλη στα υποψην εννοείται δεν θα το συζηταγε ο ανθρωπας.
προφανως και να εχει άλλη ή θα είναι χειροτερη ή θα την εχει βαρεθεί.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.576
Πόντοι
4.765
Να την ξεκωλιασεις φιλε μου χωρις κενεναν ενδοιασμο, γιατι 99,9% σου εχει πηδηξει και αυτος την πρωην σου.
και εγω αυτο πιστεύω,πάει για εκδικηση η τύπισσα θα του το φανερωσει αφου τη πηδηξει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom