Νέα

Μου την πέφτει διακριτικά η χωρισμένη σύζυγος φίλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikmech
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 223
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.542
Κριτικές
12
Like
6.339
Πόντοι
2.646
Μου την πέφτει διακριτικά η χωρισμένη σύζυγος φίλου άνευ τέκνων. Τι να κάνω ; 45 χρονών φιλόλογος μια χαρά φάτσα σώμα φωτό επισυνάπτεται. Το πέσιμο γίνεται κυρίως facebookiιακά και μια φορά που με πέτυχε να τρώω έξω, κάθησε μαζί μου, την κέρασα και ακύρωσε το επόμενο ιδιαίτερό της. Φυσικά μου έδωσε και το κινητό της. Hints for the record (52 είμαι εγώ χωρισμένος με παιδιά που μένουν με την πρώην)
τυπε ρωτά τον φίλο σου αν έχει προβλήμα να του ξεκωλιασεις την πρώην.Αν δεν έχουν χωρίσει φιλικά,θα σου πει σίγουρα να την ξεκωλιασεις. :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

z4

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
13
Like
318
Πόντοι
2.287
Μου την πέφτει διακριτικά η χωρισμένη σύζυγος φίλου άνευ τέκνων. Τι να κάνω ; 45 χρονών φιλόλογος μια χαρά φάτσα σώμα φωτό επισυνάπτεται. Το πέσιμο γίνεται κυρίως facebookiιακά και μια φορά που με πέτυχε να τρώω έξω, κάθησε μαζί μου, την κέρασα και ακύρωσε το επόμενο ιδιαίτερό της. Φυσικά μου έδωσε και το κινητό της. Hints for the record (52 είμαι εγώ χωρισμένος με παιδιά που μένουν με την πρώην)
Να την ξεκωλιασεις φιλε μου χωρις κενεναν ενδοιασμο, γιατι 99,9% σου εχει πηδηξει και αυτος την πρωην σου.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Δεν θα έκανα ποτέ κάτι με την γκομενα κάποιου φίλου μου. Έχει τυχει να την πέφτει και σε μένα κάποια και το τρέναρα πολυ διακριτικά για να μην φανει τιποτα. Μετά τα ξαναβρηκαν και τωρα πινουμε τα ποτά μας ολοι μαζι αναίμακτα.

πραγματικά respect  :kneel:
εκεί φαίνετε ο άντρας με λόγο από τα παιδάκια...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
άλλο οι γυναικες των φιλων μας.
άλλο οι ΠΡΩΗΝ γυναικες των φιλων μας.
τεραστια διαφορα,
για τις πρωτες ειναι κερατο και χαλαει μια φιλία.
οι πρωην δεν είναι ΤΙΠΟΤΑ για τον φιλο σας, ηταν καποτε ΟΧΙ ΠΛΕΟΝ
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
άλλο οι γυναικες των φιλων μας.
άλλο οι ΠΡΩΗΝ γυναικες των φιλων μας.
τεραστια διαφορα,
για τις πρωτες ειναι κερατο και χαλαει μια φιλία.
οι πρωην δεν είναι ΤΙΠΟΤΑ για τον φιλο σας, ηταν καποτε ΟΧΙ ΠΛΕΟΝ

ναι αλλά ο φίλος μας μπορεί να την γουστάρει ακόμα, και εμείς σαν φίλοι του δεν θέλουμε να τον κάνουμε να νιώσει άσχημα άσχημα γιατί είμαστε φίλου του ..
αν βάζουμεε την πάρτη μας από πάνω δεν είμαστε φίλοι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ναι αλλά ο φίλος μας μπορεί να την γουστάρει ακόμα, και εμείς σαν φίλοι του δεν θέλουμε να τον κάνουμε να νιώσει άσχημα άσχημα γιατί είμαστε φίλου του ..
αν βάζουμεε την πάρτη μας από πάνω δεν είμαστε φίλοι
αν την γουσταρε ακομη δεν θα την χωριζε.
αν τον παρατησε αυτή χωρις αυτπος να το θελει παλι δεν του πεφτει λογος, οσο αυτος μπορει να σε κακισει γιατι πηδας την πρωην μου και εσυ μπορεις να τον κακισεις γιατι πήδαγες την νυν μου.
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
αν την γουσταρε ακομη δεν θα την χωριζε.
αν τον παρατησε αυτή χωρις αυτπος να το θελει παλι δεν του πεφτει λογος, οσο αυτος μπορει να σε κακισει γιατι πηδας την πρωην μου και εσυ μπορεις να τον κακισεις γιατι πήδαγες την νυν μου.



Αυτος ειναι ενας καλος λογος που ενας ανθρωπος βλεπει τους "φιλους" του να απομακρυνονται...
 

wicket

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2008
Μηνύματα
237
Like
3.667
Πόντοι
441
Αφού πρώτα δώσετε την ερμηνεία της λέξης φιλίας - φίλος... Τότε μπορείτε να δώσετε και συμβουλές στον άνθρωπο.
...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom