Νέα

Μονής Προδρόμου 6

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα argentinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 186K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
..παντως δαχτυλοκοσκοπηση την δεχεται ευχαριστως ;)...ειναι γυναικαρα ομως με τα ουλα της παντως :humpleg: -λιγο βυζι να ειχε πιο πολυ :headbang:

ελα ρε κανει και προκτικο ο κοπελαρα μας , διοτι σε εμενα πρην κανενα διμινο , ελεγε μη !!!!!  δεν μπορο !!!!!!  και τετοιες μ@λ@κιες
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
εχθες το πρωι Συλβια-Συλβη καπως ετσι . Πολυ καλο maturι φοραγε και ενα πολυ καυλωτικο στρινγκακι σε μιση ωριτσα δυο φορες (δοξα τον Θεο να λεμε γιατι ο κουβας καπια στιγμη χαλαει)Μαλον εχω βρει τελικα το μαγαζι μου. I LOVE MATURE OVER 40 !!!
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
εχθες το πρωι Συλβια-Συλβη καπως ετσι . Πολυ καλο maturι φοραγε και ενα πολυ καυλωτικο στρινγκακι σε μιση ωριτσα δυο φορες (δοξα τον Θεο να λεμε γιατι ο κουβας καπια στιγμη χαλαει)Μαλον εχω βρει τελικα το μαγαζι μου. I LOVE MATURE OVER 40 !!!

ΜΠΡΑΒΟ  :dancing: :dancing: :dancing:  ΩΡΑΙΟΣ  , ποσο πηγε το μαλλι για δυο  :cum:  , η συλβια δεν ειναι αυτη με το μικρο βυζι  :helpplea:
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
το μαλι πηγε κανονικα διοτι η πρωτη ηταν με :pipa2: και η δευτερη  :knockinb:
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
εχθες επισκευτικα ξανα τη Συλβη και περασα υπεροχα κοντα στα 35 με 40 minutes with only :knockinb:
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
εχθες το πρωι Συλβια-Συλβη καπως ετσι . Πολυ καλο maturι φοραγε και ενα πολυ καυλωτικο στρινγκακι σε μιση ωριτσα δυο φορες (δοξα τον Θεο να λεμε γιατι ο κουβας καπια στιγμη χαλαει)Μαλον εχω βρει τελικα το μαγαζι μου. I LOVE MATURE OVER 40 !!!
.....συλβια....μητρομανα...απο φατσα δε λεει και πολλα,αλλα το γουσταρει :knockinb:... :rockon:
 

milf-fan

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
154
Κριτικές
28
Like
0
Πόντοι
11
πηγα για Συλβια, ητο απασχολημενη... Γενικως ειχε πεσει δουλειά.
Διαθεσιμα δυο τεμαχια, η γνωστη Ροξανη, και μια χοντρουλα νταρντανα αγνωστη μου, καναδυο άλλα πηγαινοερχονταν,  επιλογη Ροξανη.
Τα συνηθισμενα το ουκρανιδι, καλυτερη στο γευμα από το πνευστο.
εμεινε αποθημενο η μιλφ Συλβια

τι άλλο τεμάχιο αξίζει εκεί απο πακετο υπερεσιών;

Απορία: η σεριφισα το δινει? Ρωτησα και αρνηθηκε ευγενικα. Την εχω στο ματι

καλες εορτες συναγωνιστες
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
πηγα για Συλβια, ητο απασχολημενη... Γενικως ειχε πεσει δουλειά.
Διαθεσιμα δυο τεμαχια, η γνωστη Ροξανη, και μια χοντρουλα νταρντανα αγνωστη μου, καναδυο άλλα πηγαινοερχονταν,  επιλογη Ροξανη.
Τα συνηθισμενα το ουκρανιδι, καλυτερη στο γευμα από το πνευστο.
εμεινε αποθημενο η μιλφ Συλβια

τι άλλο τεμάχιο αξίζει εκεί απο πακετο υπερεσιών;

Απορία: η σεριφισα το δινει? Ρωτησα και αρνηθηκε ευγενικα. Την εχω στο ματι

καλες εορτες συναγωνιστες

Το δίνει με παραπάνω δώρο, αλλά σε γνωστούς πελάτες. Μείνε στις άλλες καλύτερα.
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
γιατι να μινουμε στις αλλες ?? τι το περιεργο εχει η σεριφισα η δημετρη  ,πες μας ρε φιλε γιατι να πω την αμαρτια μου το σκεφτομε και εγω να τις το ζητησω
 

marx

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2007
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
πεσ ονομα τισ σεριφησασ , διοτι πολλες κανουν τιν σεριφισα εκει μεσα
Η διμετρη σερίφισα είναι η Λίνα εξ Ουκρανίας,πρώην σ 12,40 + χρ,πολύ καλή στο μασαζ,καλο πρόσωπο,ανευ οπισθίων και στήθους και ισχυρίζεται οτι δεν προσφέρει υπηρεσίες στον χωρο . 
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Η διμετρη σερίφισα είναι η Λίνα εξ Ουκρανίας,πρώην σ 12,40 + χρ,πολύ καλή στο μασαζ,καλο πρόσωπο,ανευ οπισθίων και στήθους και ισχυρίζεται οτι δεν προσφέρει υπηρεσίες στον χωρο . 
...και πριν απο συγ12,..γ σεπτ25..ονοματη σαν γαληνη,και ειναι στα ΔΕΝ οσο ειναι στην προδρομου.
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
γιατι να μινουμε στις αλλες ?? τι το περιεργο εχει η σεριφισα η δημετρη  ,πες μας ρε φιλε γιατι να πω την αμαρτια μου το σκεφτομε και εγω να τις το ζητησω

Καλή χρονιά!

Από οικονομικής απόψεως το λέω. Εξάλλου το κάνει σε συγκεκριμένους, δλδ μην το ψάχνεις. Όσο για το όνομα, νομίζω ότι την λένε Γκαλια (Γαλήνη-Γκαλίνα που έγραψε κάποιος συνάδελφος). Το Λίνα προκύπτει νομίζω από το ίδιο όνομα.

Να δούμε πότε θα γυρίσει η Λάνα από το πατρίντα!
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
Μηπως ξερει κανεις αν η Αλισια επιστρεψει-επεστρεψε η ειναι σε κανα αλλο μαγαζι???
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
104
Like
2.750
Πόντοι
7.016
Πόσες κυρίες κατέρχονται στο στίβο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom