Νέα

Μονής Προδρόμου 6

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα argentinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 186K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
εγω πηγα πριν μια εβδομαδα και διστηχος δεν εκανα τιποτα , το ολλο περιστατικο εχει ως εξης.
Ανοιγει πορτα η ψηλη ξανθια και με καλοσοριζει , με ρωταει αν ειναι πρωτη φορα και απαντω ναι αλλα δεν ειμαι πρωτη φορα που επισκεπτομε τα εν λογο καταστηματα και συνεχειζω λεγοντας σε ποια πηγενω και πως αν μεινω ευχριστημενος να με κανουν πελατη τους μονιμο, οκ με λεει και με περνα στο δωματιο να δω κοπελες , ερχοντε τα κοριτσια και διαλεγω Αλισια , με ρωταει αν θα παρω κατι λεω νερακι και ετοιμαζομε για ντουζακι , αφου εκανα το ντουζ και ξαπλωσα "ανασκελα" στο μασαζοκρεβατο ηρθε η κοπελα και την επιασαν τα γελια ολλο υπονοουμενα , τι ακριβος θες με λεει , ακολουθεισε ο σχετικος διαλογος και μου ειπε οχι μα βρε χρηση μου βρε καλη μου τιποτα , κατσε μου λεει να ερθει καπια αλλη κοπελα , αντε να ειδουμε λεω , τελικα ερχετε η ψηλη της υποδοχης και μου λεει ποως δεν κανουν και καλα τετοια , καλος λεω και εγω ντυθικα και εφυγα .
  Ξερω ηταν πρωτη φορα και ηταν ψιλολογικο να συμβει αλλα να πω την αλειθια μου αρεσαν τα κοματια που ειχαι και θα ξανα παω ελπιζοντας να μην φαω παλη πορτα , εχει κανεις να με συμβουλεψει κατι να πω , να κανω για να μην φαω ξανα πορτα????
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
εγω πηγα πριν μια εβδομαδα και διστηχος δεν εκανα τιποτα , το ολλο περιστατικο εχει ως εξης.
Ανοιγει πορτα η ψηλη ξανθια και με καλοσοριζει , με ρωταει αν ειναι πρωτη φορα και απαντω ναι αλλα δεν ειμαι πρωτη φορα που επισκεπτομε τα εν λογο καταστηματα και συνεχειζω λεγοντας σε ποια πηγενω και πως αν μεινω ευχριστημενος να με κανουν πελατη τους μονιμο, οκ με λεει και με περνα στο δωματιο να δω κοπελες , ερχοντε τα κοριτσια και διαλεγω Αλισια , με ρωταει αν θα παρω κατι λεω νερακι και ετοιμαζομε για ντουζακι , αφου εκανα το ντουζ και ξαπλωσα "ανασκελα" στο μασαζοκρεβατο ηρθε η κοπελα και την επιασαν τα γελια ολλο υπονοουμενα , τι ακριβος θες με λεει , ακολουθεισε ο σχετικος διαλογος και μου ειπε οχι μα βρε χρηση μου βρε καλη μου τιποτα , κατσε μου λεει να ερθει καπια αλλη κοπελα , αντε να ειδουμε λεω , τελικα ερχετε η ψηλη της υποδοχης και μου λεει ποως δεν κανουν και καλα τετοια , καλος λεω και εγω ντυθικα και εφυγα .
  Ξερω ηταν πρωτη φορα και ηταν ψιλολογικο να συμβει αλλα να πω την αλειθια μου αρεσαν τα κοματια που ειχαι και θα ξανα παω ελπιζοντας να μην φαω παλη πορτα , εχει κανεις να με συμβουλεψει κατι να πω , να κανω για να μην φαω ξανα πορτα????


καλα και ηταν αναγκη να ξεβρακωθεις για να τους πεις τι ηθελες δεν το ξεκαθαριζες απο την αρχη να τελειωνεις,ευτυχως που στην ευθεια ειναι τα ντελα και ετσι ξεφορτωνεις ευκολα και γρηγορα!!!!!!!!
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
μπααα πηγα φωκαιας 19 και εκανα καταθεση , ευτηχος που στην υποδοχη ηταν η Ελενη και τι θυμομενα απο 3ης Σεμπτεμβριου 25 και καταφερα και ξεφορτοσα αλιως θα μυριζα ακομα κρεμοσαπουνο απο το ντουζακι
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Καλά ρε φίλε, πήγες 1η φορά στο ίδρυμα και ξάπλωσες ανάσκελα;

Άμα ήθελες κατευθείαν να γαμ..., δεν χρειαζόταν να πας σε μασαζίδικο.

Υπάρχει ένα άλφα πρωτόκολλο που πρέπει να ακολουθούμε, ειδικά την 1η φορά.
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
σιγα το πρωτο ΚΩΛΟ ΜΟΥ ΜΗ ΧΕΣΩ τι κανει νιαου νιαου στακεραμιδια , οκοσμος το' χει τουμπανο και αυτες κρυφο καμαρι . Δηλαδη επρεπε να δωσο προτη φορα 60 γιουρια για να με λαδοσουν  , ευχαριστω πολυ λαδονομε και μονος μου
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
πρην μια εβδομαδα τελικα (επιτελους)μπριζολιτσα με Ροξανη . Αρκετα καλη μριζολιτσα και γενικα περηποιηση αλλα το γατι της ψυλομυριζε .Η Αλισια που την ειχα βαλει στο ματι εφυγε  :headbang:.Καμια αλλη εκει στα milf προς mature , προτινετε ...
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
πρην μια εβδομαδα τελικα (επιτελους)μπριζολιτσα με Ροξανη . Αρκετα καλη μριζολιτσα και γενικα περηποιηση

η ροξανη σταθερη αξια , αν ειχε λιγο μεγαλυτερα boobs θα ηταν το απολυτο milf , η κολαρα της δεν συγκρινεται με τιποτα αλλο !!!!!!!!
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
η ροξανη σταθερη αξια , αν ειχε λιγο μεγαλυτερα boobs θα ηταν το απολυτο milf , η κολαρα της δεν συγκρινεται με τιποτα αλλο !!!!!!!!

πρην μια εβδομαδα τελικα (επιτελους)μπριζολιτσα με Ροξανη . Αρκετα καλη μριζολιτσα και γενικα περηποιηση αλλα το γατι της ψυλομυριζε .Η Αλισια που την ειχα βαλει στο ματι εφυγε  :headbang:.Καμια αλλη εκει στα milf προς mature , προτινετε ...

Για πιά Ρωξάνη λέτε ρε παιδιά?  :huh:
Κάντα το λιανά!!! :think:
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
η κολαρα της δεν συγκρινεται με τιποτα αλλο !!!!!!!!
[/quote]μη με πεις οτι την δινει ,διοτι θα τρελαθω  :headbang:(ελπιζω να μην ειναι πολυ στενη)
 

nostalgos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2008
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα σε ολοθσ παιδια...

περισσοτερεσ πληροφοριεσ παιδια με πιο οροφο και τι κουδουνι?....
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.950
Κριτικές
490
Like
36.488
Πόντοι
41.447
καλημερα σε ολοθσ παιδια...

περισσοτερεσ πληροφοριεσ παιδια με πιο οροφο και τι κουδουνι?....

αν θυμαμαι καλά 2ος οροφος και το κουδούνι κάτιο λέει για στουντιο μασαζ
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
η κολαρα της δεν συγκρινεται με τιποτα αλλο !!!!!!!!
μη με πεις οτι την δινει ,διοτι θα τρελαθω  :headbang:(ελπιζω να μην ειναι πολυ στενη)

το εχω ζητηση δυο φορες , αλλα δεν , εαν το καταφερης εσυ ενημερωσε , διοτι στο πισοκολητω εχδει καλο στισιμο
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
το εχω ζητηση δυο φορες , αλλα δεν , εαν το καταφερης εσυ ενημερωσε , διοτι στο πισοκολητω εχδει καλο στισιμο
..παντως δαχτυλοκοσκοπηση την δεχεται ευχαριστως ;)...ειναι γυναικαρα ομως με τα ουλα της παντως :humpleg: -λιγο βυζι να ειχε πιο πολυ :headbang:
 

takis15

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2009
Μηνύματα
492
Like
0
Πόντοι
1
..παντως δαχτυλοκοσκοπηση την δεχεται ευχαριστως ;)...ειναι γυναικαρα ομως με τα ουλα της παντως :humpleg: -λιγο βυζι να ειχε πιο πολυ :headbang:

πηγα και σημερα το πρωι 12 με 1 ωρα , αλλα ηταν απασχολημενη , γ@μοτο , και εφυγα , διοτι πηγαινα με διαθεση για κολονοκοσκοπηση . . . .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom