Νέα

Μόνικα Σέρβα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα diomides
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 670
  • Εμφανίσεις 204K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.521
Πόντοι
10.335
Η κοπέλα ειναι αστέρι. Αν την πετύχεις στις μέρες της εισαι τυχερος
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16



  Την πήρα φουλ προγραμμα.


Η κοπέλα είναι σούπερ από υπηρεσίες. Μούναρος με όλη τη σημασία της λέξης.


Από ότι κατάλαβα, στο απλό προγραμμα δεν κάνει τίποτα, οπότε όσοι πιστοί προσέλθετε μόνο για φουλ.

Μάλλον θα αναβαθμιστεί σε cg. Δεν της παει το πουτανιλίκι.



  Μουνάρα....


  :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:


 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.632
Κριτικές
178
Like
39.102
Πόντοι
21.896
την ειχα τιμησει το καλοκαιρι αν και για λιγο που κατεβηκα αθηνα
μιλουσαμε μαζι στα σερβικα και αυτο που εχω να τονισω οτι ειχει την πιο καυλιαρικια φωνη επισης
το εχω γραψει και στην κριτικη μου!
και φοβερη στο σοσιαλ αλλα καλο για αυτην ειναι να μαθει και ελληνικα
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.521
Πόντοι
10.335
Ειχα ανεβάσει μια κριτική απο Θησεως 35 με την Μονικα στις 30/10 αλλα δυστυχώς για λόγους άγνωστους για μένα δεν την ανεβάσατε !!! Τέλος παντων η Μονικα ειναι ΜΟΥΝΑΡΑ και αν της φερθείς σωστά μόνο χαμένος δεν θα βγεις. Ειμαι πολλα χρονια στο Κουρμπέτι και η γκομενα ειναι το " εργαλείο". Ας μας απαντήσει ο Administrator γιατι δεν μου ανέβασε την κριτική. Μήπως το σύστημα σπρώχνει συγκεκριμένες και ελεγχόμενες γκόμενες??? ευχααριστω
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
την ειχα τιμησει το καλοκαιρι αν και για λιγο που κατεβηκα αθηνα
μιλουσαμε μαζι στα σερβικα και αυτο που εχω να τονισω οτι ειχει την πιο καυλιαρικια φωνη επισης
το εχω γραψει και στην κριτικη μου!
και φοβερη στο σοσιαλ αλλα καλο για αυτην ειναι να μαθει και ελληνικα
τα σερβικα ειναι και ερωτικη γλωσσα πως να το κανουμε τυπε :grin:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Ειχα ανεβάσει μια κριτική απο Θησεως 35 με την Μονικα στις 30/10 αλλα δυστυχώς για λόγους άγνωστους για μένα δεν την ανεβάσατε !!! Τέλος παντων η Μονικα ειναι ΜΟΥΝΑΡΑ και αν της φερθείς σωστά μόνο χαμένος δεν θα βγεις. Ειμαι πολλα χρονια στο Κουρμπέτι και η γκομενα ειναι το " εργαλείο". Ας μας απαντήσει ο Administrator γιατι δεν μου ανέβασε την κριτική. Μήπως το σύστημα σπρώχνει συγκεκριμένες και ελεγχόμενες γκόμενες??? ευχααριστω



  Δεν είναι λίγο μηχανική στις κινήσεις της?

Δεν θέλω να κρίνω, μια φορά την έχω πάρει, αλλά δεν μου έβγαλε πολλή καύλα στο κρεββάτι.

  Ίσως να ήταν έτσι με μένα και με άλλους να ναι πιο θερμή...


Όχι πως δεν είναι τούρμπο ή καλή στις υπηρεσίες. Εκεί ΟΚ.


Αυτή η θέρμη, η φλόγα όμως.... έλειπε.

 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.218
Κριτικές
8
Like
1.887
Πόντοι
266
Οι σερβες ειναι πολυ σπανια φρουτα στα ελληνικα μαγαζια
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Ειχα ανεβάσει μια κριτική απο Θησεως 35 με την Μονικα στις 30/10 αλλα δυστυχώς για λόγους άγνωστους για μένα δεν την ανεβάσατε !!! Τέλος παντων η Μονικα ειναι ΜΟΥΝΑΡΑ και αν της φερθείς σωστά μόνο χαμένος δεν θα βγεις. Ειμαι πολλα χρονια στο Κουρμπέτι και η γκομενα ειναι το " εργαλείο". Ας μας απαντήσει ο Administrator γιατι δεν μου ανέβασε την κριτική. Μήπως το σύστημα σπρώχνει συγκεκριμένες και ελεγχόμενες γκόμενες??? ευχααριστω
Φίλε μου τα "Μονικα εισαι αστέρι." και "κανει κάτι σωστά" σε μια κριτική δε βοηθάνε τους άλλους.
Αντιγράφω από οδηγίες/κανόνες:
ε) δυο λογάκια για τα εξωτερικά της χαρακτηριστικά (ξανθιά, κοντή, τετράπαχη κλπ.) και
στ) αναφορά στις παρεχόμενες υπηρεσίες.
- Κάθε κριτική πρέπει να στέκει μόνη της (περιλαμβάνοντας τις παραπάνω πληροφορίες) ανεξάρτητα από πόσες κριτικές έχουν γραφτεί για την ίδια κοπέλα. κλπ. κλπ.
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Ειχα ανεβάσει μια κριτική απο Θησεως 35 με την Μονικα στις 30/10 αλλα δυστυχώς για λόγους άγνωστους για μένα δεν την ανεβάσατε !!! Τέλος παντων η Μονικα ειναι ΜΟΥΝΑΡΑ και αν της φερθείς σωστά μόνο χαμένος δεν θα βγεις. Ειμαι πολλα χρονια στο Κουρμπέτι και η γκομενα ειναι το " εργαλείο". Ας μας απαντήσει ο Administrator γιατι δεν μου ανέβασε την κριτική. Μήπως το σύστημα σπρώχνει συγκεκριμένες και ελεγχόμενες γκόμενες??? ευχααριστω
ρωτα τον απολυτο
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.521
Πόντοι
10.335
Φίλε μου τα "Μονικα εισαι αστέρι." και "κανει κάτι σωστά" σε μια κριτική δε βοηθάνε τους άλλους.
Αντιγράφω από οδηγίες/κανόνες:
ε) δυο λογάκια για τα εξωτερικά της χαρακτηριστικά (ξανθιά, κοντή, τετράπαχη κλπ.) και
στ) αναφορά στις παρεχόμενες υπηρεσίες.
- Κάθε κριτική πρέπει να στέκει μόνη της (περιλαμβάνοντας τις παραπάνω πληροφορίες) ανεξάρτητα από πόσες κριτικές έχουν γραφτεί για την ίδια κοπέλα. κλπ. κλπ.
Καλώς δεν θα εμπλακώ τωρα σε μια αλληλογραφία χωρίς σκοπό. Το σημείο που ήθελα να θίγω το έθιξα και τέλος. Η γκομενα απλά τα σπάει...Τελος
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Καλώς δεν θα εμπλακώ τωρα σε μια αλληλογραφία χωρίς σκοπό. Το σημείο που ήθελα να θίγω το έθιξα και τέλος. Η γκομενα απλά τα σπάει...Τελος
η δικιά μου εμπειρία είναι διαφορετική...σίγουρα πανέμορφη και εντυπωσιακή, αλλά στο δωμάτιο τυπική, εντός προγράμματος αυστηρά και με φοβερό άγχος χρόνου, παρόλο που είχα πάρει μεγάλο πρόγραμμμα.... :dunno:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
η δικιά μου εμπειρία είναι διαφορετική...σίγουρα πανέμορφη και εντυπωσιακή, αλλά στο δωμάτιο τυπική, εντός προγράμματος αυστηρά και με φοβερό άγχος χρόνου, παρόλο που είχα πάρει μεγάλο πρόγραμμμα.... :dunno:


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


  Ρε lagonisian ακριβώς το ίδιο και με μένα.


  Και νόμιζα πως κάτι έκανα λάθος εγώ, διαβάζοντας τις υπόλοιπες κριτικές.


Μάλλον η γκόμενα είναι για αυτούς που θέλουν να γαμήσουν ένα πανέμορφο κορμί με βυζάρες.


  Ε εγώ θέλω κι άλλα. Θέλω η πουτάνα να μην είναι αγχωμένη γιατί με αγχώνει και μένα, και να είναι φλογερή στο κρεββάτι.


Σόρρυ μάγκες αλλά η Μόνικα δεν το έχει αυτό.


  ;)
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


  Ρε lagonisian ακριβώς το ίδιο και με μένα.


  Και νόμιζα πως κάτι έκανα λάθος εγώ, διαβάζοντας τις υπόλοιπες κριτικές.


Μάλλον η γκόμενα είναι για αυτούς που θέλουν να γαμήσουν ένα πανέμορφο κορμί με βυζάρες.


  Ε εγώ θέλω κι άλλα. Θέλω η πουτάνα να μην είναι αγχωμένη γιατί με αγχώνει και μένα, και να είναι φλογερή στο κρεββάτι.


Σόρρυ μάγκες αλλά η Μόνικα δεν το έχει αυτό.


  ;)
:thumbsup: :thumbsup: άσε που δεν το πολυέχει με την ποδολαγνεία...ό,τι έκανα εγώ και αυτό με τα χίλια ζόρια... :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom