Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 730K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Καταρχην Ευροπεμοντ δεν χρειαζεται ενα απλο διαμερισμα φτανει και περισευει και στα ακριβα μερη δεν χρειαζεται να πηγαινει κανεις και καλο ειναι να αποφευγει κανεις της γκομενες που πανε με τους ξενους δεν ειναι οτι καλητερο ή αν μετραει κανεις να κανει το συστημα μου :)αφηνεις να της τα'ι'σουν οι ξενοι και μετα πας και της παιρνεις :2funny:Με 600 Ευρω δεν καλοπαιρνας.Αν μενεις Κισινιωφ και θελεις καμια 200αρια για διαμερισμα μαζι με τα κοινοχρηστα τι θα σου μεινει 400 Ευρω δηλαδα λιγο πανω απο 10 τη μερα.Αν αυτα τα λεφτα ειναι μονο για βολτα και φα'ι' τοτε ναι φτανουνε.Αλλα εμεις μιλαμε για ΟΛΑ ΤΑ ΕΞΟΔΑ.Εμενα μου φευγουν παρα πολλα λεφτα για το ντυσιμο μου.Μονο για της κρεμες μου θελω 150 Ευρω το μηνα!Αν θελεις να εχεις αμαξι θελεις 1500 Ευρω το μηνα για Κισινιωφ ή μια πολη τυπου Χαρκοβο αν ειναι χωρις αμαξι με 1000-1200 βγαινεις.Μιλαω για να περνας καλα και να  :knockinb:
παυ διαφωνουμε ?τα ιδια λμε,δεν παω εγω σε πολυ ακριβα μερη,,αν πας σε ακριβα μερη οντεσα η ντιπρο η ντονιετσκ ,δεν σε φτανουν 300-400$ την μερα σου,ΔΕΝ ΔΙΑΘΕΤΩ ΤΕΤΟΙΑ ΛΕΦΤΑ Κ ΝΑ ΤΑΧΩ ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΝΩ ΓΙΑ ΜΑΛ..Ες!!!!
αλλα το σπιτι,οχι διαφωνω εχει μεγαλη σημασια,καλυτερα ενα 100μπαλο παραπανω  για το ρεμοντ σπιτι παρα οτι αλλο,φτιαχνει ατμοσφαιρα για τα γαμησια κ γουσταρω κι εγω ενα ωραιο περιβαλλον να καθομε,,απ οτι να μενω σε αππλα σπιτια χωρις τουλαχιστον ρεμοντ..αυτα ειναι γνωμες βεβεα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
tsare βλεπω οτι απο τοτε που αρχισες ν ασχολεισε με τη πολιτικη λες σοφες κουβεντες...καποτε οταν ειμαστε πιο νεαροι παιρναμε τις γκομενες απο τα μπαρ δυο και τρεις μαζι απλα μμε ενα καλο κερασμα ...τωρα ποθ παπουδιασαμε μια και με το ζορι για να μη γινουμε ρεζιλι αλλα αυτη τη μια τη ψαχνουμε καλα ...να ειναι ομορφη καθαρη λιγο παντρεμενη και πολυ εμπειρη....πιπα κολο δηλαδη ...φιλε μιδα οταν εχεις ενα καλο αμαξι καλο σπιτι και μαγαζι δε χρειαζεται να εχεις λεφτα...φαινεται οτι εχεις...οταν ερχεται καποιος ξενος εδω νομιζουν οι γκομενες ,ιδιαιτερα απο τα χωρια, οτι εχει και χρημα, ασχετα αν οι περισσοτεροι πλεον ειναι να τους κλαιν οι μανες τους...εσυ λοιπον αν εχεις ενα εισοδημα απο ελλαδα της ταξεις του 1500 ευρα σου προτεινω να ερθεις εδω και θα περασεις αρχοντικα...σου υποσχομαι οτι μετα θα γινεις αλλος ανθρωπος γιατι εκτος απο τις γκομενες υπαρχουν και πολλα αλλα πραγματα ...οταν μπαινεις σ αυτη τη χωρα υπαρχει μια περιεργη αισθηση ρομαντισμου και ερωτησμου...θα περασεις απλα υπεροχα
σπασιμπα μπαλσοι  φιλε,για την ινβιτατσια
αλλα σαν ουκρανια δεν υπαρχει πουθενα
θα σου προτινα λοιπον ελα εσυ οντεσα κι ιλιτσοφσκ τελος αυγουστου,καλοκαιρι ειναι εδω,ετσι κι αλλιως αν γουσταρεις μονο μολδαβες,γεματο ειναι εδω καθε παρασκευη σαββατο οι μισοι ειναι μολλδαβεζικα αμαξια το διημερο ;)
εγω ειμαι φαν ουκρανια κ ρωσσια μονο,  λογω νοοτροπιας,
τις δικες σας με τα μα κ μου στις χαριζω!!
οποτε δεν θα τσακωθουμε κ για τις γκομενες κιολας ποτε!!!! :rockon:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
ΠΣΣΣΣΣ........ Παμε να κοψουμε τις κλειτοριδες καθε συχαμενης Φεμηνιστριας μετα να καψουμε το ΕΛΛΑΝΤΟ-ΦΕΜΗΝΙΣΤΟ-ΠΥΡΦΟΡΗΣΤΑΝ και μετα να φυγουμε σαν κυριοι.. ΕΙΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟΙ ΑΛΛΑ ΑΜΕΤΡΙΤΟΙ....   :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
καλκ χαρουμενες μαλακιες σου ευχομε :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
@@@@@@@@@@ πιτσιλιστης
το μερος που ψαχνεις ειναι η ζατοκα στην οδυσο καμμια 50αριια χλμ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΠΟΛΗ ΟΝΤΕΣΑ, προς τα κατω στον ιδιο νομο
..φτηνια  λαικος κοσμος ουτε βιπ ουτε τιποτα τετοια κολπα
πολλα -μετρια-αλλα ευκολα μουνια απ ολο το μπλοκ,μολντοβα μπελαρους κ ουκραινα :rockon: :rockon: :rockon:
εκει ολα χυμα κ φτηνα,,εμενα δεν μ αρεσει αλλα νομιζω ,βαση αυτα που λεει κι ο ντιμα29 για σενα εκει παιζεις
δωματια πανω στη θαλλασα μς 20ε/μερα μπορει κ πιο λιγο,ντισκο 5ε εισοδο η τιποτα φαι κ ποτα κατω απο 10-15ε.μερα
γκομενες απλες,ουτε σουσια ουτε ρεστοραντ,μονο φαστ φουντ κ ταβερνες φτηνα εχει :rockon: :rockon: :rockon:
νομιζω εκει παιζεις με χαμηλο βαλαντιο,εχει πολυ κοσμο ,μεσαια κ χαμηλοτερη ταξη,μην περιμενεις τις Α κλαση μουναρες,αλλα εχει πολλα καβλιαρικα ξεμπαρκα σε ντισκο κ παραλια ολη μερα
,,κι εχει κι ωραια σχετικα παραλια,κατι σαν την ιο- αναλογικα- σε στυλ ρωσσικο
ΒΑΣΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ.. πο-γκαβαριτε τολκα  πο ρουσκι !! :grin: :grin: :grin:
πως δεν το σκεφτηκα αμεσως,,απλα δεν παω εγω εκει,αλλα για φτηνια κ  ευκολο γαμησι  με καμακι,εαν παντα μιλαε ρωσσικα,δεν υπαρχει αλλου πουθενα!!!πηγαινε θα με ευγνομονεις ;)
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
@@@@@@@@@@ πιτσιλιστης
το μερος που ψαχνεις ειναι η ζατοκα στην οδυσο καμμια 50αριια χλμ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΠΟΛΗ ΟΝΤΕΣΑ, προς τα κατω στον ιδιο νομο
..φτηνια  λαικος κοσμος ουτε βιπ ουτε τιποτα τετοια κολπα
πολλα -μετρια-αλλα ευκολα μουνια απ ολο το μπλοκ,μολντοβα μπελαρους κ ουκραινα :rockon: :rockon: :rockon:
εκει ολα χυμα κ φτηνα,,εμενα δεν μ αρεσει αλλα νομιζω ,βαση αυτα που λεει κι ο ντιμα29 για σενα εκει παιζεις
δωματια πανω στη θαλλασα μς 20ε/μερα μπορει κ πιο λιγο,ντισκο 5ε εισοδο η τιποτα φαι κ ποτα κατω απο 10-15ε.μερα
γκομενες απλες,ουτε σουσια ουτε ρεστοραντ,μονο φαστ φουντ κ ταβερνες φτηνα εχει :rockon: :rockon: :rockon:
νομιζω εκει παιζεις με χαμηλο βαλαντιο,εχει πολυ κοσμο ,μεσαια κ χαμηλοτερη ταξη,μην περιμενεις τις Α κλαση μουναρες,αλλα εχει πολλα καβλιαρικα ξεμπαρκα σε ντισκο κ παραλια ολη μερα
,,κι εχει κι ωραια σχετικα παραλια,κατι σαν την ιο- αναλογικα- σε στυλ ρωσσικο
ΒΑΣΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ.. πο-γκαβαριτε τολκα  πο ρουσκι !! :grin: :grin: :grin:
πως δεν το σκεφτηκα αμεσως,,απλα δεν παω εγω εκει,αλλα για φτηνια κ  ευκολο γαμησι  με καμακι,εαν παντα μιλαε ρωσσικα,δεν υπαρχει αλλου πουθενα!!!πηγαινε θα με ευγνομονεις ;)
Εκει ειναι για το καλοκαιρι να παει κανεις.Απο αρχες Σεπτεβριου βαρας μυγες!Μονο κατι γέροι μενουνε!Ο Πιτσι θελει να παει να γινει Πορνομεταναστης και οχι να παει για Πορνοτουρισμο για 10-15 μερες
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Εκει ειναι για το καλοκαιρι να παει κανεις.Απο αρχες Σεπτεβριου βαρας μυγες!Μονο κατι γέροι μενουνε!Ο Πιτσι θελει να παει να γινει Πορνομεταναστης και οχι να παει για Πορνοτουρισμο για 10-15 μερες
μεχρι σεπτεβρη γινετε εκει ,φτηνα κι ευκολα
για χειμωνα ,εγω μονο δυο λυσεις βλεπω σε κατασταση τοσο χαμηλου μπατζετ
1.λουχανσκ η σουμι,φτωχοπολεις με πουταναριο οσο δεν παει,οποτε ολο κ κατι θα ξεπεφτει κ στον πιτσιλιστη αν ειναι μονιμα εκει
2μακιφσκα,ειναι η πολη κολλημενη  με ντανιετσκ,
αλλα αυτονομη,σε ολα,αγορα μαρκετ ντισκο καφε ,ολα της πλακας βεβεα αλλα φτηνα
φτωχεια οσο δεν παει, ολα παμφτηνα κ γκομενες παρα πολλες ,αν μπορεις να τρεχεις μεσ στα μπλοκ να συναντιεσε,εκει ποτο κ γαμησι,ντεκαντανς φαση γενικα,αλλα σε λεφτα τριχες κατσαρες,κατι τετοιο φανταζομε δηλ,ετσι κι αλλιως τα πιο ξεκολα σε ολη ουκρανια κι οι πιο ανωμαλες απο ντανιεσκ ομπλαστ εινε :rockon: :rockon: :rockon:
βεβεα κ στις δυο περιπτωσεις μιλαμε για γκομενες μετριες ,οι μουναρες εχεουν φυγει για ντανιετσκ κεντρικες συνοικιες
εχει ομως πολυ θεμα εκει,μπορεις να γαμας δεκα την ημερα μετριες αλλα καβλιαρες,αν μποριες να μιλας ρωσσικα,ειδικα μακιφσκα
εχεικ αεροδρομιο διπλα ,φτηνα εισιτηρια 250ε ,κι οτι χρειαστεις κατεβαινεις ντανιετσκ κ εχει τα παντα,απο μωλλ μεχρι την ντανιετσκ αρινα να δεις κ τσαμπιονς ληγκ!!!
επισης βασικο οι αντρες σε μακιφσκα εινε τελειως χαλια κ μεθυστακες ,τελειομενοι απο τα 25-30 τους,εχει απειρες παντρεμενες με τετοιυς,απο 19-30 ετων,αυτες μονιμα για ποτο κ γαμησι ψαχνοντε,,,ξαναλεω,μετριου κ κατω επιπεδου,μην φανταζεστε τιποτα αστερια προσεγμενα στην τριχα κ περιποιημενες,παντως εγω κατι μικρα 18αρια πουχα αλιευσει απο εκει,ητανε μοντερνες κ καθαρες αλλα σε 15καμακια πουκανα 2,3 βρηκα τετοιες,οι αλλες,ηταν καθαρες αλλα ατημελητες γενικα,,εχει κ πολλες πουτανες σεμιπρο,ολες στην ουσια ειναι τετοιες αρκει να τους το πεις εμεσα,αυτες ξεχωριζουν,εχουν καλυτερο κινητο κ ειναι πιο προσεγμενες σε ντυσιμο κ γενικα εμφανιση,συχναζουν ολες στο κλαμπ σοκολα,δεξια πριν την πολη στημν κεντρικη οδο,ειδικα το χειμωνα ειναι τιγκα στο βλαχοπουταναριο εκει :rockon: :rockon: :rockon:
 

Beowulf

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
66
Πόντοι
1
Ο αυτοκράτορας στις 14/8 πετάει για Κισινάου... όποιος χίστης θα είναι επάνω μετα τις 14, αν θέλει να στείλει pm να βρεθούμε.  :rockon: :rockon: :rockon:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Ο αυτοκράτορας στις 14/8 πετάει για Κισινάου... όποιος χίστης θα είναι επάνω μετα τις 14, αν θέλει να στείλει pm να βρεθούμε.  :rockon: :rockon: :rockon:
θασαι μονος σου μαλλον,ολο το κισιναου ειναι οντεσα ζατοκα κλπ αυτο το διαστημα,οταν περναω  διπλα στα συνορα ua-md βλεπω ουρες χλμ με μολδαβικα αυτοκιμητα..
,λαθος εποχη ,βαλτο εισητηριο 10-15μερες μετα
 

Επισκέπτης
χερετο ολουσ τουυσ πορνομεταναστεσ,ιποψιφιουσ μελοντικουσ πορνομεταναστεσ και πορνοεκδρομισ!!!!
μεγα τιτανιε πορνε μιδα στιλε λινκ με τισ πολισ που λεσ για να τισ βρο κ εγο στο χαρτι να δο που πεφτουν!
ενα πομποδεσ ευχαριστο σε ολουσ τουσ πορνουσ που καθοδιγιτε εμασ τουσ ιποψιφιουσ μελοντικουσ πορνομεταναστεσ για τιν επιλογι τισ καταλιλισ πολισ!!!!

ρεσπεκτ στουσ πορνομεταναστεσ και σιχνουσ πορνοεκδρομισ!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
χερετο ολουσ τουυσ πορνομεταναστεσ,ιποψιφιουσ μελοντικουσ πορνομεταναστεσ και πορνοεκδρομισ!!!!
μεγα τιτανιε πορνε μιδα στιλε λινκ με τισ πολισ που λεσ για να τισ βρο κ εγο στο χαρτι να δο που πεφτουν!
ενα πομποδεσ ευχαριστο σε ολουσ τουσ πορνουσ που καθοδιγιτε εμασ τουσ ιποψιφιουσ μελοντικουσ πορνομεταναστεσ για τιν επιλογι τισ καταλιλισ πολισ!!!!

ρεσπεκτ στουσ πορνομεταναστεσ και σιχνουσ πορνοεκδρομισ!
ΤΙ ΛΙΝΚ ΡΕ ΣΥ??ANOIJE TO XARTH K TA BLEPES
LUGANSK,SUMI,MAKEEBKA,ZATOKA

 

Επισκέπτης
τρισμεγιστε εκπορνευτι πορνομεταναστι μιδα δεν με νιαζι τοσο ι ποιοτιτα τον πορνιδιον.εξαλου σε σχεσι με ελεινιδεσ θα ειναι καλιτερεσ!100%
απλα θελο να γαμαοοοοοοο ευκολα και φτινα σαν πορνομεταναστισ.δοσε τα φοτα σου για ιποψιφιεσ πολισ και βαλε κ λινκ να βλεπουμε που ειναι!!!!
ενα πομποδεσ και θιριοδεσ ρεσπεκτ στον πορνομεταναστυι μιδα για τισ ακροσ πορνοδεσ γνοσισ του!!!
 

Επισκέπτης
πορνομεταναστι μιδα ιπαρχι και αλο θεμα.ποσο κερο μπορισ να κατσισ εκι σαν πορνομεταναστισ?γιατι δεν εινια κι ευροπαικι ενοσι...τι πεζι με αυτο τιτανιε μιδα?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Μα αυτο τωρα πια ειναι συνοικια του Ντονεσκ δεν θεωρειται αλλη πολη νομιζω 5-6 χλμ απεχει απο το κεντρο.Δεν θυμαμαι καλα γιατι εχω να παω κατι χρονια εκει.Γκομεναρες εχει και να φυγουνε μεγαλωνει η νεα γεννια.Ναι εκει εχει πολυ μουνιΠίτσι ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΝΕΟΣ.Σε 5 χρονια που θελεις θα εχει φυγει το τρενο.
 

Επισκέπτης
Μα αυτο τωρα πια ειναι συνοικια του Ντονεσκ δεν θεωρειται αλλη πολη νομιζω 5-6 χλμ απεχει απο το κεντρο.Δεν θυμαμαι καλα γιατι εχω να παω κατι χρονια εκει.Γκομεναρες εχει και να φυγουνε μεγαλωνει η νεα γεννια.Ναι εκει εχει πολυ μουνιΠίτσι ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΝΕΟΣ.Σε 5 χρονια που θελεις θα εχει φυγει το τρενο.
εχο ιδι βαλι μπροστα το θεμα πορνομεταναστευσι και οσο το σιντομοτερο δινατο αναχορο.
το θεμα ειναι εκι δεν εινια ευροπαικι ενοσι.ποσο κερο μπορι ενασ πορνομεταναστισ ελινασ να μινι.
τι πεζι με αυτο το θεμα?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Μα αυτο τωρα πια ειναι συνοικια του Ντονεσκ δεν θεωρειται αλλη πολη νομιζω 5-6 χλμ απεχει απο το κεντρο.Δεν θυμαμαι καλα γιατι εχω να παω κατι χρονια εκει.Γκομεναρες εχει και να φυγουνε μεγαλωνει η νεα γεννια.Ναι εκει εχει πολυ μουνιΠίτσι ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΝΕΟΣ.Σε 5 χρονια που θελεις θα εχει φυγει το τρενο.
δημητριε ειναι αλλη πολη,400-500000 κοσμο εχει
,17-20 χλμ απεχουν τα κεντρα τους,αλλα συνορευουν,τελειωνει το εμα αρχιζει το αλλο,αλλα αλλος κοσμος,καμμια σχεση το ντανιετσκ με μακιφκα,επισης εχει πολυ βαθος μια συνοικια μπορει να απεχει κ 12χλμ απο κεντρο,δηλ 30χλμ απο κεντρο ντανιετσκ,πχ ντανμπας αρινα που μενω εγω διπλα οταν πηγαινω
,,αυτα 100%,
εχω ριξει πολυ χλμ εκει μεχρι που βαρεθηκα κ σταματησα ν ασχολουμε με ρανρεβου εκει,εχανα πολυ ωρα με τα πηγαινε ελα,δεν αξιζει τον κοπο..αλλα αν μενεις εκει μεσα,εχει ατελιωτα μικρα κοντουλια βασικα αλλα καβλιαρικα κι αγαθα,καμμια μπυρα πιτσα κ γαμησι εινε τα ζητουμενα,,καλες λεω κ παλι,δεν εχει την εχουν κανει κιεβο η κεντρο ντανιετσκ με γκομενους κ σπονσορεςη απλα ειναι πουτανες
 

Επισκέπτης
δημητριε ειναι αλλη πολη,400-500000 κοσμο εχει
,17-20 χλμ απεχουν τα κεντρα τους,αλλα συνορευουν,τελειωνει το εμα αρχιζει το αλλο,αλλα αλλος κοσμος,καμμια σχεση το ντανιετσκ με μακιφκα,επισης εχει πολυ βαθος μια συνοικια μπορει να απεχει κ 12χλμ απο κεντρο,δηλ 30χλμ απο κεντρο ντανιετσκ,πχ ντανμπας αρινα που μενω εγω διπλα οταν πηγαινω
,,αυτα 100%,
εχω ριξει πολυ χλμ εκει μεχρι που βαρεθηκα κ σταματησα ν ασχολουμε με ρανρεβου εκει,εχανα πολυ ωρα με τα πηγαινε ελα,δεν αξιζει τον κοπο..αλλα αν μενεις εκει μεσα,εχει ατελιωτα μικρα κοντουλια βασικα αλλα καβλιαρικα κι αγαθα,καμμια μπυρα πιτσα κ γαμησι εινε τα ζητουμενα,,καλες λεω κ παλι,δεν εχει την εχουν κανει κιεβο η κεντρο ντανιετσκ με γκομενους κ σπονσορεςη απλα ειναι πουτανες
πορνομεταναστι μιδα για πια πολι λεσ τορα γιατι μπερδευτικα(αυτα που εχο κοκινισι)
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
εχο ιδι βαλι μπροστα το θεμα πορνομεταναστευσι και οσο το σιντομοτερο δινατο αναχορο.
το θεμα ειναι εκι δεν εινια ευροπαικι ενοσι.ποσο κερο μπορι ενασ πορνομεταναστισ ελινασ να μινι.
τι πεζι με αυτο το θεμα?
3μηνες,βγαινεις κ ξαναμπαινεις..αν εχεις προβλιμα βρες μια εταιρεια να σε προσλαβει μαιμου.δωστους κ 100$ κ τελιωσε αυτο,δεν εινε προβλημα...
φραγκα θαχεις?εστω τα 1000$ το μηνα? κ κανα 2000$ για πρωτη φορα,με εισητηρια εγκαρασταση κλπ
αυτο ριναι,τ αλλα λυνοντε ευκολα ;)
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
πορνομεταναστι μιδα για πια πολι λεσ τορα γιατι μπερδευτικα(αυτα που εχο κοκινισι)
ΜΑΚΕΕΒΚΑ-μακιφκα η μακιφσκα την λενε αυτοι-  ΚΟΛΛΗΤΑ ΔΙΠΛΑ  ΣΕ ΝΤΑΝΙΕΤΣΚ
σουβαλα κι ενα λινκ πριν για αυτη την πολη
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
τρισμεγιστε εκπορνευτι πορνομεταναστι μιδα δεν με νιαζι τοσο ι ποιοτιτα τον πορνιδιον.εξαλου σε σχεσι με ελεινιδεσ θα ειναι καλιτερεσ!100%
απλα θελο να γαμαοοοοοοο ευκολα και φτινα σαν πορνομεταναστισ.δοσε τα φοτα σου για ιποψιφιεσ πολισ και βαλε κ λινκ να βλεπουμε που ειναι!!!!
ενα πομποδεσ και θιριοδεσ ρεσπεκτ στον πορνομεταναστυι μιδα για τισ ακροσ πορνοδεσ γνοσισ του!!!
στο εβαλα πριν ρε συ,δεν το βλεπεις???? :think: :think: :think:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
.Γκομεναρες εχει και να φυγουνε μεγαλωνει η νεα γεννια.Ναι εκει εχει πολυ μουνιΠίτσι ΤΩΡΑ ΞΕΚΙΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΝΕΟΣ.Σε 5 χρονια που θελεις θα εχει φυγει το τρενο.
δεν φευγει κανενα τρενο εκει σε διαβεβεω,οταν γερασω εκει θα πηγαινω σαν πορνογερος,απλα καλα εινει τωρα οντως πουναι νεος κ θα γαμαει για πλακα τωρα,χωρις πολλα πολλα, "πουτανακια" ,απο σχολεια μεχρι ζωντοχηρες 25αρες!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom