Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 733K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
......Να γιατι σε καθε συναντιση της παιρνω παγωτο :2funny:
 

Συνημμένα

  • Oksana ukr 0003.jpg
    Oksana ukr 0003.jpg
    325 KB · Εμφανίσεις: 41
  • Oksana ukr 0004.jpg
    Oksana ukr 0004.jpg
    314,4 KB · Εμφανίσεις: 41

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
δε μοιαζει απλα ...ειναι ρουμανα καθαροαιμη
ΓΙΑ ΣΟΥ ρε μολντο τσιφτι και καραμπουζουκλη εμαθα οτι την εχεις πεθανει στην πουτσα την μορακλα σου στο τιρασπολ :knockinb: :knockinb: παντα αξιος!!!!!  αυριο το προι τσιμπα την μασουτκα σου και πιγενε στην μολντεχπο ειναι η τελευτεα μερα της εκθεσης τον εστιατοριον οπα λεμε !!!!! και απο μορα και απο ιδεες για τα εστιατορια 100 φιρμες εχουν περιπτερα εκει ασε που ειδα και κατι νιφικα 5000 ευρο το κοματι!!!!!  ρε τι γινετε σε εσας!!!!!!!!!!!!! πιγενε μια βολτα να μουρλαθεις και εση!!!!! αντε ετσι οπος παει το κισηινεου εση τηα μας σωσεισ!!!!!!!!! το μορο στο τιρασπολ το ερωτευτικεσ????????????
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
ΓΙΑ ΣΟΥ ρε μολντο τσιφτι και καραμπουζουκλη εμαθα οτι την εχεις πεθανει στην πουτσα την μορακλα σου στο τιρασπολ :knockinb: :knockinb: παντα αξιος!!!!!  αυριο το προι τσιμπα την μασουτκα σου και πιγενε στην μολντεχπο ειναι η τελευτεα μερα της εκθεσης τον εστιατοριον οπα λεμε !!!!! και απο μορα και απο ιδεες για τα εστιατορια 100 φιρμες εχουν περιπτερα εκει ασε που ειδα και κατι νιφικα 5000 ευρο το κοματι!!!!!  ρε τι γινετε σε εσας!!!!!!!!!!!!! πιγενε μια βολτα να μουρλαθεις και εση!!!!! αντε ετσι οπος παει το κισηινεου εση τηα μας σωσεισ!!!!!!!!! το μορο στο τιρασπολ το ερωτευτικεσ????????????
γεια σου και σενα γιατρε μου!!!!!! ειπαμε περναμε καλα και δεν αγαπαμε ...αυτα ειναι για τους επισκεπτες οχι για μας τους μονιμους ...ασε που δε το επιτρπει και η ηλικια μας...και σιγα μη παρω τη καινουργια μου μαρσουτα να παω μεχρι εκει
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
γεια σου και σενα γιατρε μου!!!!!! ειπαμε περναμε καλα και δεν αγαπαμε ...αυτα ειναι για τους επισκεπτες οχι για μας τους μονιμους ...ασε που δε το επιτρπει και η ηλικια μας...και σιγα μη παρω τη καινουργια μου μαρσουτα να παω μεχρι εκει
e τοτε πιγενε με τα καινουργια τρολει που βαλανε!!!!!!  μετα την ρουμανια τορα και στην μολδαβια οτι θιμιζε τον κουμουνισμο εξαφανιστικε αστραπιαια!!!!!!! τουλαχιστον μας εμινε το τιρασπολ !!!! αρεε μολντοο ποσ περασαν τα γαμιμενα τα χρονια!!!!!!! τουλαχιστον εμεισ περασαμε καλα!!! αρεεεεεεεε αναμνισεις!!!!!!!!!
 

Συνημμένα

  • 2011-04-30_110417.png
    2011-04-30_110417.png
    348,6 KB · Εμφανίσεις: 43
  • 2011-04-30_110512.png
    2011-04-30_110512.png
    389,5 KB · Εμφανίσεις: 20

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
γαμο την κολοχορα μας γαμο !!!!!!!! στο κισηινεου στον δευτερο μολις χρονο απο την πτωση του βορονιν που σημειοτεον ειναι ακομα σοβαρος πολιτιακος παραγοντας η αναπτηξη σε ολους τουσ τομεις τρεχει με εξοφρενικους απιστευτους ριτθμους καθε φορα που περναο απο το κισηινεου μεενο μαλακας με τα καινουρια μαγαζια τα αμαξια που κικλοφορουν τα τεραστια σιγκροτιματα που κατασκευαζονται κτλ και εμεισ εδο στο μπανανισταν σιζιταμε κανα διχρονο αν ο ακης πιρε μιζες  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: εεεεεεεεε ρεεεεεεεε μαλακια πο μασ δερνει!!!!!!!!! σαν λαος!!!!!!!!!!! μολντο το εχο πει και το ξαναλεο εση θα μας σωσεις!!!!!!! ενα αλλο που θελλη προσοχη στην μολδαβια ειναι οτι εχει ανεβει τρομερα και η εγκλιματικοτιτα  πολλα πληρομενα σιμβολεα θανατου βγενουν στην φορα τους τελευτεους μινες οπος και η αστηνομευση προσοχη !!! αυτα τα ολιγα!!!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Βρε Yanti ο [youtube=425,350]BRR0mek1NGo[/youtube] που χαθηκε?ζει?καιρο εχω να ακουσω νεα του!
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Βρε Yanti ο [youtube=425,350]BRR0mek1NGo[/youtube] που χαθηκε?ζει?καιρο εχω να ακουσω νεα του!
τι καψουρα τραβας με τον ακατανομαστο παλι!!!!!!!!!  αυτος παντα γαμαι σε καμια στανη θα χαθικε παλι!!!!!!!! Υ.Γ τα ξημεροματα εκανε σησμο 5 ριχτερ στο κισηινεου εχει χεστη ολος ο κοσμοσ!!!!  μολντο ολα καλα??
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
o σεισμος εγινε στο φοψσανι της ουκρανιας και εγινε αισθητος εδω αλλα,,,αν εισαι ελληνσς αυτος ισα ισα που μας νανουρισε και ιδιαιτερα αμα γαμας .....ρε συ ο τσαρος εχει δικιο που ειναι ο βρουτος???? μου λειπει...εσενα οχι ??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
o σεισμος εγινε στο φοψσανι της ουκρανιας και εγινε αισθητος εδω αλλα,,,αν εισαι ελληνσς αυτος ισα ισα που μας νανουρισε και ιδιαιτερα αμα γαμας .....ρε συ ο τσαρος εχει δικιο που ειναι ο βρουτος???? μου λειπει...εσενα οχι ??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: foksani φοκσανι αδερφε!!!!!!!!!! φαφουτις και στα γραφτα σου :2funny: :2funny: :2funny:  ο δικος μας μπορει να εχει φτασει αμπχαζια!!!! ολα πιθανα με αυτον !!!!  στην εκθεση πιγες???
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: foksani φοκσανι αδερφε!!!!!!!!!! φαφουτις και στα γραφτα σου :2funny: :2funny: :2funny:  ο δικος μας μπορει να εχει φτασει αμπχαζια!!!! ολα πιθανα με αυτον !!!!  στην εκθεση πιγες???


Ποια εκθεση να πάη ρε  Ο μολντο ειναι απασχολημενος με τις Ντεβούσκες και το γκρουπ El Greco.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και μενα μου λείπη ο Ρέντ τον πεθυμησα  ελπίζω να δωση καποια σημεία ζωής .........

ΜΟΛΝΤΟ κάπως ετσι σε φαντάζομαι σε μερικα χρονάκια.................. χαχαχχαχαχαααααααααααααααααααα
 

Συνημμένα

  • crystal_moldos.jpg
    crystal_moldos.jpg
    53,1 KB · Εμφανίσεις: 18

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
χαιβανιι ακομα σοφια εισε???? καμια 25 κιλα εχασες?? εγινες μοντελος που λεγαμε??????
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
χαιβανιι ακομα σοφια εισε???? καμια 25 κιλα εχασες?? εγινες μοντελος που λεγαμε??????

Παπαρια με το αγχος κλπ τι να χασω ρε χαιβαν ντοκτορ εβαλα και αυτα που εχασα περυσι...
Το θεμα δεν εχει να κανει με την ποσοτητα φαγητου αλλά με την κακή ψυχολογία.......


Εφυγα Χαλκιδικη ειμαι ετοιμαζω το συγκροτημα για τουριστες άν ερθη κανεις δηλαδή...........
πάντος 15 Ιουνιου με 31 Αυγουστου ειμαι κλεισμενος τωρα........ η νεκροψια θα δείξη.
 

koctik

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
μετα το βουκουρεστη πας για μποζεθ απο κει φοκσανι και τεκουτση ,βαρλαντ,χουσι.αλμπιτσα και εφτασες με το καλο να μας ερθεις....και οπως λεει ο γιατρος προσοχηηηηηηη !!!!!!


ευχαριστω πολυ. θα σας ερθω μετα της 20 Μαιου για κανα μηνα τουλαχιστον  :rockon:
πως θα βρω την παρεα σας; υπαρχει καποιο μαγαζι που μαζευεστε ή καπως αλλιως;
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
ευχαριστω πολυ. θα σας ερθω μετα της 20 Μαιου για κανα μηνα τουλαχιστον  :rockon:
πως θα βρω την παρεα σας; υπαρχει καποιο μαγαζι που μαζευεστε ή καπως αλλιως;
κοιτα μη περιμενεις και μεγαλη παρεα ...συνηθως μαζευομαστε σε δυο μαγαζια στο οπα και στο ελ γρεκο σου στελνω πμ με το τηλεφωνο μου αν χρειαστεις κατι
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: foksani φοκσανι αδερφε!!!!!!!!!! φαφουτις και στα γραφτα σου :2funny: :2funny: :2funny:  ο δικος μας μπορει να εχει φτασει αμπχαζια!!!! ολα πιθανα με αυτον !!!!  στην εκθεση πιγες???
συγνωμη γιατρε εκεινη την ωρα μου επαιρνε πιπα ενα 19χρονο αααααστεεεριιι
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Ποια εκθεση να πάη ρε  Ο μολντο ειναι απασχολημενος με τις Ντεβούσκες και το γκρουπ El Greco.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και μενα μου λείπη ο Ρέντ τον πεθυμησα  ελπίζω να δωση καποια σημεία ζωής .........

ΜΟΛΝΤΟ κάπως ετσι σε φαντάζομαι σε μερικα χρονάκια.................. χαχαχχαχαχαααααααααααααααααααα
ευσωμε μακαριιιι απ το στομα σου και στου θεου το αυτι....εχω το μεγαλο γιο μου εδω ειναι 26 και εχει μουρλαθει ρε πατερα δωσε κανα κομματι και στο γιοκα σου λεει συνεχεια ...δε τον βλεπω αυτον για πισω....και στενοχωριομουν για το ποιος θα με κοιταξει στα γεραματα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:....μικρε ελα πανω να με σωσεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom