Νέα

Μολδαβία - Chişinău

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα serreos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 732K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
ρε συ η σοφια και γενικα η βουλγαρια ειναι μηδεν...δε ξερω για κλωνους και τετοια αλλα ξερω οτι ο φιλος μας υποφερει εκει και θελει να φυγει...διαβαζω εκει τι λενε συναγωνιστες και τρελενομαι ...ειναι δυνατον να ειμαστε τοσο κοροιδα...να φευγουν απο ελλαδα που η ωρα κανει 50 ευρα και να πηγαινουν σοφια και να πλερωνουν 100 ??? ειναι φοβεροι ...κατσε ρε αγμητε συναγωνιστη ελλαδιτσα και γαμα τη βουλγαρα σου φτηνοτερα ...ολες οι καλες βουλγαρες ειναι ευρωπη...
 

grandmastergz

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2009
Μηνύματα
160
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Τι να πω....εμενα τα 310 πηγενελα...μια χαρα μου φαινοντε....  ασε που ειναι απλα 2 ωρες πτηση.....
Παντως και σαν εκδρομη που λες....ειναι μια αποψη........
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
το τζαμπα πεθανε ...ασε τα πατριωτικα σου
kala ρε μολντο θα κανω πετρα την καρδιαμου πασχαλιατικα  και θα με φαει η μαυρη μπαρα του φλαμινγκο  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: που ανοιξε νωρις φετος!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  40 ευρα εισοδος φετος και η μπουκαλα 100 ευρω οπααα λεμεεε πασχαλιαα και τα μορα κολιμπανε στην λασπη!!!!!!!!! :dancing: :dancing: :dancing:  ουσστττ τρικαλε που μου θελης και 20χιλιαρο βουρρ στα ζαγαρια σου!!!!!!!!!
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
kala ρε μολντο θα κανω πετρα την καρδιαμου πασχαλιατικα  και θα με φαει η μαυρη μπαρα του φλαμινγκο  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: που ανοιξε νωρις φετος!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  40 ευρα εισοδος φετος και η μπουκαλα 100 ευρω οπααα λεμεεε πασχαλιαα και τα μορα κολιμπανε στην λασπη!!!!!!!!! :dancing: :dancing: :dancing:  ουσστττ τρικαλε που μου θελης και 20χιλιαρο βουρρ στα ζαγαρια σου!!!!!!!!!
nai καλα τωρα το 20χιλιαρο σου φταιει λες και αν σου ελεγα 20αρικο θα ρχοσουν....αγορι μου το φλαμινγκο του στατι ειναι το πιο κυριλε μαγαζι της χωρας και για να κανεις καμακι εκει πρεπει απο εξω να εχεις παρκαρισμενη φεραρι η ρολς ροις αλιως αντε σπιτι για υπνο...τα ιδια μωρα που πανε εκει πανε και σε αλλα μαγαζια που με 5αρα μπε εμ βε απ εξω τα εφαγες και χωρις αλλα εξοδα...οσο για τα ζαγαρια που λες αν με ηξερες καλα δεν θα μιλαγες ...οταν εγω εδω γαμουσα τσαμπα τη μις μολδοβα εσεις δεν ξερατε καν τι ειναι μολδαβια και που πεφτει
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Τι να πω....εμενα τα 310 πηγενελα...μια χαρα μου φαινοντε....  ασε που ειναι απλα 2 ωρες πτηση.....
Παντως και σαν εκδρομη που λες....ειναι μια αποψη........
ειναι πως τη βρισκει ο καθενας φιλε μου ...απλα εγω γουσταρω με αμαξι
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
τα πραγματα στην μολδαβια τρεχουν με απιστευτους ρυθμους το καινουργιο πολιτελεστατο ιδιοτικο νοσοκομειο μεντπαρκ ειναι γεγονος 12500 μετρα !!!!!!!!!  τεραστια επενδηση!!!!!!  εχουν μπει οι ευρωπεοι διναμικα!!!!! οποτε για να επενδιονται τετοια ποσα αρχιδια θα ξαναβγουν οι κουμουνιστες!!!!! σε ολους τουσ τομεις γινονται επενδησεις μαμουθ μιλαμε!!!!!!!! γαμο την ελλαδα μας γαμο!!!!! ετσι οπος πανε εκει σε κανα 5αρι χρονια θα εχει γινει εκει αμερικα!!!!!  Υ.Γ ΜΟΛΝΤΟ ΕΧΕΙς PM 
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
τα πραγματα στην μολδαβια τρεχουν με απιστευτους ρυθμους το καινουργιο πολιτελεστατο ιδιοτικο νοσοκομειο μεντπαρκ ειναι γεγονος 12500 μετρα !!!!!!!!!  τεραστια επενδηση!!!!!!  εχουν μπει οι ευρωπεοι διναμικα!!!!! οποτε για να επενδιονται τετοια ποσα αρχιδια θα ξαναβγουν οι κουμουνιστες!!!!! σε ολους τουσ τομεις γινονται επενδησεις μαμουθ μιλαμε!!!!!!!! γαμο την ελλαδα μας γαμο!!!!! ετσι οπος πανε εκει σε κανα 5αρι χρονια θα εχει γινει εκει αμερικα!!!!!  Υ.Γ ΜΟΛΝΤΟ ΕΧΕΙς PM 
γιατρε το νοσοκομειο το εκαναν ελληνες δε σου λεω πιο πολλα για να μη μαθαινεις γνωστοι πολυ στην ελλαδα οι τυποι ...μαυρο χρημα ρεεεεεεε...ειναι πραγματικα γαματο αλλα για πολυ λιγους...η μολδαβια αυτη τη στιγμη ειναι οτι καλυτερο για επενδυση αλλα προσεξτε μαγκες στα σιγουρα και οχι μεγαλο ρισκο...προσοχη μεγαλη και στα χαρτια που κανετε να ειναι μετεφρασμενα
 

teras exinta ennea

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2010
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητέ φίλε Μολδο,

εστειλα πμ ε-μαιλ ....εχω λιγο προβλημα με το πληκρολόγιο αλλα τα καταφέρνω...

 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
αν δε γαμησεις μολδαβεζα στο κολο δε σε σεβεται...μολντο -λακης η συνταγη ενος καλου γαμησιου μολδαβεζας...16 λεπτα πιπα γαμηση μουνι , κολο πλυσιμο ...πιπα μουνι , κολο πλυσιμο και χυσιμο με πιπα...η συνταγη του λακη  ειναι ολα τα προηγουμενα χωρις πλυσιμο
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αστα τα σαπια !!!! αφου μου εισαι τσιμπουκι πιπα ρουφα μορη μπας και μου σηκοθει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Ευχαριστώ, παρομοίως εστηλα απάντηση. Ολα καλά εδώ ομως πολύ κλάμα πέφτει που φεύγω....
το γαμισες το κοριτσακι και το παρατησες !!! ΑΚΑΡΔΕ ΚΑΙ ΣΚΛΗΡΕ ΤΡΙΚΑΛΗΝΕΕΕ!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ΠΙΟς ΘΑ ΣΚΙΖΕΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΜΟΥΝΑΡΑ ΤΗς ?? ΤΑ ΚΡΥΑ ΒΡΑΔΙΑ ?????
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
το γαμισες το κοριτσακι και το παρατησες !!! ΑΚΑΡΔΕ ΚΑΙ ΣΚΛΗΡΕ ΤΡΙΚΑΛΗΝΕΕΕ!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ΠΙΟς ΘΑ ΣΚΙΖΕΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΜΟΥΝΑΡΑ ΤΗς ?? ΤΑ ΚΡΥΑ ΒΡΑΔΙΑ ?????
ε ολο και καποιος θα τη συντηει μεχρι να γυρισει...δε χανονται αυτες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom