Νέα

Μίστερ μαλάκας bourdela.com 2016

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 161K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιός πιστεύεται ότι είναι ο Μίστερ μαλάκας bourdela.com 2016?

  • zeljko

    Ψήφοι: 116 47,7%
  • Picker

    Ψήφοι: 127 52,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    243

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
μην ανησυχεις σου εδωσα εγω τον ανδρισμο που σου λειπει να ζητησεις συγγνωμη επειδη εγραψες λαθος.
αλλα αν δεν ησουν ξεφτιλας δεν θα εγραφες τα καραγκιοζιλικια που γραφεις να παριστανεις τον νεροκουβαλητη των πουτανων.
ουτε θα εγραφες διθυραμβους επειδη πληρωνεις για να συζητας χωρις να γαμας
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Εφόσον ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ,
το πράμα βρωμάει και ζέχνει ........
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Εφόσον ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ,
το πράμα βρωμάει και ζέχνει ........

συναγωνιστες εχουν αποδειξει τα τελευταια χρονια νοθειες της μπουεφα. σερβιετες λυμαινονται τον θεσμο
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
συναγωνιστες εχουν αποδειξει τα τελευταια χρονια νοθειες της μπουεφα. σερβιετες λυμαινονται τον θεσμο

Είναι καθαρός ο θεσμός.
Όπως το ελληνικό πρωτάθλήμα , η διαιτησία , οι διορισμοί στο δημοσιο ... κτλ κτλ κτλ
 
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.158
Κριτικές
3
Like
1.316
Πόντοι
566
συναγωνιστες εχουν αποδειξει τα τελευταια χρονια νοθειες της μπουεφα.

Μπερδεύεις την BOUEFA με την ΕΠΟ τύπε.

Ειναι συνηθες κάποιοι για να κερδίσουν ψήφους να κάνουν επιθέσεις σε αλλα μέλη ή στην διοργανώτρια αρχή.
 
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.158
Κριτικές
3
Like
1.316
Πόντοι
566
Σας θυμίζω ότι έχετε μέχρι και 12 ψήφους.

Αν έχετε δώσει πχ 4 ψήφους, μπορείτε να πατήσετε ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΨΗΦΟΥ και να ξαναψηφίσετε μέχρι και 12 υποψηφίους.

 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Είναι καθαρός ο θεσμός.
Όπως το ελληνικό πρωτάθλήμα , η διαιτησία , οι διορισμοί στο δημοσιο ... κτλ κτλ κτλ

τα ονοματα ακομα λειπουν απο τη λιστα πουλημενε. χανονται πολυτιμες ψηφοι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
μην ανησυχεις σου εδωσα εγω τον ανδρισμο που σου λειπει να ζητησεις συγγνωμη επειδη εγραψες λαθος.
αλλα αν δεν ησουν ξεφτιλας δεν θα εγραφες τα καραγκιοζιλικια που γραφεις να παριστανεις τον νεροκουβαλητη των πουτανων.
ουτε θα εγραφες διθυραμβους επειδη πληρωνεις για να συζητας χωρις να γαμας

Εκτοράκο, εγώ ως παππούλης και μικροτσούτσουνος, κατάφερα κουτσά στραβά να ανεβάσω και δυό κριτικούλες
με τα όσα λίγα κατάφερα, παρά το βάρος της ηλικίας μου.
Εσύ που είσαι παλλικάρι της φακής, και όχι μόνο δεν μπορείς να κάνεις τον νεροκουβαλητή στα κορίτσια,
αλλά σέρνεσαι στα νήματά τους για να μαζεύεις τις καπότες, γιατί δεν ανεβάζεις καμμιά κριτικούλα έστω για
εργαζόμενη του δεκάρικου; Από το 2008 μέλος, ποτέ δεν είναι αργά. Αλλά ξέχασα εσύ δεν γαμάς.
Είναι, άλλωστε, κοινό μυστικό που σε τσούζει, καθώς το ξέρουν και οι πέτρες:

« Απάντηση #439617 στις: 12/10/16, 01:01 »

Παράθεση από: lux.tux στις 12/10/16, 01:01

τι εγινε εκτορουι? χορεψες με καμια τωρα που εισαι μπολντοτυπος?  :2funny: (καλα,για αν γαμησες δε ρωταω καν)

απάντηση Εκτορούλας:   μονο αμα βαζει τζαστιν μπιμερ   [σημ. μια χαρά σχολιάζεις ΜΟΝΟ για τον χορό, άχρηστο μηδενικό...)


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
ασε γερο τα μαθαμε τα κατορθωματα σου στο....γαμησι  :2funny:.
οι πουτανες μιλανε πολυ ΜΕΤΑ τη συνεδρια ξερεις, οχι κατα τη διαρκεια σαν εσενα  :tooth:

δεν σου φταιω εγω που δε γαμας και σιγουρα δεν σου φταιω εγω που σε χλευαζουν οταν πληρωνεις για κουβεντουλα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
ασε γερο τα μαθαμε τα κατορθωματα σου στο....γαμησι  :2funny:.
οι πουτανες μιλανε πολυ ΜΕΤΑ τη συνεδρια ξερεις, οχι κατα τη διαρκεια σαν εσενα  :tooth:

δεν σου φταιω εγω που δε γαμας και σιγουρα δεν σου φταιω εγω που σε χλευαζουν οταν πληρωνεις για κουβεντουλα

Εντάξει Εκτοράκο, ό,τι πείς. Τράβα τώρα να μαζεύεις τις καπότες μας για να έχεις κάτι να παίζεις.
Εφόσον δεν είσαι ικανός να παίξεις με κάτι άλλο, και φυσικά ΔΕΝ γαμάς.  :grin:
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Ευχαριστώ πολύ φίλε.  :hi:

Θα προσπαθήσω να βγάλω ασπροπρόσωπο κι εσένα, που μάλλον είσαι ανίκανος επίσης να τον παίξεις, όπως ο Εκτοράκος.  

Παρακαλώ, ευχαρίστησή μου  :)

Όσο για τα άλλα που έγραψες, είσαι ελεύθερος να πιστεύεις ό,τι νομίζεις -δεν έχω πρόβλημα. Και ξέρεις γιατί; γιατί τόσο εγώ, όσο κι εσύ (και βέβαια και όλα τα άλλα μέλη του φόρουμ) δεν είμαστε εδώ μέσα παρά nicks, δηλαδή άυλες "οντότητες". Ας υποθέσουμε λοιπόν ότι ένα nick ανακηρύσσεται "μίστερ μαλάκας". Τι σημασία θα έχει ένας τέτοιος τίτλος στην πραγματική ζωή του ανθρώπου που χρησιμοποιεί το "βραβευμένο" "nick"; Νομίζω καμία. Αν βέβαια ο (όποιος) βραβευμένος έχει άλλη άποψη και δίνει βαρύτητα (είτε αρνητική είτε ...θετική) σε ένα τέτοιο γεγονός, νομίζω ότι θα υπάρχει πρόβλημα. Αν κάνω λάθος πες μου.    
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
εννοειται ο,τι πει ο εκτορας. λιρα εκατο και πεφτουν και αποδειξεις εαν τυχον διαψευσει κανεις. καλα κανεις την κοτα και σκυβεις το κεφαλι λοιπον.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Παρακαλώ, ευχαρίστησή μου  :)

Όσο για τα άλλα που έγραψες, είσαι ελεύθερος να πιστεύεις ό,τι νομίζεις -δεν έχω πρόβλημα. Και ξέρεις γιατί; γιατί τόσο εγώ, όσο κι εσύ (και βέβαια και όλα τα άλλα μέλη του φόρουμ) δεν είμαστε εδώ μέσα παρά nicks, δηλαδή άυλες "οντότητες". Ας υποθέσουμε λοιπόν ότι ένα nick ανακηρύσσεται "μίστερ μαλάκας". Τι σημασία θα έχει ένας τέτοιος τίτλος στην πραγματική ζωή του ανθρώπου που χρησιμοποιεί το "βραβευμένο "nick"; Νομίζω καμία. Αν βέβαια ο (όποιος) βραβευμένος έχει άλλη άποψη και δίνει βαρύτητα (είτε αρνητική είτε ...Θετική) σε ένα τέτοιο γεγονός, νομίζω ότι θα υπάρχει πρόβλημα. Αν κάνω λάθος πες μου.    

Troll mode: OFF

Φίλε, δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω απόλυτα σε όσα γράφεις. Εξάλλου η διαδικτυακή επίδειξη μαγκιάς, έχει την ίδια αξία όσο
και τα χαρτονομίσματα στο Monopoly (by Mindreader). Πόσω μάλλον οι τίτλοι αλλά και τα λογής οφφίκια.
Δυστυχώς, όπως και στην κοινωνία, υπάρχουν πάντα προβληματικοί που όταν τους δείχνουν το φεγγάρι κοιτάζουν το δάχτυλο,
αλλά υπάρχουν ευτυχώς και κάποιοι άλλοι που διαθέτουν τη δική σου ευφυία και το χιούμορ σου,
ώστε να διακρίνουν πάντα τα λεπτά όρια με σύνεση  :hi:
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Ας υποθέσουμε λοιπόν ότι ένα nick ανακηρύσσεται "μίστερ μαλάκας". Τι σημασία θα έχει ένας τέτοιος τίτλος στην πραγματική ζωή του ανθρώπου που χρησιμοποιεί το "βραβευμένο" "nick"; Νομίζω καμία.

Δηλαδή συγνώμη ρε φίλε .....
ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΣ ;;;

Αν θα έχει ... επίπτωση στη ζωή ενός μέλους
αν θα τον ψηφίσουν ή όχι ;;;;;;;;

Δεν είναι αυτονόητο ;;;;;;;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
εννοειται ο,τι πει ο εκτορας. λιρα εκατο και πεφτουν και αποδειξεις εαν τυχον διαψευσει κανεις. καλα κανεις την κοτα και σκυβεις το κεφαλι λοιπον.

Σου έχω στήσει τόσες ψωλές όρθιες σε τόσα νήματα, που ακόμα τις άφησες ακαβάλητες χωρίς να απαντήσεις. Κότα λειράτη που θα μιλήσεις και για αποδείξεις.
Πρόσεξε μόνο να μην σου βγάλω εγώ όντως αποδείξεις, και μετά τρέχεις να κρυφτείς και ξελογκάρεις από το φόρουμ, και χάσουμε τον καποτοσυλλέκτη μας (που δεν γαμάει)...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom