Νέα

Μίστερ μαλάκας bourdela.com 2016

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 161K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιός πιστεύεται ότι είναι ο Μίστερ μαλάκας bourdela.com 2016?

  • zeljko

    Ψήφοι: 116 47,7%
  • Picker

    Ψήφοι: 127 52,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    243

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
28.991
Πόντοι
10.336
χωρις συναγωνισμο φετος, η κουπα ειναι ηδη καπαρωμενη απο τον αρχιμαλακα και το ξερετε ολοι.

ας οψεται η ευγενης αμιλλα και το "ρισπεκτ" που γραφει στο δεξι μας μπρατσο, γιατι αλλιως θα η κουπα θα παραδιδοταν με αναθεση και οχι με εκλογες
 
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.158
Κριτικές
3
Like
1.316
Πόντοι
566
χωρις συναγωνισμο φετος, η κουπα ειναι ηδη καπαρωμενη απο τον αρχιμαλακα και το ξερετε ολοι.

ας οψεται η ευγενης αμιλλα και το "ρισπεκτ" που γραφει στο δεξι μας μπρατσο, γιατι αλλιως θα η κουπα θα παραδιδοταν με αναθεση και οχι με εκλογες

Εχουμε πολύ αγώνα, είμαστε στην αρχή τυπε

Να θυμισω ότι οι 4 που περασαν στα ημιτελικά ΔΕΝ ειναι στην λίστα, πανε σε ομίλους απ' ευθείας!

1 billy13
2 Picker
3 Kostakis27
4 master21
 

yes.i.am

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2016
Μηνύματα
3.094
Like
201
Πόντοι
16
αρπατε τη,νωντα και ντοπαμινα  :2on1:
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Μίστερ μαλάκας bourdela.com 2016

Με μεγάλη χαρά ξεκινάμε τα προκριματικά για τον τίτλο του Μίστερ μαλάκας bourdela.com 2016.
Στα προκριματικά έχουμε μέχρι 12 ψήφους, με δικαίωμα αλλαγής ψήφου.
Στην φάση των ομίλων θα περάσουν οι 20 πρώτοι.

Σε σχέση με πέρυσι, έχουμε σημαντική διεύρυνση των συμμετοχών και από πολλά διαφορετικά πεδία του φόρουμ.
Επίσης, οι τέσσερις των περσυνών ημιτελικών περνάνε απ’ ευθείας στην επόμενη φάση, ενώ οι 4 όμιλοι θα έχουν από 6 παίκτες, όπου θα προκριθούν οι 2 πρώτοι κάθε ομίλου.

Στην φάση των ομίλων χωρίς αγώνα περνάνε οι:
1 billy13
2 Picker
3 Kostakis27
4 master21

Η κατάταξη έγινε με αλφαβητική σειρά για όλους τους παίκτες. Αν ξεχάσαμε κάποιον θα προστεθεί στο τέλος.  Φυσικά η BUEFA διοργανώνει για μια ακόμα φορά τους αγώνες.

Καλή επιτυχία σε όλους.

Τι δουλειά έχουν τα γυναικεία νικ (εριναλ, αλίντισα, κλπ) σε μια ψηφοφορία με τίτλο "μιστερ μαλάκας";

Και κάτι ακόμα: δεν είναι λίγο νωρίς για το ξεκίνημα του διαγωνισμού; Ούτε τη φθινοπωρινή παρέλαση δεν έχουμε δει ακόμα...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Τι δουλειά έχουν τα γυναικεία νικ (εριναλ, αλίντισα, κλπ) σε μια ψηφοφορία με τίτλο "μιστερ μαλάκας";

Και κάτι ακόμα: δεν είναι λίγο νωρίς για το ξεκίνημα του διαγωνισμού; Ούτε τη φθινοπωρινή παρέλαση δεν έχουμε δει ακόμα...

η μαλακια δεν εχει φυλο
 
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.158
Κριτικές
3
Like
1.316
Πόντοι
566
Τι δουλειά έχουν τα γυναικεία νικ (εριναλ, αλίντισα, κλπ) σε μια ψηφοφορία με τίτλο "μιστερ μαλάκας";

Και κάτι ακόμα: δεν είναι λίγο νωρίς για το ξεκίνημα του διαγωνισμού; Ούτε τη φθινοπωρινή παρέλαση δεν έχουμε δει ακόμα...

Και οι γυναικες μπορεί να είναι μαλακισμένες και πολύ μαλιστα, οποτε εχουν δικαίωμα συμμετοχής.

Ο διαγωνισμός είναι ακόμα στην προκριματική φάση, στη φάση των ομίλων θα μπουμε σε 20 μέρες περίπου...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
στεκα δε γαμιεσαι? κανε τη δουλεια σου και βρεστα δεν ειμαι μελος μπουεφα. ειναι οι μονιμοι πιρφοροι  :vomit: στα θρεντ της ναγιας και μαριαλενας

Επειδή ΚΑΙ έχω τη μύγα ΚΑΙ μυγιάζομαι, καθώς θυμάμαι ότι σου έχω ανοιξει την ξυρισμένη σούφρα σου πολλές φορές και στα δύο αυτά νήματα,
ανάρχιδε καποτοσυλλέκτη, που δεν έχεις τα αρχίδια να με προτείνεις ονομαστικά, καθώς έτσι κάνουν όλοι οι θρασύδειλοι χέστες σαν
και σένα, προτείνω στον αγαπητό νηματοθέτη, να αφαιρέσει από τη λίστα το όνομα σου, και να προσθέσει το δικό μου
στη θέση σου, διότι εσύ Εκτορούλα, ως άχρηστος και αποτυχημένος, ανίκανος ακόμα και να τον παίξεις,
δεν είσαι είσαι άξιος να φέρεις με αξιοπρέπεια ούτε καν τον τίτλο του μαλάκα. Θα έπρεπε κανονικά να τον ευχαριστείς
ξεφτυλισμένο μηδενικό, για την τιμή να σε περιλάβει στη λίστα διότι σου δίνει υποψηφιότητα για αξίωμα που δεν σου ανήκει λόγω ανικανότητας.
Άχρηστε, που σέρνεσαι στα κοριτσίστικα νήματα να σφουγγαρίζεις τα ψωλοχύματα των άλλων.
 
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.158
Κριτικές
3
Like
1.316
Πόντοι
566
Επειδή ΚΑΙ έχω τη μύγα ΚΑΙ μυγιάζομαι, καθώς θυμάμαι ότι σου έχω ανοιξει την ξυρισμένη σούφρα σου πολλές φορές και στα δύο αυτά νήματα,
ανάρχιδε καποτοσυλλέκτη, που δεν έχεις τα αρχίδια να με προτείνεις ονομαστικά, καθώς έτσι κάνουν όλοι οι θρασύδειλοι χέστες σαν
και σένα, προτείνω στον αγαπητό νηματοθέτη, να αφαιρέσει από τη λίστα το όνομα σου, και να προσθέσει το δικό μου
στη θέση σου, διότι εσύ Εκτορούλα, ως άχρηστος και αποτυχημένος, ανίκανος ακόμα και να τον παίξεις,
δεν είσαι είσαι άξιος να φέρεις με αξιοπρέπεια ούτε καν τον τίτλο του μαλάκα. Θα έπρεπε κανονικά να τον ευχαριστείς
ξεφτυλισμένο μηδενικό, για την τιμή να σε περιλάβει στη λίστα διότι σου δίνει υποψηφιότητα για αξίωμα που δεν σου ανήκει λόγω ανικανότητας.
Άχρηστε, που σέρνεσαι στα κοριτσίστικα νήματα να σφουγγαρίζεις τα ψωλοχύματα των άλλων.

Αν σε προτείνουν και αλλοι μπορεί να μπεις στα προκριματικά τυπε  :hi:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
τον μαλακα ποποφ κ μπριταννια ξεχασες

αν δεν ησουνα πουστογερος δεν θα ειχες ραμολιρει. τσαμπα σεντονι επειδη εισαι ραμολιμεντο και δεν βλεπεις με τα γκαβα σου λογω πρεσβυωπιας  :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Αν σε προτείνουν και αλλοι μπορεί να μπεις στα προκριματικά τυπε  :hi:

τι πα να πει να τον προτεινουν και αλλοι ρε βλαμενε βαλτον μη σε γαμησω. γκαλοπ για το γκαλοπ δεν εγινε για κανενα αλλο ονομα στη λιστα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Στο προηγούμενο ποστάρισμα ρε καποτοσυλλέκτη, μόνος σου ρωτάς (τάχα ότι είμαι εγώ)
και μόνος σου απαντάς; Άχρηστο μηδενικό σε όλα. Τι κρίμα που σε πρότειναν για μαλάκα
αφού είσαι ανίκανος ακόμα και να τον παίξεις....
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
28.991
Πόντοι
10.336
Καμιά αντίρρηση. Όμως τότε ο τίτλος πρέπει να αλλάξει και από "μίστερ" να γίνει "μίστερ/μίσις"
λες και αν μεινουν 4 θα κατσουμε να ψηφισουμε τις πορνες. Ειπαμε, απο ευγενεια κανουμε υποχωρησεις, φαλλοκρατες παραμενουμε  :rockon:

ο πιθανοτερος νικητης παντως, θα πετυχει το 2ο μεγαλυτερο επιτευγμα του μετα το απολυτηριο δημοτικου  :wanker:
 
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.158
Κριτικές
3
Like
1.316
Πόντοι
566
τι πα να πει να τον προτεινουν και αλλοι ρε βλαμενε βαλτον μη σε γαμησω. γκαλοπ για το γκαλοπ δεν εγινε για κανενα αλλο ονομα στη λιστα

Να σου θυμίσω ότι περυσι μπήκες στον D όμιλο και στα προκριματικά πήρες 39 ψηφους.

Απειλές και υποδείξεις η BOUEFA δεν δέχεται, αν υπαρχουν σοβαρες προτάσεις με pm για αξιολόγηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom