Νέα

Μίστερ μαλάκας bourdela.com 2015

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιόν/α επιλέγετε για Mister Malaka bourdela.com 2015?

  • billy13

    Ψήφοι: 102 56,4%
  • Picker

    Ψήφοι: 79 43,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    181
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
6
Μάλιστα. Απάντηση επιπέδου δαπέδου.
Τρεις προτάσεις με τρία emoticon (τέσσερα αν συμπεριλάβεις και την υπογραφή) μην τυχόν και περάσουν απαρατήρητες.
Υπογραφή με μεγάλα κόκκινα γράμματα ώστε να μην περνάει απαρατήρητη ούτε αυτή.
Αυτοβαφτιζόμενος φονιάς με κεφαλαία γράμματα πάνω αριστερά ώστε να την παρατηρήσουμε και αυτήν.
Αυτοβαφτιζόμενος επίτιμος με κεφαλαία γράμματα κάτω αριστερά για να τον παρατηρήσουμε και αυτόν τον τίτλο.
Εάν είχες καμιά δεκαριά ακόμα χώρους να γεμίσεις γύρω από το άβαταρ, σίγουρα θα το έκανες από το πρώτο λεπτό. Μάτι να βγάζουν...
Απαίτηση να γνωριστούμε από κοντά ώστε να με εγκρίνει η αφεντιά σου ως εκπρόσωπος του bou.com και να πάρω το πράσινο φως για το site. Σώπα ρε μάγκα...
Απάντηση πιο πριν ότι "Αυτή την αντιμετώπιση θα εισπράττουν τα κλωνάρια. ΜΟΝΟ απαξίωση!" λες κι εσύ καθορίζεις την βασική γραμμή του ιστοτόπου, τρομάρα σου.
Μα πόσο απαρατήρητος έχεις περάσει τη ζωή σου ρε κακομοίρη ώστε να διψάς για τέτοια αυτοπροβολή και να νομίζεις ότι γίνεσαι σημαντικός γαμώντας πουτάνες;
Ξέρεις κάτι; Θες να είμαι κλώνος; Στ' αρχίδια μου! Θες να είμαι πουστάρα που την γαμούν οι Πάκηδες στα στενά της Ομόνοιας; Πρόβλημα ουδέν! Θες να τσιμπουκώνω γαϊδάρους τα καλοκαίρια στην εξοχή; Με γεια σου με χαρά σου!
Λες και είχα καμιά πρεμούρα για το τι γνώμη θα σχηματίσει για 'μένα το σακατεμένο σου μυαλουδάκι  :)
[size=11pt]Κλώνε, μόνο τη φωτό και το όνομα δεν σχολίασες...  :2funny:

Ένας ανάρχιδος είσαι που δειλιάζεις να με συναντήσεις να μου τα πεις αυτά κατά πρόσωπο.

Εγώ αναλαμβάνω την ευθύνη και τις συνέπειες των πράξεων και των λόγων μου, ακόμα και με κίνδυνο να πέσει ξύλο. Εσύ είσαι μια κότα λυράτη.  :effemine:

Γι αυτό άραξε πίσω από το πληκτρολόγιό σου, μαζί με τον Ζεν Πρεμιέ, και μόκο...  :pipa1:[/size]
 

Μακελάρης

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2015
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
Μάλιστα. Απάντηση υπό δαπέδου αυτήν τη φορά που, αν σκεφτείς το πόσο μπορεί να σου πήρε για να την γράψεις (και να κοτσάρεις και τα emoticon για να μην ξεχνιόμαστε), την κάνει ακόμα πιο αξιοθρήνητη.
Κακομοίρη, όπως στρώνεις κοιμάσαι. Δεν στο 'χουνε μάθει αυτό;
Μου έδειξες κωλοδάχτυλο και σου απάντησα με τον τρόπο μου. Έχεις την ικανότητα να με αντιμετωπίσεις και να με κάνεις να το βουλώσω; Προφανώς όχι. Οπότε σ' αυτήν την περίπτωση το λογικό είναι να το βουλώσεις εσύ αφού αναλαμβάνεις τις συνέπειες των πράξεων σου όπως λες. Αντίθετα όμως, αποδεικνύοντας περίτρανα το ρητό ότι ο μαλάκας επιμένει, με προκαλείς να παίξουμε ξύλο σαν δεκάχρονα, αγνοώντας αν εγώ είμαι 70 ετών άνθρωπος, είτε ανάπηρος σε καροτσάκι, είτε γυναίκα, πράγμα που δείχνει (για μια ακόμα φορά) το πόσο ανεπαρκής είσαι σαν άνθρωπος.
Κακομοίρη, αν δεν μπορείς να σταθείς σε ένα forum, κάνε την με ελαφρά όπως την έκανε και ο φιλαράκος σου πιο πριν γιατί εδώ μέσα θα ακούσεις ακόμη μεγαλύτερες αλήθειες και θα χαλαστείς, όταν το μοναδικό δικό σου "επιχείρημα" θα είναι ότι είμαι κλώνος. Αν δεν έχεις τα κότσια να σταθείς σε ένα forum μείνε στο πεζοδρόμιο που είναι η έδρα σου (όπως λες) δίπλα στις αποχετεύσεις να μην κάνεις και αντίθεση.
Κακομοίρη, δεν μου είπες μου όμως τι είναι αυτό το ΣΑΜΕ στο οποίο ο συνάδελφος σε προλόγισε ως δημιουργό. Πραγματικά αδυνατώ να φανταστώ ότι ένας "άνθρωπος" σαν κι εσένα είναι ικανός να δημιουργήσει οτιδήποτε πέρα από τις πρωινές του :shit:

:)
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Μήνυμα προς Μακελάρη / Jeune Premier  :grin:



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Τύπε είπα να μην ξαναγράψω αλλά με αυτά που γράφεις έχω κάνει 2ο συκώτι.
Πραγματικά δε μπορώ να μην απαντήσω σε αυτές τις μαλακίες που γράφεις  :grin:
Βαριέμαι να απαντήσω σοβαρά στα 36 επιχειρήματα που έγραψες για τον πολύ
απλό λόγο ότι εδώ σκοτώνω το χρόνο μου, γράφω καμιά μαλακία να περάσει η ώρα κοινός
και που και που τρομοκρατώ και κανα αρχιδάκι. Το ότι εσύ δεν έχεις ζωή είναι δεδομένο
διότι έχεις την ανάγκη να επιχειρηματολογείς και να συζητάς λες και συζητάς με κάποιον
φίλο που ποτέ δεν είχες  :rolleyes: Αυτά από εμένα.
Όποτε θες σου δίνω μέρος και ώρα μέρος για ραντεβού θανάτου στην πιάτσα
για να δούμε ποιος θα εμφανιστεί και πόσα απίδια χωράει ο σάκος  :grin:
Αν είσαι ανάπηρος, 70 χρονών ή έχεις σωματότυπο από απαξιωμένο σι-ντι
θα σε λυπηθώ μην φοβάσαι  :sunglasses:
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Τώρα όσον αφορά το ποιοι είστε ποσώς με ενδιαφέρει, πιστεύω ούτε οι δικοί σας δε θα θέλουν να σας βλέπουν  :2funny:
απλά με το πάθος που επιχειρηματολογείτε στα γραφόμενα μου, καταλαβαίνω πως ένα μικρό μέρος από το σκοτάδι στην ψυχή σας οφείλεται σε εμένα  :grin:
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Είπαμε όποιος θέλει ραντεβού στην πιάτσα.
Για εμένα είστε κότες λυράτες πάντως αν όντως φοβάστε έναν ανθρωπάκο με ψυχολογικά προβλήματα δηλαδή εμένα.
Τι να σας κάνω ?  :huh: Προφανώς θα είμαι κάποιος αδύναμος ανθρωπάκος που θα χρειάζομαι ειδικό όπως λέτε  :grin:
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Ο λόγος φαίνεται στη φωτογραφία.

Διοργανώνει ψηφοφορίες ΣΤΗΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΠΟΥΛΗΜΕΝΕΣ
που σπείρουν μίση ανάμεσα στα μέλη


ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ .......


Τα οποία μάλλον είναι και παράνομα ...


Ban στον ίδιο
και διαγραφή όλων των ψηφοφοριών του.


Mute σε όσους κάνουν αναφορές σε αυτές.
Να διαγραφεί και η μνήμη του !!!!!!

smiley-face-thumbs-up-png-thumbs-up-smiley.png
 

Συνημμένα

  • bouefa.jpg
    bouefa.jpg
    34,4 KB · Εμφανίσεις: 32

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.843
Πόντοι
6.796
Μπόχα, ακαθαρσία, δυσωδία, διαφθορά και σαπίλα στο βασίλειο της… BOUEFA!


«Κάτι σάπιο υπάρχει στο βασίλειο της Δανιμαρκίας» («Αμλετ», Σαίξπηρ).


 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom