Νέα

Μίστερ μαλάκας bourdela.com 2015

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 134K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιόν/α επιλέγετε για Mister Malaka bourdela.com 2015?

  • billy13

    Ψήφοι: 102 56,4%
  • Picker

    Ψήφοι: 79 43,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    181
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Με κάθε post σου με επιβεβαιώνεις. Κυριολεκτικά ζεις μέσα σε ένα site προσπαθώντας να βιάσεις (όπως λες) ψυχές ηλεκτρονικών μελών. Είσαι σίγουρος ότι η δική σου ψυχή παραμένει ανέπαφη;
Η ζωή είναι ωραία φιλαράκο. Ζήσε την κανονικά και όχι εμμονικά γιατί ο χρόνος είναι ότι πολυτιμότερο έχουμε. Πιο πολύτιμος από τις εμμονές σου.

Δεν έχω ζωή. Όλοι με έχουν αποκλείσει και το μόνο μου μέλημα είναι η εκδίκηση και η ασέλγεια πάνω

στα κουφάρια των Billy13 & Dude007.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Για αυτόν που λες με είχες περάσει και μου έστελνες έναν σκασμό pm με ασυναρτησίες;

Α κι εσενα;

Αρρωστε παρακμιακε μονο ενα μελος μπορει να λυσει τις αποριες σου. Μονο ενας εχει το γιατρικο σου.
 

Μακελάρης

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2015
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
Δεν έχω ζωή. Όλοι με έχουν αποκλείσει και το μόνο μου μέλημα είναι η εκδίκηση και η ασέλγεια πάνω

στα κουφάρια των Billy13 & Dude007.
Στο ότι δεν έχεις ζωή συμφωνώ. Προσπαθώ να σε κάνω να την πάρεις στα χέρια σου και γι' αυτό σε συμβουλεύω να επισκευτείς ειδικό. Έχω δει πολύ σοβαρότερες περιπτώσεις από την δική σου να θεραπεύονται.
Τώρα στα περί ασέλγειας, δεν καταφέρνεις κάτι γιατί όση ελευθερία και να σου δίνουν οι μοντερέιτορ να βρίζεις και να ξεσπάς, δεν πονάς κάποιον επί της ουσίας και πάντα θα βγαίνει κάποιος σαν τον Ζεν Πρεμιέ κι εμένα που θα σου φέρνει την αλήθεια επί τάπητος και θα σε πονάει πραγματικά κι ας μην το παραδέχεσαι. Κι εσύ το μόνο που θα έχεις να του αντιτάξεις θα είναι ότι είναι κλώνος, πράγμα που θα σε κάνει να φαίνεσαι ακόμα πιο μικρός, πράγμα που θα σε κάνει να θες να το παίξεις ακόμα πιο μεγάλος και θα συνεχίζεις τον φαύλο κύκλο.
Πήγαινε σε κάποιον ειδικό σου ξαναλέω. Εάν σου έχει απομείνει ακόμα κανένας φίλος ζήτα την παρέα του για να σε συνοδέψει.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Στο ότι δεν έχεις ζωή συμφωνώ. Προσπαθώ να σε κάνω να την πάρεις στα χέρια σου και γι' αυτό σε συμβουλεύω να επισκευτείς ειδικό. Έχω δει πολύ σοβαρότερες περιπτώσεις από την δική σου να θεραπεύονται.
Τώρα στα περί ασέλγειας, δεν καταφέρνεις κάτι γιατί όση ελευθερία και να σου δίνουν οι μοντερέιτορ να βρίζεις και να ξεσπάς, δεν πονάς κάποιον επί της ουσίας και πάντα θα βγαίνει κάποιος σαν τον Ζεν Πρεμιέ κι εμένα που θα σου φέρνει την αλήθεια επί τάπητος και θα σε πονάει πραγματικά κι ας μην το παραδέχεσαι. Κι εσύ το μόνο που θα έχεις να του αντιτάξεις θα είναι ότι είναι κλώνος, πράγμα που θα σε κάνει να φαίνεσαι ακόμα πιο μικρός, πράγμα που θα σε κάνει να θες να το παίξεις ακόμα πιο μεγάλος.
Πήγαινε σε κάποιον ειδικό, σου ξαναλέω. Εάν σου έχει μείνει ακόμα κανένας φίλος ζήτα την παρέα του για να σε συνοδέψει.

Τύπε από τότε που δεν μπαίνει στο σιτε ο βασίλης και ο κουζινάκιας δεν έχω δύναμη και όρεξη ούτε από το σπίτι
να βγω... δε μπορώ να κάνω τίποτα !  :rolleyes:
 

Μακελάρης

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2015
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
Τύπε από τότε που δεν μπαίνει στο σιτε ο βασίλης και ο κουζινάκιας δεν έχω δύναμη και όρεξη ούτε από το σπίτι
να βγω... δε μπορώ να κάνω τίποτα !  :rolleyes:
Εάν εσύ δεν μπορείς τότε ελπίζω οι φίλοι σου να διαβάζουν αυτές τις γραμμές και να σε πάνε με το ζόρι. Εάν όχι τότε πάει να πει ότι δεν σου έχουν μείνει πραγματικοί φίλοι. Δυστυχώς.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Εάν εσύ δεν μπορείς τότε ελπίζω οι φίλοι σου να διαβάζουν αυτές τις γραμμές και να σε πάνε με το ζόρι. Εάν όχι τότε πάει να πει ότι δεν σου έχουν μείνει πραγματικοί φίλοι. Δυστυχώς.

Φίλοι ? Ποιοι φίλοι ? Δεν έχω κανέναν. Από τότε που έμπλεξα με το σιτε η μόνη παρέα που έχω
είναι τα παλιά ποστ του μπιλλυ, του ντουντ και του ντιμμιτς. Πλέον η ζωή μου δεν έχει νόημα.
 

Μακελάρης

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2015
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
Εσύ μπορεί να την βρίσκεις με το να επαναλαμβάνεσαι αλλά εγώ δεν υπήρξα ποτέ γραφικός και βαρετός.
Ότι είχα να σου πω στα είπα. Ξέρω ότι δεν πρόκειται να το δείξεις αλλά ευελπιστώ πραγματικά να τα σκεφτείς σοβαρά και να πας (πάτε) σε κάποιον ειδικό.
Σε παρακαλώ μην με ξαναενοχλήσεις ούτε με pm ούτε με απλά post γιατί έχω σοβαρότερους τρόπους να δαπανήσω τον χρόνο μου.
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.227
Κριτικές
40
Like
2.185
Πόντοι
1.796
Με όλο το σεβασμό καλώς δεν είχαν ανέβει. Τι σκοπό εξυπηρετεί να διαβάσω σχολιασμό για τσόντες 3-4 ετών?

Τώρα γεμίσαμε την πρώτη σελίδα με άχρηστες κατά τη γνώμη μου κριτικές και εξαφανίστηκαν πιο χρήσιμα.

Σόρυ και πάλι, αλλά αυτή είναι η προσωπική μου γνώμη  :hi:
Αν είναι αυτό πρόβλημα, (που για μένα δεν είναι) προτείνω να μην εμφανίζονται οι τσοντοκριτικές στην κεντρική σελίδα, αλλά μόνο στη σελίδα που αφορά τις τσόντες :hi:
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Τόσοι κλώνοι και τα βάζετε με ένα άτομο. Μάλλον με (1) άτομο  :rolleyes:
Η μάλλον νομίζετε ότι τα βάζετε γιατί αυτά που μου λέτε δε με αγγίζουν καν.
Το μοναδικό μου μέλημα το να κάνω δύσκολη τη ζωή του
Billy13 και του  Dude007 και των φίλων τους. Δε με ενδιαφέρει κάτι άλλο.
Ότι και να λέτε δεν έχει καμία αξία  :sunglasses:
Εγώ μιλάω με γεγονότα και όχι με δημιουργήματα της φαντασίας μου.
Αυτό σας πονάει. Ότι σας βιάζω την ψυχή.
Κάντε όσους κλώνους θέλετε αφού οι λογαριασμοί σας είναι για τα σκουπίδια ή στα σκουπίδια.
Εγώ σας γράφω στα αρχίδια μου όπως σας γράφει και το υπόλοιπο φόρουμ.  :2funny:
Επειδή σας βαρέθηκα όμως και το σιτε έχει γεμίσει κλωνάρια
αποφασίζω να αποσυρθώ και να σας αφήσω στα χάλια σας και να μη συνεχίσω προς το παρόν.
Είστε ένα μάτσο άχρηστοι ανεπάγγελτοι 40αρηδες  :grin:
Α ψέματα! Ο ένας βγαίνει και στα πάνελ  :rolleyes: και είναι ο παρατρεχάμενος των τσατσάδων  :rolleyes:
Έχω γνωριστεί με πάνω από 20 μέλη στην πιάτσα και με άλλα πολλά έχουμε μιλήσει και εδώ μέσα.
Χάρηκα που σας γνώρισα και ελπίζω όλοι να είστε καλά !
Γεια χαρά  :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Τόσοι κλώνοι και τα βάζετε με ένα άτομο. Μάλλον με (1) άτομο  :rolleyes:
Η μάλλον νομίζετε ότι τα βάζετε γιατί αυτά που μου λέτε δε με αγγίζουν καν.
Το μοναδικό μου μέλημα το να κάνω δύσκολη τη ζωή του
Billy13 και του  Dude007 και των φίλων τους. Δε με ενδιαφέρει κάτι άλλο.

Ότι και να λέτε δεν έχει καμία αξία  :sunglasses:
Εγώ μιλάω με γεγονότα και όχι με δημιουργήματα της φαντασίας μου.
Αυτό σας πονάει. Ότι σας βιάζω την ψυχή.
Κάντε όσους κλώνους θέλετε αφού οι λογαριασμοί σας είναι για τα σκουπίδια ή στα σκουπίδια.
Εγώ σας γράφω στα αρχίδια μου όπως σας γράφει και το υπόλοιπο φόρουμ.  :2funny:
Επειδή σας βαρέθηκα όμως και το σιτε έχει γεμίσει κλωνάρια
αποφασίζω να αποσυρθώ και να σας αφήσω στα χάλια σας και να μη συνεχίσω προς το παρόν.
Είστε ένα μάτσο άχρηστοι ανεπάγγελτοι 40αρηδες  :grin:
Α ψέματα! Ο ένας βγαίνει και στα πάνελ  :rolleyes: και είναι ο παρατρεχάμενος των τσατσάδων  :rolleyes:
Έχω γνωριστεί με πάνω από 20 μέλη στην πιάτσα και με άλλα πολλά έχουμε μιλήσει και εδώ μέσα.
Χάρηκα που σας γνώρισα και ελπίζω όλοι να είστε καλά !
Γεια χαρά  :grin: :grin: :grin:
τι σου εκαναν και σε εχει πειραξει τοσο πολυ ?
 

Junis

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2013
Μηνύματα
734
Κριτικές
2
Like
40
Πόντοι
6
Ηδονίζεσαι κακομοίρη όταν βλέπεις άλλους να έχουν ηλεκτρονικά την αντιμετώπιση που έχεις εισπράξει εσύ σε μία αληθινή ζωή ε; Επιτέλους δικαίωση έστω και έτσι. Ε ΑΥΤΟβαφτιζόμενε φονέα;
Μια και μιλάς για μπάλες όμως, πες μου επί του πρακτέου με το έστω και μισό επιχείρημα (όπως κάνουν οι άντρες ξέρεις) που μπορεί να κατεβάσει το σακατεμένο μυαλουδάκι σου, γιατί είμαι κλώνος;
[size=11pt]Τύπε, θα είσαι κλωνάρι μέχρι αποδείξεως του εναντίου...  :birdman:

Για κατέβα στην πιάτσα να σε δούμε, αν έχεις μπάλες...  :2funny:

Πότε θα έρθεις έξω από το La Grande piatsa να τα πούμε ένα χεράκι?

:gay:[/size]
 

Μακελάρης

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2015
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
Μάλιστα. Απάντηση επιπέδου δαπέδου.
Τρεις προτάσεις με τρία emoticon (τέσσερα αν συμπεριλάβεις και την υπογραφή) μην τυχόν και περάσουν απαρατήρητες.
Υπογραφή με μεγάλα κόκκινα γράμματα ώστε να μην περνάει απαρατήρητη ούτε αυτή.
Αυτοβαφτιζόμενος φονιάς με κεφαλαία γράμματα πάνω αριστερά ώστε να την παρατηρήσουμε και αυτήν.
Αυτοβαφτιζόμενος επίτιμος με κεφαλαία γράμματα κάτω αριστερά για να τον παρατηρήσουμε και αυτόν τον τίτλο.
Εάν είχες καμιά δεκαριά ακόμα χώρους να γεμίσεις γύρω από το άβαταρ, σίγουρα θα το έκανες από το πρώτο λεπτό. Μάτι να βγάζουν...
Απαίτηση να γνωριστούμε από κοντά ώστε να με εγκρίνει η αφεντιά σου ως εκπρόσωπος του bou.com και να πάρω το πράσινο φως για το site. Σώπα ρε μάγκα...
Απάντηση πιο πριν ότι "Αυτή την αντιμετώπιση θα εισπράττουν τα κλωνάρια. ΜΟΝΟ απαξίωση!" λες κι εσύ καθορίζεις την βασική γραμμή του ιστοτόπου, τρομάρα σου.
Μα πόσο απαρατήρητος έχεις περάσει τη ζωή σου ρε κακομοίρη ώστε να διψάς για τέτοια αυτοπροβολή και να νομίζεις ότι γίνεσαι σημαντικός γαμώντας πουτάνες;
Ξέρεις κάτι; Θες να είμαι κλώνος; Στ' αρχίδια μου! Θες να είμαι πουστάρα που την γαμούν οι Πάκηδες στα στενά της Ομόνοιας; Πρόβλημα ουδέν! Θες να τσιμπουκώνω γαϊδάρους τα καλοκαίρια στην εξοχή; Με γεια σου με χαρά σου!
Λες και είχα καμιά πρεμούρα για το τι γνώμη θα σχηματίσει για 'μένα το σακατεμένο σου μυαλουδάκι  :)
 

Tsakonan

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2015
Μηνύματα
360
Κριτικές
3
Like
128
Πόντοι
1
Πάλι έφυγε ο Παπαρακμιακός; :huh: Δεύτερη φορά μέσα στον μήνα δεν είναι;Καλά όχι πως θα αργήσει να επιστρέψει.Αν ήταν στοίχημα θα έδινε 0,9...Εγώ πάντως τα αμυγδαλάκια του τα χω έτοιμα οπως του χω υποσχεθεί...
Πέρα από την πλάκα ελπίζω η αποχώρηση του να σημαίνει ότι σε άκουσε όντως και θα ζητήσει την βοήθεια κάποιου ειδικού.
 

Tsakonan

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2015
Μηνύματα
360
Κριτικές
3
Like
128
Πόντοι
1
Τόσοι κλώνοι και τα βάζετε με ένα άτομο.
Είστε ένα μάτσο άχρηστοι ανεπάγγελτοι 40αρηδες  :grin:
Η σύγχυση σου είναι παροιμιώδης.Έχεις μπερδέψει κλώνους μέλη γνωστούς και αγνώστους και δεν ξέρεις καν πότε πρέπει να χρησιμοποιήσεις ενικό και πότε πληθυντικό.Κοινώς είναι αυτό που σου είπε και ο Μακελάρης με άλλα λόγια ότι βλέπεις παντού τον υποτιθέμενο εχθρό σου με χίλια πρόσωπα.Στην ουσία όμως με τον μόνο που πρέπει να τα βάλεις στην πραγματικότητα είναι ο εαυτός σου.
Έχω γνωριστεί με πάνω από 20 μέλη στην πιάτσα και με άλλα πολλά έχουμε μιλήσει και εδώ μέσα.
Αυτό τώρα πρέπει να σημαίνει κάτι;Είναι κάποιο κατόρθωμα;Μπράβο σου ξέρεις την πιάτσα τώρα καλά και λύνεις και δενεις.Αν και μέχρι πρόσφατα βέβαια δεν ήξερες ούτε τα τζας τι είναι...
Χάρηκα που σας γνώρισα και ελπίζω όλοι να είστε καλά !
Αυτήν την ευχή την έχεις ανάγκη εσύ φίλε μου και εύχομαι πραγματικά να είσαι καλά χωρίς ειρωνεία γιατί προς το παρόν σίγουρα δεν είσαι :hi:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.229
Κριτικές
49
Like
22.145
Πόντοι
24.596
εχω μαθει ολη την slang γλωσσα του φορουμ,  οπως  φραπες,καλαμακι,μπριζολιασμα  κτλπ.


ο  κρεμπιές ομως τι ειναι?
φιλε ξεκαθαρισες  στο μυαλό  σου τι ειναι ο κρεμπιες;
 

Tsakonan

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2015
Μηνύματα
360
Κριτικές
3
Like
128
Πόντοι
1
Μάλιστα. Απάντηση επιπέδου δαπέδου.
[...]
Ευστοχότατες οι επισημάνσεις σου φίλε μου.ΕΠΙΤΙΜΟΣ ΦΟΝΙΑΣ ο ένας ΤΑΞΙΑΡΧΟΣ ο άλλος.Να τίτλοι με το τσουβάλι.Και με κεφαλαία πάντα.Όλα κάπου εφάπτονται.Όμοιος τον όμοιο κοινώς και η κοπριά στα λάχανα.
Πρόσεξε όμως γιατί αυτός έχει και μια παραπάνω ιδιότητα.Είναι ο μέγας δημιουργός του ΣΑΜΕ.Μιλάμε για μεγάλη μορφή.Έτσι και τα πάρει στην κράνα θα σε γαμήσει δίχως καπότα και ποιος ξέρει τι μπορεί να σε κολλήσει...
Θες να τσιμπουκώνω γαϊδάρους τα καλοκαίρια στην εξοχή; Με γεια σου με χαρά σου!
Όχι γαϊδάρους ρε φίλε είναι είδος προς εξαφάνιση  :2funny:
 

Μακελάρης

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2015
Μηνύματα
171
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
1
Τι στα κομμάτια είναι το ΣΑΜΕ; Κάνα Σαμιώτικο κρασί;

Είδος προς εξαφάνιση οι γαϊδαροι;;; Πρώτη φορά το ακούω!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom