Νέα

Μιχαλακοπούλου...Κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

waldy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
280
Δηλαδη απο ολα τα μαγαζια στη Μιχσλακοπουλου το οποιο ειναι ας πουμε το πιο τιμιο και παιζει να σ παρουν κ καμια πιπα με κανα πενηνταρικο ειναι το Λαλουνα?
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Δηλαδη απο ολα τα μαγαζια στη Μιχσλακοπουλου το οποιο ειναι ας πουμε το πιο τιμιο και παιζει να σ παρουν κ καμια πιπα με κανα πενηνταρικο ειναι το Λαλουνα?
Ναι, το μόνο.Και όχι μόνο πίπα.
 

waldy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
280
Τοτε θα πρεπει να το τιμησω σημερα!! Και αν υπαρχουν και γκιλφακια ακομα καλυτερα!!
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Τοτε θα πρεπει να το τιμησω σημερα!! Και αν υπαρχουν και γκιλφακια ακομα καλυτερα!!
Μιλφ και Γκιλφ είχε πάντα αν και έχω αρκετό καιρό να πάω.Πρόσεξε γιατί οι τιμές δεν είναι φιξαρισμένες από το μαγαζί και η κάθε μια ζητάει ότι της έρθει και όπως σε "κόψει". Κανονικά με 50 γίνεται κομπλέ παιχνίδι...στα αρνητικά είναι το σκοτάδι και οι καθόλου άνετοι καναπέδες στη καβάτζα.
 

waldy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
280
Εγινε! Θα σκασω αρκετα αργα για να κοψω και κινηση. Αμα αξιζει τιποτα και μεινω θα υπαρξει ενημερωση..
 

waldy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
280
Περασα μια βολτα αλλα δεν εκατσα πανω απο τεταρτο. Ολες ηταν κατω του μετριου. Ισως την επομενη φορα θα πρεπει να εχω πιει 2-3-7-8 ποτα πριν παω απο εκει..
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Περασα μια βολτα αλλα δεν εκατσα πανω απο τεταρτο. Ολες ηταν κατω του μετριου. Ισως την επομενη φορα θα πρεπει να εχω πιει 2-3-7-8 ποτα πριν παω απο εκει..
Όπως είπα και πριν έχω καιρό να πάω...αλλά η αλήθεια είναι ότι το επίπεδο έπεφτε εδώ και δυο χρόνια
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Με συγχωρείτε, αλλά μπορεί κάποιος να μου πει πού το Λαλουνα βρίσκεται;
Είναι στον παράδρομο της Μιχαλακοπούλου,κατεβαίνοντας προς το Χίλτον, πίσω από ένα παρκάκι..νομίζω λέγεται Μαιάνδρου η οδός.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
εχει περασει κανεις τελευταια απο λα λουνα;
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Πέρασα πριν 1 μήνα περίπου χάλια ήταν
 

stam_dim

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
53
Like
30
Πόντοι
0
Παίδες σκέφτομαι αύριο βράδυ να κάνω μια επίσκεψη στο la Luna! Έχει πάει να κάνεις πρόσφατα δώσει μια ενημέρωση??
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Παίδες σκέφτομαι αύριο βράδυ να κάνω μια επίσκεψη στο la Luna! Έχει πάει να κάνεις πρόσφατα δώσει μια ενημέρωση??
Έχω πάει μερικές φορές τις τελευταίες εβδομάδες...λοιπόν, ρόστερ γυναικών αντικειμενικά μέτριο, κόσμο δεν έχει και πολύ και η καβάντζα έμενε σχεδόν άδεια...παραμένουν όμως πρόθυμα τα κορίτσια για όσους ενδιαφέρονται για κόλπα.
 

stam_dim

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
53
Like
30
Πόντοι
0
Έχω πάει μερικές φορές τις τελευταίες εβδομάδες...λοιπόν, ρόστερ γυναικών αντικειμενικά μέτριο, κόσμο δεν έχει και πολύ και η καβάντζα έμενε σχεδόν άδεια...παραμένουν όμως πρόθυμα τα κορίτσια για όσους ενδιαφέρονται για κόλπα.
Οκ...σ ευχαριστώ πολύ φίλε μου!!
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Eτσι όπως πάνε τα πράγματα στη νύχτα η οποία είναι κατ' επέκταση συνάρτηση της οικονομίας, σε λίγο καιρό στην περιοχή του Χίλτον από κωλόμπαρα θα έχει απομείνει μόνο το ΛαΛούνα και ο Κάβος. ..

Σάν να πέρασαν ανεπιστρεπτί οι ωραίες εποχές με τις ωραίες τύπισσες στα εν λόγω ιδρύματα... Νοσταλγία.
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Eτσι όπως πάνε τα πράγματα στη νύχτα η οποία είναι κατ' επέκταση συνάρτηση της οικονομίας, σε λίγο καιρό στην περιοχή του Χίλτον από κωλόμπαρα θα έχει απομείνει μόνο το ΛαΛούνα και ο Κάβος. ..

Σάν να πέρασαν ανεπιστρεπτί οι ωραίες εποχές με τις ωραίες τύπισσες στα εν λόγω ιδρύματα... Νοσταλγία.
Συμφωνώ απόλυτα...απλά να προσθέσω και τον Οίστρο στην ιστορία....
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Συμφωνώ απόλυτα...απλά να προσθέσω και τον Οίστρο στην ιστορία....
στον Οίστρο πρίν κανα μήνα, που έκανα το λάθος και πήγα ζήτησα μπύρα και η εντυπωσιακή ιδιοκτήτρια μού άνοιξε κουτάκι Φίξ !!! Μεγάλες στιγμές. Η δέ ιδιοκτήτρια είναι φρεσκοπαντρεμένη με έναν μποντιμπιλντερά που πλέον κατοικοεδρεύει στο μαγαζί ! Και αυτός μηχανόβιος .....

Νομίζω ότι ο Οίστρος ζεί παρακμή πλέον..Γυναίκες κάτω του μετρίου και εξυπηρέτηση για τον πούτσο.

Θυμασαι το Πάτρας ;; Είχε φέρει λίγο πρίν κλείσει κάτι κομμάτια απίθανα! Γυναικάρες.... Τελευταίες αναλαμπές πριν το θάνατο...

Εχουν κλείσει τα τελευταία 2 χρόνια το ΠΆτρας, το μπαράκι με κάτι 2μετρες Ρωσίδες πίσω από Κάραβελ τού οποίου δε θυμάμαι όνομα, το Ριτόρνο ( το πλέον αναπάντεχο) και το μικρό μπαράκι απέναντι από το ΚΆΒΟ και πίσω σχεδόν από την Καντίνα, όπως κατεβαίνεις τα σκαλιά όπου εκεί έκανες και καβάντζα ( και εγώ το πήρα είδηση στο τέλος αυτό).

Αναμένεται επιπλέον να κλείσουν τα 2 μπαρακια πίσω από το Κάραβελ όπως ανεβαίνεις το δρόμο, που βρίσκονται δίπλα δίπλα... Αργοπεθαίνουν .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom