Νέα

Μιχαλακοπούλου...Κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.722
Κριτικές
24
Like
3.407
Πόντοι
2.846
κερνάς 2 με 3 ξέκολα.... χαλάς κανένα 50ρι ,
και πέρνεις τον μπούλο και φεύγεις με το χέρι στο παπάρι....
μακριά πολύ μακρια.....
η απόλυτη κοροιδία.
εκτός και αν θές να πληρώνεις του κοριτσιού το ενοίκιο,οπότε ο αλβανός της θα τις κάνει το χατήρι να φύγει απο σπιτι για λίγες ώρες...
κλασικη συνταγη κολόμπαρου της 10ετιας του 90...
 Αν  και δεν  εχω σχεδον  καθολου χιλιομετρα στα κωλαδικα , εχω παει  μονο  2 φορες , δεν  εχω  ξαναπαει γι αυτον  ακριβως τον λογο ,  εχω ακριβως  την  ιδια εντυπωση με τον φιλο  koproni , πεταμενα  λεφτα , απολυτη κοροιδια οπως ακριβως  το ειπε , πρεπει να εισαι κορυφαιο κοροιδο η μαλακας να σκασεις ενα καρο  λεφτα  για να σου πουλησει  η αλλη αγαπες και μετα απο καλο πλιατσικο  να σου κανει την  χαρη η αλλη  να την γαμας ,  μιλαμε για πολυ μεγαλη απατη και κοροιδια , αυτα  οπως ακριβως  τα  εγραψε ο kopronen σε τρεις  σειρες  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :hi: :hi: :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: gari10

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
ζητω πληροφοριες για καβο μιχαλακοπουλου....οποιος μπορει να δωσει ινφο!

Πηγαίνω Κάβο τα τελευταία 4-5 χρόνια, κάθε 3-4 μήνες περίπου. Όταν πρωτοπήγα στο υπέροχο τούτο ίδρυμα, αρχές 2012 έπαθα την πλάκα μου, λέω που είμαι στον παράδεισο ;;
30-40 καλλονές να κοιτούν καθε σου κίνηση καθώς έμπαινες μέσα και να σε γδύνουν με τα μάτια !

Παρέλασαν οι μισές, κέρασα 1-2 και έφυγα. Αλλά αν σκεφτείς ότι παρέλασαν 15 γυναίκες και με κάθε μία είχα ένα short talk που λένε και οι ξενοι, αντιλαμβάνεστε ότι ένιωσα βασιλιάς.

Υψηλό επίπεδο, εκλπεπτυσμένες γυναίκες.

Τα τελευταία 2 χρόνια , από το 2015 και μετά όμως βλέπω το επίπεδο του μαγαζιού συνεχώς να πέφτει.
Λιγότερες γυναίκες, λιγότερο όμορφες, χειρότερες και πιο απότομες συμπεριφορές, και γενικά ένα κλίμα παρακμής επισκιάζει το μέρος. Και αυτό το μέρος δηλαδή.

Το κερασάκι στην τούρτα ήταν η επίσκεψή μου πριν 3 εβδομάδες περίπου, ημέρα Κυριακή, στο εν λόγω ίδρυμα, όπου διαπίστωσα την παρακμή και την κατρακύλα με τα μάτια μου.
Σάν να βαριούνταν να σηκωθούν οι κοπελες, με βλέμμα ψιλοαποδοκιμασίας οι 3-4 κοπέλες μέσα στο μπάρ, ο μόνος ευγενικός ήταν ο παππούς εκείνος στην υποδοχή που παίρνει παραγγελία ( με χαιρέτησε δια χειραψίας!! ). Παρήγγειλα και έφυγα γρήγορα, είχαν προλάβει να έρθουν 2-3 κοπέλες άνευ αξίας όμως.

Μια Ρωσίδα ξανθιά μετρά μόνο που είναι όμως στον κόσμο της.

Έχετε παρατηρήσει και εσείς το ίδιο ή είναι η ιδεα μου ;;
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Πηγαίνω Κάβο τα τελευταία 4-5 χρόνια, κάθε 3-4 μήνες περίπου. Όταν πρωτοπήγα στο υπέροχο τούτο ίδρυμα, αρχές 2012 έπαθα την πλάκα μου, λέω που είμαι στον παράδεισο ;;
30-40 καλλονές να κοιτούν καθε σου κίνηση καθώς έμπαινες μέσα και να σε γδύνουν με τα μάτια !

Παρέλασαν οι μισές, κέρασα 1-2 και έφυγα. Αλλά αν σκεφτείς ότι παρέλασαν 15 γυναίκες και με κάθε μία είχα ένα short talk που λένε και οι ξενοι, αντιλαμβάνεστε ότι ένιωσα βασιλιάς.

Υψηλό επίπεδο, εκλπεπτυσμένες γυναίκες.

Τα τελευταία 2 χρόνια , από το 2015 και μετά όμως βλέπω το επίπεδο του μαγαζιού συνεχώς να πέφτει.
Λιγότερες γυναίκες, λιγότερο όμορφες, χειρότερες και πιο απότομες συμπεριφορές, και γενικά ένα κλίμα παρακμής επισκιάζει το μέρος. Και αυτό το μέρος δηλαδή.

Το κερασάκι στην τούρτα ήταν η επίσκεψή μου πριν 3 εβδομάδες περίπου, ημέρα Κυριακή, στο εν λόγω ίδρυμα, όπου διαπίστωσα την παρακμή και την κατρακύλα με τα μάτια μου.
Σάν να βαριούνταν να σηκωθούν οι κοπελες, με βλέμμα ψιλοαποδοκιμασίας οι 3-4 κοπέλες μέσα στο μπάρ, ο μόνος ευγενικός ήταν ο παππούς εκείνος στην υποδοχή που παίρνει παραγγελία ( με χαιρέτησε δια χειραψίας!! ). Παρήγγειλα και έφυγα γρήγορα, είχαν προλάβει να έρθουν 2-3 κοπέλες άνευ αξίας όμως.

Μια Ρωσίδα ξανθιά μετρά μόνο που είναι όμως στον κόσμο της.

Έχετε παρατηρήσει και εσείς το ίδιο ή είναι η ιδεα μου ;;
Δεν είναι η ιδέα σου....και σκέψου να πήγαινες και πριν μια δεκαετία πως θα σου φαινόταν η σημερινή κατάντια του Κάβου......
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Δεν είναι η ιδέα σου....και σκέψου να πήγαινες και πριν μια δεκαετία πως θα σου φαινόταν η σημερινή κατάντια του Κάβου......
μού το είχαν πεί αυτό φίλε μου κάποτε, για εκεί μέσα, πώς ήταν δηλαδή  πρίν το 2008-2009 , νομίζω είναι πέραν περιγραφών, όσοι το έζησαν το έζησαν , εμείς δεν ξέρω εάν θα καταφέρουμε να το ξαναζήσουμε ποτέ.
(Εποχές που οι μισθοί δημοσίων υπαλλήλων ήταν μ.ο. στα 2,500 ευρώ και των ΔΕΚΟ στα 3,500 + ευρώ.)

Περασμένα μεγαλεία..

 

waldy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
280
Μηπως μπορουν να με διαφωτισουν οι πιο εμπειροι εδω τα μαγαζια στη Μιχαλακοπουλου απο τι ωρα ανοιγουν?
 

Bronson81

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2016
Μηνύματα
366
Κριτικές
3
Like
147
Πόντοι
1
ΤΟ πιο παρακμιακο κωλομπαρο ειναι το ΛΑΛΟΥΝΙΑ δεν αξιζει ουτε απ' εξω να περασει ειναι μαζεμενο ολο το ΚΑΠΗ απο ΡΩΣΙΑ και ΠΟΛΩΝΙΑ
 

lexritis

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
984
Κριτικές
2
Like
481
Πόντοι
26
Πηγαίνω Κάβο τα τελευταία 4-5 χρόνια, κάθε 3-4 μήνες περίπου. Όταν πρωτοπήγα στο υπέροχο τούτο ίδρυμα, αρχές 2012 έπαθα την πλάκα μου, λέω που είμαι στον παράδεισο ;;
30-40 καλλονές να κοιτούν καθε σου κίνηση καθώς έμπαινες μέσα και να σε γδύνουν με τα μάτια !

Παρέλασαν οι μισές, κέρασα 1-2 και έφυγα. Αλλά αν σκεφτείς ότι παρέλασαν 15 γυναίκες και με κάθε μία είχα ένα short talk που λένε και οι ξενοι, αντιλαμβάνεστε ότι ένιωσα βασιλιάς.

Υψηλό επίπεδο, εκλπεπτυσμένες γυναίκες.

Τα τελευταία 2 χρόνια , από το 2015 και μετά όμως βλέπω το επίπεδο του μαγαζιού συνεχώς να πέφτει.
Λιγότερες γυναίκες, λιγότερο όμορφες, χειρότερες και πιο απότομες συμπεριφορές, και γενικά ένα κλίμα παρακμής επισκιάζει το μέρος. Και αυτό το μέρος δηλαδή.

Το κερασάκι στην τούρτα ήταν η επίσκεψή μου πριν 3 εβδομάδες περίπου, ημέρα Κυριακή, στο εν λόγω ίδρυμα, όπου διαπίστωσα την παρακμή και την κατρακύλα με τα μάτια μου.
Σάν να βαριούνταν να σηκωθούν οι κοπελες, με βλέμμα ψιλοαποδοκιμασίας οι 3-4 κοπέλες μέσα στο μπάρ, ο μόνος ευγενικός ήταν ο παππούς εκείνος στην υποδοχή που παίρνει παραγγελία ( με χαιρέτησε δια χειραψίας!! ). Παρήγγειλα και έφυγα γρήγορα, είχαν προλάβει να έρθουν 2-3 κοπέλες άνευ αξίας όμως.

Μια Ρωσίδα ξανθιά μετρά μόνο που είναι όμως στον κόσμο της.

Έχετε παρατηρήσει και εσείς το ίδιο ή είναι η ιδεα μου ;;

μια ελληνιδα μαρια αξιζε... συνεργασιμη κ με κατανοηση
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
μόλις επέστρεψα από καταδρομική στην Μιχαλακοπούλου. Το διάσημο Ριτόρνο κλειστά, μού έκανε εντύπωση γιατί αυτό Κυριακές βράδυ ήταν ανοιχτά. Το διπλανό παρακμιακό LA ROUGE επίσης κλειστό.
Κλειστά και τα μπαράκια πίσω από το Κάραβελ και το LOTUS ακριβώς δίπλα από το Κάραβελ . ( κλασικά).

Μπήκα στο ΛΑΛΟΥΝΑ, και εδώ ήρθε η έκπληξη για μένα. Έχει 6-7 γυναίκες, οι περισσότερες ψηλές και νταρντάνες όπως τις θέλω.
Μια μουνάρα ξανθιά και με ξανθιά πλεξίδα , ψηλή με ωραίο σώμα, και πρόσωπο αγάλματος ξεχώριζε. Με το πού άλλαξε ρούχα , έριξε μια γρήγορη ματιά στον πάγκο του μπαρ που καθόμουν, και αφού με προσπέρασε πήγε και έκαστε με έναν παππού 55άρη+ τουλάχιστον, χορηγό, ταξιτζή μάλλον από ότι άκουσα, και τόν άκουγα που της διηγιόταν το πώς πέρασε τη μέρα του. Αυτή απλά άκουγε χωρίς να παρεμβαίνει καθόλου.

Σε εμένα ήρθαν οι υπόλοιπες: μια Ρουμάνα 1,74μ ύψος χωρίς τακούνι, καραμίλφ, με λευκή επιδερμίδα, μια Ρωσίδα με μαύρα μαλλιά που δεν έμοιαζε όμως με τπτ με Ρωσίδα αλλά με μεσογειακή,και μια Ουκρανή ξέκωλο εντελώς, στριπτιζού. 2 ακόμα  κοπέλες κάθονταν με άλλους πελάτες και δεν με πλησίασαν. Η ξανθιά θεογκόμενα με έγραψε όπως είπα και έκατσε με τόν παππού, αλλά όπως τήν έκοψα δεν πρέπει να στροφάρει και πολύ.

Στο τέλος, φεύγοντας, με φωνάζει η Ουκρανή- στριπτιζού που καθόταν παρέα με την Ρωσίδα με τα μαύρα μαλλιά, και μού προτείνει και καλά παρτούζα με αρκετά υπονοούμενα γιατί είμαι λέει ωραίο παιδί . Κάναμε πλάκα και έφυγα. Η Ρωσίδα ενώ στην αρχή μού είχε φανεί ''αθώα'' πρέπει να είναι μεγάλο μούτρο τελικά...

Γενικά παίζουν καλύτερες γκόμενες από ότι περίμενα στο Λαλούνα. Σήμερα είχε βελτιωμένη εικόνα. Στα πλήν, είναι ότι έχει μόνο 2 είδη μπύρας, την Χάνεκεν που δεν πίνεται και την Άλφα που είναι επίσης χάλια.!. χαχα.

Κατεβαίνοντας, πέρασα από Κάβο και βλέπω μια αρκετά όμορφη γκόμενα να βγαίνει από το ταξί και να μπαίνει γρήγορα στο μαγαζί. Τελικά Κάβο δεν μπήκα , γιατί μέ κοιτάζουν με μισό μάτι, από τότε σταμάτησα να κερνάω κάθε βούρλο που μέ πλησίαζε για ποτό/.
 
  • Like
Αντιδράσεις: spyvar

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Ρε τυπε μιλφακια δεν σε ξερω δεν κρινω.
Αλλα οταν γραφεις "ενιωσα βασιλιας"τι περιμενεις απο γυναικες που πληρωνεις για να σου μιλήσουν? ???
Κατι σαν το 55αρι με το καμπριο που χει μεσα το πιτσιρίκι κ νομιζει οτι ειναι καψούρα μαζι του..
....
Απο την αλλη κωλομπαρα στα 22 χρονια που βγαινω νυχτα..εχω παει 3 φορες κ τις 3 με πήγανε.
Αν το laluna ειναι κυψελη καπου το 2002 ειχα γνωρισει μια καθαριστρια πολωνη αν θυμαμαι που πηγαινε 3 φορες να συμπληρωσει εισοδημα..η φαση ειναι οτι στην παρεα ειχαμε 3 γκομενες νορμάλ..
Η μια μου χε σπασει τα α@@@@..γι αυτο έπιασα μπλα μπλα στην πολωνη..
Amateur η τύπισσα 1000% καμια σχεση με το χώρο.
Ταχυποπτος οπως πάντα σε τετοιες φασεις δεν ξαναπηγα...
Για αυτην...λαθος σωστο who knows..


 

GRAVITY

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2014
Μηνύματα
70
Like
2
Πόντοι
0
Επειδή μένω Παγκράτι και περνάω συχνά από τα μαγαζιά, είναι πλεον παρακμή σκέτη.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
Επειδή μένω Παγκράτι και περνάω συχνά από τα μαγαζιά, είναι πλεον παρακμή σκέτη.
δηλαδη φιλε πριν πας σπιτι μπαινεις και σε μαγαζι να το δεις τι παιζει? και οταν λες "παρακμη" τι εννοεις και για ποιο?
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Ρε τυπε μιλφακια δεν σε ξερω δεν κρινω.
Αλλα οταν γραφεις "ενιωσα βασιλιας"τι περιμενεις απο γυναικες που πληρωνεις για να σου μιλήσουν? ???
Κατι σαν το 55αρι με το καμπριο που χει μεσα το πιτσιρίκι κ νομιζει οτι ειναι καψούρα μαζι του..
....
Απο την αλλη κωλομπαρα στα 22 χρονια που βγαινω νυχτα..εχω παει 3 φορες κ τις 3 με πήγανε.
Αν το laluna ειναι κυψελη καπου το 2002 ειχα γνωρισει μια καθαριστρια πολωνη αν θυμαμαι που πηγαινε 3 φορες να συμπληρωσει εισοδημα..η φαση ειναι οτι στην παρεα ειχαμε 3 γκομενες νορμάλ..
Η μια μου χε σπασει τα α@@@@..γι αυτο έπιασα μπλα μπλα στην πολωνη..
Amateur η τύπισσα 1000% καμια σχεση με το χώρο.
Ταχυποπτος οπως πάντα σε τετοιες φασεις δεν ξαναπηγα...
Για αυτην...λαθος σωστο who knows..

''Ένιωσα βασιλιάς'' γιατί ήταν 25-30 γυναίκες ας πούμε, οι μισές τουλάχιστον ήρθαν να πούν ένα γεια και να συστηθούν για ένα 5λεπτο περίπου, στο οποίο ανταλλάξαμε 2-3 κουβέντες και κάναμε πλάκα, οπότε είχα μιλήσει με το μισό μαγαζί χωρίς να κεράσω. Στο τέλος, βέβαια κέρασα ένα απλό μια πραγματικά θεαματική κοπελάρα, σύνολο 17 ευρώ, δεν το λές και άσχημα ....Εκεί αναφερόταν το ''ένιωσα βασιλιάς'', στο ότι δηλαδή γνώρισα 15 περίπου κοπελάρες, καυλάντισα με μία, και όλα αυτά με 17 ευρώ. ! Σε άλλες φάσεις βέβαια, έχω χαλάσει και αρκετά μεγαλύτερα ποσά. Πλέον όμως σφίξαμε το ζωνάρι...

Γενικά, δεν είμαι τύπος που θα μπώ σε τέτοια μαγαζιά και θα χαλάσω ένα σωρό λεφτά για να μού μιλήσει μια κοπέλα. Επιλέγω προσεκτικά, και κερνάω μόνο την κοπέλα που θεωρώ αντάξια κεράσματος και που δύσκολα θα εύρισκα έξω υπό νορμάλ συνθήκες.
Και από την άλλη, πρέπει να σού πω σαν σεσημασμένος της νύχτας ότι ΚΑΜΜΙΑ κοπέλα ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ δεν είναι υποχρεωμένη να έρθει να σού μιλήσει εάν πχ δεν γουστάρει τη φάτσα σου, ή άν σε θεωρεί βλαμμένο/επικίνδυνο/ βρωμύλο κλπ/ .... Ακόμα και εάν ρισκάρει να χάσει το κέρασμα.

Πίστεψέ με, θα πάει αλλού ή θα κάνει πώς δεν σε είδε, ή μπορεί ακόμα και να προσποιηθεί ότι πάει τουαλέτα....
Ελάχιστες είναι τόσο απελπισμένες που μιλούν και πηγαίνουν σε όλους ( και συνήθως ενοχλούν γιατί είναι πιεστικές).
Οι γκόμενες με αξία, συνήθως σε κόβουν από μακρυά, και βλέπουν τί καπνό φουμάρεις, εάν πχ έχεις διάθεση για παρέα κλπ. .

Οκ, δεν περιμένω να τα ξέρεις αυτά με 3 φορές που έχεις πάει σε τέτοια μέρη, και καλώς, δεν είσαι όμως του χώρου για να κρίνεις...

 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
ωραιο βραδακι το χθεσινο χειμωνιατικο αλλαγη του μηνα και λεω παμε για τσαρκα εισοδος στο οιστρος και στη μπαρα για ποτακι τα ειπαμε με τη μελαχρινη barwoman ιδιοκτητρια κανα 5 λεπτο αξιολογα κοματια ειχε κινησουλα απο πελατες σε σχεση με αλλες μερες περασμα απο λα λουνα 2 ξανθιες πισω στη μπαρα μια ελληνιδα και μια ρωσιδα χαλινα.απο τεμαχια μπαζο μιλφ με εξαιρεση 2-3 το αλογο χαλινα τα ελεγε κει μενα τυπο αρκετη ωρα λογικα θαυμαστης της εχει κανει κανεις παιχνιδι μαζι της ας στειλε πμ
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Οίστρο πήγα προχτές και το μετάνιωσα φριχτά- Είχα να το επισκεφτώ 1,5 χρόνο περίπου και δεν το μετανιώνω. Η μελαχρινή πίσω από τη μπάρα, η εντυπωσιακή μελαχρινή κατα τ' άλλα είναι και η αφεντικίνα, για όσους δεν ξέρουν.
Και τα έχει ( για άλλη μια φορά με μποντιμπιλντερά ) που έλαχε να είναι στο μαγαζί και να κάθεται. Δεν ξέρω γιατί, αλλά με το πού τον είδα μού χάλασε η διάθεση, ίσως επειδή για ένα διάστημα ήμουν καψουρεμένος με την αφεντικίνα - μπαργούμαν.
Ο μέσος όρος των ΓΥΝΑΙΚΩΝ που έπαιζε ήταν στο 4 με άριστα το 10 ,. όυτε τη βάση δεν έπιναν !!

η πρώτη ελληνίδα που μέ πλησίασε 45 άσχημη, αδύνατη, παστρικιά, με πρόσβαλε και μού μίλησε απότομα, όταν τής είπα ότι δυστυχώς δεν μπορώ να κεράσω .... !!

Η δεύτερη μια αντικειμενικά χοντρούλα πόντια, σα γυναίκα κρεοπώλη , αλλά κάτι μού έβγαζε , δεν τήν κέρασα ούτε αυτή. ..

Η τρίτη μια ελληνίδα - πρώτη φορά νύχτα η κοπέλα-- και φαινόταν έξυπνη, καλλιεργημένη, αλλά από εμφανιση μέτρια... Με αυτή θα σκεφτοσουν και κάτι σοβαρό. Δεν ήταν τής νύχτας και είμαι σίγουρος δε θα μείνει για πολύ.

Γενικά, λίγος κόσμος, και παρακμή.

Η αφεντικίνα, ψυχρή μαζί μου, 7 ευρώ μού χρέωσε μία μπύρα φίξ κουτάκι !!!

ΥΓ. Το θεώρησα απίστευτη καφρίλα να έχουν οι ελεεινές 45 άρες άσχημες απαίτηση να τίς κεράσει ένας νέος 32 ετών που ήρθε απλά περαστικός... !! ούστ από εδώ

Αν μέ ξαναδείτε, να μού γράψετε !!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 143452

Επισκέπτης
Εχει παει κανεις προσφατα στο rouge;;
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
to RITORNO έμαθα έκλεισε πάντως !!

ΤΟ ROUGE είναι ψιλοπαρακμή. Λοιπόν πρίν κανα χρόνο που είχα πάει έπαιζαν καλά κομμάτι. Πρίν κανά μήνα, που μπήκα μέσα καθημερινή είδα ερημιά, 2 γυναίκες είχε μία μέσα και μία έξω !

Εκεί ό,τι δουλεύει Παρασκευή - Σάββατο μόνο. Τις λοιπές μέρες τίποτα.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.086
Κριτικές
2
Like
8.809
Πόντοι
2.456
Οίστρο πήγα προχτές και το μετάνιωσα φριχτά- Είχα να το επισκεφτώ 1,5 χρόνο περίπου και δεν το μετανιώνω. Η μελαχρινή πίσω από τη μπάρα, η εντυπωσιακή μελαχρινή κατα τ' άλλα είναι και η αφεντικίνα, για όσους δεν ξέρουν.
Και τα έχει ( για άλλη μια φορά με μποντιμπιλντερά ) που έλαχε να είναι στο μαγαζί και να κάθεται. Δεν ξέρω γιατί, αλλά με το πού τον είδα μού χάλασε η διάθεση, ίσως επειδή για ένα διάστημα ήμουν καψουρεμένος με την αφεντικίνα - μπαργούμαν.
Ο μέσος όρος των ΓΥΝΑΙΚΩΝ που έπαιζε ήταν στο 4 με άριστα το 10 ,. όυτε τη βάση δεν έπιναν !!

η πρώτη ελληνίδα που μέ πλησίασε 45 άσχημη, αδύνατη, παστρικιά, με πρόσβαλε και μού μίλησε απότομα, όταν τής είπα ότι δυστυχώς δεν μπορώ να κεράσω .... !!

Η δεύτερη μια αντικειμενικά χοντρούλα πόντια, σα γυναίκα κρεοπώλη , αλλά κάτι μού έβγαζε , δεν τήν κέρασα ούτε αυτή. ..

Η τρίτη μια ελληνίδα - πρώτη φορά νύχτα η κοπέλα-- και φαινόταν έξυπνη, καλλιεργημένη, αλλά από εμφανιση μέτρια... Με αυτή θα σκεφτοσουν και κάτι σοβαρό. Δεν ήταν τής νύχτας και είμαι σίγουρος δε θα μείνει για πολύ.

Γενικά, λίγος κόσμος, και παρακμή.

Η αφεντικίνα, ψυχρή μαζί μου, 7 ευρώ μού χρέωσε μία μπύρα φίξ κουτάκι !!!

ΥΓ. Το θεώρησα απίστευτη καφρίλα να έχουν οι ελεεινές 45 άρες άσχημες απαίτηση να τίς κεράσει ένας νέος 32 ετών που ήρθε απλά περαστικός... !! ούστ από εδώ

Αν μέ ξαναδείτε, να μού γράψετε !!
Μπυρα φιξ κουτακι.......
ταβερνα ειναι το μπουρδελομαγαζο.... :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom