Νέα

Μιχαλακοπούλου...Κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PROFONDO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 273K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Aπέναντι από τον Κάβο ήταν το Booker που ανοιγόκλεινε θυμάμαι για διάφορους λόγους.Είχε ξανανοίξει ανακαινισμένο με άλλο όνομα πέρσι αλλά δεν κράτησε πολύ. Πίσω ακριβώς από το Caravel είναι ακόμα το Lotus αλλά δίμετρες βέβαια δεν έχει. Τα 2 που λες Strass και Mocambo πεθαίνουν σίγουρα, όπως και άλλα δυο πιο πίσω από κει...και έχουν κλείσει τουλάχιστον και άλλα έξι στην περιοχή.
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Aπέναντι από τον Κάβο ήταν το Booker που ανοιγόκλεινε θυμάμαι για διάφορους λόγους.Είχε ξανανοίξει ανακαινισμένο με άλλο όνομα πέρσι αλλά δεν κράτησε πολύ. Πίσω ακριβώς από το Caravel είναι ακόμα το Lotus αλλά δίμετρες βέβαια δεν έχει. Τα 2 που λες Strass και Mocambo πεθαίνουν σίγουρα, όπως και άλλα δυο πιο πίσω από κει...και έχουν κλείσει τουλάχιστον και άλλα έξι στην περιοχή.
Λέω για αυτό που ήταν δίπλα ακριβώς από το Lotus αλλά πλέον έχει κλείσει εδώ και τουλάχιστον 2+ χρόνια. Αυτό είχε δίμετρες  Ρωσίδες, ήταν απίστευτο, μιλάω για πρίν 3-4 χρόνια και πιο πρίν... Το Lotus είναι μέτριο αλλά τέτοιου επιπέδου γκόμενες δεν εχει με την καμμία....
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Λέω για αυτό που ήταν δίπλα ακριβώς από το Lotus αλλά πλέον έχει κλείσει εδώ και τουλάχιστον 2+ χρόνια. Αυτό είχε δίμετρες  Ρωσίδες, ήταν απίστευτο, μιλάω για πρίν 3-4 χρόνια και πιο πρίν... Το Lotus είναι μέτριο αλλά τέτοιου επιπέδου γκόμενες δεν εχει με την καμμία....
Ναι ούτε εγώ θυμάμαι το όνομα του, δυστυχώς...πάντα τα μπέρδευα έτσι κολλητά που ήταν...
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Λαλούνα χθές, για άλλη μια φορα, μέτρια πράγματα, καυλαντίζεις καλά πάντως και υπάρχει ωραίο κλίμα...

Καλή και η μπαργούμαν ( bodybuilder- personal trainer ) Δανάη που σού φτιάχνει τη διάθεση με τον ενθουσιασμό της - χρειαζόμαστε κάποιες να μάς ανυψώνουν το ηθικό τέτοιες εποχές που ζούμε ..
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Λαλούνα χθές, για άλλη μια φορα, μέτρια πράγματα, καυλαντίζεις καλά πάντως και υπάρχει ωραίο κλίμα...

Καλή και η μπαργούμαν ( bodybuilder- personal trainer ) Δανάη που σού φτιάχνει τη διάθεση με τον ενθουσιασμό της - χρειαζόμαστε κάποιες να μάς ανυψώνουν το ηθικό τέτοιες εποχές που ζούμε ..
Μετά από καιρό έχω (ξανά)γίνει θαμώνας στο Laluna και επιβεβαιώνω τα γραφόμενα σου. Αν και εγώ έχω επικεντρωθεί σε συγκεκριμένη κυρία που είναι και ο λόγος της συχνής μου παρουσίας εκεί. Διασκεδάζω όμως πολύ με δυο άλλες εργαζόμενες από παλαιά εκεί (με τις οποίες δεν έχω μιλήσει ποτέ) και τα "κόλπα" που κάνουν για να αποσπάσουν την προσοχή μου....
 

eddie75

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2014
Μηνύματα
13
Like
4
Πόντοι
0
Λαλούνα χθές, για άλλη μια φορα, μέτρια πράγματα, καυλαντίζεις καλά πάντως και υπάρχει ωραίο κλίμα...

Καλή και η μπαργούμαν ( bodybuilder- personal trainer ) Δανάη που σού φτιάχνει τη διάθεση με τον ενθουσιασμό της - χρειαζόμαστε κάποιες να μάς ανυψώνουν το ηθικό τέτοιες εποχές που ζούμε ..
η δαναη μποντυ μπιλντερ? εχω καιρο να τη δω τοσο πολυ εχει αλλαξει το σωμα της θυμαμαι ειχε ωραιο κορμι
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
Μετά από καιρό έχω (ξανά)γίνει θαμώνας στο Laluna και επιβεβαιώνω τα γραφόμενα σου. Αν και εγώ έχω επικεντρωθεί σε συγκεκριμένη κυρία που είναι και ο λόγος της συχνής μου παρουσίας εκεί. Διασκεδάζω όμως πολύ με δυο άλλες εργαζόμενες από παλαιά εκεί (με τις οποίες δεν έχω μιλήσει ποτέ) και τα "κόλπα" που κάνουν για να αποσπάσουν την προσοχή μου....
για ποιες αναφερεσαι;γω που συχναζα τιποτα το ιδιαιτερο αν θες ελα με πμ
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
Aπέναντι από τον Κάβο ήταν το Booker που ανοιγόκλεινε θυμάμαι για διάφορους λόγους.Είχε ξανανοίξει ανακαινισμένο με άλλο όνομα πέρσι αλλά δεν κράτησε πολύ. Πίσω ακριβώς από το Caravel είναι ακόμα το Lotus αλλά δίμετρες βέβαια δεν έχει. Τα 2 που λες Strass και Mocambo πεθαίνουν σίγουρα, όπως και άλλα δυο πιο πίσω από κει...και έχουν κλείσει τουλάχιστον και άλλα έξι στην περιοχή.
απο στρας κανεις τιποτα;
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
849
Κριτικές
3
Like
90
Πόντοι
6
κανενα μπαρ με Αιθιοπεζες υπαρχει; ειδα δυο μωρα χθες στο μετρο μ αυτα τα κοτσιδακια και βυζια και μπουτια ολα εξω και μου κουνηθηκε το μυαλο! παλια υπηρχαν καποια μπαρ στου Γκυζη πουφερναν αιθιοπεζες!
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
639
Like
1.278
Πόντοι
206
κανενα μπαρ με Αιθιοπεζες υπαρχει; ειδα δυο μωρα χθες στο μετρο μ αυτα τα κοτσιδακια και βυζια και μπουτια ολα εξω και μου κουνηθηκε το μυαλο! παλια υπηρχαν καποια μπαρ στου Γκυζη πουφερναν αιθιοπεζες!
Για δες Δροσοπούλου 30 κάτι (36 ή 38 ) δεν θυμάμαι ακριβώς.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.103
Κριτικές
86
Like
3.645
Πόντοι
5.015
Παίδες μπορεί να μου απαντήσει κάποιος αν τα τεράστια βυζιά της Τάνιας απ' το "La luna" είναι φυσικά;
 

pianoikisis

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2014
Μηνύματα
91
Like
10
Πόντοι
0
Παιδια το λα λουνα τι διευθυνση ειναι ακριβως..και αξιζει καποις να παει...?ακου για αυτην την γτανια με τα φοβερα στηθη..
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
To LA LUNA είναι στη Μιχαλακοπούλου λίγο μετά το ΧΙΛΤΟΝ μέσα σε ένα παρκάκι. Τα βράδια έχει απέναντι μιά καντίνα.
Πέρασα μιά βόλτα το Σάββατο και ήταν το μαγαζί σχετικά γεμάτο. Μου την έπεσε μιά ξανθιά χοντρή βυζαρού από Ρουμανία ονόματι Ντανιέλα. Με έψησε με διάφορα κόλπα και κατέβηκα καβάτζα μαζί της. Μου πήρε μιά πίπα αλλά μέχρι εκεί γιατί από κώλο και μπούτια άστα να πάνε. Πιό χοντρά κι από της θείας μου. Τελείωσα με μιά μαλακία  στα ωραία βυζιά της  :tits: :cum: και με παράτησε στο δευτερόλεπτο για επόμενο πελάτη :happy: :happy: :happy:
 

waldy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
280
πόσο σου κόστισε συνολικά η επίσκεψη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom