Νέα

Μεταμόσχευση μαλλιών !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα deus
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 485
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Το γεγονός οτι ο γιατρός στο βίντεο έιναι ψιλοκαράφλας, δεν σας προβληματίζει καθόλου?
αυτο το σκεφτηκα να το γραψω!!!!αλλα προτιμισα να δωσω πληροφοριες.παλια ενας κομμωτης καραφλος ηθελε να μου πουλισει ενα φαρμακο κατα της τριχοπτωσης!!!ακομα γελαω οταν το σκεφτομαι.ο καραφλας γιατρος στο βιντεο μπορει να εχει κανει μια αποτυχημενη επεμβαση με 600 τριχοθυλακια περιπου.οντως ειναι για γελια ο καραφλας να λεει κατα της τριχοπτωσης!!!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Το γεγονός οτι ο γιατρός στο βίντεο έιναι ψιλοκαράφλας, δεν σας προβληματίζει καθόλου?
Στην μεταμόσχευση μαλλιών ενός Βέγγου το αποτέλεσμα δεν μπορεί ποτέ να είναι πλήρης ανάπλαση τριχωτού γιατί πολύ απλά δε φτάνουν τα πίσω τριχοθυλάκια για όλη την καράφλα.....
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
κατα ρχην μενω στη Ρωσσια μονιμα και οχι στην Ελλαδα εδω και 15 χρονια σαν πορνομεταναστης.ειδα τρομερη διαφορα.δειχνω πολυ νεοτερος πολυ πιο ωραιος και εχω πολυ περισσοτερες γκομενες.δεν χανω αυτες που θελουνε τους νεους.αν ζουσα Ελλαδα δεν θα με πολυεννοιαζε γιατι Ελλαδα μονο στη Φυλης γαμας δυστηχως.γι αυτο και εφυγα!!!!
Γιατι ρε φιλε μονο το μαλλι μετραει για να ριξεις γκομενα? Το πιο βασικο ειναι το λεγειν και η αυτοπεποθηση και ολα τα αλλα δευτερευοντα.
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Αν ποτέ μεινεις χωρίς μαλλιά(που στο απευχομαι), έλα και ξαναπέστα μας αυτά  :sunglasses:
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
οι μεγαλοι αντρες ειναι καραφλοι
 

andreas(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια μεγαλη προσοχη σχετικα με το θεμα...αν θελετε μεταμοσχευση μαλλιων ψαξτε την πολυ.Εκ πειρας σας λεω το εξης¨...ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ...Μ.Α.Κ.Ρ.Ι.Α...ειμαι παθων..απο ολες τις κλινικες...ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ..αν θελετε σοβαρη επαγγελματικη δουλεια χωρις να σας δουλεψουν προτεινω να ριξετε μια ματια στα εξης που ειναι στο εξωτερικο...καναδα,αμερικη ,ντουμπαι.μην λυπηθειτε τα εξοδα...αξιζει τον κοπο γιατι εδω σε κανουν να παιρνεις φορα και να... :headbang: :headbang:και μετα να ζητας :helpplea:....γραψτε στο google: 1)Dr Alvi Armani  2)Dr Hasson&wong  3)Dr cole 4)Dr Rahal  Αυτοι ειναι οι κορυφαιοι στον κοσμο...Αν θελετε δειτε την ιστοσελιδα οπου ενας ελληνας πηγε και εκανε στον Dr Alvi Armani και θα καταλαβετε...ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!! :2funny:
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Δηλαδη laser line clinics, dhi ειναι απαταιωνες?
 

view

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Και εγω το σκεφτομαι για προσθετική, έχω χασει αρκετα μαλλια και οπως φαινετε σε λιγα χρονια θα ειμαι καραφλος. Κληρονομικότητα, άγχος, κακή διατροφή. Το ρεγκέϊν με βοήθησε και εμένα.
 

komis diablo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
601
Κριτικές
6
Like
204
Πόντοι
6
Ειναι καποιοs που εχει δοκιμασει την νεα μεθοδο που διαφημιζει η DHI δηλαδη οτι περνουν τριχα τριχα χωριs τομεs και ραμματα
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
Ειναι καποιοs που εχει δοκιμασει την νεα μεθοδο που διαφημιζει η DHI δηλαδη οτι περνουν τριχα τριχα χωριs τομεs και ραμματα
Εχω φίλο που το έχει κάνει και έμεινε ευχαριστημένος σε αντίθεση με την άλλη μέθοδο που αφήνει τομές (άσχετο το τι υπόσχονται) ...Δεν θυμάμαι όμως αν ήταν αυτή η εταιρεία..
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Παιδια μεγαλη προσοχη σχετικα με το θεμα...αν θελετε μεταμοσχευση μαλλιων ψαξτε την πολυ.Εκ πειρας σας λεω το εξης¨...ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΕΛΛΑΔΑ...Μ.Α.Κ.Ρ.Ι.Α...ειμαι παθων..απο ολες τις κλινικες...ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ..αν θελετε σοβαρη επαγγελματικη δουλεια χωρις να σας δουλεψουν προτεινω να ριξετε μια ματια στα εξης που ειναι στο εξωτερικο...καναδα,αμερικη ,ντουμπαι.μην λυπηθειτε τα εξοδα...αξιζει τον κοπο γιατι εδω σε κανουν να παιρνεις φορα και να... :headbang: :headbang:και μετα να ζητας :helpplea:....γραψτε στο google: 1)Dr Alvi Armani  2)Dr Hasson&wong  3)Dr cole 4)Dr Rahal  Αυτοι ειναι οι κορυφαιοι στον κοσμο...Αν θελετε δειτε την ιστοσελιδα οπου ενας ελληνας πηγε και εκανε στον Dr Alvi Armani και θα καταλαβετε...ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!! :2funny:

για πανταζή,δάντη,γονίδη,πυριόχο κλπ τι λες?...έξω πήγανε?...πάντως στην dhi λονδίνου δε νομίζω να κάνουν κάτι παραπάνω από δω...εσύ τι ακριβώς έπαθες?
 

andreas(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια θεωρειτε οτι οι πανταζής,δάντης,γονίδης,πυριόχος ειχαν αποτελεσμα καλο?????????ολοι αυτοι χρησιμοποιουν ειδικες μπογιες καο σκονες ποθ κανουν το κεφαλι να ειναι γεματο...το κανουν πολοι μου φιλοι και ξερω...μακρια απο ελλαδα  ...DHI LASERLINE BERGMAN KLP EINAI ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ...ΑΝ ΟΧΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ...ξερετε εσεις εναν παγκοσμιας φημης γιατρο ελληνα για μεταμοσχευσεις μαλλιων???ΟΧΙ....γιατι δεν υπαρχει...αυτα τα ονοματα που προανεφερα ειναι οι ελιτ....και μονο...
 

andreas(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0

οταν υπαρχει θεμα υγειας καλαισθησιας και ειναι να παιχτουν πολλα φραγκα προσοχη στουσ επητιδιους :jerking:...καλυτερα να δωσω 1500 παραπανω και να κανω σωστη δουλεια...παρα 1500 οικονομια και να ντρεπομαι να βγω εξω :headbang:....ειμαι παθων...και δεν την ξαναπαταω... :dancing: :dancing: :
 

andreas(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0

αυτος οταν ρωτησε σε κλινικες στην ελλαδαρα μας του ειπαν πως θα ειναι αδυνατον να γεμισει και οτι δεν γινετε τιποτα...παρα μονο 2000 μοσχευματα...εψαξε και βρηκε...
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
ρε παιδια θεωρειτε οτι οι πανταζής,δάντης,γονίδης,πυριόχος ειχαν αποτελεσμα καλο?????????ολοι αυτοι χρησιμοποιουν ειδικες μπογιες καο σκονες ποθ κανουν το κεφαλι να ειναι γεματο...το κανουν πολοι μου φιλοι και ξερω...μακρια απο ελλαδα   ...DHI LASERLINE BERGMAN KLP EINAI ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ...ΑΝ ΟΧΙ ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ...ξερετε εσεις εναν παγκοσμιας φημης γιατρο ελληνα για μεταμοσχευσεις μαλλιων???ΟΧΙ....γιατι δεν υπαρχει...αυτα τα ονοματα που προανεφερα ειναι οι ελιτ....και μονο...

φίλε δεν λέω ότι έχεις άδικο...απλά ρώτησα,άλλωστε είμαι άσχετος με το θέμα...πάντως ο δάντης έχει αρκετά καλό αποτέλεσμα
 

andreas(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
me toppik kai dermatch ολοι καλοι ειναι...
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
κάποιοι λένε ότι και ο μάκης μπροστά φοράει περουκίνι!!!...σίγουρα πάντως φοράει ο δικηγόρος ο Δημητρακόπουλος περουκίνι
 

view

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Για ένα καλό αποτέλεσμα σε όλο το κεφάλι πόσα χρειάζοντε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom