Νέα

Μερικοί ταξιτζήδες είναι ρεμάλια...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Δημητρηςς
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 571
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

troat fuckerrrrrrr

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
108
Like
2
Πόντοι
1
Δεν υπάρχει ταρίφας που αν σε καταλάβει ότι δεν ξέρεις τη διαδρομή δε θα σε κάνει κύκλους. Γαμώ τα πεθαμένα τους, γαμώ τα ζωντανά τους και γαμώ τη Νέα Δημοκρατία που τους εκτρέφει!

Απαγόρευση των ταξί τώρα! Οι ταξιτζήδες για να ταΐσουν τα ταξιτζόπαιδα τους μπορούν να πάνε στη Δεληγιώργη να δίνουνε κώλο.
Εκει δεινεις και τον δικο σου κωλο
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Κατσε ανεργος λακη αφου ΕΧΕΙΣ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΣΕ ΤΑΙΖΟΥΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ
τυπε να ξερεις εκει στο μενιδι ειναι λιγο αγριοι, δε μασανε και πολυ, οποτε μην του κολλας του μπιλυ και σου στειλει τα μηχανακια και τα ντατσουν..
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
τυπε να ξερεις εκει στο μενιδι  Ζεφύρι ειναι λιγο αγριοι, δε μασανε και πολυ, οποτε μην του κολλας του μπιλυ και σου στειλει τα μηχανακια και τα ντατσουν..

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
σορρυ μπιλυ, παρεξηγηση
αρα θα ξερεις το φιλαρακι μου, τον
ακους ταριφα? τωρα εχουμε εντοπισει την ip σου κ εχουμε στειλει αναγνωριστικα ντατσουν φορτωμενα με πατατες.
μην ξεγελιεσαι ομως, γιατι απο κατω κρυβονται τα πραγματικα οπλα, τα σκορδα..
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
σορρυ μπιλυ, παρεξηγηση
αρα θα ξερεις το φιλαρακι μου, τον
ακους ταριφα? τωρα εχουμε εντοπισει την ip σου κ εχουμε στειλει αναγνωριστικα ντατσουν φορτωμενα με πατατες.
μην ξεγελιεσαι ομως, γιατι απο κατω κρυβονται τα πραγματικα οπλα, τα σκορδα..

Θα του στείλω τον λέγγολας33άρη,να του πάρει πίπα....... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
http://[URL unfurl="true"]www.thesharkguys.com/wp-content/uploads/2009/04/robertdenirotaxidriver.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.keepcalmandtravel.com/wp-content/uploads/2013/10/Robert-Deniro.jpg[/img[/URL]]

εχει και καλα παιδια :headbang3:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
MV5BMzkyMTYxNTU3MF5BMl5BanBnXkFtZTcwMzMxMTMwNw@@._V1_SX640_SY720_.jpg


:zfuck:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
images


αυτος εσωσε και το κοσμο :ak:

images
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
αν εχεις τετοιους πελατες  :s&m_1:

images
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
http://[URL unfurl="true"]www.cine365static.com/assets/img/peliculas/1487/5/extra/e5a05-ta.jpg[/img[/URL]]

και οι γαλλοι αυτοκινητηστες εχω ακουσει ειναι καλοι

[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/1/18/Taxi2_movie.png
 

toufekalevris

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2014
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
πες τα billy
γαμα ασαλιωτα τις σωφερινες

το ταξι ειναι ειδος πολυτελειας και στ' αρχιδια μας αν υπαρχετε ή οχι
γινατε ολοι αφεντικα και βαζετε αραπαδες πακιστανους και ρωσοποντιους να οδηγανε

ρε πιπα κωλο θα σας παμε, μαυρο στα ταξι

μια εταιρια να σας αγορασει ολους και να σας εχει υπαλληλους με 500 ευρω
τοτε να δω αν θα κυκλοφορειτε με μπουρδελο αμαξι μες τη βρωμα και πουκαμισο ανοιχτο μεχρι τον αφαλο
παρασιτα της κοινωνιας δεν εχετε κοψει ποτε αποδειξη, δεν ξερετε τι ειναι εφορια και κλαιγεστε για τα λεφτα που δωσατε για αδειες, λες και σας αναγκασε κανεις να γινετε ταριφες.

παλιοσωφερινες
φιλε μου πρεπει να εισαι πολυ φτωχος και στο μυαλο και στην τσεπη καθως πρεπει να σε τσουζει πολυ που ΣΙΓΟΥΡΑ δεν εισαι αφεντικο...τωρα το αν οι ταριφες θα γινουν υπαλληλοι με 500 ευρω μεσω των εταιρειων θα το δειξει ο χρονος μην βιαζεσαι...και να ξερεις οτι απο την στιγμη που σου βαζουν ταξιμετρο βγαινει ΑΥΤΟΜΑΤΑ αποδειξη...εσυ σιγουρα καθεσαι και περιμενεις το λεωφορειακι/μετρο στην σταση οπως κατι golden boys γιατι πολυ απλα ΔΕΝ εχεις να παρεις ταξι...
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
φιλε μου πρεπει να εισαι πολυ φτωχος και στο μυαλο και στην τσεπη καθως πρεπει να σε τσουζει πολυ που ΣΙΓΟΥΡΑ δεν εισαι αφεντικο...τωρα το αν οι ταριφες θα γινουν υπαλληλοι με 500 ευρω μεσω των εταιρειων θα το δειξει ο χρονος μην βιαζεσαι...και να ξερεις οτι απο την στιγμη που σου βαζουν ταξιμετρο βγαινει ΑΥΤΟΜΑΤΑ αποδειξη...εσυ σιγουρα καθεσαι και περιμενεις το λεωφορειακι/μετρο στην σταση οπως κατι golden boys γιατι πολυ απλα ΔΕΝ εχεις να παρεις ταξι...
ή απλα εχω 2 αυτοκινητα μονα ζυγα και δε σας εχω αναγκη  :zfuck: :zfuck: :zfuck:

ειστε η πιο αντιπαθητικη φαρα στην ελλαδα κ αυτο δεν ειναι τυχαιο, ουτε ολη η ελλαδα ειναι προκατειλημενη εναντιον σας χωρις λογο
το αν ειμαι αφεντικο ή οχι το ξερω εγω, οπως εγω ξερω κ αν ειμαι φτωχος ή οχι

κ ο αλβανος που φυτευει χασισι και το πουλαει αφεντικο ειναι, αυτο ομως δε σημαινει οτι εχει μυαλο ή οτι προσφερει στην κοινωνια.

κ οσο για τα ταξιμετρα, ασε μας ρε φιλαρακι, εχουμε κανει κ εμεις δουλειες του δρομου, αυτες τις μαλακιες πες τες σε καμια γιαγια ή σε κανα μεθυσμενο κοριτσακι στο μπουρναζι..
 

toufekalevris

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2014
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
ή απλα εχω 2 αυτοκινητα μονα ζυγα και δε σας εχω αναγκη  :zfuck: :zfuck: :zfuck:

ειστε η πιο αντιπαθητικη φαρα στην ελλαδα κ αυτο δεν ειναι τυχαιο, ουτε ολη η ελλαδα ειναι προκατειλημενη εναντιον σας χωρις λογο
το αν ειμαι αφεντικο ή οχι το ξερω εγω, οπως εγω ξερω κ αν ειμαι φτωχος ή οχι

κ ο αλβανος που φυτευει χασισι και το πουλαει αφεντικο ειναι, αυτο ομως δε σημαινει οτι εχει μυαλο ή οτι προσφερει στην κοινωνια.

κ οσο για τα ταξιμετρα, ασε μας ρε φιλαρακι, εχουμε κανει κ εμεις δουλειες του δρομου, αυτες τις μαλακιες πες τες σε καμια γιαγια ή σε κανα μεθυσμενο κοριτσακι στο μπουρναζι..
να ναι καλα οι χορηγοι σου αν ισχυουν αυτα που λες-δειχνεις..αραξε δεν ειμαι ταξιτζης.
εγω ακουω πολυ κοσμο που θελει να παρει ταξι αλλα δεν παιρνει διοτι το θεωρει σπαταλη,(παλιοτερα το επαιρναν για πλακα...)και δεν νομιζω οτι θελει να περιμενει στην σταση με το κρυο ή ζεστη για το ποτε θα περασει το λεωφορειο να τον παρει ενω μπορει να παρει ενα ταξι και να τον παει εξω απο την πορτα του.. οσο για τις αποδειξεις επειδη οι περισσοτεροι τις ταμειακες τις εχουν πανω στο ταμπλο με το που κλεισουν το ταξιμετρο βγαινει αυτοματα η αποδειξη το εχω τσεκαρει..και για ποιο λογω πολλοι τωρα με την κριση θελουν να γινουν ταξιτζηδες? μην τους βαζεις ολους στο ιδιο καζανι ρε φιλε...σε ολα τα επαγγελματα υπαρχουν οι καλοι και οι κακοι..οι γιατροι με τα φακελακια που παιζουν με την ζωη σου ειναι καλυτεροι ? εγω προσωπικα επειδη χρησιμοποιω καθημερινα ταξι θεωρω οτι το επαγγελμα το χαλανε μερικοι που ειναι περιστασιακοι και δεν τους νοιαζει για το μελλον των ταξι και ειναι αγενεις βρωμικοι κτλ...και ειναι καποιο ποσοστο που ειναι πολυ προσεγμενα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom