Νέα

Μερικοί ταξιτζήδες είναι ρεμάλια...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Δημητρηςς
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 571
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

troat fuckerrrrrrr

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
108
Like
2
Πόντοι
1
Φτανω στο προορισμο μου με το ΤΑΞΙ και μου λεει 4 ευω.Του δινω 5ευρω και μου λεει δεν εχω ρεστα.Που να του δινα και 50ευρω.Απεναντι απο κει που σταματησαμε ειναι ενα ταχυφαγειο και του λεω να, πηγαινε χαλασε,παρε ενα καφε,κατι τελος παντων,περιμενω.Αυτος να μη κανει καμια κινηση,προφανως περιμενε οτι απηυδησμενος απλως θα τα παραταγα και θα εφευγα χωρις να παρω τα ρεστα.Επειδη ομως δε το κουναω ρουπι και καθομαι περιμενοντας να δω τι θα γινει επι ενα λεπτο,ξαφνικα ο ταξιτζης ως δια μαγειας με ταχυδακτιλουργικο τροπο βγαζει και εμφανιζει αυτο που εχουν στα ΚΤΕΛ για τα ρεστα.Τιγκα στο κερμα.Μου δινει το ευρω και φευγω.
Υπαρχουν πολλα ραδιοταξι και πολλες εφαρμογες μεσω τηλ μηπως πρεπει να σταματησουμε να σηκωνουμε το χερι για ταξι και να καλουμε να ερχεται εξω απο σπιτι μας χωρις χρεωση κλησης πλεον για να ξερουμε ποιος μας πηρε ωστε αν εχουμε προβλημα να λυθει
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
"Θυμησε μου να σου στειλω τον λογ τραπεζης μου για να πληρωνεις το μισο δανειο απο το αμαξι αφου ειναι και δικο σου.
Ολα τα δεχτυλα του χεριου σου δεν ειναι ιδια δε ξερω τη δουλεια κανεις (αν δε σε ταιζουν οι δικοι σου ) κοιτα λοιπον αν και στο δικκ σου το επαγγελμα αν εχει γλυωδης  τυπους και λαμογια"


Έγραψες τις μαλακίες αυτές και για να ξέρεις,δεν περνάνε σε εμένα αυτά... ;)

Όσο για τους ταρίφες...θα κάνετε ότι σας λέμε...δηλαδή θα βάζετε κλιματισμό...θα αλλάζετε μουσική...θα μας κουβαλάς τις βαλίτσες... :)
πες τα billy
γαμα ασαλιωτα τις σωφερινες

το ταξι ειναι ειδος πολυτελειας και στ' αρχιδια μας αν υπαρχετε ή οχι
γινατε ολοι αφεντικα και βαζετε αραπαδες πακιστανους και ρωσοποντιους να οδηγανε

ρε πιπα κωλο θα σας παμε, μαυρο στα ταξι

μια εταιρια να σας αγορασει ολους και να σας εχει υπαλληλους με 500 ευρω
τοτε να δω αν θα κυκλοφορειτε με μπουρδελο αμαξι μες τη βρωμα και πουκαμισο ανοιχτο μεχρι τον αφαλο
παρασιτα της κοινωνιας δεν εχετε κοψει ποτε αποδειξη, δεν ξερετε τι ειναι εφορια και κλαιγεστε για τα λεφτα που δωσατε για αδειες, λες και σας αναγκασε κανεις να γινετε ταριφες.

παλιοσωφερινες
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Φτανω στο προορισμο μου με το ΤΑΞΙ και μου λεει 4 ευω.Του δινω 5ευρω και μου λεει δεν εχω ρεστα.Που να του δινα και 50ευρω.Απεναντι απο κει που σταματησαμε ειναι ενα ταχυφαγειο και του λεω να, πηγαινε χαλασε,παρε ενα καφε,κατι τελος παντων,περιμενω.Αυτος να μη κανει καμια κινηση,προφανως περιμενε οτι απηυδησμενος απλως θα τα παραταγα και θα εφευγα χωρις να παρω τα ρεστα.Επειδη ομως δε το κουναω ρουπι και καθομαι περιμενοντας να δω τι θα γινει επι ενα λεπτο,ξαφνικα ο ταξιτζης ως δια μαγειας με ταχυδακτιλουργικο τροπο βγαζει και εμφανιζει αυτο που εχουν στα ΚΤΕΛ για τα ρεστα.Τιγκα στο κερμα.Μου δινει το ευρω και φευγω.
τυπε υπονοεις οτι οι ταριφες ειναι λαμογια?
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Υπαρχουν πολλα ραδιοταξι και πολλες εφαρμογες μεσω τηλ μηπως πρεπει να σταματησουμε να σηκωνουμε το χερι για ταξι και να καλουμε να ερχεται εξω απο σπιτι μας χωρις χρεωση κλησης πλεον για να ξερουμε ποιος μας πηρε ωστε αν εχουμε προβλημα να λυθει
ασε ρε χακερ που εμαθες και τις πολλες εφαρμογες μεσω τηλ
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
πες τα billy
γαμα ασαλιωτα τις σωφερινες

το ταξι ειναι ειδος πολυτελειας και στ' αρχιδια μας αν υπαρχετε ή οχι
γινατε ολοι αφεντικα και βαζετε αραπαδες πακιστανους και ρωσοποντιους να οδηγανε

ρε πιπα κωλο θα σας παμε, μαυρο στα ταξι

μια εταιρια να σας αγορασει ολους και να σας εχει υπαλληλους με 500 ευρω
τοτε να δω αν θα κυκλοφορειτε με μπουρδελο αμαξι μες τη βρωμα και πουκαμισο ανοιχτο μεχρι τον αφαλο
παρασιτα της κοινωνιας δεν εχετε κοψει ποτε αποδειξη, δεν ξερετε τι ειναι εφορια και κλαιγεστε για τα λεφτα που δωσατε για αδειες, λες και σας αναγκασε κανεις να γινετε ταριφες.

παλιοσωφερινες

Τύπε όταν ήμουν μικρός...δεν με πήγαιναν μονή ταρίφα,στην περιοχή μου γιατί ήταν μακρυά... ;)
Όταν πήγαινε 12 το βράδυ,όμως ουρές έκαναν τα μουνόσκυλα...λόγω διπλής ταρίφας... :)
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.994
Κριτικές
490
Like
36.695
Πόντοι
41.447
Τύπε όταν ήμουν μικρός...δεν με πήγαιναν μονή ταρίφα,στην περιοχή μου γιατί ήταν μακρυά... ;)
Όταν πήγαινε 12 το βράδυ,όμως ουρές έκαναν τα μουνόσκυλα...λόγω διπλής ταρίφας... :)

μιλαμε για μεγαλες λινατσες , τρισαθλιους επαγγελματιες
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Τύπε όταν ήμουν μικρός...δεν με πήγαιναν μονή ταρίφα,στην περιοχή μου γιατί ήταν μακρυά... ;)
Όταν πήγαινε 12 το βράδυ,όμως ουρές έκαναν τα μουνόσκυλα...λόγω διπλής ταρίφας... :)
χαιρομαι να τους βλεπω να σερνουν τα αμαξια στις πιατσες..

αν και ακομα δεν εχουν βαλει μυαλο, εγω τους βλεπω και συνεχιζουν να ειναι αρχιδια, οχι μονο στη συμπεριφορα, αλλα και στην οδηγηση.

μαλιστα, παρατηρω οτι και η νεα γενια (αποφοιτοι τει ιχυοκαλλιεργειας και ζωοχεσιματος) τα ιδια σκατα ειναι, απλα ντυνονται πιο τρεντυ

μερικοι εχουν και μουσακι, χιπστεριλικι και καλα
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
χαιρομαι να τους βλεπω να σερνουν τα αμαξια στις πιατσες..

αν και ακομα δεν εχουν βαλει μυαλο, εγω τους βλεπω και συνεχιζουν να ειναι αρχιδια, οχι μονο στη συμπεριφορα, αλλα και στην οδηγηση.

μαλιστα, παρατηρω οτι και η νεα γενια (αποφοιτοι τει ιχυοκαλλιεργειας και ζωοχεσιματος) τα ιδια σκατα ειναι, απλα ντυνονται πιο τρεντυ

μερικοι εχουν και μουσακι, χιπστεριλικι και καλα

Είδες ο χαζοβιολάκος...λίγο τον πιέσαμε και έβγαλε τον "ταρίφα" από μέσα του.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
Δεν υπάρχει ταρίφας που αν σε καταλάβει ότι δεν ξέρεις τη διαδρομή δε θα σε κάνει κύκλους. Γαμώ τα πεθαμένα τους, γαμώ τα ζωντανά τους και γαμώ τη Νέα Δημοκρατία που τους εκτρέφει!

Απαγόρευση των ταξί τώρα! Οι ταξιτζήδες για να ταΐσουν τα ταξιτζόπαιδα τους μπορούν να πάνε στη Δεληγιώργη να δίνουνε κώλο.
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Έβρισκαν πρόσχημα ότι στην περιοχή μου,υπάρχει εγκληματικότητα... :grin: :grin: :grin:
τυπε ευτυχως, γιατι στο κεντρο της αθηνας, διπλα στο κολωνακι, πρεπει να νιωθουν μεγαλη ασφαλεια..
ή μηπως αμα τους πας κολωνο νιωθουν πιο ηρεμοι? αγια βαρβαρα?
 

nick07

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
3.706
Like
1
Πόντοι
16
μαλιστα, παρατηρω οτι και η νεα γενια (αποφοιτοι τει ιχυοκαλλιεργειας και ζωοχεσιματος) τα ιδια σκατα ειναι, απλα ντυνονται πιο τρεντυ

μερικοι εχουν και μουσακι, χιπστεριλικι και καλα

Η Μουνίτσα έλεγε ότι οι νεαροί ταξιτζήδες την καβλώνουν. Τουρκογύφτικο γονίδιο.
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Δέκα χρόνια να μιλάμε εδώ μέσα για το θέμα, δεν πρόκειται να γραφτεί θετική άποψη για τα μουνόσκυλα...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Πιο καλά να δούλευα σε ένα Γρηγόρη ή στα Goody's...παρά ταρίφας...
 

Επισκέπτης
Θάνατος εἰς ὅλους τοὺς αὐτοκινητιστάς.

Ἐπικουρικῶς, λόγῳ τῶν ἐνδεχομένων προβλημάτων διαθέσεως τῶν πτωμάτων, θάνατος εἰς τὸ 1/10 αὐτῶν διὰ κληρώσεως.

 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.994
Κριτικές
490
Like
36.695
Πόντοι
41.447
Θάνατος εἰς ὅλους τοὺς αὐτοκινητιστάς.

Ἐπικουρικῶς, λόγῳ τῶν ἐνδεχομένων προβλημάτων διαθέσεως τῶν πτωμάτων, θάνατος εἰς τὸ 1/10 αὐτῶν διὰ κληρώσεως.

:rockon: :rockon: :rockon:
 

Panos Kassandras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2014
Μηνύματα
335
Like
0
Πόντοι
1
" Μερικοί ταξιτζήδες είναι ρεμάλια... "

Το μερικοί μου άρεσε περισσότερο ...  :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom