Νέα

Με ξεγέλασε και μου ξεπαρθένιασε τον κώλο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kaitaki39
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 226
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
712
Κριτικές
5
Like
2.742
Πόντοι
726
Η Κυριακή ξημέρωσε νωρίς.
Καιτάκι καλησπέρα(για το φύλο δεν παίρνω όρκο) διότι μόλις είδα αυτά που γράφεις και έχω να πω ότι κατάφερες να τραβήξεις την προσοχή πολλών εδώ μέσα το ποιό σωστό που έχεις να κάνει βάση νόμου είναι να ανεβάσεις βίντεο με την σούφρα σου να να την εξετάσω λέγοντας το όνομα του προφίλ σου και αν μετά να κανονίσουμε να στον κάνω Φ20.
Αν είσαι άντρας κάτσε με το σουφρί στο χέρι
'' Αν είσαι άντρας '' , γυναικάρα είναι σου λέω φίλε μου ,και κατά ομολογία της μόλις ξεκωλιασμένη ,,,,τώρα αν κρέμεται κ τρίτο πόδι τι να σου πώ χαχαχα !
 

adidas79

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2023
Μηνύματα
40
Like
94
Πόντοι
0
Βρε δειξε σουφρα να εκτιμησουμε το μεγεθος της ζημιας :cheesy:
 

khfhnas(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
68
Κριτικές
4
Like
385
Πόντοι
300
τοσα χρονια σε καμοια περιπτωση δεν ηθελα να κανω κατι απο την πισω πορτα ,μεχρι που βρηκα εναν γαμια πολυ καβλιαρη ..μου λεγε τα θελω ολα ,οσο με γαμουσε στα 4 στο μουνι στην αρχη μου βαζε δαχτυλα απο πισω ...εγω ελεγα ποναω φτανει ,στο πρωτο μας ραντεβου ,μου βαλε το μισο καβλι ..λεω δεν αντεχω αλλο απο κολο ,μου λεγε σταματα να γκρινιαζεις θα χυσω κωλο...εγω του ελεγα οχι θα χυσεις μουνι......ερχεται το δευτερο ραντεβου με παιρνει παλυ απο κολο εγω πονουσα κ τον παρακαλαγα να με παρει απο μουνι....κ ελεγε οχι ...σου χω ταξει οτι θα σου ανοιξω το κωλαρακι σου..παρτουζοτσουλο θα σε παιρνω απο μουνι κ κωλο...ωσπου ανοιξε το κωλαρακι μου κ μετα ο πουτσος εμπαινε αερας μεσα...του πα με ανοιξες ...ειπε ναι στο χα ταξει..απο τοτε με παιρνει μπρος κ πισω....εσεις πως ηταν η πρωτη εμπειρια απο πισω ?
Καιτακι μπας και εισαι Και(Μπαμπης) ;
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.282
Κριτικές
6
Like
10.292
Πόντοι
2.736
Aπο τον τροπο γραφης ειναι νεος αντρας (τουλαχιστον φαινομενικα). Κρυφη-ψιλομαζοχα που του τον ακουμπανε. Και ψαρευει εδω μεσα σε αχαρτογραφητα νερα. Μηπως και του κατσει η μπαλα και φαει κανα ξωφαλτσο γκολ. :confused:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.667
Κριτικές
8
Like
24.141
Πόντοι
6.336
Aπο τον τροπο γραφης ειναι νεος αντρας (τουλαχιστον φαινομενικα). Κρυφη-ψιλομαζοχα που του τον ακουμπανε. Και ψαρευει εδω μεσα σε αχαρτογραφητα νερα. Μηπως και του κατσει η μπαλα και φαει κανα ξωφαλτσο γκολ. :confused:
Υπάρχουν σκληροί κωλομπαράδες που θα το φτάσουν εισοφάγο...

:confused:
 

Psolokavliaris

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
89
Like
194
Πόντοι
0
σε αντρικο παρθενο κωλο, υπαρχει ενα μερος της σουφρας που βλεπει προς τα εξω (βαλτε το δαχτυλο στον κωλο σας, εξωτερικα στη σουφρα, τριψτε περιμετρικα τη σουφρα και θα νοιωσετε αυτο το δοντακι (αν ειστε παρθενοι)) , με το ξεπαρθενιασμα η σκισιμο, αυτο το δοντακι (ας πουμε) μπαινει μεσα και η σουφρα φαινεται γαμημενη...

αφου η καιτουλα δεν μας τα ειπε αυτα...

για ψαρεμα γελιου βλεπω το νημα
 

Psolokavliaris

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
89
Like
194
Πόντοι
0
καιτακι, εισαι ΣΥΡΙΖΑιος, εισαι η ντουντουκα του κασελακη που θελει να μας μεταρυθμισει ολους ?
 

Psolokavliaris

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
89
Like
194
Πόντοι
0
με το μαλακο οχι με το αγριο στα κωλαρακια ποναμε εμεις οι γυναικες
ναι αλλα γουσταρετε την ιδεα η πρωτη φορα να ειναι σκισιμο (ολο μεσα με τη μια), μεχρι που γινεται ετσι, και εσεις το λετε βιασμο
 

Psolokavliaris

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
89
Like
194
Πόντοι
0
Συμπερασμα .
Όποιος θέλει να γαμαει πολύ κωλο δεν πρέπει να την έχει μεγάλη..
λαθος συμπερασμα, δεν πειραζει, απειρος εισαι σε τετοια, αλλα οταν λεμε μεγαλη σε κωλογαμησι, δεν εννοουμε σε μηκος, αλλα σε παχος...το θεμα του πονου εστιαζεται στην σουφρα και οχι στο ποσο βαθια ειναι ο προστατης
 

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
487
Κριτικές
35
Like
1.457
Πόντοι
3.625
Στο νικ kaitaki μάλλον υποκρυπτεται το καιΤάκης...
 
OP
OP
K

kaitaki39

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2023
Μηνύματα
62
Like
117
Πόντοι
0
οτι κ να λετε ειμαι γυναικα κ σε λιγο καιρο θα ανεβασω κ αλλο νημα με αλλη μια καυτη ιστορια ...για μουνι ομως αυτη την φορα .......ερχεται .......
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.731
Κριτικές
8
Like
2.447
Πόντοι
506
οτι κ να λετε ειμαι γυναικα κ σε λιγο καιρο θα ανεβασω κ αλλο νημα με αλλη μια καυτη ιστορια ...για μουνι ομως αυτη την φορα .......ερχεται .......
Μέχρι τότε ρε τύπε δεν βάζεις και εσύ καμία φώτο να σε δούμε? Η άλλη ξηγήθηκε σπαθί, για να δούμε και εσένα
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.667
Κριτικές
8
Like
24.141
Πόντοι
6.336
οτι κ να λετε ειμαι γυναικα κ σε λιγο καιρο θα ανεβασω κ αλλο νημα με αλλη μια καυτη ιστορια ...για μουνι ομως αυτη την φορα .......ερχεται .......
Καυτό κωλομουνάκι εννοείς Χάρη?

:rolleyes:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ZoReN

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.570
Κριτικές
24
Like
9.698
Πόντοι
4.746
οτι κ να λετε ειμαι γυναικα κ σε λιγο καιρο θα ανεβασω κ αλλο νημα με αλλη μια καυτη ιστορια ...για μουνι ομως αυτη την φορα .......ερχεται .......
Κατια ποτε να χυσω την μουνα σου ;;;; θελει αλλαγη το πραγμα συνεχεια με τον ενα γαμια δεν λεει. Εμεις δινουμε φραγκα για να εχουμε ποικιλια .
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.570
Κριτικές
24
Like
9.698
Πόντοι
4.746

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom