Νέα

Με τι μέσο μετακινούνται οι πουτάνες από/προς την δουλειά τους?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
που πινουν καφε η πουτανες, που πανε η πουτανες για βολτα, ποσα βγαζουν η πουτανες


ΜΕ ΤΙ ΜΕΤΑΚΙΝΟΥΝΤΑΙ  :2funny:

γκετ ε λαιφ ρε μαλακες  :2on1:
ετσι  ;)

κανονικα πρεπει να λεμε....

που πινει καφε ο σταματης , που παει ο σταματης για βολτα, ποσα βγαζει ο σταματης

:2on1: :2on1: :2on1: :2on1:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
που πινουν καφε η πουτανες, που πανε η πουτανες για βολτα, ποσα βγαζουν η πουτανες


ΜΕ ΤΙ ΜΕΤΑΚΙΝΟΥΝΤΑΙ  :2funny:

γκετ ε λαιφ ρε μαλακες  :2on1:
σταμουλη εσυ δεν ησουν που ελεγες σε ποια καφενεια συχναζουν το ξεχασες;
 

panos96

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
36
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες οι νταβατζηδες που λεμε τι ρολο βαρανε??απο ποιους τις προστατευουν?αφου οι περισοτερες μπαινουν-βγαινουν μονες και ανετες.εκτος απο κανα δυο που εχω δει εγω να τις παιρνουν με αμαξι καλο.ας απαντησει καποιος..
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.773
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535
Ρε παίχτη, μπας κι έχεις πηδήσει ότι πουτάνα κυκλοφορεί και μας δουλεύεις όλους; :)
Όντως αρχικά το 206cc και ακολούθως το 308cc, είναι τα αγαπημένα αυτοκίνητα των βιζιτών!
επιβεβαιωνω.... :thumbsup:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
θαπρεπε να γραφτει στα στατιστικα μαρκετινγκ της peuzeot η συντριπτικη αποδοχη στο πουτανικο αγοραστικο κοινο που ειχε το καμπριο της εταιριας.

Ρε παίχτη, μπας κι έχεις πηδήσει ότι πουτάνα κυκλοφορεί και μας δουλεύεις όλους; :)
Όντως αρχικά το 206cc και ακολούθως το 308cc, είναι τα αγαπημένα αυτοκίνητα των βιζιτών!

Τώρα αν μου πεις τί μάρκα και μοντέλο προτιμούν οι χειρουργημένες τρανσέξουαλ, θα σε παραδεχθώ απόλυτα!

ρε Εκτορα μηπως εισαι νταβας ρε συ ελα πες μας την αληθεια.. :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ρε μαγκες οι νταβατζηδες που λεμε τι ρολο βαρανε??απο ποιους τις προστατευουν?αφου οι περισοτερες μπαινουν-βγαινουν μονες και ανετες.εκτος απο κανα δυο που εχω δει εγω να τις παιρνουν με αμαξι καλο.ας απαντησει καποιος..
από τους ιδιους ;)
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
ρε μαγκες οι νταβατζηδες που λεμε τι ρολο βαρανε??απο ποιους τις προστατευουν?αφου οι περισοτερες μπαινουν-βγαινουν μονες και ανετες.εκτος απο κανα δυο που εχω δει εγω να τις παιρνουν με αμαξι καλο.ας απαντησει καποιος..

κι εγώ πιστεύω οτι οι νταβατζήδες είναι λίγο overrated ως ύπαρξη.

επειδή έχω πείρα και από εκτός Ελλάδος, στις χώρες όπου η πορνεία είναι γενικά νόμιμη και ασκείται σε πολιτισμένες συνθήκες, οι γυναίκες που δεν προέρχονται από κάποια υπανάπτυκτη πατριαρχική πρώην ανατολική χώρα δεν χρειάζονται και δεν έχουν νταβατζή. νταβατζήδες παίζουν μόνο ίσως με Βουλγάρες Ρουμάνες (είπαμε, υπανάπτυκτες πατριαρχικές πρώην αγροτικές κοινωνίες)

Και εμείς εδώ στο σάιτ κολλάμε με τους νταβατζήδες γιατί και μεις εντώ Ελλάντα μια υπανάπτυκτη πατριαρχική πρώην αγροτική κοινωνία είμαστε.
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
κι εγώ πιστεύω οτι οι νταβατζήδες είναι λίγο overrated ως ύπαρξη.

επειδή έχω πείρα και από εκτός Ελλάδος, στις χώρες όπου η πορνεία είναι γενικά νόμιμη και ασκείται σε πολιτισμένες συνθήκες, οι γυναίκες που δεν προέρχονται από κάποια υπανάπτυκτη πατριαρχική πρώην ανατολική χώρα δεν χρειάζονται και δεν έχουν νταβατζή. νταβατζήδες παίζουν μόνο ίσως με Βουλγάρες Ρουμάνες (είπαμε, υπανάπτυκτες πατριαρχικές πρώην αγροτικές κοινωνίες)

Και εμείς εδώ στο σάιτ κολλάμε με τους νταβατζήδες γιατί και μεις εντώ Ελλάντα μια υπανάπτυκτη πατριαρχική πρώην αγροτική κοινωνία είμαστε.

Σου χει τυχει ποτε να δεις σκηνικο με νταβαδες λαιβ μπροστα σου φιλε jaygatsby ή μιλας υποθετικα απο λογοτεχνια,σινεμα,κτλ..;;;???
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Σου χε τυχει να δεις σκηνικο με νταβαδες λαιβ μπροστα σου φιλε jaygatsby ή μιλας υποθετικα απο λογοτεχνια,σινεμα,κτλ..;;;???

είπαμε, δεν αποκλείω την ύπάρξη νταβάδων αλλά την ταυτίζω με συγκεκριμένες μορφές άσκησης πορνείας και συγκεκριμένες χώρες προέλευσης πορνών.

αν θέλεις πες μας εσύ σκηνικά να φτιαχτούμε. σε εμένα δεν έτυχε, όχι.
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
είπαμε, δεν αποκλείω την ύπάρξη νταβάδων αλλά την ταυτίζω με συγκεκριμένες μορφές άσκησης πορνείας και συγκεκριμένες χώρες προέλευσης πορνών.

αν θέλεις πες μας εσύ σκηνικά να φτιαχτούμε. σε εμένα δεν έτυχε, όχι.

Αστο καλυτερα που δεν σου ετυχε φιλε μεινε στα βιβλια και στη ρομαντικη πορνη με την καλη καρδια..και δεν ειρωνευομαι καθολου το εννοω παντως φιλτατε Γκατσμπι εχεις απολυτο δικιο για ανεπτυγμενες χωρες Γερμανια κτλ κατα την πλειονοτητα των ειν'ελευθερες και αυτονομες εργαζομενες χωρις νταβα πανω απ'το κεφαλι τους αφου την ασφαλεια τους την εγγυαται το κρατος και ο χωρος εργασιας τους νομιμος και στο φως ολα..ΦΚΚ,ΕΡΟΣ σουπερ μαρκετς,κτλ...
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Αστο καλυτερα που δεν σου ετυχε φιλε μεινε στα βιβλια και στη ρομαντικη πορνη με την καλη καρδια..και δεν ειρωνευομαι καθολου το εννοω παντως φιλτατε Γκατσμπι εχεις απολυτο δικιο για ανεπτυγμενες χωρες Γερμανια κτλ ειν'ελευθερες εργαζομενες κατα την πλειονοτητα των..

άρα συμφωνούμε.

ρομαντική πόρνη, τι μου θύμισες τώρα.

Alexa, ich vermisse Dich.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom