Νέα

Με τι μέσο μετακινούνται οι πουτάνες από/προς την δουλειά τους?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Αυτό με τα τεράστια τζιπ ισχύει.Έχω πετύχει σε αλλαγή βάρδιας πολλά τέτοια.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.785
Πόντοι
1.206
αααα ξερω μου χει πει η χαρα...

Το βρήκες! ΑΥΤΟ που έχει η Χαρά είναι. Mercedes SLK.
Το όνειρο κάθε τρανσέξουαλ!
Μπορεί να μην έχει λεφτά για το νοίκι, αλλά η SLK, είναι must!

Υπάρχουν βέβαια και εξαιρέσεις από τον κανόνα.
Η φίλη μου η Ζέτα (που είναι "κουλτουριάρα") έχει ΑUDI TT cabrio, η δε Άντζελα Ζήση (στουντιάρχις του Φ104) Lamborgini!

Lamborgini θυμάμαι είχε παλιά (επί "σοσιαλισμού") και ο Σκανδαλίδης. :)
(Άσχετο, αλλά ενδεικτικό μιας νοοτροπίας!)
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Πως τα ξερεις ολα αυτα ρε τυπε πουτανοκατασκοπος εισαι  :think:
Μπράβο ρε φίλε!.Μούτζες νάχει ο Μπαμπινιώτης καί το λεξικό του. Εφτιαξες μιά νέα λέξη: "Πουτανοκατάσκοπος " . Μου έφτιαξες καί την διάθεση έπειτα από τις μαλακίες των ειδήσεων. Νάσαι καλά . SERAPIS.
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
92
Πόντοι
376
Πως τα ξερεις ολα αυτα ρε τυπε πουτανοκατασκοπος εισαι  :think:
URL]]
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
μερικές τις βλέπω με μικρά αυτοκινητάκια τύπου Fiat κ.α. Μαζί συνήθως παίρνουν και την τσατσά. Άλλες έρχονται με τον ηλεκτρικό (έχω πετύχει κανα-δύο φορές). Στο τέλος της βάρδιας παίρνουν ταξί για να πάνε στο άλλο μπουρδέλο - στούντιο που δουλεύουν.
;)


εχουν κ σμαρτακια
Έτσι....... :sunglasses:
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.627
Κριτικές
99
Like
5.172
Πόντοι
4.280
Το βρήκες! ΑΥΤΟ που έχει η Χαρά είναι. Mercedes SLK.
Το όνειρο κάθε τρανσέξουαλ!
Μπορεί να μην έχει λεφτά για το νοίκι, αλλά η SLK, είναι must!

Υπάρχουν βέβαια και εξαιρέσεις από τον κανόνα.
Η φίλη μου η Ζέτα (που είναι "κουλτουριάρα") έχει ΑUDI TT cabrio, η δε Άντζελα Ζήση (στουντιάρχις του Φ104) Lamborgini!

Lamborgini θυμάμαι είχε παλιά (επί "σοσιαλισμού") και ο Σκανδαλίδης. :)
(Άσχετο, αλλά ενδεικτικό μιας νοοτροπίας!)
η βικυ΄;
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
To  " Λυχνίας σβεσθείσης , πάσα γυνή ομοία " Το έγραψε ο Διογένης γιατί γύριζε στους δρόμους της Αθήνας με ένα λαδοφάναρο . Που μάλλον συχνά του έσβηνε. Αμα σβύσει η λάμπα δεν είναι πάσα γυνή ομοία. Αλλή έχει κωλάρα άλλη έχει βύζους άλλη δεν έχει από αυτά , αλλη αντί για μουνί έχει τούνελ καί σε άλλη δυσκολευεσαι να τον βάλεις, κλπ. Εκτός καί αν ο Διογένης δεν εβλεπε καλά καί γάμαγε πούστηδες που στην αρχαία Αθήνα , αφθονούσαν.SERAPIS.
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
To  " Λυχνίας σβεσθείσης , πάσα γυνή ομοία " Το έγραψε ο Διογένης γιατί γύριζε στους δρόμους της Αθήνας με ένα λαδοφάναρο . Που μάλλον συχνά του έσβηνε. Αμα σβύσει η λάμπα δεν είναι πάσα γυνή ομοία. Αλλή έχει κωλάρα άλλη έχει βύζους άλλη δεν έχει από αυτά , αλλη αντί για μουνί έχει τούνελ καί σε άλλη δυσκολευεσαι να τον βάλεις, κλπ. Εκτός καί αν ο Διογένης δεν εβλεπε καλά καί γάμαγε πούστηδες που στην αρχαία Αθήνα , αφθονούσαν.SERAPIS.
Μαλακίες έλεγε ο Διογένης γενικά αν διαβάσεις...
 

agoraios2013

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2013
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
Μεγ. Αλεξάδρου και Ιάσωνος 7/12/2013 ώρα 4:55  ήταν παρκαρισμένα δύο αυτοκίνητα της Αλβανικής πρεσβείας με διπλωματικές πινακίδες, και άφηναν και μετά έπαιρναν τις κοπέλες στην αλλαγή της βάρδιας.

Αυτό είναι το προβλημά σας ρε παιδιά!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.785
Πόντοι
1.206

Εγώ με την κλασσική SLK την είχα γνωρίσει, όπως και την Εύα παλιότερα. Μετά έμαθα πως είχε βρει πολύ πλούσιο σπόνσορα και είχε βρεθεί με Καγιέν και σμαρτ ταυτόχρονα, πέραν πολλών άλλων "προνομίων".

Τί κάνει το μουνί, ακόμα και ψεύτικο να είναι! :)
 
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Μεγ. Αλεξάδρου και Ιάσωνος 7/12/2013 ώρα 4:55  ήταν παρκαρισμένα δύο αυτοκίνητα της Αλβανικής πρεσβείας με διπλωματικές πινακίδες, και άφηναν και μετά έπαιρναν τις κοπέλες στην αλλαγή της βάρδιας.

Αυτό είναι το προβλημά σας ρε παιδιά!

ήταν σε διπλωματικό δείπνο τύπε!  :rockon:
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Να κι ένα θέμα που δεν έχει καλυφθεί.

Πολλοί έχουν δει τα κορίτσια της Φυλής ή του Μεταξουργείου ενώ φτάνουν στην δουλειά τους πριν την έναρξη της βάρδιας τους. Ίσως και κάποια κορίτσια από στούντιο.

Έχουμε προσέξει πως μετακινούνται? Με ΙΧ, ταξί ή δημόσια συγκοινωνία?

Αν το τελευταίο, μήπως οι φήμες για τα υψηλά εισοδήματα τους να είναι μούφα? Γιατί να μην τις φέρνουν οι νταβατζήδες με ΙΧ?

Όλες οι συνεισφορές δεκτές.

Σήμερα είναι Κυριακή.

ο νταβας της παγενοφερνει... ;) ;) ;) :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
ταξι συνηθως
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Οι πουτάνες που έχω γνωρίσει εγώ πάντως είχαν αυτοκίνητο (κάμπριο συνήθως) σε ποσοστό 80%!
Αλλιώς γιατί να κάνανε αυτήν την δουλειά δηλαδή;

Κάτι Αλβανίδες των στούντιο (οι αλλοδαπές των στούντιο είναι Αλβανίδες στην συντριπτική τους πλειοψηφία, ανεξάρτητα του τί δηλώνουν) που δεν είχαν οι ίδιες (φυσικά), έχουν οι νταβατζήδες τους κάτι θηριώδη τζιπ!

Να μην ξεχάσουμε δε και το εγχώριο call girl, που είχε δηλώσει πως μετεκινείτο "με αεροπλανάκι"! :cheesy:

εισαι απολυτος γι'αυτο φιλτατε γιανεβαν για τα στουντια ειδικα λες δηλαδη στα ρδελα δεν ειναι αλβανιδες...;;;??? και οι καραμελλαχρινες με σλαβικα χαρακτηριστικα στουντιοκοριτσα πως γινεται να ειναι αλβανικα που εχουν χαρακτηριστικα εντελως διαφορετικα... :huh: :huh: :huh: :think: :think: :think: :S :S :S;;;????
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
που πινουν καφε η πουτανες, που πανε η πουτανες για βολτα, ποσα βγαζουν η πουτανες


ΜΕ ΤΙ ΜΕΤΑΚΙΝΟΥΝΤΑΙ  :2funny:

γκετ ε λαιφ ρε μαλακες  :2on1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom