Νέα

Με πόσους λέει ότι έχει πάει η δικιά σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 599
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μπιρλας

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
10.441
Like
8.556
Πόντοι
2.456
τυπε νηματοθετη θα επρεπε να γνωριζεις οτι τα μελη του σαη κατα κανονα την εχουν πανω απο 19 ποντοι και οι γκομενες τους ειναι παρθεναι..
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
τυπε νηματοθετη θα επρεπε να γνωριζεις οτι τα μελη του σαη κατα κανονα την εχουν πανω απο 19 ποντοι και οι γκομενες τους ειναι παρθεναι..

Ζητω συγνωμη δημοσια συντροφε μπουρδελιαρη ηταν η σελιδα που παρελιψα στη βιβλο του bou...
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
η ερωτηση με ποσους εχει παει η γκομενα σου ειναι παντελως ηλιθια
ενας αντρας που εχει 2 δραμια μυαλο ξερει απο μονος του με ποσους εχει παει η γκομενα του μολις τη γνωρισει λιγακι
αν ειναι πολυ κλειστος χαρακτηρας και ντρεπεται στο κρεβατι αντε να εχει φαει 2-3 κρυους
αν ειναι μια νορμαλ κοπελα υπολογιστε απο 5-10
αν παιζει το ματι της και κανει πιπες λαρυγγωτες, δινει κωλους κλπ κλπ υπολογιστες καμια 30αρια τουλαχιστον

Δηλαδη οι κοπελες που στον καταπινουν δεν ειναι πρωταρες;;;; Φιλε πεφτω απο τα συνεφα!!!!!! Χωριζω αδερφιααααα
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Η συνήθης απάντηση είναι "τρείς".

Από εκεί και πέρα,

ΕΣΥ είσαι ο ΠΡΩΤΟΣ που γουστάρει πραγματικά ενώ τους προηγούμενους ούτε που τους θυμάται.
ΕΣΥ έχεις το καλύτερο (ασαφές και φλου) ΚΑΒΛΙ.
ΕΣΥ είσαι ο καλύτερος ΕΡΑΣΤΗΣ.
Οι ΠΙΠΕΣ προτού σε γνωρίσει δεν της άρεσαν ΚΑΘΟΛΟΥ.
κι ΕΣΥ είσαι ο μόνος που έδωσε ΚΩΛΟ.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εσυ εισαι απο τους λιγους που επιασες το νοημα του νηματος ευγε φιλος!!!! Και υποκλινομαι στο κειμενο σου!!!!
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Στους υπολοιπους θα προσπαθησω να σχολιασω αργοτερα :rockon: :2funny: :worship:
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.677
Κριτικές
33
Like
3.603
Πόντοι
2.660
Θεμα για πολυ γελοιο....το παρελθον καθε γκομενας εν ετοι 2018!!!!!
Με ποσους λεει η συντροφος-γυναικα-γκομενα-κοπελας σας οτι εχει παει πριν απο σας;
Η νυν δικια μου εχει αναφερει 6 ακομα, η πρωην μιλαγε για 8 μια παλαιοτερη σχεση ειχε κανει λογο για μονο 3 εως τα 29 της εγω παλι πιστευω στον κανονα του συν 7 οτι σου λεει η αλλη προσθετης αλλους επτα (μου το ειχε πει μια περιστασιακη "φιλη" πριν καποια χρονια).
Οσι εχετε ορεξη για το νημα αναφερετε και οτι αλλο σχετιζετε με το ολο θεμα

Κωστάκη εσύ με πόσες της έχεις πει ότι έχεις πάει ??????
 
Εγγρ.
18 Φεβ 2018
Μηνύματα
420
Κριτικές
24
Like
3.048
Πόντοι
1.431
Όπως είπαν ηδη πολλοί η συνηθισμένη απάντηση είναι 3. Ο πρώτος είναι ο πρώτος. Ο δεύτερος ο πρώην και ο τρίτος ο νυν. Η γυναίκα μου με 3 μου είχε πει. Όταν βέβαια είδε οτι με άναβε να μου μιλάει για το τι έκανε μου είπε οτι ψέμματα το έλεγε και δεν εχει πάει με κανένα. Δεν θα μάθω πότε μάλλον. Άβυσσος η ψυχή της γυναίκας.
 

trospe Giant

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2013
Μηνύματα
902
Κριτικές
6
Like
473
Πόντοι
26
Και σεμενα ελεγε οτι εισαι ο τριτος μου. Εντο μεταξυ οταν ξεκινησα να την πηδαω τα ειχε με εναν αλλο που πιο πριν τα ειχε με εναν αλλον συν οτι την πηδαγε ενας μπαρμαν που μας κερνουσε τους καφεδες συν οτι την πηδουσε ενας τυπος που της εκανε και τον ταξιτζη. Μετα αφου την ειχε πηδηξει ολη η πολη την ξεφτιλισα και την παρατησα, Τωρα ειναι παντρεμενη με ενα παιδι.... Αννα Μ.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Tι σημασία έχει; Είτε 10 νοματαίοι x 5 τεμάχια, είτε 2 x 25, το αποτέλεσμα είναι το ίδιο. 50 εισαγωγές. Το θέμα είναι να σε καυλώνει και να περνάς εσύ καλά στο κρεβάτι μαζί της. Τα άλλα όλα κουβέντα να γίνεται και άμα είσαι και λίγο ζηλιάρης να σε τρώνε. Καλύτερα "ψημένη" στο σεξ, για μένα, για να περνάω εγώ καλά, παρά χαμηλοβλεπούσα και να μου τα σπάει για το παραμικρό εξτραδάκι που θα ζητήσω πάνω στην καύλα. Δε θα ρωτούσα ποτέ. Αν ήθελε ας μου το έλεγε μόνη της.
 
Εγγρ.
18 Φεβ 2018
Μηνύματα
420
Κριτικές
24
Like
3.048
Πόντοι
1.431
Μεγάλη συζήτηση. Καλό είναι να εχει εμπειρίες γενικά. Αν η γυναίκα είναι καλογαμημένη ο αριθμός δεν παίζει ιδιαίτερο ρόλο.
 

grkcpl2003

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2008
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
γιατί το μουνί λέγεται αιδοίο?
Γιατί όποια γκόμενα και να ρωτήσεις με πόσους έχει πάει θα σου απαντήσει : Ε,, ΔΥΟ
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
16
Like
1.725
Πόντοι
3.425
Πάει ανάλογα με την ηλικία και αν έχει τάση για μακροχρόνιες σχέσεις (άνευ κέρατου).

Κάτω από 25 θα έχει κάνει 1-2 σχετικά μακροχρόνιες σχέσεις και 3-5 fuckbuddies στα ενδιάμεσα.

Αν κεράτωνε, τότε μακρυά, την έχεις γαμήσει θα το φας και εσύ το κέρατο 100%
 

GEORGE G

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
48
Like
1.798
Πόντοι
2.426
Για ευκολία, να θεωρήσεις ότι όλες πουτάνες είναι.

Μέχρι 20 ετών, υπολόγιζε 15-20
μέχρι 30 ετών, υπολόγιζε 90-100
πάνω από 30 βάζε τετραψήφια νούμερα και είσαι μέσα  :heavymetalbig:
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.099
Πόντοι
3.556
Σας πειράζει να έχει πάει με πολλούς ή με κάπως λιγότερους αλλά να την έχουν παρτουζωσει μια δυο φορές;
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Έχω ακούσει πρώην παντρεμένη να λέει ότι  ο τέως σύζυγος της μπορεί να την είχε μεγάλη, αλλά τον παράτησε για έναν άλλον τύπο που της έκανε rocco sifrediκά σκηνικά στο κρεβάτι και ήταν πιο θερμός. Άβυσσος το μ@υνί της γυναίκας.  :S


Ροχάλες δηλαδή μέσα στο στόμα , χαστούκια και πάτημα της μούρης με την πατούσα του ;;;
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Οι άνδρες συνήθως λέμε αλήθεια. Απλά κρύβουμε 2Κ-3Κ πουτάνες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom