Νέα

Με πόσους λέει ότι έχει πάει η δικιά σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 599
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.423
Πόντοι
3.296
1.Γιατί δεν θέλει

2.Γιατί αν δεν βρει την πούτσα του μπαρμαν,του πορτιέρη,του ναυαγοσώστη,του youtuber,πιστεύει ότι οι άλλες πούτσες δεν αξίζουν
Δεν παιζει να μη θελει.
Μια γυναικα παντα θελει πουτσα.
Αυτες οι κατηγοριες που αναφερεις αν εξαιρεσουμε τον youtuber(εκτος κι αν ειναι youtuber που προβαλει μυς και γυμναστικη η προμοταρει μουσικη με αλητικο υφος) ειναι σιγουρα στις ευκαιριακες επιλογες της γυναικας.
Δηλαδη σε αυτους θα κατσει να τη γαμησουν.
Ιδανικα τωρα θα ηθελε να ειναι αρκετη να μετατρεψει το αλανι μπαρμαν σε πριγκηπα για σπιτι αλλα θα παρει τον πουλο και θα αναζητησει αρσενικα β διαλογης για σοβαρο σκοπο(ανδρες ανικανους να γνωριζουν γκομενες που θα αγκυροβολησου ευκολα σε αυτες για σχεση)
Οι λεγονενοι και σχεσακηδες η βητα μειλ.
Τεσπα.
Στα αρχιδια σου τυπε.
Χωσου εσυ οπου και οπως μπορεις κι ασε τη μητερα φυση να κανει τα υπολοιπα.
Μη καθεσαι να σκας τι ζητα η τι δε ζητα η καθεμια.
Στο τελος της μερας μαναδες θελουν οι πιο πολλες να γινουν με το μαλακα της καρδιας τους.
Μην εισαι εσυ στη θεση αυτη.
Καλυτερα χυλοπιτες και αυνανισμος παρα αυτη η θεση.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.257
Κριτικές
21
Like
9.455
Πόντοι
3.346
Δεν παιζει να μη θελει.
Μια γυναικα παντα θελει πουτσα.
Αυτες οι κατηγοριες που αναφερεις αν εξαιρεσουμε τον youtuber(εκτος κι αν ειναι youtuber που προβαλει μυς και γυμναστικη η προμοταρει μουσικη με αλητικο υφος) ειναι σιγουρα στις ευκαιριακες επιλογες της γυναικας.
Δηλαδη σε αυτους θα κατσει να τη γαμησουν.
Ιδανικα τωρα θα ηθελε να ειναι αρκετη να μετατρεψει το αλανι μπαρμαν σε πριγκηπα για σπιτι αλλα θα παρει τον πουλο και θα αναζητησει αρσενικα β διαλογης για σοβαρο σκοπο(ανδρες ανικανους να γνωριζουν γκομενες που θα αγκυροβολησου ευκολα σε αυτες για σχεση)
Οι λεγονενοι και σχεσακηδες η βητα μειλ.
Τεσπα.
Στα αρχιδια σου τυπε.
Χωσου εσυ οπου και οπως μπορεις κι ασε τη μητερα φυση να κανει τα υπολοιπα.
Μη καθεσαι να σκας τι ζητα η τι δε ζητα η καθεμια.
Στο τελος της μερας μαναδες θελουν οι πιο πολλες να γινουν με το μαλακα της καρδιας τους.
Μην εισαι εσυ στη θεση αυτη.
Καλυτερα χυλοπιτες και αυνανισμος παρα αυτη η θεση.
Να συμπληρώσω επίσης ότι όλα τα παραπάνω γίνονται για να καλύψουν την ματαιοδοξία που τους (μας) περιβάλλει. Όπως είπες, στο τέλος της ημέρας όλα τα παραπάνω καταλήγουν στο κενό. Εφήμερες καταστάσεις.
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.582
Like
7.673
Πόντοι
1.056
Ε ναι, παίζει ρόλο και η περιοχή, γλυφαδα και κηφισια και ψυχικό δεν γαμας άμα δεν έχεις 6 ψηφία τουλάχιστον στο λογαριασμό, οι πιο πολλοί γαμιαδες είναι δυτικά σε φτωχοπεριοχες, Νίκαια Πειραιά Δραπετσώνα Περιστέρι Λιόσια, όσο πιο μεγάλη φτώχεια και δυστυχία, τόσο πιο εύκολα γαμιουντε
Άλλο παραμύθι αυτό.....
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.411
Like
4.029
Πόντοι
456
Δεν παιζει να μη θελει.
Μια γυναικα παντα θελει πουτσα.
Αυτες οι κατηγοριες που αναφερεις αν εξαιρεσουμε τον youtuber(εκτος κι αν ειναι youtuber που προβαλει μυς και γυμναστικη η προμοταρει μουσικη με αλητικο υφος) ειναι σιγουρα στις ευκαιριακες επιλογες της γυναικας.
Δηλαδη σε αυτους θα κατσει να τη γαμησουν.
Ιδανικα τωρα θα ηθελε να ειναι αρκετη να μετατρεψει το αλανι μπαρμαν σε πριγκηπα για σπιτι αλλα θα παρει τον πουλο και θα αναζητησει αρσενικα β διαλογης για σοβαρο σκοπο(ανδρες ανικανους να γνωριζουν γκομενες που θα αγκυροβολησου ευκολα σε αυτες για σχεση)
Οι λεγονενοι και σχεσακηδες η βητα μειλ.
Τεσπα.
Στα αρχιδια σου τυπε.
Χωσου εσυ οπου και οπως μπορεις κι ασε τη μητερα φυση να κανει τα υπολοιπα.
Μη καθεσαι να σκας τι ζητα η τι δε ζητα η καθεμια.
Στο τελος της μερας μαναδες θελουν οι πιο πολλες να γινουν με το μαλακα της καρδιας τους.
Μην εισαι εσυ στη θεση αυτη.
Καλυτερα χυλοπιτες και αυνανισμος παρα αυτη η θεση.

Μιλας με ενα ατομο που εχει πιστεψει μεσα του οτι οι γυναικες δε θελουν να γαμηθουν γενικα και οτι οι αντρες τις καταπιεζουν να κανουν κατι που δε θελουν.

Φαντασου σε τι αγνοια ειναι ο τυπακος.

Εφτασε απο την ενηλικιωση στη τριτη ηλικια και ακομα δεν εχει καταλαβει οτι οι γυναικες εχουν πολλαπλασια σεξουαλικη ορμη απο τους αντρες. Δεν εχει διαβασει ουτε ενα αρθρο εστω σεξουαλικης διαπαιδαγωγησης η εστω ανθρωπολογιας/βιολογιας που τα εξηγουν αυτα 10ετιες.
Ταξεις μεγεθους μεγαλυτερη σεξουαλικη ορεξη απο τους αντρες ομως.
Στον αντρα που στα ματια τους εχει αξια και εμπιστευονται και δινονται ολοκληρωτικα (προφανως δε το εχει ζησει ποτε).

Πιθανολογω οτι δεν εχει γαμησει ποτε χωρις να πληρωσει και να τον γουσταρει γυναικα πραγματικα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.411
Like
4.029
Πόντοι
456
Δε γαμας σε πλούσιες περιοχές, εκεί θέλουν τον εφοπλιστή, καβαλα στο πράσινο πορσικο.. Μπουρνάζι και κορυδαλο είναι τα καλά κομμάτια, άσε τις βλαμμένες στο ψυχικό και τη κηφισια να ψάχνουν για χορηγους

Ποσες εχεις γαμησει απο ψυχικο και ποσες απο μπουρναζι?

Δωσε εδω νουμερα ακριβη και στοιχηματιζω θα ειναι πολλες τουλαχιστον 20 κοπελες απο καθε περιοχη για να εβγαλες τετοιο συμπερασμα.

Πραγματικοτητα:
Το ακριβως αναποδo.

Πιο πολλες σε Μπουρναζι, Νικαια, Κορυδαλλο ψαχνουν χορηγους παρα Ψυχικο, Μαρουσι που πανε με τον αντρα συναδελφο που δουλευουν σε μια εταιρεια και παιρνεi απλα 1600e.

Απο κατι τετοια κρινω εαν καποιος ξερει τι λεει και εαν εχει γαμησει στη ζωη του η απλα πεταει ευκολες θεωριες απο τη κουτρα του για να εξηγησει τη ζωη που δε ζει.

Παρεα με subzero coffee island και εσυ να τα πειτε.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.423
Πόντοι
3.296
Μιλας με ενα ατομο που εχει πιστεψει μεσα του οτι οι γυναικες δε θελουν να γαμηθουν γενικα και οτι οι αντρες τις καταπιεζουν να κανουν κατι που δε θελουν.

Φαντασου σε τι αγνοια ειναι ο τυπακος.

Εφτασε απο την ενηλικιωση στη τριτη ηλικια και ακομα δεν εχει καταλαβει οτι οι γυναικες εχουν πολλαπλασια σεξουαλικη ορμη απο τους αντρες. Δεν εχει διαβασει ουτε ενα αρθρο εστω σεξουαλικης διαπαιδαγωγησης η εστω ανθρωπολογιας/βιολογιας που τα εξηγουν αυτα 10ετιες.
Ταξεις μεγεθους μεγαλυτερη σεξουαλικη ορεξη απο τους αντρες ομως.
Στον αντρα που στα ματια τους εχει αξια και εμπιστευονται και δινονται ολοκληρωτικα (προφανως δε το εχει ζησει ποτε).

Πιθανολογω οτι δεν εχει γαμησει ποτε χωρις να πληρωσει και να τον γουσταρει γυναικα πραγματικα.
Σωστά.
Η γυναίκα θέλει "άνοιγμα" όπως ανοίγεις ένα μύδι για να δεις το περιεχόμενο.
Ο άνδρας πάει "φουλ επίθεση" και εκδηλώνει άμεσα την επιθυμία του
Μου χει τύχει η γυναίκα να θέλει κι άλλο γαμησι ενώ δεν αντέχω άλλο.
Επίσης γυναίκα στην αρχή να μου ρίξει άκυρο και να επιμένω λίγο με τρόπο,με ένα έξυπνο διάλογο,η χτύπησα φλέβα ευαισθησίας της ξέεερω κι γω(άβυσσος η ψυχή και το μυαλό της γυναίκας)και βρεθήκαμε μετά από μερικές μέρες να πηδιομαστε δίχως αύριο στο αμάξι της.
Η πλάκα είναι ότι με κομπλαρε κιόλας στην αρχή και δε μου σηκωνόταν καλά γιατί μου ζηταγε επιτακτικά να τη γαμησω εδώ και τώρα ενώ είχε σηκώσει φούστα και έπαιζε την κλειτορίδα της
Ε τα χασα κι εγώ χαχα και τον έπαιζα απελπισμένα για να σηκωθεί να γαμησω
Ώσπου η τύπισσα τι κάνει
Σαλιωνει τα δάχτυλα της και με μια κίνηση μου απλώνει το σάλιο στο πουτσοκεφαλο ενώ μου χαμογέλασε πονηρά
Ε αυτο ήταν
Έγινα πέτρα και ξεκίνησα να τη γαμάω σα λυσσασμένος.
Φυσικά και οι γυναίκες έχουν ορμές.
Απλά δεν τις δείχνουν στον χρόνο που ο άνδρας δείχνει τις δικές του.
Κι εκεί νομίζω ότι είναι και όλο το ζουμί της μάχης
Να διακρίνεις τα διαθέσιμα θηλυκά και να τα "ανοίξεις"
Επίσης η γυναίκα που έχει ανοίξει για ένα άνδρα σπάνια ανοίγει για δεύτερο.
Σε αντίθεση με τον άνδρα που μπορεί να γαμάει χωρίς τύψεις πολλές και να έχει δεθεί η να γουστάρει μια.
Δε λέω πως δε γίνεται αλλά πρέπει να είσαι τυχερός να πετύχεις μια φάση τσακωμού η παγώματος με το γκόμενο της.
Και πάλι αν της γυναίκας το μυαλό είναι εκεί γάμησε τα.
Άρα:για να ελέγξεις την καύλα της γυναίκας πρέπει να ελέγξεις το μυαλό της
Αυτο λίγοι το ξέρουν να το κάνουν καλά.
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
3
Like
1.461
Πόντοι
216
Σωστά.
Η γυναίκα θέλει "άνοιγμα" όπως ανοίγεις ένα μύδι για να δεις το περιεχόμενο.
Ο άνδρας πάει "φουλ επίθεση" και εκδηλώνει άμεσα την επιθυμία του
Μου χει τύχει η γυναίκα να θέλει κι άλλο γαμησι ενώ δεν αντέχω άλλο.
Επίσης γυναίκα στην αρχή να μου ρίξει άκυρο και να επιμένω λίγο με τρόπο,με ένα έξυπνο διάλογο,η χτύπησα φλέβα ευαισθησίας της ξέεερω κι γω(άβυσσος η ψυχή και το μυαλό της γυναίκας)και βρεθήκαμε μετά από μερικές μέρες να πηδιομαστε δίχως αύριο στο αμάξι της.
Η πλάκα είναι ότι με κομπλαρε κιόλας στην αρχή και δε μου σηκωνόταν καλά γιατί μου ζηταγε επιτακτικά να τη γαμησω εδώ και τώρα ενώ είχε σηκώσει φούστα και έπαιζε την κλειτορίδα της
Ε τα χασα κι εγώ χαχα και τον έπαιζα απελπισμένα για να σηκωθεί να γαμησω
Ώσπου η τύπισσα τι κάνει
Σαλιωνει τα δάχτυλα της και με μια κίνηση μου απλώνει το σάλιο στο πουτσοκεφαλο ενώ μου χαμογέλασε πονηρά
Ε αυτο ήταν
Έγινα πέτρα και ξεκίνησα να τη γαμάω σα λυσσασμένος.
Φυσικά και οι γυναίκες έχουν ορμές.
Απλά δεν τις δείχνουν στον χρόνο που ο άνδρας δείχνει τις δικές του.
Κι εκεί νομίζω ότι είναι και όλο το ζουμί της μάχης
Να διακρίνεις τα διαθέσιμα θηλυκά και να τα "ανοίξεις"
Επίσης η γυναίκα που έχει ανοίξει για ένα άνδρα σπάνια ανοίγει για δεύτερο.
Σε αντίθεση με τον άνδρα που μπορεί να γαμάει χωρίς τύψεις πολλές και να έχει δεθεί η να γουστάρει μια.
Δε λέω πως δε γίνεται αλλά πρέπει να είσαι τυχερός να πετύχεις μια φάση τσακωμού η παγώματος με το γκόμενο της.
Και πάλι αν της γυναίκας το μυαλό είναι εκεί γάμησε τα.
Άρα:για να ελέγξεις την καύλα της γυναίκας πρέπει να ελέγξεις το μυαλό της
Αυτο λίγοι το ξέρουν να το κάνουν καλά.
Τα πες όλα!
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.411
Like
4.029
Πόντοι
456
Εδώ παλιά όλοι Μπουρνάζι και Μικρολίμανο και πλατεία ελευθεριας πηγαίνανε να βρουν γκομενα όχι ψυχικο και κεφαλάρι.. Το 1600 ευρώ ας το προσπεράσω, με 1600το μήνα γαμας καλά μουνία ελλαδα, δεν είναι λίγα λεφτά όπως μας λες, και σίγουρα δεν παίρνει πολύς κόσμος 1600ευρώ.. Εδώ μιλάμε δυτικά γαμανε κάτι άνεργοι με 2 ευρώ στη τσέπη κάτι καγκουρες με παπάκια κτλ, βλέπεις τέτοιες καταστάσεις στα βόρεια προάστια?
Και στην ομονοια και στη πλατεια κανιγγος πηδας με ενα τυροπιτακι.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.126
Like
15.749
Πόντοι
3.656
Εδώ παλιά όλοι Μπουρνάζι και Μικρολίμανο και πλατεία ελευθεριας πηγαίνανε να βρουν γκομενα όχι ψυχικο και κεφαλάρι..
Πότε είναι το παλιά μόρτη ;

Πλατεία Ελευθερίας .... δεν ήταν οι πιο μουνάρες και μοντελέ ξέκωλες ; Δυνατά τρομπόνια.

Για πιο εναλλακτικές .... δεν πήγαιναν στη Μέμου ;;;
Ροκ , πανκ και έτσι ;;
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.411
Like
4.029
Πόντοι
456
συνεχισε να μας ψυχαγωγεις οτι στο ψυχικο και στη κηφισια ειναιι πιο ευκολο να βρεις γκομενα απο οτι στα δυτικα
Δεν είπες ποτέ αυτό τσολιά μου.

Είπες ότι οι βόρειες θέλουν πλούσιο χορηγό ενώ οι δυτικές δε θελουν χορηγο και γαμιουνται με 2 ευρω στη τσεπη. Αυτό είπες. Μη μπερδευεσαι.

Πως φαίνεται ότι είσαι αγάμητος. Θυμασαι τα παλια και τη μια γυφτοτσιγγανα απο μπουρναζι που γαμησες στα νιατα σου οντας αφραγκος και εβγαλες κανονα.

Σε ρωτησα ποσες εχεις γαμησει στη ζωη σου απο δυτικα προαστεια και ποσες απο βορεια. Και δεν απαντησες.
Ειμαι σιγουρος οτι ειναι πανω απο 20 σε καθε περιοχη γιατι φαινεσαι γνωστης εσυ και ξερεις.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.126
Like
15.749
Πόντοι
3.656
συνεχισε να μας ψυχαγωγεις οτι στο ψυχικο και στη κηφισια ειναιι πιο ευκολο να βρεις γκομενα απο οτι στα δυτικα
Μην τα μπερδεύουμε.

Για να βρει κάποιος γκόμενες ... και ειδικά μπάνικες ....... και στο πέραμα και στο κερατσίνι ... ΘΕΛΕΙ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ.
Θέμα διαφορών οικονομικών στάτους μούρης τίθεται ..... αν κάποιος οργώνει σε "συνηθισμένες" συνοικίες .... και δεν κάνει ζημιά
σε "προνομιούχες" . Ελάχιστοι αυτοί .


Οι περισσότεροι τρόμπες, άχρηστοι αούγκανοι .... ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΠΟΥΘΕΝΑ ΓΚΟΜΕΝΑ .
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
20
Like
22.603
Πόντοι
8.346
Λιγο που τον παρακολουθώ αυτον τον ciftis , αν δεν ειναι κλώνος κάποιου χαζου, βάζει υποψηφιότητα για τν μαλακα της χρονιάς και ας μπήκε στα μισά του έτους
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.483
Like
65.096
Πόντοι
11.956
Ένα παράδειγμα ίσως σωστό ίσως λάθος....πόσο αγαμητες είναι η γυναίκες φαίνονται στην Βανδή....μόλις βρήκε έναν λαϊκό μπρουταλ πουτσο του δίνει και καταλαβαίνει...!!!!!!
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.257
Κριτικές
21
Like
9.455
Πόντοι
3.346
Δηλαδή επιμένετε να λέτε οτι στο κεφαλάρι και το Κολωνάκι είναι πιο εύκολο να βρεις γκόμενά από ότι στο περαμα και στο Κερατσίνι,μάγκες κόψτε τα ναρκωτικα
Γιατί τι αλλάζει?
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.257
Κριτικές
21
Like
9.455
Πόντοι
3.346
Τι αλλάζει? Ότι στη κηφισια κι στο Κολωνάκι θέλουν μόνο πλούσιους και γόνους, ενω στο Κερατσίνι γαμιουντε με τον άνεργο με το παπακι
Αυτή τη νοοτροπία την έχει κάποιος που δεν έχει βγει παραέξω. Πλέον, ακόμα και η κοπελιά απο το Περιστέρι ψάχνει τον ευκατάστατο.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.126
Like
15.749
Πόντοι
3.656
Ε ναι δε έλω ακόμα και το Περιστέρι πλούσιους θέλουν οι ελλεινιδες, αλλά βόρεια ήταν από πάντα έτσι η νοοτροπία, να βρουν ένα καλό παιδί με λεφτα


Και η βόρεια ... αν είναι μπάζο ..... δεν έχει μύτη ....
αντιθέτως η μουνάρα ... παντού έχει μύτη .......
 

CrazyPussyLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
569
Like
1.796
Πόντοι
206
Θα είμαι ο πρώτος της λέει!




















Δεν πιστεύω να ψάρωσε κανεις...
Μου πήρε πόση ώρα να το γράψω, γέλαγα μόνος μου :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Panoutsos_los

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2021
Μηνύματα
135
Κριτικές
6
Like
469
Πόντοι
301
Δηλαδή επιμένετε να λέτε οτι στο κεφαλάρι και το Κολωνάκι είναι πιο εύκολο να βρεις γκόμενά από ότι στο περαμα και στο Κερατσίνι,μάγκες κόψτε τα ναρκωτικα
Χαχαχα σωστός
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom