Νέα

Με πόσους λέει ότι έχει πάει η δικιά σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 599
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Όποιος κάνει τέτοιες ερωτήσεις σε γκόμενα, της δίνει τη δυνατότητα να τον κατατάξει στην κατηγορία
[size=30pt]
ΧΟΝΤΡΟΜΑΛΑΚΑΣ.[/size]
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.096
Πόντοι
3.556
Στα παχιά μου @@. Αλλά κάποιες πανέξυπνες που άρχισαν να μου σπάνε τα @@ με το πόσα βγάζω ή με οτιδήποτε άλλο, κολληθηκαν στον τοίχο οταν άρχισα να τις βγάζω σκατοκαριολες και οτι τις ειχε περάσει ο μισός ντουνιάς....
Βέβαια στο πιρφορισταν ακόμα και η σκυλογαμημενη άχρηστη θα έχει απο μερικούς μαλακες να την παρακαλάνε...
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
Μην ρωτατε τετοιες χαζομαρες διοτι σε τετοια ερωτηση εχει σφηνωθει για τα καλα η γνωστη απαντηση μες το μυαλο της ακομα και σουρωμενη θα πει 3-4-5 ..  μετα απο κανα 2-3μηνο γνωριμιας και αρκετου πηδηματος σε καποια ασχετη φαση και καλα στιλ αστειου της παραπανω ερωτησης ( στα υποψιν οτι και γυναικες κανουν τετοια ερωτηση ) εκει που θα τα εχετε τσουξει (στο σπιτι καλυτερα) στο σταδιο της πολυλογιας και ενδιαμεσης ζαλαδας και εφοσον ξεπερασετε το σημειο το οχι πες μου εσυ πρωτα που θα σε ρωτηει παντα σαν αστεια κλπ κλπ ρωτηστε την ποσες πιπες εχει κανει ! θα ερθει σε συγχυση και θα πει με εγγυημενα αποτελεσματα !


ΥΣ: το παραπανω ειναι μονο για αυτους που την εχουν πανω απο 20cm και χοντρη δουλευουν στην Σοφοκλεους και ειναι μελη του μπου που κατηγορουν τους αλλους οτι ειναι μικροτσουτουνοι απο κατι που ειπανε ενω αυτος ειναι ψωλαρας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!

 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.010
Like
1.422
Πόντοι
216
Θεμα για πολυ γελοιο....το παρελθον καθε γκομενας εν ετοι 2018!!!!!
Με ποσους λεει η συντροφος-γυναικα-γκομενα-κοπελας σας οτι εχει παει πριν απο σας;
Η νυν δικια μου εχει αναφερει 6 ακομα, η πρωην μιλαγε για 8 μια παλαιοτερη σχεση ειχε κανει λογο για μονο 3 εως τα 29 της εγω παλι πιστευω στον κανονα του συν 7 οτι σου λεει η αλλη προσθετης αλλους επτα (μου το ειχε πει μια περιστασιακη "φιλη" πριν καποια χρονια).
Οσι εχετε ορεξη για το νημα αναφερετε και οτι αλλο σχετιζετε με το ολο θεμα

Τύπε η ουσία είναι ότι παίρνεις μεταχειρισμένο μοντέλο.
Τα πολλά ή λίγα χιλιόμετρα εδώ δε παίζουν ρόλο.
Μπορεί να πήγε με 10 και να την πήραν μία φορά ο καθείς (δύσκολο),
μπορεί και ένας μόνο να την ξεκώλιασε μέχρι και στην πυραμίδα του Χέοπα  :rockon:


για παρθένες πρέπει ψάξεις σε κανένα δημοτικό :S
αλλά κοίταξε να μην έχει συνάντηση ο σύλλογος γονέων και κηδεμόνων την ίδια ώρα που πας για πεσιματική :s&m_3:
 

Επισκέπτης
Ποσες παρτουζες εχουν κανει ρωτατε;
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
η ερωτηση με ποσους εχει παει η γκομενα σου ειναι παντελως ηλιθια
ενας αντρας που εχει 2 δραμια μυαλο ξερει απο μονος του με ποσους εχει παει η γκομενα του μολις τη γνωρισει λιγακι
αν ειναι πολυ κλειστος χαρακτηρας και ντρεπεται στο κρεβατι αντε να εχει φαει 2-3 κρυους
αν ειναι μια νορμαλ κοπελα υπολογιστε απο 5-10
αν παιζει το ματι της και κανει πιπες λαρυγγωτες, δινει κωλους κλπ κλπ υπολογιστες καμια 30αρια τουλαχιστον
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.247
Πόντοι
2.736
Kλασσικά όλες με 3 !!! Χιλιοειπωμένη ιστορία. Είναι ο γυναικείος μύθος. Γιατί έτσι το φαντάζονται. Δηλαδή 2 προηγούμενοι (που δεν ήταν καλοί..)και ο 3ος που είναι μαζί της τώρα. Αν ακούτε τις γυναίκες τι σας λένε, ζήτω που καήκαμε!
:takethis: :takethis: :takethis:
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
795
Πόντοι
96
Η γυναίκα μου δηλώνει ότι έχουν περάσει πολλοί από αυτό το μαγαζί. Αλλά εγώ έχω την μεγαλύτερη. Κάποιος να βοηθήσει στην εκτίμηση;;;;;;;
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.247
Πόντοι
2.736
Έχω ακούσει πρώην παντρεμένη να λέει ότι  ο τέως σύζυγος της μπορεί να την είχε μεγάλη, αλλά τον παράτησε για έναν άλλον τύπο που της έκανε rocco sifrediκά σκηνικά στο κρεβάτι και ήταν πιο θερμός. Άβυσσος το μ@υνί της γυναίκας.  :S
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.096
Πόντοι
3.556
Το καλύτερο είναι οταν δεν Ρωτάς και τις αφήνεις να τρώγονται. Μπορεί να λένε για μας αλλά αυτές πολλές φορές είναι χειρότερες. Τρελή ζήλια
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
Το θέμα είναι με πόσους έχουν πάει ΜΕΤΑ από εμάς  :grin:
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
911
Like
488
Πόντοι
26
Η συνήθης απάντηση είναι "τρείς".

Από εκεί και πέρα,

ΕΣΥ είσαι ο ΠΡΩΤΟΣ που γουστάρει πραγματικά ενώ τους προηγούμενους ούτε που τους θυμάται.
ΕΣΥ έχεις το καλύτερο (ασαφές και φλου) ΚΑΒΛΙ.
ΕΣΥ είσαι ο καλύτερος ΕΡΑΣΤΗΣ.
Οι ΠΙΠΕΣ προτού σε γνωρίσει δεν της άρεσαν ΚΑΘΟΛΟΥ.
κι ΕΣΥ είσαι ο μόνος που έδωσε ΚΩΛΟ.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
911
Like
488
Πόντοι
26
Ηλικία;

Το νούμερο δεν το βρίσκω υπερβολικό. Το ότι το λέει με παραξενεύει :think:
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
911
Like
488
Πόντοι
26
Συνήθως τον κρατάνε και μέχρι τα 25 τον κανόνα "με τρείς".

Είναι λίγο τσιμπημένο το νούμερο. Ομολογώ πως θα με χάλαγε κάπως να το ακούσω. Άρα καλά κάνουν και λένε "με τρείς" :2funny:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.091
Like
5.599
Πόντοι
1.206
Κάποια ειλικρινής μου έχει ομολογήσει πως έχει πάει με δέκα. Μαζεμένους, σ' ένα βράδυ όμως!

Οπότε δεν είχε έννοια να συνεχίσω τις ερωτήσεις.
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Χαχαχα τελικα εδω μεσα κλαις στο γελοιο!!!! Χαιρομαι που αρκετοι απο εσας μπηκατε στο νημα και κανετε το χαβαλε σας ομως εσεις ρε παιδια που αφορμη ψαχνετε να εκδιλωσετε τον αντρισμο και την μαγκια σας εδω βρηκατε; Ελεος δηλαδη ειναι ενα νημα για να κανουμε χαβαλε στα οσα λενε οι κορασιδες μας τι καθεστε και πουλατε εξυπναδες και μαγκιες; Αν δεν σας αρεσει μην το διαβαζετε ψωλαραδες και αφιστε εμας στη νιρβανα μας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom