Νέα

Μαύρο σε πουτάνα της Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τι σας εχει να ριξετε μαυρο σε πουτανα;

  • εμφανιση-προσωπο

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • συμπεριφορα στο σαλονι

    Ψήφοι: 2 1,8%
  • συμπεριφορα στο κρεβατι

    Ψήφοι: 40 36,0%
  • βιασυνη

    Ψήφοι: 38 34,2%
  • μη δεκτικοτητα σε πιασιματα-φιλια-χαδια

    Ψήφοι: 30 27,0%
  • μη δεκτικοτητα σε πρωκτικο ή αλλα προγραμματα

    Ψήφοι: 3 2,7%
  • ψυχροτητα-μη συμμετοχη στο σεξ

    Ψήφοι: 38 34,2%
  • διακριση-επιλογη πελατων

    Ψήφοι: 1 0,9%
  • εμφανως χαμηλη αποδοση στο απλο προγραμμα

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • ο χωρος που δουλευει-ασχετοι με αυτην παραγοντες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • γλωσσικη ασυνεννοησια

    Ψήφοι: 1 0,9%
  • κακη υγιεινη-καθαριοτητα

    Ψήφοι: 51 45,9%
  • εμφανιση-σωμα-αναλογιες-διαστασεις

    Ψήφοι: 8 7,2%
  • αδυναμια να σε καυλωσει

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • πολυ κακα προκαταρκτικα-πιπα

    Ψήφοι: 14 12,6%
  • υφακι-τουπε

    Ψήφοι: 22 19,8%
  • ασχημοι τροποι οταν δεν περνας

    Ψήφοι: 11 9,9%
  • μεγαλη ηλικια

    Ψήφοι: 2 1,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
αποψη μου¨
9 στις 10 μαυρουλες πουτανες ειναι για κλωτσιες.....
μου χει τυχει (στην θεσσαλονικη,βαρδαρης) μαυρουλα....κουκλα.....γλυκια....καλο γαμησακι.....τοσο που κολλησα και τις ζητησα να βγουμε :huh: :huh: :idiot: :idiot:
οκ μου λεει ......σχολαω ταδε ωρα περνα απο δω να παμε για καφε.....
βεβαια ,δεν πηγα ποτε γιατι ειμαι απο επαρχια και δεν βολεψε
και οταν βολεψε δεν ηταν πλεον εκει.....

και το αντιθετο,πριν 3 χρονια βαρκελωνη (μπαρτσα-αρης)..ψωνιζουμε μια μαυρουλα ομορφουλα εγω κ ενας κολλητος....μετα τα σχετικα παζαρια κ συμφωνιες καταληξαμε στο δωματιο με συμφωνημενη καλη τιμη κ παρτουζα.....
εκει ομως η μαλακω αρχισε τα σπαστικα
να νυσταζει,να βαριεται,να θελει να δει το αγαπημενο της σηριαλ στην τβ,
καλα αυτο με τον υπνο ολες το χουν :think: :think:; τι παιζει;και στην προηγουμενη σελιδα αν δεις τα ιδια περιπου εγραψε συναγωνιστης...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Εγω παντως την πρωτη επαφη που ειχα με μαυρη οχι σε μπουρδελο αλλα μεσα στο Platinum ειχα πηρα το αιμα μου πισω προκαταβολικα!

Πριν 2 χρονια πρεπει να ητανε, προτωχρονια με ενα κολητο μου ειμαστε μεσα και ειναι ενα μαυρο ονομα δεν θυμαμαι σκετη σοκολατα. Την κερναω ποτο και ηθελε και χορο μετα απο συζητηση πολυ τι θα μου κανει στο πριβε υποσχεθηκε οτι θα μου κανει πιπα! Θημα εγω πριν σηκωθω απο τον καναπε την παω για χορο που αν και δεν μου πηρε πιπα μου εκανε ενα πολυ σπεσιαλ χορο.

Μετα απο κανα μηνα να σου παλι στο Platinum για μπαρτσελορ παρτυ να τη και η μαυρουλα, με θυμοταν η καριολα και δε ξεκολουσε με τιποτα ηθελε (να μου φαει τα λεφτα) χορο οσπου μετα απο ενα ποτο και εξηγεισεις τι θα κανουμε παλι στο πριβε και οτι την προηγουμενη φορα δεν τηρησε αυτα που ειχε υποσχεθει, μου ξανα υποσχεται και παλι οτι θα μου παρει πιπα! (Θημα για δευτερη φορα λεω απο μεσα μου δε γαμιετε και ο κλεφτης λενε την τριτη φορα πιανετε) την παιρνω ξανα για χορο ο οποιος κρατησε αρκετα και σε καποια φαση αφου μου την ειχε μισοβγαλει και μου τραβουσε κατι σαν μαλακια με ειχε φερει σε σημειο αποφραξης και σκεφτομαι απο μεσα μου να αφησω τα σκαγια η οχι? γιατι δεν εβλεπα να πραγματοποιει αυτα που ελεγε.
Σε εκεινη την κρισημη στιγμη οσο εγω σκεφτομουνα σαν την κλεψυδρα των windows η μαυρουλα ειχε παρει τον κατηφορο προς τα κατω (δεν ξερω αν θα τον επερνε μεσα) και εγω την αποφαση να αφησω τα σκαγια οσπου χυνω και πεταγονται τα μισα χυσια στα βυζια της και τα μισα πανω μου! Εκεινη την στιγμη με επιασε ενα σπαστικο γελιο και ευτηχως και αυτη δεν το πηρε στραβα και γελουσε και αυτη...αλλα εγω ειχα παρει την εκδικηση μου.

Απο τοτε τρεις φορες που εχω παει με πληρωμενη μαυρη και η τρεις ηταν σκετη απελπισια.
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
kinder εκπληξη φιλε.....καλο...δεν την χαλασε :2funny: :2funny: :pipa3:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
Ρε συ,

Μπας και είναι αδερφή?
αν αναφερεσαι σε εμενα φιλε,οχι δεν ειμαι αδερφη,μια χαρα ειμαι... :huh: :huh:αν αναφερεσαι στον τσατσο φυσικα ειναι αδερφη κ μαλιστα ξεφωνημενη...φαινεται μαλλον οτι δεν εισαι απο θεσ/κη,δεν γνωριζεις τα πραγματα......
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
αν αναφερεσαι σε εμενα φιλε,οχι δεν ειμαι αδερφη,μια χαρα ειμαι... :huh: :huh:αν αναφερεσαι στον τσατσο φυσικα ειναι αδερφη κ μαλιστα ξεφωνημενη...φαινεται μαλλον οτι δεν εισαι απο θεσ/κη,δεν γνωριζεις τα πραγματα......
νομιζω του το κανα λιανα χθες,μαλλον δεν ξερει ...αν τον εβλεπε θα καταλαβαινε...τον παρεπεμψα να διαβασει και τις αστειες ιστοριες...αλλα δεν το πε για σενα....
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
νομιζω του το κανα λιανα χθες,μαλλον δεν ξερει ...αν τον εβλεπε θα καταλαβαινε...τον παρεπεμψα να διαβασει και τις αστειες ιστοριες...αλλα δεν το πε για σενα....
οκ gl,απλα με τον τροπο που το εχει διατυπωσει ειναι σαν να αναφερεται σε μενα...το ειδα τωρα το πρωι κ  ξαφνιαστηκα...θα το εκτιμουσα αν μου εξηγουσε τι εννοει.. :think:
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
αν αναφερεσαι σε εμενα φιλε,οχι δεν ειμαι αδερφη,μια χαρα ειμαι...

Dimmits,

Δεν αναφέρομαι σε σένα, αν εννοούσα εσένα θα έγραφα "Μπας και είΣαι αδερφή", όχι "Μπας και είΝαι αδερφή".  Πως και δε κατάλαβες τη διαφορά?

Αλλά ποιός σου είπε ότι οι αδερφές δεν είναι "μια χαρά"?
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Dimmits,

Δεν αναφέρομαι σε σένα, αν εννοούσα εσένα θα έγραφα "Μπας και είΣαι αδερφή", όχι "Μπας και είΝαι αδερφή".  Πως και δε κατάλαβες τη διαφορά?

Αλλά ποιός σου είπε ότι οι αδερφές δεν είναι "μια χαρά"?
ναι ρε συ οι αδερφες ειναι  cool οι τσατσιες αδερφες παλι οχι....ή οι πουστρες που κωλοτριβονται :bounce-glasses:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
Dimmits,

Δεν αναφέρομαι σε σένα, αν εννοούσα εσένα θα έγραφα "Μπας και είΣαι αδερφή", όχι "Μπας και είΝαι αδερφή".  Πως και δε κατάλαβες τη διαφορά?

Αλλά ποιός σου είπε ότι οι αδερφές δεν είναι "μια χαρά"?
οκ φιλε σταβρος τωρα το προσεξα,σορυ απο μερους μου,mea culpa (δικο μου το λαθος)... ;)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
οσο για τις αδερφες,εγω προσωπικα οσους συναντησα ψιλοτραβανε ζορια με τον ευατο τους,ισως δεν εχουν καλοαποδεχθει αυτο που ειναι...κριμα για αυτους οχι για μενα.....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Μαυρο οχι στη πουτανα αλλα στη τσατσα απο Νικηφόρου Ουρανού 26
Που αν δε ξερει να μιλαει στους πελατες καλυτερα να κατσει σπιτι της!
Να πω οτι εχει και κανα καλο κοματι να παει στο διαολο!
Αλλα με τα τσοκαρα δεν πας για χορο ..πας?
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Μαυρο οχι στη πουτανα αλλα στη τσατσα απο Νικηφόρου Ουρανού 26
Που αν δε ξερει να μιλαει στους πελατες καλυτερα να κατσει σπιτι της!
Να πω οτι εχει και κανα καλο κοματι να παει στο διαολο!
Αλλα με τα τσοκαρα δεν πας για χορο ..πας?
κι εμενα μου χε πει οταν ειπα θα κανω μια βολτα,μια ατακα...αλλα χεστηκαμε...αμα δεν φερει κανα καλο κομματι τον πουλο και μαυρο και στο μαγαζι

οι τοπ που περασαν απο εκει απο τοτε που ανοιξε ηταν η γνωστη ρωσιδα βικουλα περσι τετοιο καιρο,μια σοφια παχουλη περιστασιακη στην πολη μας ρωσιδα πολυ προθυμη στο κρεβατι ομως και η γνωστη μικροσκοπικη ελληνιδα η εμμανουελα που ηταν και βαρδαρη,στις ραγες παλιοτερα,στο 26ης προσφτα κλπ,αυτες τις τιμησα δεοντως εκει...μαρθα ετσι κι ετσι αλλα πολυ μιλφ...και μαγκια που της την εκοψα μια φορα με αγριο τροπο...κεφαλληνιας ρε φιλε ποια ηταν θυμασαι ονομα;γιατι δεν περασα...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
...κεφαλληνιας ρε φιλε ποια ηταν θυμασαι ονομα;γιατι δεν περασα...

Δεν ρωτησα ηταν μια κοντη ξανθια τα ελληνικα τα μηλουσε καλα αλλα πολυ μαγκια μου φανηκε.
μηλουσε στο τηλεφωνο οταν μπηκα και ακουγα κατι για ρουμανια ελεγε
 

Επισκέπτης
Η τρελο τζένη είναι με το μαλλί κ εγώ δυσκολεύτηκα να την αναγνωρίσω, επίσης κ το σώμα της έδειξε πιο ωραίο.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Αρα μακρια?
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
παντως καποια περιοδο που δουλευε η μαρθα ερημιτη με χαρα μου δινε πληροφοριες η τσατσα οτι ειναι στο πισω μαγαζι η πουτανα η συγκεκριμενη,μπας κι ειναι μαγαζια-αδελφια;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
το ιδιο νταβα πρεπει να εχουν γιατι στο περιστατικο με τη ταχα παρτουζα μας εστηλε να δουμε και στην εριμητη
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Οπως και το Ερως με το Μαντζαρου 14 εχουν το ιδιο αφεντικο οπως μου ειπε η Μιλανα και ακομα ενα νωμιζω το οποιο δεν θυμαμαι πιο, ειχε ιδια φωτιστικα με το Μαντζαρου 14 μεσα στα δωματια (...ερε τι παρατιρεις καμια φορα για να μην χυσεις προωρα!)
Μπορει να ειναι και φρανσαιζ! ποιος ξερει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom