Νέα

Μαύρο σε πουτάνα της Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τι σας εχει να ριξετε μαυρο σε πουτανα;

  • εμφανιση-προσωπο

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • συμπεριφορα στο σαλονι

    Ψήφοι: 2 1,8%
  • συμπεριφορα στο κρεβατι

    Ψήφοι: 40 36,0%
  • βιασυνη

    Ψήφοι: 38 34,2%
  • μη δεκτικοτητα σε πιασιματα-φιλια-χαδια

    Ψήφοι: 30 27,0%
  • μη δεκτικοτητα σε πρωκτικο ή αλλα προγραμματα

    Ψήφοι: 3 2,7%
  • ψυχροτητα-μη συμμετοχη στο σεξ

    Ψήφοι: 38 34,2%
  • διακριση-επιλογη πελατων

    Ψήφοι: 1 0,9%
  • εμφανως χαμηλη αποδοση στο απλο προγραμμα

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • ο χωρος που δουλευει-ασχετοι με αυτην παραγοντες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • γλωσσικη ασυνεννοησια

    Ψήφοι: 1 0,9%
  • κακη υγιεινη-καθαριοτητα

    Ψήφοι: 51 45,9%
  • εμφανιση-σωμα-αναλογιες-διαστασεις

    Ψήφοι: 8 7,2%
  • αδυναμια να σε καυλωσει

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • πολυ κακα προκαταρκτικα-πιπα

    Ψήφοι: 14 12,6%
  • υφακι-τουπε

    Ψήφοι: 22 19,8%
  • ασχημοι τροποι οταν δεν περνας

    Ψήφοι: 11 9,9%
  • μεγαλη ηλικια

    Ψήφοι: 2 1,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
παρεπιπτωντος gl ωραιο θεμα,μπραβο σου...... :rockon: :rockon:

προσωπικα εχω απειρες ιστοριες να διηγηθω απο τετοια ευτραπελα στα μπουρδελλα κ στουντιο...κ στο la famme ειχα τσακωθει με την μαλακω την κορινα αλλα κ με την τσατσα... :huh: :huh:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
παρεπιπτωντος gl ωραιο θεμα,μπραβο σου...... :rockon: :rockon:

προσωπικα εχω απειρες ιστοριες να διηγηθω απο τετοια ευτραπελα στα μπουρδελλα κ στουντιο...κ στο la famme ειχα τσακωθει με την μαλακω την κορινα αλλα κ με την τσατσα... :huh: :huh:
για πες;;
μην μας αφηνεις ετσι
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
παρεπιπτωντος gl ωραιο θεμα,μπραβο σου...... :rockon: :rockon:

προσωπικα εχω απειρες ιστοριες να διηγηθω απο τετοια ευτραπελα στα μπουρδελλα κ στουντιο...κ στο la famme ειχα τσακωθει με την μαλακω την κορινα αλλα κ με την τσατσα... :huh: :huh:
οταν ευκαιρειτε γραψτε εστω και παλιες εμπειριες για την πλακα...δεν παιζει τιποτα οφ τοπικ γραψτε οτι θελετε δικο μου ειναι το θρεντ...οτι σας εχει τυχει ασχημο,κουλο ή στραβο...
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.017
Like
202
Πόντοι
36
Για τις μαύρες συνέχεια.

Λίγο off topic αλλά στο ίδιο πνεύμα.
Είχα βγάλει πρι 2 χρόνια μια μαύρη από στριπτιτζάδικο. Πήγαμε σε ξενοδοχείο,εντάξει σώμα τέλειο αλλά...
Πίπα με καπότα, ούτα δάκτυλο να βάλω, ούτα να γλύψω, τίποτε. Τη γάμισα με το ζόρι, εκνευρίστηκα και τη διαολόστειλα. Ασε που ζήτησε και πολλά λεφτά. Τώρα όποτε πάω στο μαγαζί που δουλεύει την έχω στο κλάσιμο. Παίρνω άλλες συνέχεια. Κωλοτρίβεται αλλά τι να κάνουμε, ας πρόσεχε.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
για πες;;
μην μας αφηνεις ετσι

θυμαστε την κορινα την ψιλογκοθικ με το μαυρο μαλλι??αδυνατη με ωραιο ομως πατο....την πρωτοπετυχα στο la famme κ ο γω ο λαλακας χωρις να την εχω δοκιμασει ποτε, πηρα το προγραμμα των 100 ( τοτε ηταν τα πιο πολλα που μπορουσες να δωσεις σε στουντιο ).για να μην τα πολυλογω οτι μου ετυχε με την μαυρη μεσα στο δωματιο μου ετυχε κ με αυτην χωρις ομως τις βρισιες...αποκορυφωμα οτι μολις ειχα μπηκα στο δωματιο εκανα μπανιο κ οταν ηρθε μου λεει σιγουρα πλυθηκες κ επιανε την π....λες κ επιανε σκατα....ασε που τα μουτρα της ηταν μεχρι κατω....(για να μην παρεξηγηθω,μια χαρα μπανιο εκανα κ ειχα ριξει κ μισο κιλο αφρολουτρο στα επιμαχα σημεια ),συμπεριφορα σκατα,βιασυνη,με δαγκωσε κ καλα καταλαθος πανω στην πιπα κ το μ.... της οταν πηγα να την γλυψω ψιλομυριζε....μπορει καποιοι να γελασετε αλλα παιδια αν σας συμβει ειναι το απολυτο ξενερωμα...δηλ.τι,μου ελεγε εμενα (εμμεσως πλην σαφως), οτι δεν καθαριστηκα,ενω αυτην εμπαινε κ εβγαινε απο τα δωματια χωρις να καθαρισει το πουτι της....δεν με αφηνε να πιασω τα βυζια της κ με χτυπησε κ καλα καταλαθος με το δεκαποντο κατω στην σπληνα.....(ποναει απιστευτα...)
ε!δεν ηθελα κ πολυ μετα την σφυροκοπησα αγρια,αυτην φωναζε πιο αργα ποναω κ καταληξαμε κωλοβαχατο..... :P :huh:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
θυμαστε την κορινα την ψιλογκοθικ με το μαυρο μαλλι??αδυνατη με ωραιο ομως πατο....την πρωτοπετυχα στο la famme κ ο γω ο λαλακας χωρις να την εχω δοκιμασει ποτε, πηρα το προγραμμα των 100 ( τοτε ηταν τα πιο πολλα που μπορουσες να δωσεις σε στουντιο ).για να μην τα πολυλογω οτι μου ετυχε με την μαυρη μεσα στο δωματιο μου ετυχε κ με αυτην χωρις ομως τις βρισιες...αποκορυφωμα οτι μολις ειχα μπηκα στο δωματιο εκανα μπανιο κ οταν ηρθε μου λεει σιγουρα πλυθηκες κ επιανε την π....λες κ επιανε σκατα....ασε που τα μουτρα της ηταν μεχρι κατω....(για να μην παρεξηγηθω,μια χαρα μπανιο εκανα κ ειχα ριξει κ μισο κιλο αφρολουτρο στα επιμαχα σημεια ),συμπεριφορα σκατα,βιασυνη,με δαγκωσε κ καλα καταλαθος πανω στην πιπα κ το μ.... της οταν πηγα να την γλυψω ψιλομυριζε....μπορει καποιοι να γελασετε αλλα παιδια αν σας συμβει ειναι το απολυτο ξενερωμα...δηλ.τι,μου ελεγε εμενα (εμμεσως πλην σαφως), οτι δεν καθαριστηκα,ενω αυτην εμπαινε κ εβγαινε απο τα δωματια χωρις να καθαρισει το πουτι της....δεν με αφηνε να πιασω τα βυζια της κ με χτυπησε κ καλα καταλαθος με το δεκαποντο κατω στην σπληνα.....(ποναει απιστευτα...)
ε!δεν ηθελα κ πολυ μετα την σφυροκοπησα αγρια,αυτην φωναζε πιο αργα ποναω κ καταληξαμε κωλοβαχατο..... :P :huh:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε αυτο δεν ειναι γαμησι
θα παθεις και ρηξη σπληνος
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
..βγαινοντας απο το δωματιο η τσατσα με αποκαλεσε αλητη κ εφαγε κ αυτη τα καντηλια της... :huh: :huh: :huh:
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
θυμαστε την κορινα την ψιλογκοθικ με το μαυρο μαλλι??αδυνατη με ωραιο ομως πατο....την πρωτοπετυχα στο la famme κ ο γω ο λαλακας χωρις να την εχω δοκιμασει ποτε, πηρα το προγραμμα των 100 ( τοτε ηταν τα πιο πολλα που μπορουσες να δωσεις σε στουντιο ).για να μην τα πολυλογω οτι μου ετυχε με την μαυρη μεσα στο δωματιο μου ετυχε κ με αυτην χωρις ομως τις βρισιες...αποκορυφωμα οτι μολις ειχα μπηκα στο δωματιο εκανα μπανιο κ οταν ηρθε μου λεει σιγουρα πλυθηκες κ επιανε την π....λες κ επιανε σκατα....ασε που τα μουτρα της ηταν μεχρι κατω....(για να μην παρεξηγηθω,μια χαρα μπανιο εκανα κ ειχα ριξει κ μισο κιλο αφρολουτρο στα επιμαχα σημεια ),συμπεριφορα σκατα,βιασυνη,με δαγκωσε κ καλα καταλαθος πανω στην πιπα κ το μ.... της οταν πηγα να την γλυψω ψιλομυριζε....μπορει καποιοι να γελασετε αλλα παιδια αν σας συμβει ειναι το απολυτο ξενερωμα...δηλ.τι,μου ελεγε εμενα (εμμεσως πλην σαφως), οτι δεν καθαριστηκα,ενω αυτην εμπαινε κ εβγαινε απο τα δωματια χωρις να καθαρισει το πουτι της....δεν με αφηνε να πιασω τα βυζια της κ με χτυπησε κ καλα καταλαθος με το δεκαποντο κατω στην σπληνα.....(ποναει απιστευτα...)
ε!δεν ηθελα κ πολυ μετα την σφυροκοπησα αγρια,αυτην φωναζε πιο αργα ποναω κ καταληξαμε κωλοβαχατο..... :P :huh:
γνωστο μαλακισμενο κι αυτο...το κορινακι....πιπα μηδεν....
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
7.305
κ κατι τελευταιο...ο γνωστος τσατσος που δουλευει βαρδαρη κατα καιρους ειναι μεγαλη πουτανα στην ψυχη...κ γιατι το λεω αυτο...εχει τυχει να με βρισει επειδη αρκετες φορες μπηκα,ειδα την κοπελα κ εφυγα ( γιατι ειχε μπαζα)...τον εβρισα κ γω κ κοντεψαμε να πιαστουμε....οταν ομως μια φορα περασα γιατι μου αρεσε η κοπελα,απο τοτε αρχισε να με γλυφει...αυτος ηταν που πριν χρονια ηθελε να με βοηθησει ν γδυθω στο δωματιο ( ειχα σπασμενο χερι )κ ειχε φαει την πουτσα του,να με βγαλει το παντελονι κ κατι τετοια ωραια...φυσικα του εριξα ακυρο κ γυρισα κ τον ρωτησα κ του λεω :δεν με θυμασαι? κ μου λεει οχι,θα επρεπε>>>>>>>>κ του λεω εχει τυχει να τσακωθουμε..κ τι γυριζει κ μου λεει....εγω παλικαρι μου, που εισαι κ ομορφο παιδι, δεν τσακωνομαι με παιδια σαν εσενα αλλα θελω να κανω,,,,,ουστ!!!τα συμπερασματα δικα σας.
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.493
Κριτικές
20
Like
233
Πόντοι
3.275
κάποιος πρ΄πει να γαμήσει την τσατσόπουστρα μπας και ησυχάσει! :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
κάποιος πρ΄πει να γαμήσει την τσατσόπουστρα μπας και ησυχάσει! :grin: :grin: :grin:
περισσοτερα αστεια μ αυτον εχει και στις αστειες ιστοριες μπουρδελων θεσσαλονικης....αν δεις
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Και εγω με τη σειρα μου (αν και δεν ειμαι ρατσιστης) μαυρο στις μαυρες πουτανες της θεσσαλονικης.
Αν και εχω μου εχουν πει ιστοριες οτι οταν γαμιουνται τσαμπα κανουν τα καλυτερα γαμισια ...αντιθετα οταν της πληρωνεις δεν αξιζουν μια.
 

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
κ κατι τελευταιο...ο γνωστος τσατσος που δουλευει βαρδαρη κατα καιρους ειναι μεγαλη πουτανα στην ψυχη...κ γιατι το λεω αυτο...εχει τυχει να με βρισει επειδη αρκετες φορες μπηκα,ειδα την κοπελα κ εφυγα ( γιατι ειχε μπαζα)...τον εβρισα κ γω κ κοντεψαμε να πιαστουμε....οταν ομως μια φορα περασα γιατι μου αρεσε η κοπελα,απο τοτε αρχισε να με γλυφει...αυτος ηταν που πριν χρονια ηθελε να με βοηθησει ν γδυθω στο δωματιο ( ειχα σπασμενο χερι )κ ειχε φαει την πουτσα του,να με βγαλει το παντελονι κ κατι τετοια ωραια...φυσικα του εριξα ακυρο κ γυρισα κ τον ρωτησα κ του λεω :δεν με θυμασαι? κ μου λεει οχι,θα επρεπε>>>>>>>>κ του λεω εχει τυχει να τσακωθουμε..κ τι γυριζει κ μου λεει....εγω παλικαρι μου, που εισαι κ ομορφο παιδι, δεν τσακωνομαι με παιδια σαν εσενα αλλα θελω να κανω,,,,,ουστ!!!τα συμπερασματα δικα σας.

Χαχα, εγώ έριχνα πολύ γέλιο με αυτόν τον τσάτσο. Τα σχόλια του ήταν όλα τα λεφτά. Ειδικά όταν πηγαίναμε παρέα με τα κολλητάρια κλαίγαμε από τα γέλια όταν μας έκραζε :2funny:

Εμένα με έχει σώσει η αφραγκία μου αυτήν την περίοδο και πάω μόνο σε δοκιμασμένα πράματα από εσάς συναγωνιστές. Αλλά γενικά είναι τρελό ξενέρομα να δίνεις το 40αρι σου και να τσακώνεσαι από πάνω (επαγγελματισμός 0)
Επίσης συμφωνώ και εγώ για τις μαύρες 2-3 φορές έχω πάει με μαύρη και έκλαιγα τα λεφτά μου.

Α και μπράβο για το Thread gl χρειαζόταν ένα τέτοιο  :)
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Εμένα με έχει σώσει η αφραγκία μου αυτήν την περίοδο και πάω μόνο σε δοκιμασμένα πράματα από εσάς συναγωνιστές.
)
και πολυ καλα κανεις :rockon: :rockon: γιατι τα καινουρια τεμαχια τα μισα προβληματικα μας βγηκαν μου φαινεται...συνεχισε δυναμικα και ευχομαι συντομα να βγαζεις περισσοτερα και να γαμας οτι γουσταρεις...οσο γουσταρεις...
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.493
Κριτικές
20
Like
233
Πόντοι
3.275
Μια φορά έχω τύχει σε μαυρούλα αλλά ήταν όλα τα λεφτά!
Κωλόφαρδος στάθηκα!
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Μια φορά έχω τύχει σε μαυρούλα αλλά ήταν όλα τα λεφτά!
Κωλόφαρδος στάθηκα!
περα απο την πλακα μην επηρεαζεστε και απολυτα αν τα γουστα σας σας παν προς τα κει,μπορει να παιξει και κατι καλο καποτε...
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
....γυριζει κ μου λεει....εγω παλικαρι μου, που εισαι κ ομορφο παιδι, δεν τσακωνομαι με παιδια σαν εσενα αλλα θελω να κανω,,,,,ουστ!!!τα συμπερασματα δικα σας.

Ρε συ,

Μπας και είναι αδερφή?
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
αποψη μου¨
9 στις 10 μαυρουλες πουτανες ειναι για κλωτσιες.....
μου χει τυχει (στην θεσσαλονικη,βαρδαρης) μαυρουλα....κουκλα.....γλυκια....καλο γαμησακι.....τοσο που κολλησα και τις ζητησα να βγουμε :huh: :huh: :idiot: :idiot:
οκ μου λεει ......σχολαω ταδε ωρα περνα απο δω να παμε για καφε.....
βεβαια ,δεν πηγα ποτε γιατι ειμαι απο επαρχια και δεν βολεψε
και οταν βολεψε δεν ηταν πλεον εκει.....

και το αντιθετο,πριν 3 χρονια βαρκελωνη (μπαρτσα-αρης)..ψωνιζουμε μια μαυρουλα ομορφουλα εγω κ ενας κολλητος....μετα τα σχετικα παζαρια κ συμφωνιες καταληξαμε στο δωματιο με συμφωνημενη καλη τιμη κ παρτουζα.....
εκει ομως η μαλακω αρχισε τα σπαστικα
να νυσταζει,να βαριεται,να θελει να δει το αγαπημενο της σηριαλ στην τβ,
να θελει να ξαναματακανουμε μπανιο κ διαφορα αλλα κωμικοτραγικα
ωσπου κ μεις δεν αντεχαμε και την πεταξαμε εξω με κλωτσιες δινοντας κατι ελαχιστα χρηματα (ας πουμε 30 ευρω) ενω ειχαμε συμφωνησει στα 150-200....και ενω ειχα πηδηξει μονο εγω μια φορα......
βεβαι σημαντικο ειναι το γεγονος οτι ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΡΟΠΛΗΡΩΝΩ  και λιγες φορες την παταω ετσι....πραμα που δεν γινεται στα μπουρδελα ομως.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom