Νέα

Μαύρο σε πουτάνα της Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τι σας εχει να ριξετε μαυρο σε πουτανα;

  • εμφανιση-προσωπο

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • συμπεριφορα στο σαλονι

    Ψήφοι: 2 1,8%
  • συμπεριφορα στο κρεβατι

    Ψήφοι: 40 36,0%
  • βιασυνη

    Ψήφοι: 38 34,2%
  • μη δεκτικοτητα σε πιασιματα-φιλια-χαδια

    Ψήφοι: 30 27,0%
  • μη δεκτικοτητα σε πρωκτικο ή αλλα προγραμματα

    Ψήφοι: 3 2,7%
  • ψυχροτητα-μη συμμετοχη στο σεξ

    Ψήφοι: 38 34,2%
  • διακριση-επιλογη πελατων

    Ψήφοι: 1 0,9%
  • εμφανως χαμηλη αποδοση στο απλο προγραμμα

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • ο χωρος που δουλευει-ασχετοι με αυτην παραγοντες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • γλωσσικη ασυνεννοησια

    Ψήφοι: 1 0,9%
  • κακη υγιεινη-καθαριοτητα

    Ψήφοι: 51 45,9%
  • εμφανιση-σωμα-αναλογιες-διαστασεις

    Ψήφοι: 8 7,2%
  • αδυναμια να σε καυλωσει

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • πολυ κακα προκαταρκτικα-πιπα

    Ψήφοι: 14 12,6%
  • υφακι-τουπε

    Ψήφοι: 22 19,8%
  • ασχημοι τροποι οταν δεν περνας

    Ψήφοι: 11 9,9%
  • μεγαλη ηλικια

    Ψήφοι: 2 1,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

giannisdutika

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0

Μείνετε μακρυά από αυτή, έχω εμπειρία χρόνια από ρδελα και τανες, η τυπισσα λεει 50 ευρω για μισή ώρα, πριν ξεκινησετε σου λεει αλλα 20 αν θες γυμνο τσιμπουκι και σε ξεπεταει οσο πιο γρηγορα γινεται :angry:
 

Tremere

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
236
Like
279
Πόντοι
21
Ντέμη Βουλγάρα, πριν τρία χρόνια. Είχε μια ξανθιά μαζί της τότε, πολύ κωλοχαρακτήρας και δεν ξέρω γιατί, αλλά θύμιζε λίγο τραβέλι, παρ' όλο που ήταν λεπτή κι εμφανίσιμη. Βιαστικές, κακότροπη η ξανθιά (νομίζω την έλεγαν Βανέσσα), χάλι μαύρο. Δεν ήμουν από τους τυχερούς που παίρνανε την κόρη της ντέμης, που δουλεύει σε άλλη περιοχή, όχι Θεσσαλονίκη (κι η ντέμη μετακινείται πού και πού). Επίσης, της ντέμης το εργαλείο μύριζε ψαρίλας κι ο καθρέφτης στο σαλόνι, καρακίτς και κακόγουστος.

Δέσποινα στην Αγίου Δημητρίου. Ο προηγούμενος πελάτης της, πενηντάρης αρχιτέκτονας, προϊστάμενος στον χώρο της τότε δουλειάς μου, βγήκε από το χώρο της με το που έμπαινα εγώ (έμεινα μαλάκας, γιατί έχει καλή γυναίκα κι η κόρη του ήταν μεγαλύτερη από την τάνα, άσε που δεν φαινόταν για τέτοιος). Δεν μου έδωσε σημασία δεν έβλεπε τίποτα μπροστά του, είχε το χαμόγελο της επιτυχίας, προφανώς μπήκε τόσο βαθιά που έχασε τη γη κάτω από τα πόδια του, όμως... Σε μένα ήταν αμπανιάριστη και καθώς της έκανα γλυφομούνι, μου πέταξε τα χύσια του μαλάκα. Κυκλοθυμική, παράξενη, κάνει ουσίες (ελαφρύ καπνιστό), είχε πολλά τικ που με πικάρισαν από παλιότερα αλλά αυτό, ήταν το τελευταίο.

Μια BBW που τελευταία αραίωσε από αγγελίες. Δεν λέω όνομα γιατί θα τρομάξω τον κόσμο. Γάμαγα τη φίλη της μια πενηντάρα μαυρομάλλα καλή, αλλά εκείνη όσο έσμπρωχνα, με κατούρησε στην πλάτη. Μου σφύριξαν επίσης κατόπιν εορτής, ότι ένας παλιός γαμιάς της την κόλλησε παράσημο και το συζητούσε κιόλας σε κάποιο διαδικτυακό φόρουμ, αλλά εγώ ευτυχώς εκεί δεν μπήκα.

Μια άλλη BBW τη Σία. Οι φωτογραφίες κι η περιγραφή της τότε αγγελίας της, φαινόταν σχετικά καλές. Το ραντεβού ήταν σε χοτέλ. Έκανα τί έκανα γιατί το δωμάτιο το είχα κλείσει από πριν και εκεί με ξέραν. Αλλιώς θα έφευγα.

Καμέλια, πιάτσα (πολύ σπάνια ανεβάζει κι από καμμιά αγγελία). Δεν ξέρω τί συνέβη, αλλά έμεινε η μισή, ενώ ώρες ώρες το βλέμμα της είναι θολό. Δεχόμουν αλλεπάλληλα SMS σε ώρα εργασίας και παράδοσης μαθημάτων συνεχώς, ενώ όταν κατά τύχη την πέτυχα σε καφέ που δουλεύει μια γνωστή ή συγγενής της, με απέφυγε επιδεικτικά. Δεν μου αρέσει η κυκλοθυμία, ή μάλλον με τρομάζει, για να είμαι ειλικρινής.

Γενικά, η συντριπτική πλειοψηφία των γνωριμιών που έκανα στο "χώρο" είναι απογοητευτικές και κατέληξαν ατυχείς, αλλά σπανίως ρίχνω μαύρο. Βλέπω τα καλά όπου υπάρχουν, τα συμψηφίζω, εκτός εάν επισκιάζονται από τα φάουλ τόσο πολύ πια που δεν σώζεται με την καμμία. Ή θυμάμαι τη φάση από όταν ήταν εντάξει και καλές.
 

john255

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
184
Κριτικές
21
Like
288
Πόντοι
31
Πέρασα προχθές από το red light όπου δούλευε η Ζακλίν.

Έχω ένα κακό, περνάω μέσα στο δωμάτιο χωρίς να δω την κοπέλα όταν δεν την ξέρω μου αρέσουν οι εκπλήξεις.
Αλλά τι έκπληξη ήτανε αυτή;;;
Σκάει μύτη μία κοπέλα 1,50 καστανοξανθη με πετσέτα τυλιγμένη γύρω της εκανε λέει μπάνιο οκ λέω μοσχομυριζε κιόλας...μιλάμε για λίγο, πολύ πρόσχαρη μέχρι το σημείο όπου άρχισε να μου μιλάει λες και ειμασταν φιλαράκια αυτό δεν μου αρέσει μου φεύγει όλη η καύλα όταν μου λέει η άλλη για τη ζέστη και ότι δεν έφαγε το μεσημέρι...τεσπά...παίζω το παιχνίδι της και βγάζει την πετσέτα....
ΣΟΚ....

Παιδιά είναι χοντρή δεν είναι στρουμπουλη και άλλα τέτοια που διάβασα άλλου είναι η κοπέλα αρκετά παχιά έκανε δίπλες η κοιλιά...και εκεί έχω φάει ξενερά τρελή...σκάει και ένα χαμόγελο και έχει μπροστά σάπιο δόντι...


Κλείνω τα μάτια και φιλάω βυζί μπας και φανταστώ καμία αλλη, εκεί που γλύφω παρατηρώ ότι αυτή δεν κάνει τπτ, σηκώνω το κεφάλι μου και με κοιτάει μέσα στα μάτια κολλημένη εντελώς...
Την ρωτάω "καλά είσαι;" Και τι μου λέει ρε συ..."καλά...είσαι πολύ όμορφος"
Πω ρε λέω πάει το 50αρικοοοοοο...

Ξεκολλαει και αρχίζει να με πιάνει,
Ξαπλώνω και αρχίζει πίπα...δραμαααα......αεροπιπα, μου λέει "σου αρέσει να σου γλύφουν τ'αρχιδια;"
Μου ήρθε να της πω "μην μιλάς ρε κοπελιά εάν ήθελα κάποια να μιλάει θα έκανα σεξ με τη γυναίκα μου και εκτός από αυτό έχεις γνωρίσει ποτέ κάποιον που δεν του αρέσει να του γλύφουν τ αρχιδια;"

Είχα εκνευρίστει μαζι της ήτανε απαθής και το χειρότερο όπου και να επιανα είχε λίπος....
Παιδιά απαράδεκτη πραγματικά μακρυααα...
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
856
Κριτικές
17
Like
2.872
Πόντοι
1.436
Πέρασα προχθές από το red light όπου δούλευε η Ζακλίν.

Έχω ένα κακό, περνάω μέσα στο δωμάτιο χωρίς να δω την κοπέλα όταν δεν την ξέρω μου αρέσουν οι εκπλήξεις.
Αλλά τι έκπληξη ήτανε αυτή;;;
Σκάει μύτη μία κοπέλα 1,50 καστανοξανθη με πετσέτα τυλιγμένη γύρω της εκανε λέει μπάνιο οκ λέω μοσχομυριζε κιόλας...μιλάμε για λίγο, πολύ πρόσχαρη μέχρι το σημείο όπου άρχισε να μου μιλάει λες και ειμασταν φιλαράκια αυτό δεν μου αρέσει μου φεύγει όλη η καύλα όταν μου λέει η άλλη για τη ζέστη και ότι δεν έφαγε το μεσημέρι...τεσπά...παίζω το παιχνίδι της και βγάζει την πετσέτα....
ΣΟΚ....

Παιδιά είναι χοντρή δεν είναι στρουμπουλη και άλλα τέτοια που διάβασα άλλου είναι η κοπέλα αρκετά παχιά έκανε δίπλες η κοιλιά...και εκεί έχω φάει ξενερά τρελή...σκάει και ένα χαμόγελο και έχει μπροστά σάπιο δόντι...


Κλείνω τα μάτια και φιλάω βυζί μπας και φανταστώ καμία αλλη, εκεί που γλύφω παρατηρώ ότι αυτή δεν κάνει τπτ, σηκώνω το κεφάλι μου και με κοιτάει μέσα στα μάτια κολλημένη εντελώς...
Την ρωτάω "καλά είσαι;" Και τι μου λέει ρε συ..."καλά...είσαι πολύ όμορφος"
Πω ρε λέω πάει το 50αρικοοοοοο...

Ξεκολλαει και αρχίζει να με πιάνει,
Ξαπλώνω και αρχίζει πίπα...δραμαααα......αεροπιπα, μου λέει "σου αρέσει να σου γλύφουν τ'αρχιδια;"
Μου ήρθε να της πω "μην μιλάς ρε κοπελιά εάν ήθελα κάποια να μιλάει θα έκανα σεξ με τη γυναίκα μου και εκτός από αυτό έχεις γνωρίσει ποτέ κάποιον που δεν του αρέσει να του γλύφουν τ αρχιδια;"

Είχα εκνευρίστει μαζι της ήτανε απαθής και το χειρότερο όπου και να επιανα είχε λίπος....
Παιδιά απαράδεκτη πραγματικά μακρυααα...

πρεπει να ειναι η ιδια ζακλιν που ειναι και στο αλλο σαιτ και την ειχα παρει πριν ενα χρονο περιπου
τοτε ηταν απλως ελαχιστα γεματουλα και απο υπηρεσιες δε εκανε κατι ιδιατερο αλλα ουτε εκανε και κατι ασχημο
μαλλον παχυνε τωρα πια
εμενα παντως δε μου ειχε πει οτι ειμαι ομορφος :( lol
θυμαμαι μου ειχε πει οτι καποια στιγμη θελει να γινει στρατιωτικος...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.468
Κριτικές
62
Like
39.756
Πόντοι
8.530
Πέρασα προχθές από το red light όπου δούλευε η Ζακλίν.

Έχω ένα κακό, περνάω μέσα στο δωμάτιο χωρίς να δω την κοπέλα όταν δεν την ξέρω μου αρέσουν οι εκπλήξεις.
Αλλά τι έκπληξη ήτανε αυτή;;;
Σκάει μύτη μία κοπέλα 1,50 καστανοξανθη με πετσέτα τυλιγμένη γύρω της εκανε λέει μπάνιο οκ λέω μοσχομυριζε κιόλας...μιλάμε για λίγο, πολύ πρόσχαρη μέχρι το σημείο όπου άρχισε να μου μιλάει λες και ειμασταν φιλαράκια αυτό δεν μου αρέσει μου φεύγει όλη η καύλα όταν μου λέει η άλλη για τη ζέστη και ότι δεν έφαγε το μεσημέρι...τεσπά...παίζω το παιχνίδι της και βγάζει την πετσέτα....
ΣΟΚ....

Παιδιά είναι χοντρή δεν είναι στρουμπουλη και άλλα τέτοια που διάβασα άλλου είναι η κοπέλα αρκετά παχιά έκανε δίπλες η κοιλιά...και εκεί έχω φάει ξενερά τρελή...σκάει και ένα χαμόγελο και έχει μπροστά σάπιο δόντι...


Κλείνω τα μάτια και φιλάω βυζί μπας και φανταστώ καμία αλλη, εκεί που γλύφω παρατηρώ ότι αυτή δεν κάνει τπτ, σηκώνω το κεφάλι μου και με κοιτάει μέσα στα μάτια κολλημένη εντελώς...
Την ρωτάω "καλά είσαι;" Και τι μου λέει ρε συ..."καλά...είσαι πολύ όμορφος"
Πω ρε λέω πάει το 50αρικοοοοοο...

Ξεκολλαει και αρχίζει να με πιάνει,
Ξαπλώνω και αρχίζει πίπα...δραμαααα......αεροπιπα, μου λέει "σου αρέσει να σου γλύφουν τ'αρχιδια;"
Μου ήρθε να της πω "μην μιλάς ρε κοπελιά εάν ήθελα κάποια να μιλάει θα έκανα σεξ με τη γυναίκα μου και εκτός από αυτό έχεις γνωρίσει ποτέ κάποιον που δεν του αρέσει να του γλύφουν τ αρχιδια;"

Είχα εκνευρίστει μαζι της ήτανε απαθής και το χειρότερο όπου και να επιανα είχε λίπος....
Παιδιά απαράδεκτη πραγματικά μακρυααα...
Ποτε δεν μπαινουμε μεσα αν δεν ξερουμε την κοπελα.Στοιχειωδες Γουωτσον...?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom