Νέα

Μαύρο σε πουτάνα της Θεσσαλονίκης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gl
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τι σας εχει να ριξετε μαυρο σε πουτανα;

  • εμφανιση-προσωπο

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • συμπεριφορα στο σαλονι

    Ψήφοι: 2 1,8%
  • συμπεριφορα στο κρεβατι

    Ψήφοι: 40 36,0%
  • βιασυνη

    Ψήφοι: 38 34,2%
  • μη δεκτικοτητα σε πιασιματα-φιλια-χαδια

    Ψήφοι: 30 27,0%
  • μη δεκτικοτητα σε πρωκτικο ή αλλα προγραμματα

    Ψήφοι: 3 2,7%
  • ψυχροτητα-μη συμμετοχη στο σεξ

    Ψήφοι: 38 34,2%
  • διακριση-επιλογη πελατων

    Ψήφοι: 1 0,9%
  • εμφανως χαμηλη αποδοση στο απλο προγραμμα

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • ο χωρος που δουλευει-ασχετοι με αυτην παραγοντες

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • γλωσσικη ασυνεννοησια

    Ψήφοι: 1 0,9%
  • κακη υγιεινη-καθαριοτητα

    Ψήφοι: 51 45,9%
  • εμφανιση-σωμα-αναλογιες-διαστασεις

    Ψήφοι: 8 7,2%
  • αδυναμια να σε καυλωσει

    Ψήφοι: 6 5,4%
  • πολυ κακα προκαταρκτικα-πιπα

    Ψήφοι: 14 12,6%
  • υφακι-τουπε

    Ψήφοι: 22 19,8%
  • ασχημοι τροποι οταν δεν περνας

    Ψήφοι: 11 9,9%
  • μεγαλη ηλικια

    Ψήφοι: 2 1,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
0
Πόντοι
16
Μάγκες,σήμερα "ανακάλυψα" το site και θα ξεκινήσω με αυτό το πόστ για να ενημερώσω κι άλλους...

Πήγα την προηγούμενη βδομάδα στο σπίτι της Νικηφόρου Ουρανού 1Β,βραδάκι που ήταν κάποια Τζίνα. Πλήρωσα το 40αράκι μου (όχι το πιο απλό που ήταν με 30!!) ντεμέκ περιποίηση,χαδάκια,πίπα και γαμήσι.Η κοπέλα φαινόταν εντάξει,εμφάνιση οκ,ξανθούλα,μιλάει και καλά ελληνικά. Πλακώνεται κατευθείαν και μου φοράει το προφυλακτικό πρίν ακόμα μου σηκωθεί,κι αρχίζει "πλακωμένη" την πίπα.Με το ζόρι με καύλωσε και αρχίσαμε το "σπρώξιμο".Μια αυτή απο πάνω,μετά εγώ,έβλεπε οτι δεν χύνω και μου λέει πισοκωλλητό....Την αρχίζω κι εγώ όντας "σπασμένος" με τη συμπεριφορά της,κι εκει που της το χωνα γερά....έσπασε το προφυλακτικό! Βγές μου λέει...τι λέω και τώρα τί?? Πέξτην,τη να σου κάνω???? >:( Και απλά έκατσε δίπλα μου και περίμενε...
Έφυγα κι όταν έφτασα σπίτι είδα σημάδι κόκκινο στο πέος μου και "χεστηκα"¨απ'το φόβο.Θα κάνω εξετάσεις σε λίγο καιρό μήπως και "κονόμισα" κάτι απο αυτήν!! ΜΑΚΡΙΑ μάγκες,δεν λέει με τίποτα...
γκανεμιά  προσεξε φίλε μη σε γαμησει αυτη με κανενα αφροδισιο παρα εσυ αυτη
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
εγω στην αρχη που ειδα αυτο το thread πριν αρχισω να διαβαζω νομιζα οτι εννοουσες αλλο μαυρο...........γινε πιο σαφης φυλε.πες black list......... :s&m_3:
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
εγω στην αρχη που ειδα αυτο το thread πριν αρχισω να διαβαζω νομιζα οτι εννοουσες αλλο μαυρο...........γινε πιο σαφης φυλε.πες black list......... :s&m_3:
δεν ανοιγα ωραια θρεντ καποτε; :2funny: :2funny: :2funny:

πιασιαρικα....
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
δεν ανοιγα ωραια θρεντ καποτε; :2funny: :2funny: :2funny:

πιασιαρικα....

ολα ωραια ειναι φυλε δεν αντιλεγω απλως αυτο δεν ηταν τοσο σαφης απο τον τιτλο...........καλητερα να ελεγες black list σε πουτανα της θεσσαλονικης.............
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
GL Μαυροπουλος του Κωνσταντινου  :2funny:

Αλλος Εφαγε την πατατα , αλλος ριχνει το μαυρο , αυτο θα πει αλληλεγγυη
Νταξυ και και μεις φαγαμε πατατες ( Καρτοφεν για την ακριβεια  :2funny: :2funny: :2funny:)
Αλλα ειμασταν στο πνευμα των Χριστουγεννων αν και Τελη Νοεμβριου
www.imagerous.com/] [/URL]

Γεια σου Τζεσυυυυυυυυυ Χρονια πολλααααααααααα  :cheesy:

 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
[size=12pt]Μαααααααααααααααααυρο [/size]λεμε στις καριολες.!!! :2funny:

Ας ριξω και εγω ενα Μαυρο στην Αντριανα την Ρουμανα, αν και ειναι απο παλια μαυρισμενη με λαδομπογια ας της ριξω ακομα μια στρωση...Μαυρο στην Αντριανα και τα καινουρια σιλικονατα βυζακια της... :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
παντως αν το κρατουσαμε ζεστο το θεματακι και το ενημερωναμε πιο τακτικα θα γλιτωνε ο κοσμος πολλλες καρτοφελν που εξωτερικα μοιαζουν καλες....

URL]]
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Σαμπρίνα Lefamme,την συνιστώ ανεπιφύλακτα!!! :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
παντως αν το κρατουσαμε ζεστο το θεματακι και το ενημερωναμε πιο τακτικα θα γλιτωνε ο κοσμος πολλλες καρτοφελν που εξωτερικα μοιαζουν καλες....

http://[URL unfurl="true"]www.aparthotel-oberhof.de/uploads/pics/Kartoffeln-mal-anders.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Αφου υπαρχουν κριτικες ρε , με λεπτομεριες και ολα
μπορει ο καθενας να κρινει καλυτερα διαβαζοντας  , το να πεις ενα ονομα εδω απλα δε λεει κατι  :-
οχι οτι ειναι αχρηστο το θεμα , δε λεω αυτο εστι

Εσυ pz89, γραψε λεπτομεριες γιατι δε σου καθησε και ασε τις ανεπιφυλακτες < μονο πιπες >  :2funny:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Εσυ pz89, γραψε λεπτομεριες γιατι δε σου καθησε και ασε τις ανεπιφυλακτες < μονο πιπες >  :2funny:
Mπαίνει στο δωμάτιο με τις γόβες κ όλα τις τα ρουχαλάκια,χαμηλώνει τα φώτα...βγάζει το προφυλακτικό το περνάει κ αρχίζει  :pipa1: περίμενω...περιμένω σαν μαλάκας αλλά τίποτα εκεί έμεινε... :headbang:

Δεν μου έχει ξανα τύχει να πρέπει να εισηγηθώ για να περασούμε στα περαιτέρω(το κυρίως πιάτο)!!! :rolleyes: :P
 
OP
OP
gl

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
τις κριτικες νομιζω τις γραφουμε σαν ημερολογιο καταστρωματος αλλα μαλλον κανεις δεν τις διαβαζει στις λεπτομερειες τους ουτε τις αναζητα οταν πρεπει,ασε που ειναι και δυσκολο γιατι ειναι μοιρασμενες σε πολλα λινκ ανα στουντιο. ενω εδω ειναι ενα θεμα ,κανεις ενα γρηγορο περασμα και βλεπεις και τις παραπομπες...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
παντως αν το κρατουσαμε ζεστο το θεματακι και το ενημερωναμε πιο τακτικα θα γλιτωνε ο κοσμος πολλλες καρτοφελν που εξωτερικα μοιαζουν καλες....

http://[URL unfurl="true"]www.aparthotel-oberhof.de/uploads/pics/Kartoffeln-mal-anders.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Αυτη ειναι πατατα Kartofflen??? Εγω νωμιζα αυτες λεγοντουσαν πατατα kelly.!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ερε τι κανει η φυση... :o
 

VaggelisWestSide

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
431
Κριτικές
8
Like
7
Πόντοι
1
Οι 2 χειρότερες απ' όσες έχω πάρει και τις έχω καταμαυρίσει είναι μιά Ρουμάνα που είχα πάει πέρσυ στην Ταντάλου 14 (με διαφεύγει το όνομα τώρα γμτ  :-) και η Κατερίνα η Ουγγαρέζα με το τουμπανόβυζο στην 26ης... μεγαλύτερα κομοδίνα δε ξαναείδα ρε σείς... :headbang:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Ντανιελα, αυτη η ξανθια με τα πολλα τατου !! η γκομενα ειναι για τον πουτσο απο συμπεριφορα δεν αφηνει να αγκιξεις τπτ,μονο στιν πιπα κατι κανει αλλα γενικα δεν παλευεται , ΜΑΚΡΥΑ!!!

 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
γιατι δε ρωτησες στο φορουμ προτου πας...
πολλες ειναι ετσι...η πρωτη που με ερχετε στο μυαλο ειναι η Μιραμπελα απο το Φριξου 13..δεν αφηνει οχι να αγγιξεις το βυζι της..αλλα και να το δεις θα ελεγα...
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
γιατι δε ρωτησες στο φορουμ προτου πας...
πολλες ειναι ετσι...η πρωτη που με ερχετε στο μυαλο ειναι η Μιραμπελα απο το Φριξου 13..δεν αφηνει οχι να αγγιξεις το βυζι της..αλλα και να το δεις θα ελεγα...

Με Παρεσυραν οι καβλες !!  :rolleyes:
 

Hermes30

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Νομίζω την λένε Έλενα αν δεν κάνω λάθος. Την πετύχαινα συνήθως πάνω στην Γιαννιτσών. Ποτέ δεν την έπαιρνα δεν με τρσαβούσε και ιδιαιτερα. Ένα ξημέρωμα που είχα τρελές καύλες και δεν έβρισκα τίποτα στην γύρω περιοχή την πήρα. Μπήκε στο αμάξι και πήγαμε μέσα σε μία μάντρα. Μόλις γδύθηκε το χάος. Βυζί ζωγραφισμένο για να φαίνεται μεγάλο καθώς μάλλον από την πρέζα είχε κρεμάσει. Μουνί αξύριστο και ένα άρωμα δυσοδίας ανέυλιζε. Με τα λίγα μπήκα μια δυο φορές μέσα της και της είπα ότι τελείωσα. Την έβγαλα απ το αμάξι και έφυγα τρέχοντας.
:think: :hi:
 

john255

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
184
Κριτικές
21
Like
288
Πόντοι
31
TO Ιδιο επαθα και εγω αλλα μεσα δεν μπηκα σιχαθηκα την ειπα ρουφα το μεχρι να σε χυσω, την εχυσα και δρομο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom