Νέα

Μαύρη Λίστα (μπουρδέλα, στούντιο, μασάζ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 531
  • Εμφανίσεις 200K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Χαιρετώ την παρέα.

Καλά θυμόμουν ότι υπήρχε ανάλογο thread... έχω να σας πω κι εγώ κάτι:

Σήμερα, 1/12/2006 (καλό μήνα κιόλας!) και ώρα 15:40 στο Μεταξουργείο.

Η αλήθεια είναι ότι δεν πήγα για μπουρδέλο, απλά είχα ένα ραντεβού εκεί στην Πειραιώς κι επειδή ο άνθρωπος μου τηλεφώνησε και μου είπε ότι θα καθυστερήσει λίγο, πέρασα μια βόλτα από τα "λημέρια" μας. Κατέληξα τελικά στο Ιάσωνος 20Α (σημειώστε το αυτό). Ήταν μια Ρουμάνα ψηλή, αδύνατη με καλό κορμάκι και ψιλοσυμπαθητική φάτσα. Βγαίνει η τσατσά, μια ρωσίδα 50άρα με ξανθό μαλλί, και λέει τα καλύτερα λόγια. Τσιμπουκάκι, πισωκολλητό, όλες οι στάσεις, 15 ευρώ. Καλό μουνάκι ήτανε, καλά τα φράγκα, "άντε να μπω" λέω. Ανάθεμα την ώρα και την στιγμή που μπήκα.

Μπαίνει μέσα η καριόλα, τα βγάζει όλα και αράζει ανάσκελα... :huh:

Της λέω, "πίπα"? "Νο pipa" μου λέει. "Τι λες μωρή της λέω, άλλα έλεγε έξω η τσατσά". Κι άρχισε να μου κάνει νοήματα γιατί δεν μιλούσε και γρι ελληνικά ή αγγλικά ότι δεν κατάλαβα καλά, δεν άκουσα καλά και τέτοιες μαλακίες. Τα παίρνω στο κρανίο και της λέω "ΟΚ, γύρνα τότε". Την βάζω στα 4 και της τον καρφώνω με τόση δύναμη που μόνο που δεν έκραξε. Την γαμάω με όση δύναμη/ταχύτητα μπορούσα, της τράβαγα και τους ώμους (μιας και ξέρω ότι τους την σπάει αυτό  :sunglasses: ) και με τα πολλά τελειώνω.

Δεν το άφησα έτσι όμως. Ντύνομαι και βγαίνω έξω. Πάω στην τσατσά και της λέω "το ξέρεις ότι η κοπελιά δεν κάνει πίπα?", "όχι" μου λέει "και πίπα και όλες τις στάσεις!" και μπορώ να πω ότι φαινόταν εξαιρετικά ειλικρινής. Της λέω "ε, εμένα δεν μου έκανε πίπα και δεν είναι σωστό να κοροϊδεύετε έτσι τους πελάτες". "Ζητώ χίλια συγνώμη" μου λέει, "έχετε δίκιο". "Ναι", της λέω, "κι εγώ ζητώ πίσω τουλάχιστον τα 5 ευρώ και να τα κόψεις από αυτήν. Και να σου πω και κάτι άλλο? Εγώ δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναπατήσω εδώ μέσα κι επειδή τυχαίνει να ασχολούμαι με το Internet και ανάλογα sites, να είσαι σίγουρη ότι η κριτική μου θα βγει στον αέρα. Οπότε μην απορήσεις αν μπαίνουν 3-4 άτομα την ημέρα όταν θα έχεις την συγκεκριμένη πουτάνα". Μου ξαναζήτησε χίλια συγνώμη και χωρίς να το σκεφτεί βγάζει και μου δίνει 10 ευρώ! Τα παίρνω και φεύγω σούμπιτος.

Λοιπόν, από την αντίδραση της τσατσάς είμαι ικανοποιημένος, δεν της κρατάω καμία κακία. Αυτή την καριόλα όμως δεν πρόκειται να την ξαναπλησιάσω κι ας μου δώσει κώλο για 2 ευρώ. Η γνώμη μου είναι να την μαυρίσετε ΟΛΟΙ για να δούμε μετά ποιο μπουρδέλο θα την πάρει.

Αυτό που με εκνεύρισε δεν ήταν τόσο ότι μου είπε όχι στην πίπα. Αντιλαμβάνομαι το γεγονός ότι μπορεί πριν να ήταν με κάναν παπάρα ο οποίος να την έπνιξε στο τσιμπούκι. Αλλά όχι να προσπαθεί να με βγάλει και τρελό ή κουφό ή ηλίθιο... ΑΥΤΟ μου την έδωσε.

Για μένα λοιπόν... ΜΑΥΡΟ ΣΤΟ 20Α όταν είναι μια ψηλή, αδύνατη, μελαχροινή με μακρυά μαλλιά, Ρουμάνα (όνομα δεν ρώτησα).
 

XANIAKRHTHS

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
ΧΑΝΙΑ ΚΡΗΤΗΣ
Παιδιά η χειρότερη που εχω εως τώρα γ.... είναι η Ανδριάννα (εχει ερθει απο Αθήνα)
1 λεπτό πίπα
1 λεπτό πισωκολ
1 λεπτό Οθωμανικό
και αφου δεν τελειωσα σε αυτα τα τρία λεπτά ...μου γάμησε τον πουτσο με το χέρι....ακόμα πονάω
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
129
Πόντοι
66
η τελαυταια μουφα που βρηκα ηταν στην ιασωνος 19 α πανω μετα τα μεσανυχτα, καστανη ρωσιδα, ολα χαλια απλα, μην την πατησει κανεις, εχει και βυζαρες, ουστ
 

Επισκέπτης
ΧΑΝΙΑ ΚΡΗΤΗΣ
Παιδιά η χειρότερη που εχω εως τώρα γ.... είναι η Ανδριάννα (εχει ερθει απο Αθήνα)
1 λεπτό πίπα
1 λεπτό πισωκολ
1 λεπτό Οθωμανικό
και αφου δεν τελειωσα σε αυτα τα τρία λεπτά ...μου γάμησε τον πουτσο με το χέρι....ακόμα πονάω
μην ακουω τετοια για την αντριανα!!!! :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :ak: :ak: :ak: :ak:!!!!!!!!!!!ειναι η αδυναμια μου!!!
 

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
Της λέω, "πίπα"? "Νο pipa" μου λέει. "Τι λες μωρή της λέω, άλλα έλεγε έξω η τσατσά". Κι άρχισε να μου κάνει νοήματα γιατί δεν μιλούσε και γρι ελληνικά ή αγγλικά ότι δεν κατάλαβα καλά, δεν άκουσα καλά και τέτοιες μαλακίες. Τα παίρνω στο κρανίο και της λέω "ΟΚ, γύρνα τότε". Την βάζω στα 4 και της τον καρφώνω με τόση δύναμη που μόνο που δεν έκραξε. Την γαμάω με όση δύναμη/ταχύτητα μπορούσα, της τράβαγα και τους ώμους (μιας και ξέρω ότι τους την σπάει αυτό  :sunglasses: ) και με τα πολλά τελειώνω.
Τρελο σκηνικο :cheesy:, φανταστειτε το λιωμα τσαντισμενο να πηδαει, ουτε στον εχθρο μου τετοιο πραγμα... :grin:
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Ενα σχολιο για την Αντριανα- την εχω παρει στην Βριλησου και στην Αριστοτελους- ειναι εντυπωσιακη βεβαια, αλλα νομιζω οτι μεχρι να σε "μαθει", ειναι μαλλον απομακρη. Παντως δεν κλαιω που λειπει.
Qui tangit frangatur
 

Επισκέπτης
Ενα σχολιο για την Αντριανα- την εχω παρει στην Βριλησου και στην Αριστοτελους- ειναι εντυπωσιακη βεβαια, αλλα νομιζω οτι μεχρι να σε "μαθει", ειναι μαλλον απομακρη. Παντως δεν κλαιω που λειπει.
Qui tangit frangatur
δικιο εχεις!!με ειχε μαθει,της συμπεριφερομουν οσο καλυτερα μπορουσα και απο εκεινη δεν ειχα κανενα παραπονο!!
 

gigolo24

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδια...
Θα ηθελα να μαυριχω το Φυλης 40 η οποια τσατσα μετραει με το ρολοι τα 5 λεπτα  και σρτο δωματιο με το που μπαινει κανει λες και την κυνηγαν..σου λεει αντε τελιωνε και κανε ετσι οχι ετσι..μην πιανεις...
ΔΕν αξιζει...Πολυ χαλια ρε παιδια...
Δεν εχω δει χειροτερη συμπεριφορα....τοσα χρονια στην πιατσα...
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.102
Like
139
Πόντοι
16
:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
Φυλης 86 ή 88 (δεν θυμαμαι ακριβως) πετυχα μια αραπινα Ονοματι Πατρα ( η τσατσα ειπε οτι την ελεγαν Σαλωμη).
Απο εμφανιση ηταν ομορφη και με ωραιο σωματακι αλλα στο δωματιο μετανιωσα την ωρα και τη στιγμη που μπηκα, αφου ηταν πολυ σπαστικη, βιαζοταν και δεν συμετειχε καθολου.
Την ωρα που τελειωνα τραβηχτικε αποτομα και κοιταξε το προφυλακτικο αν εχει σπασει.  Μου ηρθε να την χαστουκισω.
Μου ειπε οτι ηταν και Βραζιλιανα  :- ... οσο ηταν αυτη Βραζιλιανα αλλο τοσο ειμαι εγω ο Ροναλντινιο  :jerking:
Η εν λογω  :jerking:  δουλευει απογευμα


 

Επισκέπτης
θησεως 35 καλλιθεα.........για τα μπαζα η συμπεριφορα και η αρπακωλιαστικη νοοτροπια της τσατσας!!!!!!!!!!ουστ!
 

strata

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Φυλής 134, ισόγειο, απόγευμα η Σάρα σλοβάκα και το κακό συναπάντημα. Δες και ποστ στο ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα.
 

Επισκέπτης
καυλιαριδεσ στο μπουρδελο στιν χοματιανου αυτο με τισ σκαλεσ που ειναι μια χοντρη τσατσα τισ μεταμεσονιχτιες βαρδιεσ....χτιπαι σινεχεια τιν πορτα ι σκατοχοντρι τσατσα!ποσ να χισεισ μετα ρε καυλιαριδες μου λετε?????με τισ κολοτσατσαδεσ τισ σπαστικες!κομπλεξαρεσ μιλαμε!!!
 

vagos bestman

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
154
Like
12
Πόντοι
1
Φιλε pitsilisti αυτα που γραφωνται στο forum δεν γινεται να γραφονται στο καταλογο με τα μπουρδελα ?
 

Επισκέπτης
δεν ξερο ρε φιλαρακι!ασ μασ πει ο καυλιαρισ οπερατορ πανος!!!!πανος  λισε τιν απορια του καυλιαρι μας!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
γεια σου μεγαλε πανο οπερατόρ..!!!!

γεια σου και σε σενα εξαισιε πιτσιλιστι..!!
 

vagos bestman

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2007
Μηνύματα
154
Like
12
Πόντοι
1
Φιλε Πανο οι mod δεν μπορουν να συνκεντρωνουν της πληροφοριες και να της βαζουν στον καταλογο ?
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν ποστάρω κι εγώ την απογοήτευση που εφαγα το περασμένο Σάββατο το βράδυ. Μεταξουργείο γύρω στις 2μιση. Ενώ κάνω τον κλασικό περίπατο στην Ιάσωνος, λέω δεν πάω μια βόλτα και στην Κεραμεικού να δω τι παίζει. Ανεβαίνω σε ένα σπίτι με κάτι σκαλιά (δεν θυμάμαι αριθμό..πάντως είναι αυτό που είναι μόνο του.. δεν έχει άλλο μπουρδέλο δίπλα) και σκάει μια μαυρούλα. Μπα λέω άσε θα την κάνω. Κι εκεί που σηκώνομαι μου σκάει ένα βλέμμα και μου λέει πού πας μωρό μου? 'Ελα μέσα να δεις πόσο καλή ειμαι.15 ευρώ μόνο :rolleyes: Με έπεισε και μπήκα. Μπαίνει μέσα και μου παίρνει πίπα. Ίσως η χειρότερη που μου έχουν κάνει  :headbang: Τέλος πάντων λέω θα είναι κουρασμένη, μην κάνω σκηνικό. Μετά από λίγο ξαπλώνει λιπόθυμη ανάσκελα και ούτε καν κουνιόταν. Της λέω τι έχεις? Με πονάει το κεφάλι μου λέει.  :idiot:  Πω ρε πούστη..  :headbang:  εγώ να έχω μπριζώσει κανονικά και να προσπαθώ να της τον χώσω. Αυτή εκεί άγαλμα . Αντε γαμίσου της λέω και αρχίζω να τον παίζω μπροστά της.  :birdman:  Μην τολμήσεις να σηκωθείς τώρα γιατί θα τα πω στην τσατσα όλα. Αφού τελειώνω στη μάπα της, μου κάνει μην πεις τώρα τίποτα οκ? Δεν απάντησα. Σηκώθηα και έφυγα αγανακτισμένος αλλά και ταυτόχρονα ικανοποιημένος. Αυτά! Με λίγα λόγια μακριά απο αυτή την μαυρούκα.. δεν αξίζει ούτε φλόκι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom