Νέα

Μαύρη Λίστα (μπουρδέλα, στούντιο, μασάζ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 531
  • Εμφανίσεις 200K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
γενικα φιλε μου πιστευο οι μαυρεσ κανουν τιν χειροτερι περιποιησι...σπανιζουν καλες μαυρες με σιμετοχι στο κρεβατι!μιν πτοισε ομος καυλιαρι μου!!!!ιπαρχουν πολλα καλα πουτανακια που θα ικανοποιησουν τις καυλεσ σου!!!!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Κολωνού 30β το πάνω δίπλα απ' το μαγαζί της Κατερίνας. Κερδίζει άνετα την πρώτη θέση στη Μαύρη λίστα των μπουρδέλων. Αναφέρομαι στην πρωινή βάρδια. Και είναι κρίμα γιατί ως χώρος είναι πολύ καλός, τα δωμάτια είναι πολύ άνετα και ευρύχωρα, αλλά και στο παρελθόν απ' το συγκεκριμένο σπίτι είχαν περάσει αξιόλογες παρουσίες. Απλά ο συνδυασμός πουστοτσάτσου-πουτάνας και η συμπεριφορά και των δύο είναι μακράν ο,τι χειρότερο έχω συναντήσει. Διαβάστε την κριτική μου στον κατάλογο για λεπτομέρειες.
 

Επισκέπτης
Κολωνού 30β το πάνω δίπλα απ' το μαγαζί της Κατερίνας. Κερδίζει άνετα την πρώτη θέση στη Μαύρη λίστα των μπουρδέλων. Αναφέρομαι στην πρωινή βάρδια. Και είναι κρίμα γιατί ως χώρος είναι πολύ καλός, τα δωμάτια είναι πολύ άνετα και ευρύχωρα, αλλά και στο παρελθόν απ' το συγκεκριμένο σπίτι είχαν περάσει αξιόλογες παρουσίες. Απλά ο συνδυασμός πουστοτσάτσου-πουτάνας και η συμπεριφορά και των δύο είναι μακράν ο,τι χειρότερο έχω συναντήσει. Διαβάστε την κριτική μου στον κατάλογο για λεπτομέρειες.

Αυτό είναι το μπουρδέλο που συχνάζει και η Μάρθα που δίνει κώλο, σωστά? Νομίζω πάντως γενικά ότι στην "Μαύρη Λίστα" πρέπει να μπαίνουν πουτάνες και όχι μπουρδέλα. Υπάρχουν μπουρδέλα που πότε έχουν αστέρια και πότε μπάζα και ξενέρωτες.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565
Ναι αυτό είναι. Το διευκρίνισα ότι πρόκειται για τη συγκεκριμένη πουτάνα (βάρδια).
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Εμένα μου είπε "γιατί δεν περνάτε? δεν σας αρέσει η Χ" της απάντησα "ποτέ μη ρωτάς τον πελάτη τέτοια ερώτηση, ο καθένας έχει τα γούστα του, μπορεί να του αρέσουν οι γεμάτες και η Χ να έχει σώμα ανορεκτικού μοντέλου" "Συγνώμη" μου απάντησε


Λοιπόν, κάποιοι θα γνωρίζετε πόσο έχω προωθήσει το στούντιο της Παιωνίου, στο οποίο έχω αφήσει αρκετά γκαφρά.
Σήμερα λοιπόν, πήγα το πρωι και ειχε δυο γκομενάκια. Το ένα το είχα ξαναπάρει και το  άλλο δεν μου άρεσε, οπότε έκανα να φύγω. Γυρνάει λοιπόν η Τσστσά, όχι η απογευματινή ευγενέστατη αλλά η άλλη που έχει σκάσει χειροβομβίδα στα δόντια της, και μου λέει "αυτές τις κοπέλες θα έχω τώρα οπότε μην ξαναπατήσεις". Καταλάβατε κύριοι πώς θέλουν να δουλέψουν μερικά λαμόγια; Μήπως μωρή μαλακισμένη θες να σου χαρίζουμε ένα πενηντάρικο μόλις σε βλέπουμε; Ουστ! 
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Πρέπει να καταθέσω κι εγώ την εμπειρία μου γιατί σήμερα βγήκα απ'τα ρούχα μου!
Στο Φυλής 134 ισόγειο,μόλις την έκανα να φύγω η τσατσά μου είπε εντελώς αγενέστατα "αφού δεν κάνετε τίποτα γιατί έρχεστε και μας ταλαιπωρείτε τσάμπα!","δεν είναι σωστό" και τέτοια!! :idiot:
Ακούς,λές και την βάλαμε να σκάψει την κυρία,που στο κάτω κάτω είναι η δουλειά της!
:jerking: :jerking:
Μαύρο δαγκωτό ρε!
:birdman: :birdman: :birdman:
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Πουτάνα ονόματι Νίνα που δουλεύει στο Αχαρνών 106! Μακρυα κι αλάργα! Η χειρότερη ξεπέτα και συμπεριφορά που έχω συναντήσει..Δεν αναφέρομαι στο Studio γιατί έχω πάει κι άλλες φορές και δεν είχα πρόβλημα,ούτε και με την τσατσά που είναι πάντα ευγενική κι εξυπηρετική.Μόνο στην συγκεκριμένη πουτάνα ρίχνω μαύρο.Ουσσσσστ τσιγγάνα!..
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Θα μπορουσες να την πεις και γυφτισσα!! Παντως την εθαψες στην κυριολεξια φιλε,σε πολλα θεματα του σαιτ. Μπραβο.  :grin:
τιν εχει ιδι θαψει και αλλοσ σιναγονιστισ!ε αφου δεν κανει καλα τι δουλια τισ το ψολοπουτανο πρεπει να μπι μαυρι λιστα οστε να ξερουν ολοι ποσο σπαστικια ειναι και δεν αξιζει ουτε ενα πιτσιλισμα!!!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Ετσι πρέπει φίλε μου!! Αν δεν μπορούν να κάνουν τη δουλειά 'ας το κλείσουν κι ας πάνε σπίτια τους' που λέει κι ο skido!!  :grin: :grin:
Ετσι,για να ξεκαθαρίσει κι η πιάτσα απ'τη μούργα!!
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.576
Πόντοι
4.765
Γραφω υστερα απο καιρο στο σαιτ για να βαλω στη λιστα το ΩΡΑΙΟΤΕΡΟ ΜΟΥΝΙ που ειδα στη φυλης εδω και πολυ καιρο. Οσο και αν ακουγεται κουφο, σημερα στη φωκαιας,(23:30)σε αυτο  που δουλευει η Ντανιελλα,επαιζε ενα θεικο μωρο ονοματι Αννα απο Πολωνια(οπως μου ειπε βασικα)το οποιο ριχνει στα αυτια σε ομορφια στο αγαπημενο μου επιπλο το οποιο κατοικοεδρευει λιγο πιο κατω στη φωκαιας.Παιδες δε θα κουρασω,απλα η κοπελα ειναι θεα.1,70 αδυνατη,μακρυ ξανθο μαλλι μεχρι τον κωλο,καταπληκτικα βυζια μουναρος και τα λογια ειναι περιττα.Απο θεμα ομορφιας η κοπελα ειναι σα τα μουνια  που γαμησαμε απο σποντα στην ελλαδα στα πρωτα χρονια της δεκαετιας του 90.Απο δω και μετα ομως ξεκιναει το χαλι της υποθεσης.Μπαινοντας στο δωματιο και αφου επεσε πανω μου σα βοδι,αρχισε να κανει μια θλιβερη και βαριεστημενη πιπα χαζογελοντας και λεγοντας διαφορες μαλακιες.Αφου τη σηκωσα κανονικα,στα τεσσερα, και απο πανω μου ελεγε οτι πονουσε.Υστερα απο τρομερη ταλαιπωρια και αφου κοντεψα να της ξεριζωσω τα πανεμορφα βυζακια μπας και κατσει καλα καταφερα και εχυσα για να μη παει εντελως χαμενο το 20ευρω.Τραγικη συμπεριφορα η οποια δεν ξερω αν ηταν επιτηδες αλλα και να μην ηταν καποιος θα επρεπε να εξηγησει στο πανεμορφο αυτο μουνι για ποιο λογο παιρνει αυτο το 20ευρω.Οποιος φιλος περασε απο κει σημερα ας επιβεβαιωσει
 

mavrospete

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Όντως στο συγκεκριμένο μέρος παρά τα κάλλη της κοπέλλας το σέρβις είναι λίαν επιεικώς απαράδεκτο.
Κρίμα...
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
880
Κριτικές
184
Like
4.045
Πόντοι
14.175
φωκαιας 10 χτες το βραδυ..το μενου ειχε ξανθια αλβανιδα ψηλη καλο κομματι λεω ας μπω..μετα απο μικρη αναμονη ερχεται μεσα..μου ειπε ονομα αλλα δεν συγκρατησα οταν την ρωτησα απο που ειναι μου λεει "γιατι για να εχετε να λετε??"..ρωτησα τι εννοει δν συνεχισε..προχωραμε στο παρασυνθημα..τσιμπουκι νευρικο και γρηγορο σαν να βαραγα μαλακια ητανε..ειχε παρει και φορα..τελλικα της λεω να προχωρησουμε..σηκωνεται κανει στην ακρη την κιλοτα και ανεβαινει απο πανω..φορουσε και σουτιεν αλλα της το τραβηξα..με καβαλαγε με τον ιδιο νευρικο τροπο και τελικα μετα απο μια σταση ακομη τελειωσα..το κορυφαιο ειναι οτι στο τελος μου κανει"τρομαξα μην ειχε σπασειη καποτα.."..μωρι καριολα αμα δεν σου αρεσει η δουλεια σου αντε γαμησου κανε αλλη..τζαμπα τα 20..
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
880
Κριτικές
184
Like
4.045
Πόντοι
14.175
19 οχι 10 λαθος μαγκες
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
[size=10pt]19 οχι 10 λαθος μαγκες[/size]

Είναι θλιβερό να γράφονται τέτοια πράματα για το 19, αλλά πρέπει να είναι αλήθεια, γιατί μετά την αναχώρηση της Μαρίας... το "σπίτι" δεν κατάφερε να βρεί άξια αντικαταστάτρια...
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
378
Κριτικές
104
Like
550
Πόντοι
6.280
Ιασωνος 19α ισογειο στην πρωινη βαρδια ενα ωραιο κοντοπουτανο, Χριστινα απο Ρουμανια, μελαχροινη μακρυ μαλλι και μεγαλα βυζια σε σχεση με το κορμι της. Την πετυχα μεσημερι περιπου 1 . Βαριεστημενη αχαρη πιπα και φυσικα χωρις διαρκεια. Στο γαμισι παλι αχαρη και βαριεστημενη αλλα με αλογιστη χρηση λιπαντικου. Σα να γαμαγα βουρκο. Αρχισε να μου τον παιζει ....ω ναι.... παλι αχαρα και πεταχτηκε εξω σαν ελατηριο μολις τελειωσα. Πεταμενο το 20 ρικο.
Προσοχη εκει εχω παρει και το κοντοπουτανο της νυχτερινης βαρδιας και ηταν αστερι. Αλλα και αλλες πιο παλια
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
Να γραφωμαι και για τα σπιτια της επαρχειας
 

Επισκέπτης
καλισπερα χιστες και μιστες!!!εχθες το απογευματακι μετα απο μια σκλιρι προκλισι μεταλαγμενισ ιδονισ απο τον μεγιστο αντισθενι...αφου με παρεσιρε σε ενα λινκ ορεον μεταλαγμενον αιθεριον ιπαρξεον....μου μπικαν στο ανιθικο και βρομικο πορνιαρικο μιαλουδακι μου τρελες σκεψισ....και σαλπαραα κατευθειαν για ενα  γλικο ταξιδι στιν μεταλαγμενι ιδονι!ο δρομος μου εγραφε αχαρνον 104 στο παλατι τις μεταλαγμενισ πριγπιπεσας ευας.....αφου ειχα διαβασει και καπιες καλες κριτικες...ανιπομονουσα να αντικρισο αυτο το γλικο θειο αριστουργιμα που ειχα πλασει με τιν φαντασια μου με τιν δικι σας βοιθεια και τισ κριτικες σας!
εισχορο λοιπον στο λαγνο παλατακι τις ευας.....οπου ιμουν μαρτιρας σε ενα περιστατικο το οποιο με κανι να ριξο μαυρο στον εν λογο κοκινοσπιτο!
ναι κιριοι ....μαυρο στο μπουρδελακι...!γιατι δεν βλαπτι λιγι ευγενια....τοσι αγενια προτι φορα βλεπο απο τσατσα προς τους πελατες...
ιταν μια παρεα νεαρον μεσα στο σαλονι...κιριλε παιδια φενοντουσαν και μιλουσαν μεταξι τους και ο ενασ σε καπια φασι γελασε χαμιλοφονοσ χορισ να ενοχλισι κανεναν ...και ι ξεβρακοκεφαλι τσατσα απο το βρομερο τισ δοματιακι βγενι στο σαλονι και αρχιζει να βριζει τα παλικαρια και να τους ιποδικνιει τι πρεπει να κανουν και τι οχι...
τα παλικαρια ομος ιταν τιποι και ιπογραμοι ενο ι τσατσα αδικος τους εβριζε σε σιμιο να τους διοξει απο το μπουρδελακι..και να τουσ πι να μιν ξανα πατισουν !δεν προχορο σε λεπτομεριες ομος γιατι ισος με πουνε κακο μερικοι χιστες...αλλα απλα ενασ πορνορεπορτερ ειναι παντα ταπινοσ και αντικιμενικος γιατι πρεπει να τιμαμε μονο τα πουταναδικα που το αξιζουν...!και οχι να παιζουν μαζι μασ οι τσατσες και να να μας πουλανε μαγκιτσες...
οσο για τιν ευα ...ενα απο τα μετρια μεταλαγμενα πορνιδια που εχο δει στιν πορνοκαριερα μου..μονο τα βιζια τις αξιζουν για τουσ λατρισ του σπορ!
το εν λογο κοκινοσπιτο μπαινι στιν μαυρι λιστα......τελος!!!!
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Ανήκουστο και απαράδεκτο στα τέλη του 2007 μια τσατσά να συμπεριφέρεται τόσο άσχημα σε πελάτες.Μάλλον στην ψυχοσύνθεσή της θα τα μπέρδεψε τα πράγματα και θα νόμιζε η πατσαβούρα ότι είναι Λέκτωρας της Φιλοσοφικής και όχι τελειωμένη τσατσόγρια σε τσαρδί.
Αλλά και Λέκτωρας να είναι κάποιος πάλι θα τα άκουγε τα μπινελίκια του αν δεν κάνει σωστή δουλειά και δεν έχει σωστή συμπεριφορά.
Και μόνο το ότι στεναχωρήθηκε ο Pitsi ΜΑΥΡΟ στην τσατσα της Αχαρνών 104  :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom