Νέα

Μαύρες σε μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ALANIARIS13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 214
  • Εμφανίσεις 70K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
χαχα... εκει που λεω ΕΙΧΕ μοντελα...
Τι κράτος είναι τούτο? μαυρες δεν έχει, τραβέλια με εργαλείο δεν έχει.. τι έχει?

απογοήτευση...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
χαχα... εκει που λεω ΕΙΧΕ μοντελα...
Τι κράτος είναι τούτο? μαυρες δεν έχει, τραβέλια με εργαλείο δεν έχει.. τι έχει?

απογοήτευση...
τυπε γιατι δεν πας για πορνοτουρισμο την μαγευτικη λιβερια και σιερα λεονε?
ενας τυπος καποτε ελεγε οτι ειναι εκπληκτικα μερη
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
Δώσε ινφο αν εχεις ... γιατι οχι.. και ψάχνω και συναγωνιστές που θέλουν να πάνε για παρέα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Δώσε ινφο αν εχεις ... γιατι οχι.. και ψάχνω και συναγωνιστές που θέλουν να πάνε για παρέα
Girls-Guns-ToPrint.jpg

http://[URL unfurl="true"]www.girlswithguns.org/pics/blackdiamond.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.girlswithguns.org/pics/blackdiamond3.jpg[/img[/URL]]
[img]http://img.photobucket.com/albums/v101/He219/news%20photos/Todays/Continued/1f39dbd8.jpg
_39383779_liberia1.jpg


γουσταρεις τετοια σκηνικα δικε μου?
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
real gangsta και έτσι ?  :o :o :o :o
μονο και μόνο για τα γκάνια παίζει να τις άφηνα να  εκμεταλλευτούν  το κορμί μου....  :zfuck:   :grin:

URL]]
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
Ελα ρε σοβαρευτειτε μπας και ΓΑχχχμε επιτελους....

Σαββατόβραδο πάλι στο bourdela.com και στο greekdick.com τη βγαζουμε.. ΝΤΡΟΠΗ!!!

 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Παιδια καλησπέρα,

ξέρετε κανένα καλό σπιτάκι με καμια καλή μαύρη? Είχα πάει παλιά στη γωνία Αχαρνών και την κάθετο στα σπιτακια της Φυλης, εκει που είναι όλα μαζεμενα, ειχε 2 κάποια στιγμή το ένα ήταν ΚΟΡΥΦΑΙΟ.

Ξέρετε κάτι καλό να το τιμήσω?? (Αθήνα).

Χίλια ευχαριστώ!!!
το κολονου 47 εχει καλες μαυρουλες
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
Ευχαριστώ Βασιλέα!  :kissass:  Μόλις  :cum:  στο μετάξι.. οχι τιποτα ιδιαιτερο... μια ΑΠΑΤΗ ελεγε οτι κανει ελευθερο στοματικο, προκτικο, πηρε τα 20 κ μετα δεν εκανε ουτε πιπα... φρικη.. στον πεζοδρομο κατω χαμηλα δεξια
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Ευχαριστώ Βασιλέα!  :kissass:  Μόλις  :cum:  στο μετάξι.. οχι τιποτα ιδιαιτερο... μια ΑΠΑΤΗ ελεγε οτι κανει ελευθερο στοματικο, προκτικο, πηρε τα 20 κ μετα δεν εκανε ουτε πιπα... φρικη.. στον πεζοδρομο κατω χαμηλα δεξια
γιατι δεν πηγες εκει που σου ειπα???? :zfuck: :kissass:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
το κολονου 47 εχει καλες μαυρουλες
και εγω κολωνου 47 εχω πετυχει κ εχω ριξει,αλλα τωρα εχω να κατεβω παρα πολυ καιρο μεταξι και δεν ξερω τι παιζει,εχει κανεις καμμια ενημερωση για μαυρακι κυριως μεταμεσονυκτιες ωρες :grin:
 

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
353
Like
40
Πόντοι
1
Παιζει και η Ιμαν απο την γνωστη Τριγγετοαλυσιδα. Ωραιο μωρο και καλουτσικο, για στουντιο, σερβις.....
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
γιατι καταρχην δε ξερω που ειναι, θα το ψαξω, και δευτερον ειχα παει ηδη και μετα ειδα την απαντηση.. επομενη φορα ειναι εκει!!!

ΧΙΛΙΑ ΜΑ ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

Ακομα, τι λες για τις πιατσες? (κεντρο εψαξα σημερα δε βρηκα τιποτα)..
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
τυπε γιατι δεν πας για πορνοτουρισμο την μαγευτικη λιβερια και σιερα λεονε?
ενας τυπος καποτε ελεγε οτι ειναι εκπληκτικα μερη
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εγω ημουν αυτος ο τυπος και μαλιστα ειχα ανοιξει και thread για την λιβερια.πριν 10 χρονια ειχαν πολεμο.εγω πηγα πριν 5 χρονια και ηταν υπεροχα.για σιερα λεονε δεν γνωριζω !
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Την καλησπερα μου,ποιος θα μας ενημερωσει εκ νεου για μαυρακι σε ''ρδελο'' για αργαμησι δηλαδη τωρα μεταμεσονυκτια ωρα,γτ περασα απο πιατσα μπας κ ριξω σε καμμια αραπινα,αλλα τζιφος :S  :(
 

greeksexyboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2012
Μηνύματα
130
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς αν υπάρχει καμιά μαύρη σε μπουρδέλο(εκτός από Μεταξουργείο) αυτή την περίοδο;
Τελευταία φορά που πέτυχα και γάμησα μαύρη ήταν πριν πάρα πολύ καιρό στο Φωκαίας 27Α.
 

thanoulis21r

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.992
Ξέρει κανείς αν υπάρχει καμιά μαύρη σε μπουρδέλο(εκτός από Μεταξουργείο) αυτή την περίοδο;
Τελευταία φορά που πέτυχα και γάμησα μαύρη ήταν πριν πάρα πολύ καιρό στο Φωκαίας 27Α.
Τα τζαμαικανακια με τον κυριο Άρη ε!! πο τρελά μουνιά αλλα παει πολυς καιρος απο τοτε...ενα φιλαρακι μουπε πως επαιζε εγχρωμο παλι στη φωκαιας πριν κανα διβδομαδο δεν ξερω στανταρ γιατι εχω να παω καιρο για καταθεση λογω αποστασης...ας μας πει καποιος ρε μαγκες...
 

kanon

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2013
Μηνύματα
102
Κριτικές
8
Like
8
Πόντοι
1
Τα τζαμαικανακια με τον κυριο Άρη ε!! πο τρελά μουνιά αλλα παει πολυς καιρος απο τοτε...ενα φιλαρακι μουπε πως επαιζε εγχρωμο παλι στη φωκαιας πριν κανα διβδομαδο δεν ξερω στανταρ γιατι εχω να παω καιρο για καταθεση λογω αποστασης...ας μας πει καποιος ρε μαγκες...

τζαμαικανακια απο την Νιγηρια ε?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom