Νέα

Μαύρες σε μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ALANIARIS13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 214
  • Εμφανίσεις 69K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.102
Like
139
Πόντοι
16
Σκέυτομαι κάποια στιγμή να γαμήσω μια μαυρούκο σε μπορντέλο. Έχετε να μου προτείνετε καμιά;
Θα ήθελα μια, καλή στο κρεβάτι και (το σημαντικότερο) καθαρή

Το <<καθαρη>> ειναι σχετικο... Μονο αν της ζητησεις τα χαρτια της με τις πιο προσφατες εξετασεις υγειας θα το διαπιστωσεις...  αλλα και παλι δεν μπορεις να εισαι απολυτα σιγουρος!
Εγω προσωπικα μια φορα εχω παει σε μπουρδελο με αραπινα και δεν προκειται να ξαναπαω.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.216
Κριτικές
255
Like
10.822
Πόντοι
19.505
οι περισσότερες τώρα είναι στο Μεταξουργείο, στην Ιάσωνος και στα γύρω στενά. για την καθαριότητα της περιοχής ας μην μιλήσω καλύτερα και δεν αφορα μόνο τις μαύρες...
 

prekass

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
μακρυα φίλε .aids ,υπατιτιδες παραμονεύουν με τις μαύρες. ειναι ολες του πολύ βρωμιαρες. παντως αν θελεις οπωσδηποτε να πηδηξεις μαυρη, υπαρχει στο μπουρδελο της Παιωνίου (Λιοσιων) . φυσικα μεγαλη ποικιλια θα βρεις μετα τις 11 το βραδυ στην σωκρατος πισω απο το δημαρχειο της αθηνας αλλα και στην γυρω περιοχη για πηδημα στα βρωμοξενοδοχεια της περιοχης. αλλα ξανα σου λεω μακρυααα.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Εκεί τις έχω δέι αλλα δέν θέλω ούτε να περνάω απο την περιοχή. Εγώ απλά ήθελα να μάθω άν παίζει καμία καλή στην φυλής. Απο όσο καταλαβαίνω για να βρείς ποιότητα θα πρέπει να σκάσεις πολλά φράγκα...
 

VIP_only

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
66
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
Ρε μάγκες και εγώ τις γουστάρω τις αραίνες, με τις βυζάρες τυς και τις στητές κωλάρες τους.... ΑΛΛΑ πολύ επικίνδυνο το πήδημα μαζί τους...
Καυ ύστερα είναι και αυτή η μυρωδιά...όπως λέει και το άσμα...Can't you smell that smell;the smell that surrounds you...
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Διαβάζω πολλά posts που αφοράν τις μαύρες γενικώς και βλέπω πως υπάρχει αρνητική εικόνα για αυτές... :- :- :-

Εγώ, απο καθαρά προσωπική πείρα έχω να σας πω πως...  :cool2:

Κατ αρχάς όποια μαύρη έχω πάρει σε στριπτηζάδικο είναι πολύ καλή, δηλαδή αισθησιακή, καβλωτική στο χορό :smitten: :smitten: και κάνουν καλό φραπεδάκι :jerking: :jerking: :jerking:

Σε μπουρδέλο έχω πάρει 2 μαύρες, κι έχω ρίξει γαμώ τα  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:

Το βελόυδινο δέρμα τους :booty: :booty: οι βυζάρες τους :boobies: :boobies: αλλά και το  :knockinb: :knockinb: είναι πραγματικά το κάτι άλλο! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Μια μάυρη έχω πάρει στο μεταξουργείο, πριν μια εβδομάδα, παραδόξως μέσα στις καύλες π είχα, την πήρα, αρκετά καλή. Κορυφαία πίπα κ απίστευτο σώμα.

Πάντα με προφυλακτικό κ δεν τελείωσα μέσα της..
δε νομίζω να ξαναπάρω πάντως..
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Υπαρχει και μια μαυρη-αρκετα καλη- στην βραδυνη βαρδια, στην Ρεμουνδου, Πλατ.Αττικης, σ'αυτο που ανεβαινεις τις σκαλες
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
Υπαρχει και μια μαυρη-αρκετα καλη- στην βραδυνη βαρδια, στην Ρεμουνδου, Πλατ.Αττικης, σ'αυτο που ανεβαινεις τις σκαλες

Εννοείς αυτή που όταν την πηδάς ψυθυρίζει: "Φρέshκο μιουνί, ωραίο μιουνί", λες και πουλάει ψάρια σε λαϊκή?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Καταρχάς και μόνο οι ατάκες τους τύπου "εσύ γκαμίσει εμένα" με ξενερώνουν. Και νομίζω αρκετούς ακόμα...
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Στην  Ρεμουνδου    το  βραδυ    μετα  απο  πολυ  καιρο  πετυχα  την    Μπρεντα . Μες  στην  τρελη  χαρα  οπως  παντα.... .
 

Επισκέπτης
από την μία θέλουμε να γαμάμε μαυρούλες από την άλλη μας πειράζει το γκαμίσει εμένα; σε μία είπα για κώλο, και μου λέει: εγώ ντεν γκαμάει κώλο ποτέ δεν γκαμάει!!! τι να κάνουμε έχουν την πλάκα τους.
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Εγώ πάντως όσες φορές πήδησα μαύρη σε μπουρδέλο ήταν σκέτη απογοήτευση, άλλες βαριόντουσαν, άλλες δεν αφήναν να τις αγγίξεις το μ..., και απο συμμετοχή όση και ένας σάκος με πατάτες. Ποτέ ξανά.
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Σα να περιγράφεις μια κλασάτη γκόμενα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

makrykavlis

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
26
Like
9
Πόντοι
11
Αι σιχτίρ πια με τις μαύρες!Είναι οι χειρότερες.

Βαριούνται ακόμα και να ξεντυθούν-Πριν χρόνια πέτυχα μια που την παρακαλούσα και δεν έβγαζε τη μπλούζα της,γιατί κρύωνε!

Οσο για sex:μαύρα μεσάνυχτα..
 

great

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Θα συμφωνησω με τους συναγωνιστες. Ενω ειναι κορμαρες και προστυχοφατσες, τις βλεπεις και λες πω πω τι θα μου κανει αυτη μεσα στο δωματιο παγοκολωνες.
 

nikolas2002m

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
ξεκουμπησου ρε φασιστα

ΑΦΑΙΡΕΣΤΕ τη σβαστιγα παρακαλω
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom