Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.608
Κριτικές
9
Like
3.308
Πόντοι
736
Καλημέρα και καλή βδομάδα.
Χρωστάω στους φίλους το link της Ναταλίας.

καλο φαινεται,εχει δοκιμασει κανεις να μας πει τι παιζει?

Ειχα επισκεφτει στον χωρο της στον νεο κοσμο καλλιροης προ καραντινας 2.
Το σπιτι ειναι καλο με μασαζοκρεβατο στο σαλονι και διαθετει κρεβατι σε δωματιο.Η κοπελα δηλωσε 38 και καπου εκει μου φανηκε αντε +2 βαρια.Στις φωτο ειναι η ιδια με υποδεχτηκε με το ιδιο εσωρουχο.Το σωμα της αρκετα καλο για την ηλικια της με βυζακι 2+ φυσικο.Προσωπο επισης αρκετα καλο για τα γουστα μου και ξανθο μαλλακι.Ειναι ευχαριστη στην κουβεντα και ειπαμε και δυο κουβεντες μιλαει καλα ελληνικα.Το μασαζ της δεν το δοκιμασα περασα κατευθειαν για μπριζολα.Στο μπουκι ειναι εμπειρη περιποιειται σωστα το πεος.Στον αγωνα γαμιεται καλα οχι σε pse ρυθμους και κατι φιλια τα πηρα μετα απο προσπαθεια.Στο τελος τα πηρε και ευχαριστως στο στομα.Το κοστος 60 γιουρο για μια καλη μισαωρη πιστολια.θα ξαναπαω ευχαριστως με την πρωτη ευκαιρια.Μενει κοντα οποτε κλεινει ραντεβου και πεταγεται σε διαφορες ωρες ενω κατα καιρους φιλοξενει γκεστ σταρ πορνιδια που εγω δεν ειδα.

Ωραια η κριτικη σου φιλε! Σκεφτομαι να την τιμησω και εγω, την εχω βαλει λοκαρει εδω και καιρο! Ξερεις αν πηγαινει σε ξενοδοχειο εκτος απο τον χωρο της?:think:
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.608
Κριτικές
9
Like
3.308
Πόντοι
736
Επισης, δεν την βρισκεις ευκολα, καθως δεν απανταει στο τηλεφωνο!:(
 

johny cunt

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
736
Κριτικές
15
Like
1.033
Πόντοι
1.016
Για ξενοδοχειο πεταξα μπηχτη και απαντηση δεν πηρα.Το κοβω μολις σε μαθει να ψηθει.Της ειχα στειλει viber και απαντησε καπακι.
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Για ξενοδοχειο πεταξα μπηχτη και απαντηση δεν πηρα.Το κοβω μολις σε μαθει να ψηθει.Της ειχα στειλει viber και απαντησε καπακι.
Πάει και ξενοδοχείο. Η αλήθεια είναι ότι δε το προτιμάει ιδιαίτερα, άλλα ξέρω ότι πάει.
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Καλημέρα και καλή βδομάδα.
Χρωστάω στους φίλους το link της Ναταλίας.

ενω κατα καιρους φιλοξενει γκεστ σταρ πορνιδια που εγω δεν ειδα.
π.χ Νέλλυ.........:wink:
 

johny cunt

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
736
Κριτικές
15
Like
1.033
Πόντοι
1.016
Καλημέρα και καλή βδομάδα.
Χρωστάω στους φίλους το link της Ναταλίας.

ενω κατα καιρους φιλοξενει γκεστ σταρ πορνιδια που εγω δεν ειδα.
π.χ Νέλλυ.........:wink:
Η κριτικη ειναι για την Νελυ
 

Εκλεκτικός

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.154
Κριτικές
12
Like
6.278
Πόντοι
2.046
Καλημέρα και καλή βδομάδα.
Χρωστάω στους φίλους το link της Ναταλίας.

ενω κατα καιρους φιλοξενει γκεστ σταρ πορνιδια που εγω δεν ειδα.
π.χ Νέλλυ.........:wink:
Η κριτικη ειναι για την Νελυ
Δε μ΄ "έπιασες" φίλε. Ισως κάποιος άλλος καταλάβει τι εννοώ.......
 

nikos_poly1979

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
217
Κριτικές
4
Like
241
Πόντοι
1
Oντως "φιλοξενεί".απλά τώρα δεν μπορούν να έρθουν λόγω lockdown
 

nikos_poly1979

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
217
Κριτικές
4
Like
241
Πόντοι
1

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
284
Like
335
Πόντοι
21
Ενημερωση

Επισκεψη στην (κυρια, θεια, γιαγια, μανταμ, εσεις επιλεγετε πως θα την πειτε), Ελενη στην Καλλιθεα.
Αν περιμενετε ενα απο τα καλυτερα μασαζ που κυκλοφορουν στην πιατσα, πεσατε μεσα.
Αν περιμενετε πολυ ωραια περιποιηση και υποδοχη και καθαριοτητα και ευγενεια χωρις βιασυνες, πεσατε μεσα.
Αν περιμενετε μια κλασσικη ρωσιδα παλιας σχολης (και ηλικιας, γυρω στα 55-60), που ξερει να σε γεμισει καβλα, να στον στραγγιξει δυο φορες, να στηνει ωραια το κορμι της που παρα τα χρονια της κρατιεται εξαιρετικα καλα, παλι πεσατε μεσα.

Τελος ενημερωσης.
μπορείς να μου στείλεις στοιχεία της κυρίας?? Ευχαριστώ πολύ
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
4
Like
1.124
Πόντοι
216
Ξέρει κανείς άλλος για την Νέλι?
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.050
Like
2.910
Πόντοι
456
Παιδιά ζήτησα και με π.μ πληροφορίες για Ναταλία απο Καλλιθέα ,μεγαλούτσικη που αναφέρθηκε πριν λίγο καιρό αλλά δεν πήρα απάντηση,αναφέρεστε στη Νέλλυ έχει καμιά σχέση με αυτή ,πως βρίσκω Nαταλία ; ευχαριστώ
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.794
Κριτικές
24
Like
3.765
Πόντοι
1.446
Παιδιά ζήτησα και με π.μ πληροφορίες για Ναταλία απο Καλλιθέα ,μεγαλούτσικη που αναφέρθηκε πριν λίγο καιρό αλλά δεν πήρα απάντηση,αναφέρεστε στη Νέλλυ έχει καμιά σχέση με αυτή ,πως βρίσκω Nαταλία ; ευχαριστώ

Καλή χρονιά σε όλους!!!
Το τελευταίο διάστημα έχω κάνει σταθερή αξία την Ναταλία στην Καλλιρρόη .είχε παλιά κ προφίλ στο mamba κ τώρα αγγελία σαν Νέλλη αν δεν κάνω λάθος.
Μιλάμε για μια πανέμορφη γυναίκα στα 60€ που περνάς πολύ όμορφα.το στοματικό της είναι άψογο.στα του μασάζ ποτέ δεν την έχω δοκιμάσει

Σωστά υποθέτεις, κατά τα γραφόμενα του παίκτη. Για να σου λυθεί η απορία. Εγώ πάντως ως Ναταλία την είχα συναντήσει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: jpm

jpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2010
Μηνύματα
15
Κριτικές
6
Like
133
Πόντοι
280
Καλησπερα. Πως θα γίνει να μάθουμε το τηλεφωνο της Ελένης από την Καλλιθέα ή της Ναταλίας που λέτε? Αν θέλετε στείλτε μου μυνημα.. ευχαριστώ παιδιά.
 

jpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2010
Μηνύματα
15
Κριτικές
6
Like
133
Πόντοι
280
Καλησπερα παιδια! Θέλω και εγώ το τηλεφωνο της κυριας Έλληνας από Καλλιθέα. Αν θέλετε στείλτε το σε pm. Σας ευχαριστώ.
 

jpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2010
Μηνύματα
15
Κριτικές
6
Like
133
Πόντοι
280
Της κυριας ελλενας από Καλλιθέα...
 

jpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2010
Μηνύματα
15
Κριτικές
6
Like
133
Πόντοι
280
Ρωτήστε εμένα το έχω. Και πληροφορίες για ότι θέλετε. Μήπως να φτιαχτεί κανένα λινκ;
Υπόψιν δεν συζητάω με νέα προφίλ
καλησπερα αδερφέ. Με λένε Γιάννη. Θα ήθελα το τηλεφωνο της θείας Ελένης . Σου είναι εύκολο? Ευχαριστώωω
 

dimitris 720

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
34
Like
16
Πόντοι
0

billdoctor

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2010
Μηνύματα
242
Like
303
Πόντοι
21
Καλημέρα! Θα μπορούσε να μου στείλει κάποιος το τηλέφωνο της Ελένης από Καλλιθέα; Ευχαριστώ!
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
Καλημέρα !!!! Θέλω και εγώ το τηλεφωνο της κυριας Έλληνας από Καλλιθέα. Αν θέλετε στείλτε το σε pm. Σας ευχαριστώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom