Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

mikrosvag

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ενα τηλ της θειας ελενης ρε παιδια και σε εμας
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλησπέρα .

Επειδή εργάζομαι κοντά στην παρακάτω μασερ σκέφτομαι να δοκιμάσω επίσκεψη
σκέφτομαι να πάω . μπορεί κάποιος να μου πει λεπτομέρειες αν ξέρει ? Καλή ? μέτρια ή θα ΄φαω φόλα /?

Είναι καλή η Αλίκη και ο χώρος της στην Μεσογείων 208 ,3ος. Έχω γράψει κριτική στο νήμα Μεσογείων 208. Όμορφη,ψηλή με ωραίο σώμα , άνετη ,με καλό πρόγραμμα. Της αρέσει να την περιποιηθείς και ανταποδιδει αντίστοιχα.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
34
Like
3.080
Πόντοι
4.365
Καλησπέρα .

Επειδή εργάζομαι κοντά στην παρακάτω μασερ σκέφτομαι να δοκιμάσω επίσκεψη
σκέφτομαι να πάω . μπορεί κάποιος να μου πει λεπτομέρειες αν ξέρει ? Καλή ? μέτρια ή θα ΄φαω φόλα /?

Είναι καλή η Αλίκη και ο χώρος της στην Μεσογείων 208 ,3ος. Έχω γράψει κριτική στο νήμα Μεσογείων 208. Όμορφη,ψηλή με ωραίο σώμα , άνετη ,με καλό πρόγραμμα. Της αρέσει να την περιποιηθείς και ανταποδιδει αντίστοιχα.

Δύο κορασίδες δεν έχει εκεί συνάδελφε;
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
7
Like
3.406
Πόντοι
736
Είναι η Έρικα Ποπεσκου , αξιόλογη μασεζ με καλές υπηρεσίες.Εχει προφίλ στο Instagram kaj Facebook που μπορείτε να δείτε φωτογραφίες της .


Συναγωνιστες μηπως να αρχισουμε μιλαμε με συνγκεκριμενα στοιχεια ...

1. Κοστος / Υπηρεσιες
2. Χωρα προελευσης
3. Περιοχη

Ευχαριστω
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.259
Κριτικές
9
Like
5.158
Πόντοι
1.436
Αν δεν κάνει σε κάποιον κόπο και μπορεί να μου στείλει το τηλέφωνο της Ελένης από Καλλιθέα θα ήμουν ευγνώμων.
 

Rsexy

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2018
Μηνύματα
30
Like
72
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές & καλή χρονιά. Επισκέφθηκα ένα σχετικά προχωρημένης ηλικίας κοράσιο στην περιοχή του παλαιού Φαλήρου. Τη λένε Ειρήνη. Το Ραντεβού δόθηκε αρκετά εύκολα, όπου πήγα και ξεκίνησε ένα εντυπωσιακό μασαζ στο οποίο χρησιμοποιούσε ζεστά λεμόνια για την πλάτη!
Στα του αγώνα μέτρια η απόδοση αλλά αρκετά καλό μασαζ. Κόστος 60€.
 

loukaniko

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2009
Μηνύματα
107
Like
38
Πόντοι
1
Καλησπερα και καλη χρονια.Θα ηθελα και γω αν ειναι δυνατον το τηλ. της θειας Ελενης απο καλλιθεα.Ευχαριστω.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
125
Like
21.691
Πόντοι
28.900
Είναι η Έρικα Ποπεσκου , αξιόλογη μασεζ με καλές υπηρεσίες.Εχει προφίλ στο Instagram kaj Facebook που μπορείτε να δείτε φωτογραφίες της .


Μπριζόλα δίνει, καλαμάκι, φραπέ;;;
Μόνο μασάζ κάνει;;;
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.359
Πόντοι
376
Η Έρικα τα κάνει όλα αλλά τελευταία ειδικεύεται σε bdsm για παθητικούς καταστάσεις
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.086
Κριτικές
2
Like
8.809
Πόντοι
2.456
Καλημέρα συναγωνιστές & καλή χρονιά. Επισκέφθηκα ένα σχετικά προχωρημένης ηλικίας κοράσιο στην περιοχή του παλαιού Φαλήρου. Τη λένε Ειρήνη. Το Ραντεβού δόθηκε αρκετά εύκολα, όπου πήγα και ξεκίνησε ένα εντυπωσιακό μασαζ στο οποίο χρησιμοποιούσε ζεστά λεμόνια για την πλάτη!
Στα του αγώνα μέτρια η απόδοση αλλά αρκετά καλό μασαζ. Κόστος 60€.
Τύπε πολλά τα 60 για λεμονάδα..
:confused::confused::confused:
 

el_pero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2018
Μηνύματα
125
Κριτικές
4
Like
490
Πόντοι
281
Καλημέρα σε όλους. Θα ήθελα κι εγώ το τηλ της Ελένης στη Καλλιθέα. Επίσης τι σώμα έχει? Βυζια μέγεθος?
Ευχαριστώ πολύ
 

Harris Dirtys

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
51
Like
47
Πόντοι
0
Ενημερωση

Επισκεψη στην (κυρια, θεια, γιαγια, μανταμ, εσεις επιλεγετε πως θα την πειτε), Ελενη στην Καλλιθεα.
Αν περιμενετε ενα απο τα καλυτερα μασαζ που κυκλοφορουν στην πιατσα, πεσατε μεσα.
Αν περιμενετε πολυ ωραια περιποιηση και υποδοχη και καθαριοτητα και ευγενεια χωρις βιασυνες, πεσατε μεσα.
Αν περιμενετε μια κλασσικη ρωσιδα παλιας σχολης (και ηλικιας, γυρω στα 55-60), που ξερει να σε γεμισει καβλα, να στον στραγγιξει δυο φορες, να στηνει ωραια το κορμι της που παρα τα χρονια της κρατιεται εξαιρετικα καλα, παλι πεσατε μεσα.

Τελος ενημερωσης.
Θαυμα ακούγεται, θα μπορουσα να εχω στοιχεία επικοινωνίας;
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
742
Κριτικές
2
Like
175
Πόντοι
6
θα μπορουσατε να μου δινατε και εμενα το τηλεφωνο της θειας Ελενης ,εχω να την παρω απο τοτε που ηταν στην Στουρναρη .
 

sete

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
Καλημέρα συναγωνιστές & καλή χρονιά. Επισκέφθηκα ένα σχετικά προχωρημένης ηλικίας κοράσιο στην περιοχή του παλαιού Φαλήρου. Τη λένε Ειρήνη. Το Ραντεβού δόθηκε αρκετά εύκολα, όπου πήγα και ξεκίνησε ένα εντυπωσιακό μασαζ στο οποίο χρησιμοποιούσε ζεστά λεμόνια για την πλάτη!
Στα του αγώνα μέτρια η απόδοση αλλά αρκετά καλό μασαζ. Κόστος 60€. [/quote



εχει καπου αγγελια?
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Καλημέρα συναγωνιστές & καλή χρονιά. Επισκέφθηκα ένα σχετικά προχωρημένης ηλικίας κοράσιο στην περιοχή του παλαιού Φαλήρου. Τη λένε Ειρήνη. Το Ραντεβού δόθηκε αρκετά εύκολα, όπου πήγα και ξεκίνησε ένα εντυπωσιακό μασαζ στο οποίο χρησιμοποιούσε ζεστά λεμόνια για την πλάτη!
Στα του αγώνα μέτρια η απόδοση αλλά αρκετά καλό μασαζ. Κόστος 60€.

Mαλιστα ...Ωραια και ? παρακατω ? πoios ο λογοs αναφοραs ? η δωστο η αστο κρατα το για την παρτη σου ...Αυτα !!! και καλη χρονια !!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Είναι η Έρικα Ποπεσκου , αξιόλογη μασεζ με καλές υπηρεσίες.Εχει προφίλ στο Instagram kaj Facebook που μπορείτε να δείτε φωτογραφίες της .


Μπριζόλα δίνει, καλαμάκι, φραπέ;;;
Μόνο μασάζ κάνει;;;

Όλα τα έκανε μαζί μου όταν την συνάντησα πριν δύο χρόνια. Γι'αυτό το αναφέρω και έγραψα κριτική στο προφίλ της .
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλησπέρα .

Επειδή εργάζομαι κοντά στην παρακάτω μασερ σκέφτομαι να δοκιμάσω επίσκεψη
σκέφτομαι να πάω . μπορεί κάποιος να μου πει λεπτομέρειες αν ξέρει ? Καλή ? μέτρια ή θα ΄φαω φόλα /?

Είναι καλή η Αλίκη και ο χώρος της στην Μεσογείων 208 ,3ος. Έχω γράψει κριτική στο νήμα Μεσογείων 208. Όμορφη,ψηλή με ωραίο σώμα , άνετη ,με καλό πρόγραμμα. Της αρέσει να την περιποιηθείς και ανταποδιδει αντίστοιχα.

Δύο κορασίδες δεν έχει εκεί συνάδελφε;

Την έχω συναντήσει τρείς φορές και μου είπε ότι είναι και μια άλλη κοπέλα την οποία ποτέ δεν είδα . Πέρασα πολύ καλά με την Αλίκη και έτσι δεν ζήτησα κάτι άλλο..
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
125
Like
21.691
Πόντοι
28.900
Είναι η Έρικα Ποπεσκου , αξιόλογη μασεζ με καλές υπηρεσίες.Εχει προφίλ στο Instagram kaj Facebook που μπορείτε να δείτε φωτογραφίες της .


Μπριζόλα δίνει, καλαμάκι, φραπέ;;;
Μόνο μασάζ κάνει;;;

Όλα τα έκανε μαζί μου όταν την συνάντησα πριν δύο χρόνια. Γι'αυτό το αναφέρω και έγραψα κριτική στο προφίλ της .


Έχει προφίλ εδώ συο bou;;;
Ποιο είναι;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom