Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.838
Πόντοι
2.456
Ενημερωση

Επισκεψη στην (κυρια, θεια, γιαγια, μανταμ, εσεις επιλεγετε πως θα την πειτε), Ελενη στην Καλλιθεα.
Αν περιμενετε ενα απο τα καλυτερα μασαζ που κυκλοφορουν στην πιατσα, πεσατε μεσα.
Αν περιμενετε πολυ ωραια περιποιηση και υποδοχη και καθαριοτητα και ευγενεια χωρις βιασυνες, πεσατε μεσα.
Αν περιμενετε μια κλασσικη ρωσιδα παλιας σχολης (και ηλικιας, γυρω στα 55-60), που ξερει να σε γεμισει καβλα, να στον στραγγιξει δυο φορες, να στηνει ωραια το κορμι της που παρα τα χρονια της κρατιεται εξαιρετικα καλα, παλι πεσατε μεσα.

Τελος ενημερωσης.
Τύπε έβαλε τριβείο;
 

papaPoulos

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
114
Like
455
Πόντοι
21
Ενημερωση

Επισκεψη στην (κυρια, θεια, γιαγια, μανταμ, εσεις επιλεγετε πως θα την πειτε), Ελενη στην Καλλιθεα.
Αν περιμενετε ενα απο τα καλυτερα μασαζ που κυκλοφορουν στην πιατσα, πεσατε μεσα.
Αν περιμενετε πολυ ωραια περιποιηση και υποδοχη και καθαριοτητα και ευγενεια χωρις βιασυνες, πεσατε μεσα.
Αν περιμενετε μια κλασσικη ρωσιδα παλιας σχολης (και ηλικιας, γυρω στα 55-60), που ξερει να σε γεμισει καβλα, να στον στραγγιξει δυο φορες, να στηνει ωραια το κορμι της που παρα τα χρονια της κρατιεται εξαιρετικα καλα, παλι πεσατε μεσα.

Τελος ενημερωσης.
Τύπε έβαλε τριβείο;

Αν εννοεις το μηχανημα που τρανταζεσαι ολακερος, εννοειται! Αν δεν εννοεις το μηχανημα και ειναι συνθηματικο, οτι κι αν σημαινει, ναι, εβαλε απ' ολα!
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.957
Κριτικές
34
Like
3.128
Πόντοι
4.365
Ενημερωση

Επισκεψη στην (κυρια, θεια, γιαγια, μανταμ, εσεις επιλεγετε πως θα την πειτε), Ελενη στην Καλλιθεα.
Αν περιμενετε ενα απο τα καλυτερα μασαζ που κυκλοφορουν στην πιατσα, πεσατε μεσα.
Αν περιμενετε πολυ ωραια περιποιηση και υποδοχη και καθαριοτητα και ευγενεια χωρις βιασυνες, πεσατε μεσα.
Αν περιμενετε μια κλασσικη ρωσιδα παλιας σχολης (και ηλικιας, γυρω στα 55-60), που ξερει να σε γεμισει καβλα, να στον στραγγιξει δυο φορες, να στηνει ωραια το κορμι της που παρα τα χρονια της κρατιεται εξαιρετικα καλα, παλι πεσατε μεσα.

Τελος ενημερωσης.

Κε Παπαπουλε, δεν κρατιεστε βλέπω χριστουγεννιάτικα. Ωραία κριτική
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.838
Πόντοι
2.456
Ενημερωση

Επισκεψη στην (κυρια, θεια, γιαγια, μανταμ, εσεις επιλεγετε πως θα την πειτε), Ελενη στην Καλλιθεα.
Αν περιμενετε ενα απο τα καλυτερα μασαζ που κυκλοφορουν στην πιατσα, πεσατε μεσα.
Αν περιμενετε πολυ ωραια περιποιηση και υποδοχη και καθαριοτητα και ευγενεια χωρις βιασυνες, πεσατε μεσα.
Αν περιμενετε μια κλασσικη ρωσιδα παλιας σχολης (και ηλικιας, γυρω στα 55-60), που ξερει να σε γεμισει καβλα, να στον στραγγιξει δυο φορες, να στηνει ωραια το κορμι της που παρα τα χρονια της κρατιεται εξαιρετικα καλα, παλι πεσατε μεσα.

Τελος ενημερωσης.
Τύπε έβαλε τριβείο;

Αν εννοεις το μηχανημα που τρανταζεσαι ολακερος, εννοειται! Αν δεν εννοεις το μηχανημα και ειναι συνθηματικο, οτι κι αν σημαινει, ναι, εβαλε απ' ολα!
Τύπε το τριβείο είναι μηχάνημα στις στάνταρ υπηρεσίες της θείας Ελένης...
Δεν έγραφα για συνθηματικά κωλοδάχτυλα..
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.135
Κριτικές
27
Like
17.772
Πόντοι
7.415
τωρα μου βαλατε διαολια με αυτη τη θεια ελενη ρε μπαγασηδες.
 

chrisa60

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2013
Μηνύματα
58
Κριτικές
3
Like
69
Πόντοι
0
Καλησπέρα στείλτε μου σε πμ το τηλέφωνο της θείας Ελένης
Θενκς
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.372
Κριτικές
13
Like
1.911
Πόντοι
3.425
μην ξεχνιέστε....οχι στη γλώσσα greeklish

βασικός κανόνας
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.633
Κριτικές
190
Like
48.773
Πόντοι
41.443

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
816
Κριτικές
11
Like
1.359
Πόντοι
376
Επισκέφθηκα την κοπέλα από Κορυδαλλό.
Δυσκολη η επικοινωνία στην αρχή μέσω instagram.
Εμφανισιακά μου άρεσε πολύ.
Ενώ στην αρχή το χάρηκα λέω παίζει να πάρω κάνα φραπέ.
Στην πορεία κατάλαβα πως ανήκει στα δεν.
Δεν προσφέρει ντούς
Έχει αρκετή πελατεία ζητάει 30 για μια ώρα μασάζ σε όλο το σώμα με εσώρουχο.
( Με 30 η Ιουλία στον παίζει στο κρεβάτι της αν και δεν αφήνει χουφτωματα)
Δεν διαφέρει από κάποια καλή θεραπευτρια στις γνωστές αλυσίδες που ανήκουν στα ΔΕΝ.
Εάν σας βολεύει η περιοχή αξίζει διαφορετικά μην το προσπαθήσετε.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
982
Like
874
Πόντοι
86
Απαράδεκτη τιμή... δεν θα τα έδινα ,ουτε αν ερχόταν αυτή στο σπίτι μου... άκου μασάζ με εσώρουχο...30€...
 

1Delon_A7777

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2016
Μηνύματα
111
Like
17
Πόντοι
1
Kαλημερα

Εχασα το τηλ . της θειας Ελενης απο την Καλλιθέα , μπορεί καποιος φιλος να μου το στείλει σε PM.

Ευχαριστω
 

p133

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2015
Μηνύματα
62
Κριτικές
2
Like
248
Πόντοι
20
Θα μπορούσα και εγώ να έχω το τηλέφωνο της Ελένης??
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
816
Κριτικές
11
Like
1.359
Πόντοι
376
Ρε παιδιά θα δουλέψει και καμία άλλη γυναίκα όλο για την Ελένη λέτε
 

Kostas(23)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα μήπως μπορεί κάποιος να μου στείλει το τηλ της θειας Ελένης από Καλλιθέα παρακαλώ.
 

nikos_poly1979

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
218
Κριτικές
4
Like
243
Πόντοι
1
Καλή χρονιά σε όλους!!!
Το τελευταίο διάστημα έχω κάνει σταθερή αξία την Ναταλία στην Καλλιρρόη .είχε παλιά κ προφίλ στο mamba κ τώρα αγγελία σαν Νέλλη αν δεν κάνω λάθος.
Μιλάμε για μια πανέμορφη γυναίκα στα 60€ που περνάς πολύ όμορφα.το στοματικό της είναι άψογο.στα του μασάζ ποτέ δεν την έχω δοκιμάσει
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.798
Κριτικές
24
Like
3.783
Πόντοι
1.446
Αν αναφέρεσαι σ' αυτήν που έφερνε κι άλλες συμπατριώτισσές της κατά καιρούς στην Αθήνα, που χρησιμοποιούσαν τον χώρο της για ραντεβού, είναι όντως δυνατή εμφανισιακά, αλλά αν μιλάμε γι' αυτήν, έχει ένα κακό:
Επιδιώκει η συνάντηση να τελειώσει στον ένα γύρο, που λόγω της εμφάνισής της και της εμπειρίας της στο σεξ τον ξεπετάει σχετικά εύκολα, και στη συνέχεια αποφεύγει με διάφορα προσχήματα να πάει σε δεύτερο (τουλάχιστον αυτό είχε κάνει με μένα και αν είχα καταλάβει καλά δεν ήμουν ο μόνος), παρά την επιπλέον χρέωσή της για τον 2ο γύρο (+20€, αν θυμάμαι καλά), ώστε να μην ιδρώσει τη φανέλα, γιατί στον 2ο γύρο ο πελάτης κατά κανόνα δεν τελειώνει τόσο εύκολα όσο στον 1ο. Προτιμάει δηλ. να πάρει ένα 60άρι με λιγότερη καταπόνηση και με λιγότερο χρόνο παραμονής του πελάτη στον χώρο της, και να πάει έτσι πιο ξεκούραστη και πιο γρήγορα στον επόμενο, ώστε στο τέλος της ημέρας να κάνει συνολικά μεγαλύτερη είσπραξη απ' αυτή που θα έκανε αλλιώς. Όμως έτσι δεν γίνεται δουλειά για όσους από εμάς αδειάζουμε στους 2 γύρους και αν το δούμε από τη δική μας πλευρά, δεν συμφέρει στη τελική.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom