Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (6 μέλη και 45 επισκέπτες)

giannispeiraias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2009
Μηνύματα
57
Κριτικές
4
Like
63
Πόντοι
0
Αναφέρεσαι στο Ελενάκι την στρουμπουλούλα που διατηρεί χώρο στον άνω Κορυδαλλό; :glasses:
Καλησπέρα στην ομάδα.
Πρόσφατη επίσκεψη "καραντινικη" στην Ελένη.Ειχα να την επισκεφτώ περίπου ένα χρόνο πριν την "ανακαίνιση" και μου φάνηκε και αδυνατισμένη. Παραμένει κορυφή για μένα στο κομμάτι του μασάζ! Ωραία εμπειρία.Καλη προσπάθεια και στον 2ο γύρο μιας και είναι κλασική Ρωσίδα!
70€ το δωράκι για πάνω από μία ώρα.
Όποιος θέλει το τηλ το δίνω πολύ ευχαρίστως σε πμ
Καλή συνέχεια χωστες!
Τύπε το πρόγραμμα είχε τριβείο;
Όχι ρε πράκτωρ...στην θεία Ελένη που έχει δικό της χώρο στην Καλλιθέα
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.086
Κριτικές
2
Like
8.807
Πόντοι
2.456
Καλησπέρα στην ομάδα.
Πρόσφατη επίσκεψη "καραντινικη" στην Ελένη.Ειχα να την επισκεφτώ περίπου ένα χρόνο πριν την "ανακαίνιση" και μου φάνηκε και αδυνατισμένη. Παραμένει κορυφή για μένα στο κομμάτι του μασάζ! Ωραία εμπειρία.Καλη προσπάθεια και στον 2ο γύρο μιας και είναι κλασική Ρωσίδα!
70€ το δωράκι για πάνω από μία ώρα.
Όποιος θέλει το τηλ το δίνω πολύ ευχαρίστως σε πμ
Καλή συνέχεια χωστες!
Τύπε το πρόγραμμα είχε τριβείο;
Εννοείται φίλε,τι ερώτηση είναι αυτή;
Βέβαια έχει υποστεί μία επεξεργασία το τριβείο αν το πας ειρωνικά
Τύπε καμια ειρωνεία στην ερωτηση..
Πληροφοριακά ως προς τις στάνταρ υπηρεσίες..
 

mag jim boss

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2015
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
73
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα.
Πρόσφατη επίσκεψη "καραντινικη" στην Ελένη.Ειχα να την επισκεφτώ περίπου ένα χρόνο πριν την "ανακαίνιση" και μου φάνηκε και αδυνατισμένη. Παραμένει κορυφή για μένα στο κομμάτι του μασάζ! Ωραία εμπειρία.Καλη προσπάθεια και στον 2ο γύρο μιας και είναι κλασική Ρωσίδα!
70€ το δωράκι για πάνω από μία ώρα.
Όποιος θέλει το τηλ το δίνω πολύ ευχαρίστως σε πμ
Καλή συνέχεια χωστες!
καλησπερα φιλε μπορεις ννα στειλεις τηλ ευχαριστω
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.359
Πόντοι
376
Άξιζε την αναμονή 4 μήνες;
Η αληθεια είναι ότι το σπίτι δεν το αναγνώρισα καθόλου έχει διαλυθεί τελείως το σαλόνι.
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
111
Like
1.810
Πόντοι
8.360
  • Like
Αντιδράσεις: gepap

pctech

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2006
Μηνύματα
51
Κριτικές
2
Like
129
Πόντοι
0
καλησπέρα φίλε μου, όχι κάτι ιδιαίτερο. Πολλές φορές υπάρχει και άλλη μία κοπέλα , Καλές γιορτές
 

Johnyrotten

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
55
Κριτικές
17
Like
521
Πόντοι
290
Δεν έχω τύχει να υπάρχει και άλλη κοπέλλα, η συγκεκριμένη κυρία είναι 50+, προσφέρει καλό μασάζ και στοχεύει στην εκτόνωση με το χέρι βάζοντας αρκετό δακτυλάκι! Αν δεν είστε της δακτυλοσκόπησης μη το δοκιμάσετε! Στοματικό κάνει στα 50€ αλλά πρέπει να έχετε δικό σας σκουφάκι! Είναι δίπλα σε super Market οπότε εάν είστε της περιοχής κινδυνεύεταε να καρφωθείτε γιατί επιμένει να πάτε στην είσοδο της πολυκατοικίας και να της τηλεφωνήσετε για να σας ανοίξει (δεν αποκαλύπτει ποτέ το όνομα στο κουδούνι).Προσωπικά επιδή κινούμαι στην γραμμή αυτή του Μετρό, μία γρήγορη στάση στον Χολαργό στον δρόμο για το σπίτι με βολεύει αρκετά!
Πολύ καλύτερο πρόγραμμα έκανε η κινεζούλα για την οποία έχω ξαναγράψει αλλά τώρα με τον covid φοβάται να δουλέψει δυστυχώς οπότε, Κορέα-Κίνα 1-0!!
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.170
Like
15.933
Πόντοι
3.556
Δεν έχω τύχει να υπάρχει και άλλη κοπέλλα, η συγκεκριμένη κυρία είναι 50+, προσφέρει καλό μασάζ και στοχεύει στην εκτόνωση με το χέρι βάζοντας αρκετό δακτυλάκι! Αν δεν είστε της δακτυλοσκόπησης μη το δοκιμάσετε! Στοματικό κάνει στα 50€ αλλά πρέπει να έχετε δικό σας σκουφάκι! Είναι δίπλα σε super Market οπότε εάν είστε της περιοχής κινδυνεύεταε να καρφωθείτε γιατί επιμένει να πάτε στην είσοδο της πολυκατοικίας και να της τηλεφωνήσετε για να σας ανοίξει (δεν αποκαλύπτει ποτέ το όνομα στο κουδούνι).Προσωπικά επιδή κινούμαι στην γραμμή αυτή του Μετρό, μία γρήγορη στάση στον Χολαργό στον δρόμο για το σπίτι με βολεύει αρκετά!
Πολύ καλύτερο πρόγραμμα έκανε η κινεζούλα για την οποία έχω ξαναγράψει αλλά τώρα με τον covid φοβάται να δουλέψει δυστυχώς οπότε, Κορέα-Κίνα 1-0!!

τύπε οταν λες αρκετο δαχτυλάκι εννοεις οτι σου σκαλίζει την σουφρα η’ οτι σου κανει το κωλαντερο μαυρη τρυπα σαν του λιλά; :confused:
 

Johnyrotten

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
55
Κριτικές
17
Like
521
Πόντοι
290
Προστατικό μασάζ φίλε, προσωπικά το βρίσκω ενοχλητικό! Προτιμώ να με γλύφουν αλλά δεν το κάνει με τίποτα!
Α! Και γενικά δεν αφήνει πιασίματα! Τώρα αν είσαι του αυταρχικού μπορεί και να σου αρέσει! Γούστα είναι αυτά!
Καλές γιορτες!
 

Johnyrotten

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2011
Μηνύματα
55
Κριτικές
17
Like
521
Πόντοι
290
pctech μήπως έχεις περιγραφή για την δεύτερη κοπέλα που αναφέρεις? Είναι κι αυτή Κορεάτισσα? Ετών περίπου?
 

loxagos6969

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Αν μπορει κάποιος φίλος το τηλ της θείας Ελένης με πμ
 

Erprak7777

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
Δεν έχω τύχει να υπάρχει και άλλη κοπέλλα, η συγκεκριμένη κυρία είναι 50+, προσφέρει καλό μασάζ και στοχεύει στην εκτόνωση με το χέρι βάζοντας αρκετό δακτυλάκι! Αν δεν είστε της δακτυλοσκόπησης μη το δοκιμάσετε! Στοματικό κάνει στα 50€ αλλά πρέπει να έχετε δικό σας σκουφάκι! Είναι δίπλα σε super Market οπότε εάν είστε της περιοχής κινδυνεύεταε να καρφωθείτε γιατί επιμένει να πάτε στην είσοδο της πολυκατοικίας και να της τηλεφωνήσετε για να σας ανοίξει (δεν αποκαλύπτει ποτέ το όνομα στο κουδούνι).Προσωπικά επιδή κινούμαι στην γραμμή αυτή του Μετρό, μία γρήγορη στάση στον Χολαργό στον δρόμο για το σπίτι με βολεύει αρκετά!
Πολύ καλύτερο πρόγραμμα έκανε η κινεζούλα για την οποία έχω ξαναγράψει αλλά τώρα με τον covid φοβάται να δουλέψει δυστυχώς οπότε, Κορέα-Κίνα 1-0!!

καλησπερα φιλε,ξαναλες για την κινεζουλα πως θα την βρουμε κλπ κλπ
 

fos-kolos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
134
Like
267
Πόντοι
21
Γνώρίζει κάποιος μια Γκαλίνα ρωσίδα,έχει και προφίλ στο μάμπα,με εμφανιση στην αρχικη σελιδα..τι προσφέρει κτλ αν ξέρετε
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.647
Like
8.397
Πόντοι
1.056

papaPoulos

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
114
Like
455
Πόντοι
21
Ενημερωση

Επισκεψη στην (κυρια, θεια, γιαγια, μανταμ, εσεις επιλεγετε πως θα την πειτε), Ελενη στην Καλλιθεα.
Αν περιμενετε ενα απο τα καλυτερα μασαζ που κυκλοφορουν στην πιατσα, πεσατε μεσα.
Αν περιμενετε πολυ ωραια περιποιηση και υποδοχη και καθαριοτητα και ευγενεια χωρις βιασυνες, πεσατε μεσα.
Αν περιμενετε μια κλασσικη ρωσιδα παλιας σχολης (και ηλικιας, γυρω στα 55-60), που ξερει να σε γεμισει καβλα, να στον στραγγιξει δυο φορες, να στηνει ωραια το κορμι της που παρα τα χρονια της κρατιεται εξαιρετικα καλα, παλι πεσατε μεσα.

Τελος ενημερωσης.
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
285
Like
336
Πόντοι
21
Τύποι μου, Χρόνια Πολλά και Καλές Γιορτές... Έχουμε τίποτα για μασάζ με εκτόνωση κοντά σε Μενίδι???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom