Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
284
Like
335
Πόντοι
21

nordalta

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.249
Like
334
Πόντοι
36
Συνφανταροι καταδρομείς έχει κάποιος εμπειρία από θεία λιτσα με τα 25 ευροπουλα; εννοείται λάτρης της ΤΡΑΣ κατηγορίας μέχρι φραπε φτανει; ηλικία κιλα εμφάνιση καθαριότητα ξερουμε;
δες p.m.
 

p777

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
25
Like
106
Πόντοι
0
Ελβίρα Τσενα πήγε κανεις; πέρασα έκανα μασάζ με πετσέτα και είδα ίσως υπάρχει μέλλον.
 

p777

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2024
Μηνύματα
25
Like
106
Πόντοι
0
Πήρα κι εγω τηλέφωνο γιατί όταν ρωτησα τιμές στο facebook, μου ειπε να της τηλεφωνήσω, διότι είναι αναλογα με το προγραμμα.
Ωραια σκεφτηκα , αφου εχει προγραμματα κατι θα παίζει. Αμ δε!!

Βασικα αυτη προγραμμα εννοει τα διάφορα ειδη μασαζ που προσφερει, τα οποία ειναι τα γνωστα βασικα μασαζ που παιζουν στο χωρο, με κόστος 30€ μια ώρα .
Το μόνο που διαφοροποιείται ειναι το μασαζ με 4 χέρια το οποίο κοστίζει 50€ και το κανει μαζι με την κόρη της.

Όπως καταλαβαίνετε, με κόρη και τοσο χαμηλό κοστος, δεν παίζει τίποτα από εξτρά υπηρεσίες.
Εγώ πάντως που πήγα είδα θετική διάθεση για φραπέ στο μελλον
 

Lucifer_gr37

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
466
Κριτικές
13
Like
1.619
Πόντοι
1.191
Παιδιά το ραντεβού με την ηλιαννα έγινε το Σάββατο το βράδυ ... Δίνουμε ραντεβού έξω από το διαμέρισμα βγαίνει με ένα κολάν μάχιμη κολάρα ... Ζεστή ευδιάθετη ένιωσα πολύ άνετα αμέσως .. μπήκαμε μέσα συζήτηση περί ανέμων και υδάτων είχε ανάψει κεριά με απαλή μουσική κλπ ... Μου λέει ετοιμάσου χαλάρωσε και έρχομαι ... Ξάπλωσα στο κρεβάτι του πόνου και περίμενα μόλις ένιωσα ότι μπήκε στο δωμάτιο την κοίταξα και έμεινα ... Φορούσε ένα ωραίο ολόσωμο η κολάρα της στον Θεό και λέει με ένα απειλητικό βλέμμα τώρα θα σε χαλαρώσω .... Ξεκίνησε ένα πολύ ωραίο μασάζ έδωσε έμφαση στα πόδια και κλέφτα κλέφτα επιανε λίγο τον πουτσο μου ... Αφού ήρθε στο πάνω μέρος δεν άντεξα και εγλυψα λιγο τις βυζάρες της ... Μετά από αρκετό βασάνισμα και αφού κατάλαβα ότι γουστάρει με εγλυψε διαστακτικα μέχρι που με τον τρόπο μου τον πήρε όλο μέσα στο στόμα της κάνοντας το όλο και πιο έντονο μέχρι που ήρθε και η κατάθεση ... Μετά χαλάρωση τσιγάρο συζήτηση γενικής φύσεως ... Δεν κοίταξε ρολόι δεν έδειξε να βαριέται κλπ ... Είναι μια ωραία γυναίκα γύρω στα 55 με απίστευτη κολάρα. .. ωραίος χαρακτήρας θα την συναντήσω ξανά σίγουρα
Δεν ανεβάζεις κ την αγγελία ;;
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
966
Like
834
Πόντοι
86
Μαλλον δεν θα ανεβασει τιποτα.Μπορει να εχει και δικηο.Θυμαστε τι εγινε με την Τεα στην Πευκη.

σεβαστό , αλλά σε αυτή την περίπτωση δεν έχει νόημα η αναφορά.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Παίδες Ρένα... (ειρήνη) από Κολωνάκι... Μαντζαρου... δουλεύει ακόμα ξέρετε?
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
224
Κριτικές
1
Like
600
Πόντοι
81
δεν νομιζω... για τον δρακουμελ μιλας;
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
898
Like
302
Πόντοι
26

Συνημμένα

  • 862102-301x500ζφδγφγ.jpg
    862102-301x500ζφδγφγ.jpg
    25,8 KB · Εμφανίσεις: 80

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Απλα δεν έχει καμία φρέσκια αγγελία και σκέφτηκα μήπως σταμάτησε! Θενκςς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom