Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (3 μέλη και 28 επισκέπτες)

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
tτυχαια επεσα σε αυτο στο φ/β...Καρολινα,εχει αναφερθει ξανα εδω....https://www.facebook.com/massageinathens
με τι ιδιο τηλεφωνο εχει και αυτην την αγγελια...https://*****/erotikes-gnorimies/%CE%BA%CE%B1%CF%85%CE%BB%CE%B9%CE%B1%CF%81%CE%B1-%CE%B2%CF%81%CE%B1%CE%B6%CE%B9%CE%BB%CE%B9%CE%AC%CE%BD%CE%B1/
 

FOTINOS 54

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
181
Like
220
Πόντοι
21
Σόρυ παιδία που ξανά ρωτάω αλλα καποιος που να έχει συναντήσει καμια απο αυτες;
Η # 3) είναι legit? νομίζω την έχω ξαναδει εδω μέσα παλιότερα, ψάχνω αλλά δεν βρίσκω τίποτα.

ευχαριστώ:happy:
όλες οι φώτο μου φα είναι
 

xratsas

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Μαΐ 2019
Μηνύματα
492
Κριτικές
19
Like
1.922
Πόντοι
1.191
οταν υπαρχουν σε αυτη την ωρα και με τα ιδια χρηματα πολλες επιλογες και με περισσοτερα εξτρα , γιατι να το ρισκαρω ? με 80 ευρα εχω την καλυτερη του ειδους , την ελενα απο μπακνανα που ξερει κι απο μασαζ κι απο μαγειρικη ρε παιδια !!! προσωπικα , την τελευταια φορα την ειχα μια ωρα να με τριβει και δεν ειπε κουβεντα , πραγμα που καποιες αλλες δεν το κανουν με τιποτα σε μονοωρο προγραμμα και προτιμουν να ροκανισουν την ωρα διαφορετικα.
ελενα το καλυτερο κορμι και κανει το καλυτερο body to body
 

kbm

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
185
Πόντοι
1

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.674
Like
8.529
Πόντοι
1.056
Πάντως η svet στο τηλ. είπε κάνω μόνο μασάζ! Λογικά ο φραπές μόνο από κοντά...καθώς στο τηλ όλες κρύβουν λόγια....φαντάζομαι χωρίς καλαμάκι ο φραπές ε?
Καλό μασάζ στα πλαίσια του μέσου όρου και στάνταρ φραπές στο τέλος. Ούτε καλαμάκια ούτε μπριζόλες ούτε βγάζει ρούχα, ούτε τίποτα... Άντε το πολύ πολύ να χουφτώσετε λίγο μπουτάκι κάτω από την ιατρική ρόμπα που φοράει. Ο χώρος προσεγμένος πεντακάθαρος και με ανακαινισμένο μπάνιο με ντουζιέρα και δεκάδες αφρόλουτρα.. Στο νιπτήρα κολόνιες , after shaves, ζελέδες, αποσμητικά ,listerine ,οδοντόβουρτσες μιας χρήσης.. Από τα πιο οργανωμένο λουτρά του χώρου από όσα έχω επισκεφτεί
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
983
Like
876
Πόντοι
86
tτυχαια επεσα σε αυτο στο φ/β...Καρολινα,εχει αναφερθει ξανα εδω....https://www.facebook.com/massageinathens
με τι ιδιο τηλεφωνο εχει και αυτην την αγγελια...https://*****/erotikes-gnorimies/%CE%BA%CE%B1%CF%85%CE%BB%CE%B9%CE%B1%CF%81%CE%B1-%CE%B2%CF%81%CE%B1%CE%B6%CE%B9%CE%BB%CE%B9%CE%AC%CE%BD%CE%B1/
δεν είναι Βραζιλιάνα βέβαια ... έχει αναφερθεί πολλές φορές εδώ, από ότι λένε κάνει πλήρες πρόγραμμα . δεν έχω προσωπική εμπειρία .
 

aggxar

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2014
Μηνύματα
101
Κριτικές
1
Like
92
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους.καμια προταση για μαυρουλα;
ευχαριστω
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Αυτη η Αλικη απο χολαργο,εργαζεται? Το τηλ. ή θα ειναι κλειστο ή δεν θα το σηκωνει.Εχει παει κανεις προσφατα?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.674
Like
8.529
Πόντοι
1.056
Παιδιά καλησπέρα, για μια Ελβίρα Τσενα που είναι στο Ελληνικό ξέρει κανείς κάτι; Τη ρώτησα στο τηλέφωνο για εκτόνωση, μου είπε όχι, πως προσπαθεί να το κρατήσει "καθαρό " χωρίς να εκνευριστεί και ήταν ευγενέστατη. Έχει κάποιος εμπειρία; Συναγωνιστής που πήγε έκανε μόνο μασαζ, αλλά βέβαια δεν ζήτησε εκτόνωση. Ανήκει στα δεν;
Πήρα κι εγω τηλέφωνο γιατί όταν ρωτησα τιμές στο facebook, μου ειπε να της τηλεφωνήσω, διότι είναι αναλογα με το προγραμμα.
Ωραια σκεφτηκα , αφου εχει προγραμματα κατι θα παίζει. Αμ δε!!

Βασικα αυτη προγραμμα εννοει τα διάφορα ειδη μασαζ που προσφερει, τα οποία ειναι τα γνωστα βασικα μασαζ που παιζουν στο χωρο, με κόστος 30€ μια ώρα .
Το μόνο που διαφοροποιείται ειναι το μασαζ με 4 χέρια το οποίο κοστίζει 50€ και το κανει μαζι με την κόρη της.

Όπως καταλαβαίνετε, με κόρη και τοσο χαμηλό κοστος, δεν παίζει τίποτα από εξτρά υπηρεσίες.
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
985
Κριτικές
4
Like
3.335
Πόντοι
446
Μια Ματίλντα (παλιό Domus massage) έχει κανείς άποψη ? Έκανα μια αναζήτηση δεν βρήκα κάτι, περιοχή δική της Ζωγράφου με 2 κοπέλες διαθέσιμες αλλά έχει κ εκτός εάν θες άλλες κοπέλες...
Γνωρίζουμε κάτι ?
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
326
Κριτικές
5
Like
766
Πόντοι
81
Πήρα κι εγω τηλέφωνο γιατί όταν ρωτησα τιμές στο facebook, μου ειπε να της τηλεφωνήσω, διότι είναι αναλογα με το προγραμμα.
Ωραια σκεφτηκα , αφου εχει προγραμματα κατι θα παίζει. Αμ δε!!

Βασικα αυτη προγραμμα εννοει τα διάφορα ειδη μασαζ που προσφερει, τα οποία ειναι τα γνωστα βασικα μασαζ που παιζουν στο χωρο, με κόστος 30€ μια ώρα .
Το μόνο που διαφοροποιείται ειναι το μασαζ με 4 χέρια το οποίο κοστίζει 50€ και το κανει μαζι με την κόρη της.

Όπως καταλαβαίνετε, με κόρη και τοσο χαμηλό κοστος, δεν παίζει τίποτα από εξτρά υπηρεσίες.
Με πήρε η ίδια, είχε κρατήσει το τηλέφωνο μου, για να μου πει πως είναι Αθήνα είναι διαθέσιμη και όχι Πάτρα( που βρίσκεται τις μισές μέρες). Της λέω θύμισε μου τιμές και καπάκια της λέω εκτόνωση; όχι μου λέει. Της ξαναλέω να το συζητήσουμε από κοντά αν ειναι και μου λέει όχι κύριε μου είμαστε επαγγελματικό μαγαζί. Ε δεν συνέχισα,της είπα θα σε καλέσω εγώ αν είναι. Προσοχή παιδιά, κρατάει τηλ και παίρνει πίσω..
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.015
Κριτικές
2
Like
3.405
Πόντοι
456
Με πήρε η ίδια, είχε κρατήσει το τηλέφωνο μου, για να μου πει πως είναι Αθήνα είναι διαθέσιμη και όχι Πάτρα( που βρίσκεται τις μισές μέρες). Της λέω θύμισε μου τιμές και καπάκια της λέω εκτόνωση; όχι μου λέει. Της ξαναλέω να το συζητήσουμε από κοντά αν ειναι και μου λέει όχι κύριε μου είμαστε επαγγελματικό μαγαζί. Ε δεν συνέχισα,της είπα θα σε καλέσω εγώ αν είναι. Προσοχή παιδιά, κρατάει τηλ και παίρνει πίσω..
αν οχι ολες , οι περισσοτερες κρατανε τα τηλεφωνα .μην ειστε αφελεις. τα εχουμε ξαναπει. το σπορ ειναι ιδιαιτερο κι εχει τους δικους του κανονες.
 

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
Μια Αθηνά στην Καλλιθέα με χώρο ξανθιά αγορέ μαλλί προχωράει Πήγα σήμερα από αγγελία Αλλά είδα γυναίκα να βγαίνει από εκεί οπότε φοβήθηκα να ρωτήσω
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.674
Like
8.529
Πόντοι
1.056
Μια Αθηνά στην Καλλιθέα με χώρο ξανθιά αγορέ μαλλί προχωράει Πήγα σήμερα από αγγελία Αλλά είδα γυναίκα να βγαίνει από εκεί οπότε φοβήθηκα να ρωτήσω
Φίλε κόψε τα μασάζ και δώσε λίγα χρήματα σε ιδιαίτερα με φιλόλογο να σου μάθει να γράφεις σωστά. Τα μηνύματά σου είναι εντελώς ασύντακτα και δεν γίνεσαι κατανοητός
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Φίλε κόψε τα μασάζ και δώσε λίγα χρήματα σε ιδιαίτερα με φιλόλογο να σου μάθει να γράφεις σωστά. Τα μηνύματά σου είναι εντελώς ασύντακτα και δεν γίνεσαι κατανοητός
Έχει λέει πρόβλημα δυσλεξίας και γράφει με φωνητική εντολή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom