Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (3 μέλη και 27 επισκέπτες)

Kwstaki134

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
170
Πόντοι
0
Πρώτη φορά πήγα φίλε .. κάνει επιλεγμένα ραντεβού
 
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
111
Like
236
Πόντοι
21
Παιδιά το ραντεβού με την ηλιαννα έγινε το Σάββατο το βράδυ ... Δίνουμε ραντεβού έξω από το διαμέρισμα βγαίνει με ένα κολάν μάχιμη κολάρα ... Ζεστή ευδιάθετη ένιωσα πολύ άνετα αμέσως .. μπήκαμε μέσα συζήτηση περί ανέμων και υδάτων είχε ανάψει κεριά με απαλή μουσική κλπ ... Μου λέει ετοιμάσου χαλάρωσε και έρχομαι ... Ξάπλωσα στο κρεβάτι του πόνου και περίμενα μόλις ένιωσα ότι μπήκε στο δωμάτιο την κοίταξα και έμεινα ... Φορούσε ένα ωραίο ολόσωμο η κολάρα της στον Θεό και λέει με ένα απειλητικό βλέμμα τώρα θα σε χαλαρώσω .... Ξεκίνησε ένα πολύ ωραίο μασάζ έδωσε έμφαση στα πόδια και κλέφτα κλέφτα επιανε λίγο τον πουτσο μου ... Αφού ήρθε στο πάνω μέρος δεν άντεξα και εγλυψα λιγο τις βυζάρες της ... Μετά από αρκετό βασάνισμα και αφού κατάλαβα ότι γουστάρει με εγλυψε διαστακτικα μέχρι που με τον τρόπο μου τον πήρε όλο μέσα στο στόμα της κάνοντας το όλο και πιο έντονο μέχρι που ήρθε και η κατάθεση ... Μετά χαλάρωση τσιγάρο συζήτηση γενικής φύσεως ... Δεν κοίταξε ρολόι δεν έδειξε να βαριέται κλπ ... Είναι μια ωραία γυναίκα γύρω στα 55 με απίστευτη κολάρα. .. ωραίος χαρακτήρας θα την συναντήσω ξανά σίγουρα
υπάρχει σύνδεσμος ή αριθμός τηλεφώνου;
 

jumper

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
133
Κριτικές
1
Like
182
Πόντοι
1
Παιδιά το ραντεβού με την ηλιαννα έγινε το Σάββατο το βράδυ ... Δίνουμε ραντεβού έξω από το διαμέρισμα βγαίνει με ένα κολάν μάχιμη κολάρα ... Ζεστή ευδιάθετη ένιωσα πολύ άνετα αμέσως .. μπήκαμε μέσα συζήτηση περί ανέμων και υδάτων είχε ανάψει κεριά με απαλή μουσική κλπ ... Μου λέει ετοιμάσου χαλάρωσε και έρχομαι ... Ξάπλωσα στο κρεβάτι του πόνου και περίμενα μόλις ένιωσα ότι μπήκε στο δωμάτιο την κοίταξα και έμεινα ... Φορούσε ένα ωραίο ολόσωμο η κολάρα της στον Θεό και λέει με ένα απειλητικό βλέμμα τώρα θα σε χαλαρώσω .... Ξεκίνησε ένα πολύ ωραίο μασάζ έδωσε έμφαση στα πόδια και κλέφτα κλέφτα επιανε λίγο τον πουτσο μου ... Αφού ήρθε στο πάνω μέρος δεν άντεξα και εγλυψα λιγο τις βυζάρες της ... Μετά από αρκετό βασάνισμα και αφού κατάλαβα ότι γουστάρει με εγλυψε διαστακτικα μέχρι που με τον τρόπο μου τον πήρε όλο μέσα στο στόμα της κάνοντας το όλο και πιο έντονο μέχρι που ήρθε και η κατάθεση ... Μετά χαλάρωση τσιγάρο συζήτηση γενικής φύσεως ... Δεν κοίταξε ρολόι δεν έδειξε να βαριέται κλπ ... Είναι μια ωραία γυναίκα γύρω στα 55 με απίστευτη κολάρα. .. ωραίος χαρακτήρας θα την συναντήσω ξανά σίγουρα
έχουμε τηλ?
 

ekatse_i_koutsi_katsika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
376
Like
1.093
Πόντοι
201
Παιδιά το ραντεβού με την ηλιαννα έγινε το Σάββατο το βράδυ ... Δίνουμε ραντεβού έξω από το διαμέρισμα βγαίνει με ένα κολάν μάχιμη κολάρα ... Ζεστή ευδιάθετη ένιωσα πολύ άνετα αμέσως .. μπήκαμε μέσα συζήτηση περί ανέμων και υδάτων είχε ανάψει κεριά με απαλή μουσική κλπ ... Μου λέει ετοιμάσου χαλάρωσε και έρχομαι ... Ξάπλωσα στο κρεβάτι του πόνου και περίμενα μόλις ένιωσα ότι μπήκε στο δωμάτιο την κοίταξα και έμεινα ... Φορούσε ένα ωραίο ολόσωμο η κολάρα της στον Θεό και λέει με ένα απειλητικό βλέμμα τώρα θα σε χαλαρώσω .... Ξεκίνησε ένα πολύ ωραίο μασάζ έδωσε έμφαση στα πόδια και κλέφτα κλέφτα επιανε λίγο τον πουτσο μου ... Αφού ήρθε στο πάνω μέρος δεν άντεξα και εγλυψα λιγο τις βυζάρες της ... Μετά από αρκετό βασάνισμα και αφού κατάλαβα ότι γουστάρει με εγλυψε διαστακτικα μέχρι που με τον τρόπο μου τον πήρε όλο μέσα στο στόμα της κάνοντας το όλο και πιο έντονο μέχρι που ήρθε και η κατάθεση ... Μετά χαλάρωση τσιγάρο συζήτηση γενικής φύσεως ... Δεν κοίταξε ρολόι δεν έδειξε να βαριέται κλπ ... Είναι μια ωραία γυναίκα γύρω στα 55 με απίστευτη κολάρα. .. ωραίος χαρακτήρας θα την συναντήσω ξανά σίγουρα
Άρχισε το promotion... Σιγά σιγά τα υπόλοιπα. Τι είχες Γιάννη τι είχα πάντα...
 

Kwstaki134

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
64
Κριτικές
1
Like
170
Πόντοι
0
Χαχα εγώ παιδιά ρώτησα πριν πάω τι παίζει .. μου ξεκαθάρισε ότι τα ραντεβού που κάνει είναι σε πολύ κλειστό κύκλο
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: gasper

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
8
Like
2.904
Πόντοι
736
και εδω ποιο το νοημα φιλε να βγεις να το γραψεις?
 

Krish

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2015
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
82
Πόντοι
0
Χαχα εγώ παιδιά ρώτησα πριν πάω τι παίζει .. μου ξεκαθάρισε ότι τα ραντεβού που κάνει είναι σε πολύ κλειστό κύκλο
Και εμεις κλειστός κύκλος θεωρουμαστε μαν οπότε μην αγχώνεσαι.
Αναμένουμε κάποιο στοιχείο απο την εν λόγω κυρία
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
529
Πόντοι
20
Συνφανταροι καταδρομείς έχει κάποιος εμπειρία από θεία λιτσα με τα 25 ευροπουλα; εννοείται λάτρης της ΤΡΑΣ κατηγορίας μέχρι φραπε φτανει; ηλικία κιλα εμφάνιση καθαριότητα ξερουμε;
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.091
Κριτικές
2
Like
8.838
Πόντοι
2.456
Συνφανταροι καταδρομείς έχει κάποιος εμπειρία από θεία λιτσα με τα 25 ευροπουλα; εννοείται λάτρης της ΤΡΑΣ κατηγορίας μέχρι φραπε φτανει; ηλικία κιλα εμφάνιση καθαριότητα ξερουμε;
Τύπε χωρίς να γνωρίζω θεία λιτσα, σε βλέπω για καμικάζι..
:confused::confused::confused:
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
529
Πόντοι
20

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
983
Like
876
Πόντοι
86
Συνφανταροι καταδρομείς έχει κάποιος εμπειρία από θεία λιτσα με τα 25 ευροπουλα; εννοείται λάτρης της ΤΡΑΣ κατηγορίας μέχρι φραπε φτανει; ηλικία κιλα εμφάνιση καθαριότητα ξερουμε;
είναι αρκετά μεγάλη στα χρόνια. αλλά δεν είναι αυτό το κύριο πρόβλημα.
σε όλα τα στάδια, α και β , δείχνει να βαριέται πολύ .
ίσως βέβαια να μην έχει ίδια συμπεριφορά σε όλους .
αναλόγως τι τής εμπνέει ο καθένας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: p133

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom